Įkraunama...
Įkraunama...

Alergiški vaikučiai

QUOTE(Linuke. @ 2008 12 05, 00:02)
mano alergologė patarė nusipirkti elidelio mėginuką - 5 mg kainavo 22 litai
ir būtinai išmėginti tepant vieną nedidelį plotelį, nes atopikams labai dažnai tas kremas dirgina odelę
Vilniuj tokį mėginuką galima gauti- Antakalnio alergologiniam (vaistinėj), arba Universiteto vaistinėj
ten tiesiog jo išspaudžia į buteliuką ...
jei odytės nedirgina, tai tas tepalas turėtų padėti (mažina uždegimą)
4u.gif


QUOTE(dautan @ 2008 12 05, 11:20)
Mums tinka šis kremas, bet ilgiau 3 dienų niekada netepiau, nes nereikėjo. Pradeda gerėti situacija ir nustoju tepti ax.gif

ačiū už patarimus mirksiukas.gif group.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif

man labai reikia Jusu PATARIMO. Musu dukryte dar visai mazute, jai 8 sav, nuo 3 sav prasidejo berimas, pradzioj nezymus ant kaktytes apie akytes, paskui viskas isilingavo... Dabar jau isbertas visas veidukas ir kaklas. Nuo pat gimimo truko mano pieno, primaitindavaom NAN 1 HA ( as pati nuo 6men sergu atopiniu dermatitu ) tai iskart truputi apsidraudem. Sulauke 5 sav ir pamate, kad negereja, kreipemes i alergologe, ji paziurejus be jokiu tyrimu nustate alergija pieno baltymam,paskyre Aptamil Pepti Alergy Care, o man sudare nerealiai griezta adieta. Kasdien tepti Essex plius ir A Derma Exomega. Viska nuosirdziai dariau kaip liepe. Patalyne nuo pat gimimo hipoalergine, skalbiu Neutral, jokiukilimu neturim, kasdien plaunu grindis, valau dulkes, vedinam kambarius ir lauke bunam po 3 val kasdien, BET negereja... schmoll.gif Ka dar galetume padayt??? Gaila maziukes nerealiai. Prasau patarkit, gal zinot kokia alergologe Vln, bandytume dar nueit, ar tikslingi kazkokie alergenu tyrimai tokiem maziukam? Busiu labai dekinga uz bet kokia info ax.gif
Papildyta:
Tiesa, ar butu tikslinga pirkti oro drekintuva?
Atsakyti
QUOTE(Vandulis @ 2008 12 05, 14:03)
Sveikos mamytes 4u.gif

man labai reikia Jusu PATARIMO. Musu dukryte dar visai mazute, jai 8 sav, nuo 3 sav prasidejo berimas, pradzioj nezymus ant kaktytes apie akytes, paskui viskas isilingavo... Dabar jau isbertas visas veidukas ir kaklas. Nuo pat gimimo truko mano pieno, primaitindavaom NAN 1 HA ( as pati nuo 6men sergu atopiniu dermatitu ) tai iskart truputi apsidraudem. Sulauke 5 sav ir pamate, kad negereja, kreipemes i alergologe, ji paziurejus be jokiu tyrimu nustate alergija pieno baltymam,paskyre Aptamil Pepti Alergy Care, o man sudare nerealiai griezta adieta. Kasdien tepti Essex plius ir A Derma Exomega. Viska nuosirdziai dariau kaip liepe. Patalyne nuo pat gimimo hipoalergine, skalbiu Neutral, jokiukilimu neturim, kasdien plaunu grindis, valau dulkes, vedinam kambarius ir lauke bunam po 3 val kasdien, BET negereja... schmoll.gif Ka dar galetume padayt??? Gaila maziukes nerealiai. Prasau patarkit, gal zinot kokia alergologe Vln, bandytume dar nueit, ar tikslingi kazkokie alergenu tyrimai tokiem maziukam? Busiu labai dekinga uz bet kokia info ax.gif

oi, užjaučiu...mums irgi nuo mažų dienų prasidėjo

na, visų pirma dėl dietos - sakai, kad tau trūksta pienuko... dieta tik dar jį mažina, o alergiškiems vaikučiams (atopikams irgi) labai svarbu gauti mamos pienelio
jei dieta nepadeda, reiktų ją mest lauk (bet būtinai pasikalbėk su alergologe, pasidalink savo nerimu, kad pati gauni nepilnavertį maistą ir tuo pačiu tokį pradeda gauti tavo mažylis...) ir valgyt ekologišką, tačiau pilnavertį maistą!
(kalbu iš savo karčios patirties....)

na, aš lankausi pas gydytoją Vaičiulionienę - ji dirba ir privačiai, ir Antakalnio alergologiniam
privačiai gali patekt kažkur per savaitę-pusantros, kai tuo tarpu į alergologinį minimum po mėnesio...
jei reik - rašyk į AŽ, mestelsiu jos koordinates

Alergologiniam dirba Astrauskaitė, tačiau man asmeniškai ji nelabai patiko, nes esu pakliuvusi porą kartų, kai jos nuotaika prasta, tai nieko negalėjau dėl vaiko išklaust...


