Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

Gydausi ir aš Homeopatija. Nes ligų ligelių turiu begales... Na lyg padeda .. bet kaip toliau bus žiūrėsim ,nors laba norėtūsi ,kad pagydytų thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Vaiką išgydau tik jais ir per gerokai trumpesnį laiką.
Atsakyti
nu kas nors paprotinkit mane ir nuvykit tas abejones, nes jau prarandu vilti isgydyt sunelio ausu uzdegima vien zirniukais doh.gif na gydomes jau sekmingai 2 metus, jokio antibijotiko nesam tiek pat laiko gere, bet va si kart apniko abejones ar nereikia mums ju verysad.gif nes ausytes pirma kart skauda, o jau savaite laiko tempa nepalieka musu - o jei temperatura laikosi tai reiskia ir uzdegimas niekur nedingsta unsure.gif skambinames ir su homeopate, bet va kazkaip nebeturiu jegu betiket kad issigydysim vien homeopatija. vakar jau dziaugiaus nes ryte tempos ne kvapo nebuvo, o va po piet pradejo kilt ir nakti buvo 38, siryt 37, po keletos valandu nebeliko, o kaip veliau bus nezinau - tikiuos kad praeis. siaip ausyciu nebeskauda, nors lasinam tik paprastus lasiukus (gaila homeopatiniu i ausi lasinamu nera), pradzioj nei lasiukai skausmo nenueme tai vis tikiuosi kad pageres. tik va, ryt einam pas seimos gydytoja, o ji pamatys kad nesam isgije nors ir antibus jos skirtus turejom gert, bet negerem, nes tikejau kad greit praeis su homeopates pagalba. sakyt gydytojai nenoriu, nes sakys ko tada ateinat jei nesigydot kaip nurodziau - vat manau cia labiausiai as ir bijau biggrin.gif
Atsakyti
O gal pas kitą homeopatę kreipkis. Mano vaikui laringitas buvo - pradėjo loti kaip šuniukas. Tai su homeopatiniais vaistais per 2 val. praėjo. Daviau kas 15 min. skirtingus. Tai gal ir čia koks nors gydymas turėtų būti - iš pradžių smūginis o paskui normaliai.
Atsakyti
Viskas labai priklauso nuo homeopatės mirksiukas.gif
Aš pas vieną nieko neišgyjau,nieko nepadėjo,pas kitą eina nu lyg ir neblogai smile.gif tongue.gif Aišku daug priklauso ir nuo nusiteikimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2009 10 22, 17:26)
O gal pas kitą homeopatę kreipkis. Mano vaikui laringitas buvo - pradėjo loti kaip šuniukas. Tai su homeopatiniais vaistais per 2 val. praėjo. Daviau kas 15 min. skirtingus. Tai gal ir čia koks nors gydymas turėtų būti - iš pradžių smūginis o paskui normaliai.


oi ne, su homeopate tai viskas gerai, pagydavom mes visada kai paskirdavo kokius zirniukus, o ligos pas mus pastoviai tos pacios budavo tai ir nebereikdavo skambint net jai, nes ir taip zinodavau ka reik suduot smile.gif - dabar liepe duot phytolaca kartu su belladona, bet va kai i ausi negali ilyst ir pamatyt pati tai ir baimes dideles. laringitini kosuli ir mes taip greit pasigydom, nes labai daznai buna mums taip tai jau nebebijau, o va ausu uzdegimas pirma kart, del to ir bijau. na reikia tik nusiteikt kad pades ir zirniukai ir jokiu antibu neprireiks thumbup.gif
Atsakyti
Man labai idomu, ar kas esate gere nuo skrandzio iavirius komeopatinius lasiukus? Ar padedavo. Pvz as pradejau gerti Nux vomica, nu bet nesuprantu, a cia sutapimas ar kaip - kai tik geriu kokia diena saziningai taip ir dingsta apetitas, sleikstulys ima, kaip tik negeriu kokia diena visai normaliai jauciuosi... Nebesuprantu verysad.gif Gi siaip kaip tik turetu padeti... g.gif Gal yra kaip taip buve?
Atsakyti
Sveiki visi, aš ir naudoju homeopatinius vaistus ir nesenai atradau nebloga tinklapį apie homeopatinius vaistus. smile.gif jame rasite nemazai homeopatiniu vaistu su visom instrukcijom, o kas geriausia galima klausti ir daktaro apie juos ir savo bedas, gan greitai atraso smile.gif tai va cia adresiukas: http://www.heel.lt
Atsakyti
QUOTE(Evelinna @ 2009 10 23, 10:40)
Man labai idomu, ar kas esate gere nuo skrandzio iavirius komeopatinius lasiukus? Ar padedavo. Pvz as pradejau gerti Nux vomica, nu bet nesuprantu, a cia sutapimas ar kaip - kai tik geriu kokia diena saziningai taip ir dingsta apetitas, sleikstulys ima, kaip tik negeriu kokia diena visai normaliai jauciuosi... Nebesuprantu  verysad.gif Gi siaip kaip tik turetu padeti... g.gif  Gal yra kaip taip buve?


