Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

Jei organizmas yra užterštas, homeopatinias vaistais sunku išsigydyti. Vaikų organizmas dar nespėjęs užsitešti, todėl ir išgyja žymiai greičiau.
Atsakyti
QUOTE(Arletė @ 2009 10 24, 11:18)
NAzo Nex (tik nežinau ar gerai parašiau  blush2.gif )



QUOTE(sonatute @ 2009 10 24, 17:29)
geri vaistukai yra Euphorbium compositum ar kaip ten tiksliai rasosi nezinau  biggrin.gif jie homeopatiniai ir galima vartoti ilgesni laika, taip pat priklauso kokia sloga pas jus - jei skysta tai coryzalia, jei sunku ispust tai cinnabsin, ir dar kazkokie yra, nebandziau tai Naso-Heel, raso kad uminei arba letinei slogai gydyt  g.gif  4u.gif
euphorbium
coryzalia
Naso-heel
cinnabsin


QUOTE(Arletė @ 2009 10 24, 18:05)
euphorbium ir aš turiu tikrai neblogas ir homeopatė labai gyrė  smile.gif


Aciu uz atsakymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O man dabar įdomu pasidarė... O ką daryti tiems kuriem homeopatiniai nepadeda? ta prasme ką daryti ,kad tas organizmas iš užteršto pataptų neužterštas blush2.gif g.gif smile.gif
Mane kas homeopatijos vargina tai tas tris kart žirniukų gėrimas per dieną ir taip ilgai ir nuobodžiai ,laikymas vaistu folijose doh.gif
Man juokinga ,kad sako ,kad homeopatija tai verslas .koks čia verslas jeigu homeopatei sumokėjau tik už pirmąjį atliktą tyrimą,už kitus susitikimus neėmei nei cento,galiu skambyti nors ir vidurį nakties,jeigu reikia ko ir į namu važiuoju, trugdau ir dar plius jokių beveik homeopatinių pirkti man nereikia visus vaistus homeopatė padaro ir dykai. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arletė: 28 spalio 2009 - 13:28
O kas gali paneigti, kad cheminiai vaistai ne verslas. Ir dar koks, per televiziją reklama reklamą veja.Platintojai visokius papildus nuo "n"ligų tiesiog bruka ir pakankamai aukštom kainom. Nueini pas gydytoją su trupučiu pakilusiu spaudimu, tai vaistų trims mėnesiams prirašo ir t.t. Tarp kitko, homeopatiniai vaistai tikrai nebrangūs ir poveikį pajunti aišku ne taip greitą, bet kai galima apsieiti be cheminių, tai organizmas padėkoja. Aišku negalime atmesti tradicinės medicinos, bet homeopatinį gydymą labai vertinu.
Atsakyti
QUOTE(Faustinata @ 2009 10 29, 23:17)
O kas gali paneigti, kad cheminiai vaistai ne verslas. Ir dar koks, per televiziją reklama reklamą veja.Platintojai visokius papildus nuo "n"ligų tiesiog bruka ir pakankamai aukštom kainom. Nueini pas gydytoją su trupučiu pakilusiu spaudimu, tai vaistų trims mėnesiams prirašo ir t.t. Tarp kitko, homeopatiniai vaistai tikrai nebrangūs ir poveikį pajunti aišku ne taip greitą, bet kai galima apsieiti be cheminių, tai organizmas padėkoja. Aišku negalime atmesti tradicinės medicinos, bet homeopatinį gydymą labai vertinu.

dar ir koks verslas doh.gif juk kazi kodel gydytojai siulo butent toki ir dar brangu vaista o ne koki pigesni, kuris veikia taip pat g.gif grynai del verslo, ir dar papildomai is tos firmos gauna visokiu kelionu uz tai kad raso tokius vaistukus doh.gif o del atmetimo tradicines medicinos, tai nei vienas normalus homeopatas manau nepasakytu kad gink dieve negerkit kokiu antibijotiku ir t.t. kai ju tikrai jau reikia smile.gif bet vat, kad dazniausiai yra taip kad stiprus vaistai yra skiriami DEL VISA KO, KAD TIK NEBUTU.... jei kosti, gerk antibus, kad nebutu plauciu uzdegimo doh.gif tai va taip klausant ir geriant, paskui tik plauciu uzdegimais ir sergi, nes organizmas nusilpsta ir jokie net antibai tada nebeveikia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Arletė @ 2009 10 28, 14:24)
Man juokinga ,kad sako ,kad homeopatija tai verslas .koks čia verslas jeigu homeopatei sumokėjau tik už pirmąjį atliktą tyrimą,už kitus susitikimus neėmei nei cento,galiu skambyti nors ir vidurį nakties,jeigu reikia ko ir į namu važiuoju, trugdau ir dar plius jokių beveik homeopatinių pirkti man nereikia visus vaistus  homeopatė padaro ir dykai. rolleyes.gif

zinoma, kad homeopatija yra verslas - viskas, uz ka mokami ar uzdirbami pinigai yra verslas. Gal kol kas ne toks geras, kaip cheminiu vaistu, bet dar palaukit smile.gif Sprendziant is to, kiek cia yra homeopatiniu vaistu pasekeju, neilgai trukus ir cheminius gali pralenkt biggrin.gif
O kad jusu gydyta kone gailestingoji sesele, tai labai saunu. Idomu tik, is ko ji gyvena? smile.gif
Atsakyti
turi kita specialybę tongue.gif
Atsakyti
Ir maniškis dirba gydytoju, o homeopatija - papildoma veikla.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2009 11 03, 19:35)
Ir maniškis dirba gydytoju, o homeopatija - papildoma veikla.

tai jums thumbup.gif nuosavas homeopatas rolleyes.gif
Atsakyti
Tik labai jau jis keistas, todėl jam kol prisiruoši paskambinti.... Tik jei pas jį nueini ar prisiskambini, tai rezultatai būna super.
Atsakyti
o kuom tas keistumas pasireiškia? biggrin.gif
Atsakyti
Na jis mėgsta apšaukti, apibarti. Tu jam paskambini, o jis pareiškia - kaip tu drįsti skambinti kai jo gimtadienis ir pan.Bet kiek žinau jis jau 20 metų toks smile.gif
Atsakyti