Papildyta:
QUOTE(Vandulis @ 2008 12 05, 14:08)
Tiesa, ar butu tikslinga pirkti oro drekintuva?

oro drėkintuvas - grynas bakterijų augintojas
kai kambaryje temp. virš 20, tai vandenyje pradeda veistis blogos bakterijos, kurias išpūti į orą...
na, aišku, galima dažnai keist vandenį
tačiau mano alergologė sakė, kad toks drėkinimas skatina ir pelėsių atsiradimą (jų yra ir sausuose kambariuose, ir drėgnuose)
žodžiu, aš drėkintuvą išjungiau biggrin.gif
Atsakyti
aciu uz ats smile.gif jei pas jus tos bedos irgi nuo mazu dienu, noreciau paklausti, ar pavyksta su jom kovot? Ar pavyko issiaiskinti kamvaikas alergiskas? Ar yra koks gydymas kuris bent truputi padedu apmalsint ta berimuka? Jei galima noreciau truputi placiau isgirsti apie Jusu siuacija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandulis @ 2008 12 05, 14:41)
aciu uz ats smile.gif jei pas jus tos bedos irgi nuo mazu dienu, noreciau paklausti, ar pavyksta su jom kovot? Ar pavyko issiaiskinti kamvaikas alergiskas? Ar yra koks gydymas kuris bent truputi padedu apmalsint ta berimuka? Jei galima noreciau truputi placiau isgirsti apie Jusu siuacija wub.gif

na, mūsų atvejis sunkus...
tikiuosi, kad jums tikrai ne taip ir greitu laiku susitvarkysit 4u.gif
daug rašyt, pabandysiu trumpai
nuo pat pirmų savaičių mažių bėrė ir beria iki dabar (jam jau pusantrų metukų)
yra nustatytas sunkus difuzinis atopinis dermatitas
tyrimų darėmės daug - tris kartus kraujo (praeitą savaitę buvo trečias kartas), darėmės lopo mėginuką, taip pat tyrėmės kakutį ir buvo nustatyta disbakteriozė
kasdien vaiką tepu kremais (locobaze, esex ir t.t.), kad jam būtų lengviau ir odelė bent jau nešerpetotų, buvo tarpas kai į kremą įspausdavau mažą kiekį hormoninio (odelė buvo pradėjusi šlapiuoti)
mums nė karto nebuvo pagerėjimon (aš nekalbu apie tuos menamus pagerėjimus po hormoninio tepalo arba po vaistų nuo alergijos gėrimo), todėl aš taip ir nesugebėjau nustatyti, kam jis alergiškas...lėtinė reakcija...

velnias, nežinau, net kaip čia sutrumpint tą pasakojimą
geriau jau klauskit, o aš bandysiu atsakyt smile.gif

p.s. reiktų ir su tais kremais atsargiau - tik nesenai pradėjau kreipt dėmesį į sudėtį ir žiūrėt kad nebūtų parabenų ir visokių laureth'ų
Atsakyti
QUOTE(Linuke. @ 2008 12 05, 00:02)
Vilniuj tokį mėginuką galima gauti- Antakalnio alergologiniam (vaistinėj), arba Universiteto vaistinėj

aciuks.gif už info. Ar jums nuo Elidelio geriau?

QUOTE(Vandulis @ 2008 12 05, 14:08)
man labai reikia Jusu PATARIMO. Musu dukryte dar visai mazute, jai 8 sav,

Sveikutė, gaila tokios mažutės saulutės...
Alergiukams labai naudinga MP, tad linkiu, kad jo ilgai užtektų. Dėl dietos - vieniem ji padeda, kitiems - neturi įtakos. Kaip žinoti - bandyti. Rašėte, kad ir jums AD - o ar jums turi įtakos maistas/aplinkos faktoriai - galbūt kažkokių sąsąjų galima būtų rasti ir dukrytei... Sėkmės dideliausios!
Iš akies pasakyti, kad alergija pieno baltymui - sakyčiau neprofesionalu...
Dėl miltelių - kai kam alergizuoja Neutral, pabandykit Jelp.
Dėl tyrimų. Mes kažkur apie 4 mėn darėm dūrio ant rankytės, bet neviską teisingai parodė. Mum padėjo lopo tyrimai. Jeigu situacija sunki, gal paprašykite siuntimo į ligoninę (alergologinį antakalnyje) - ten padaro daug tyrimų.
Dėl alergologės geros... Kiekvienam savą reik atrasti, nes kiek žmonių, tiek nuomonių. Man asmeniškai Vaičiulionienė ne, lankėmės dar pas kelias, kol apsistojom pas vieną, dirbusią Antakalnio ligoninėje, vaikų alergolog. skyriuje bei su homeopate bendraujam.
Sveikatytės jums abiems 4u.gif

