Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

QUOTE(musik @ 2009 12 31, 15:18)
Be pavadinimo, nes pati dare, tai sudetinis preparatas - kompleksas laktacijai skatinti, tokio vaistinese nebus  smile.gif


Hmmm,tai kur galėčiau kreiptis Šiauliuose, jei aš tokio norėčiau?
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2009 12 31, 16:58)
Hmmm,tai kur galėčiau kreiptis Šiauliuose, jei aš tokio norėčiau?


Tik tai i gydytoja-homeopata mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei esi Kauniete,Rotuseje yra hoomepatine vaistine kuri gamina ivairius hoomepatinius lasiukus,zirneliu pavidalo.Paprasysi nuo ko buten nori,ir pagamins,nebutinai reikia kreiptis pas gyd.jei nera dideles problemos,jos labai puikiai supranta ir pagamina.
Atsakyti
QUOTE(Dalytukas @ 2010 01 01, 15:35)
Jei esi Kauniete,Rotuseje yra hoomepatine vaistine kuri gamina ivairius hoomepatinius lasiukus,zirneliu pavidalo.Paprasysi nuo ko buten nori,ir pagamins,nebutinai reikia kreiptis pas gyd.jei nera dideles problemos,jos labai puikiai supranta ir pagamina.


Tai va,kad esu šiaulietė ir nesu girdėjusi,kad Šiauliuose tai kur nors būtų.Reikės labai smarkiai pasidomėti.
Atsakyti
QUOTE(Arletė @ 2009 12 28, 12:29)

Man labai įdomu vis tik kaip jūs laikote ir kur savo homeopatinius vaistukus? gal foto parodytumėt ar kaip? ir dar gal galit kokių internetinių puslapiukų ar knygų paskaitymui parekomenduoti apie homeopatija . Gal net kas kokių audio knygų turite ?  bigsmile.gif  wub.gif  lauksiu ir AZ ,kas norit pabendrauti visada malonu su bendraminčiais  thumbup.gif  4u.gif  4u.gif
Irodymas: Glasgo homeopatinėje ligoninėje 1997 metais 55-erių metų vyrui , ilgą laiką kentusiam baisius migrenos priepuolius ,nuo kurių jis vemdavo ir jam nepadėdavo jokie  vaistai,savaitę buvo skirti Bronia homeopatinis preparatas. Nuo to laiko galvos skausmai jo nebevargina.


Homeopatinius laikau miegamojo spintos stalčiuje ax.gif Kaip ir visus vaistus. Tiesiog ten nepasieks kam nereikia ir tamsu, nėra šalia elektros prietaisų.

SM apie homeopatiją yra dar viena tema, prie vaikų ligų. Ten pirmajame puslapyje daugybė nuorodų (RU ir EN) apie homeopatiją, jeigu norit pasidomėti daugiau 4u.gif


QUOTE(vyšnelė @ 2010 01 01, 15:53)
Tai va,kad esu šiaulietė ir nesu girdėjusi,kad Šiauliuose tai kur nors būtų.Reikės labai smarkiai pasidomėti.


Jums artimiausia turi būti Panevėžyje. Kiek žinau, jie ir gamina:
http://www.heel.lt/i...e...&Itemid=154
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2010 01 03, 15:38)
Homeopatinius laikau miegamojo spintos stalčiuje  ax.gif Kaip ir visus vaistus. Tiesiog ten nepasieks kam nereikia ir tamsu, nėra šalia elektros prietaisų.



tai jeigu mano "žirniukai" plasmasiniuose buteliukuose (nepermatomuose) ,tamsiai tai nebūtina laikyti juos folijoje? 4u.gif
Atsakyti
Homeopatija, gyvsydabris ir skiepai
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lightmanas: 08 sausio 2010 - 14:37
QUOTE(Arletė @ 2010 01 04, 17:39)
tai jeigu mano "žirniukai" plasmasiniuose buteliukuose (nepermatomuose) ,tamsiai tai nebūtina laikyti juos folijoje?  4u.gif