na kai vartoji homeopatinius vaistus, pablogejimas tai pirmas pozymis jog tinkami vaistukai g.gif o vat jus pabandykit ilgeliau pavartot, gal praeis, arba pasikonsultuokit su gydytoja...
QUOTE(G3DA5 @ 2009 10 23, 11:50)
Sveiki visi, aš ir naudoju homeopatinius vaistus ir nesenai atradau nebloga tinklapį apie homeopatinius vaistus.  smile.gif  jame rasite nemazai homeopatiniu vaistu su visom instrukcijom, o kas geriausia galima klausti ir daktaro apie juos ir savo bedas, gan greitai atraso  smile.gif  tai va cia adresiukas: http://www.heel.lt

thumbup.gif na dar yra www.imunitetas.lt tei ir pagal liga ismeta ir vaistukai kokie tinkami - visada naudojausi tuo puslapiuku, dabar nebereikia, nes jau mintinai zinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(G3DA5 @ 2009 10 23, 11:50)



QUOTE(sonatute @ 2009 10 23, 15:56)
dar yra www.imunitetas.lt

ačiū thumbup.gif
Atsakyti
o as nenoriu numusti entuziazmo sekmingai besigydantiems, bet man homeopatiniai vaistai nepadejo. Gydziausi jais visus metus, o rezultato jokio sad.gif nors ir tikejau kad gal jie pades, ale net placebo efektas nesuveike.

beje po kiek laiko skaiciau mokslini straipsni apie homeopatinius vaistus, kur buvo irodyta kad jie is tikruju neveikia. Kaip zinote, homeopatiniuose preparatuose veikliuju medziagu yra be galo mazai (kai kurie net gincija kad medziagos isvis nelieka, nes atskiedziant ir taip nedidele jos dali daug daug sykiu, galutine jos dalis teoriskai turetu buti mazesne uz molio(ar kazkoki kita, jau kiek primirsau chemija:)skaiciu, t.y. maziausia imanoma medziagos kieki). Tad jei tiesa kad atskiedziant veikliaja medziaga daugybe sykiu jos energija tik padideja, mokslininkai nusprende tai isbandyti su kiek kitokia medziaga - nuodais smile.gif remiantis ta pacia logika, paemus mazutelyti nuodu kieki ir ji skiedziant daug kartu, energija dideja ir dideja, tad nuodai turetu igauti milziniska poveiki. Deje, pats mokslininkas, kuris pasiaukojo tai ismeginti, po siai dienai gyvas smile.gif

na sis eksperimentas man buvo gana itikimas, o tuo labiau kai ir paciai nesuveike.
bet jei kam veikia - valio smile.gif
Atsakyti
Kiek žinau į Homeopatinius vaistus dedami ir nuodai (tik mini mini maži kiekiai ) mirksiukas.gif o dėl to veikia neveikia ,nesiginčysiu ... bet mokslininkų įrodyta kiek kitaip mirksiukas.gif
Atsakyti