Ne, folijoje tikrai nereikia. Tiesiog šalia neturi būti įjungtų el. prietaisų ir mobiliųjų. 4u.gif

QUOTE(lightmanas @ 2010 01 08, 14:36)


Gal nereikia taip agresyviai reklamuoti savo platinamos produkcijos? ax.gif Per visas temas šiandien prasinešėt.
Atsakyti
Ar yra besigydanciu pas gydytoja Misiu, as esu vilniete, tad itin sunku buna pasiekti gydytoja Misiu is Vilniaus, tad turiu klausima, gal yra vilnieciu, kurios vyksta pas si gydytoja, gal butu galima bendrai susikoperuoti(as prisideciau prie islaidu)ir vykti drauge, brukstelkite zinute, jei jums tinka si ideja smile.gif buciau be galo dekinga. Beje, vilnietes, kurios lankosi pas homeopatus, pas kuriuos Vilniaus gydytojus lankotes?
Atsakyti
Sveiki,
Turiu lėtinę anginą, kurią gydytojai būtinai siūlo operuoti, nes įtaria, kad ji jau pakenkė sąnariams ir galbūt širdžiai verysad.gif Norėjau paklausti, gal žinote, ar galėtų šiuo atveju padėti homeopatija, gal kas nors gydėtės dėl šios bėdos? Ir dar niekaip nerandu, kaip užsiregistruoti pas homeopatą Misį, buvau pas jį tik tada, kai dirbo "Medikanoj", bet dabar jis pats priiminėja žmones, gal turite kontaktus? Dėkui 4u.gif
Atsakyti
[quote=egliuke,2010 01 26, 22:24]
Sveiki,
Turiu lėtinę anginą, kurią gydytojai būtinai siūlo operuoti, nes įtaria, kad ji jau pakenkė sąnariams ir galbūt širdžiai verysad.gif Norėjau paklausti, gal žinote, ar galėtų šiuo atveju padėti homeopatija, gal kas nors gydėtės dėl šios bėdos?


Paskutiniu metu vis susiduriu su angina (dabar , kiek žinau, ją vadina tonzilitu). Būna ir su aukštesne temperatūra ir su žemesne. Bet visada su baltom apnašom ant tonzilių. Visada mane gydydavo su antibiotikais, kol mano homeopatė nepasakė, jog angina kuo puikiausiai gydoma homeopatiniais vaistais. Paskutinį kartą buvo pūlingos apnašos, skaumas silpnas, 37,2C. Skalavau geklę sūriu vandeniu ir gėriau Angin-Heel. Praėjo po 5-ių dienų. Sekantį kartą (jei, neduok, Dieve, pasikartotų vėl) darysiu tą patį.
Nuomonės dėl pūlingos anginos gydymo prisklausiau visokių: jog, be antibiotikų neįmanoma, jog bakterijos pakenks širdžiai ir t.t. Taip pat, kad anginą gali sukelti nebūtinai bakterija. Ją gali sukelti ir virusas, kuris antibiotikais neužmušamas.
Gal man paskutinįjį kartą buvo lengvesnė tonzilito forma, bet toks gydymas man patiko kur kas labiau. Tuo labiau, kad vaistų gerti aš negaliu dėl kitų bėdų, tai aš tik už homeopatiją.
Atsakyti
Na man tonzilitas kai buvo tai nes su širdies kalatojimusi. Dvejus antibiotikų kursus gėriau kol temperatūra normali pasidarė ir nebeskaudėjo gerklės. Homeopatiniai nuslopindavo, bet neišgydydavo. Nors ir dabar vartoju homeopatinius nes gerklė praktiškai pastoviai skauda - kai pavartoju, praeina, tik sumažinu dozę - vėl skauda. O geriu ir tonzilitą, ir Angen-heel ir bufo. Bet įdomu ar įmanoma išgydyti lėtinį tonzilitą su homeopatiniais, kad nereiktų operuoti.
Atsakyti