QUOTE(Linuke. @ 2008 12 05, 14:16)
...
oro drėkintuvas - grynas bakterijų augintojas

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa23 @ 2008 12 05, 16:05)
aciuks.gif už info. Ar jums nuo Elidelio geriau?

mes tik pabandėm- kol kas visos tūbelės nepirkau
tačiau man pasirodė, kad odelės paraudimai sumažėjo (kremo užteko 3 kartams)

kadangi dabar turim kitą gydymą (rado, kad ant odos dar ir mielinio grybo yra- sako, kad labai daug vaikučių tokį turi, nes rudenį tas grybas kažko siautėt pradeda), tai žiūrėsiu, kaip oda atrodys po to gydymo...

Papildyta:
QUOTE(rasa23 @ 2008 12 05, 16:05)
lankėmės dar pas kelias, kol apsistojom pas vieną, dirbusią Antakalnio ligoninėje, vaikų alergolog. skyriuje bei su homeopate bendraujam.

o jei ne paslaptis, prie kokios alergologės apsistojot? nes mes irgi ne su viena bendravom
su kokia homeopate bendraujat? ir ar padeda homepoatija?
aš tai tokią neblogą radau, tik kad mums vieni žirneliai nepadėjo, o kitų duot dabar bijau, nes gi pradžioj būna paūmėjimas...o mūsų būklei dabar tik paūmėjimo ir betrūksta...
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Linuke. @ 2008 12 05, 00:02)
mano alergologė patarė nusipirkti elidelio mėginuką - 5 mg kainavo 22 litai


mum Elidelio visa tiūbelė ,jei neklystu - 8lt su centais kainavo - iškart kaip kompensuojamą išrašė ax.gif . Tai mėginukas trim kartam 22 lt rolleyes.gif .. brangu.
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2008 12 05, 16:35)
4u.gif

mum Elidelio visa tiūbelė ,jei neklystu - 8lt su centais kainavo - iškart kaip kompensuojamą išrašė  ax.gif . Tai mėginukas trim kartam 22 lt  rolleyes.gif .. brangu.

rimtai?
nežinojau, kad kompensuojamas...pasakysiu, kad išrašytų
minusas alergologės pusėn

ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
Aciu visom uz info wub.gif Bandysim kazkaip gydytis,pati tiek metu prasirgus AD puikiai zinau kokia kankyne ta liga... Taip bijojau, kad ir mano vaikiukas ja paveldes ir kaip itariu deje deja... Aisku, dabar jau belieka ziuret i prieki ir galvot kaip kuo geriau ir efektyviau su ta liga kovot ir kaip ismokt su ja gyvent. Kaip atsimenu is savo patirties tai vasara reikalai zymiai pagereja, o ziema tokiai odelei tikrai pats pikciausia priesas:( MAn irgi kilo itarimas, kad nustatyti alergija pieno baltymam is akies gan neprofesionalu... O misinukus perkam brangesnius o ir as pati jau prie bado ribos nuo tos dietos:oh KIta sav bandysim pasirodyt kitai alergologei gal bus kazkas aiskiau. Visiem kuo grazesnes ir sveikesnes odeles:) Kaip numanau atetity teks dazniau cia parasyti ir pasidalinti savo bedelem bei tikiuosi mazais sekmingais zingsneliais pasveikimo link. Tiesiog visu Jusu patirtis bei patarimai man bus labai vertinga ir naudinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandulis @ 2008 12 05, 13:41)
aciu uz ats smile.gif jei pas jus tos bedos irgi nuo mazu dienu, noreciau paklausti, ar pavyksta su jom kovot? Ar pavyko issiaiskinti kamvaikas alergiskas? Ar yra koks gydymas kuris bent truputi padedu apmalsint ta berimuka? Jei galima noreciau truputi placiau isgirsti apie Jusu siuacija wub.gif

Nors ne mūsų klausiat, bet pasidalinsiu patirtimi...Gyvenam su AD nuo 3 mėn. Mums gelbsti dieta. Trumpai tariant, kaip maitinausi, maitindama MP (hipoalerginė dieta), taip dabar maitinu ir mažylį. Pagrindiniai tokios mitybos akcentai: lietuviški, pageidautina nuosavo daržo, produktai, visas maistas gaminamas tik namuose. Iki šiol jokių saldainių, šokolado, konditerinių gatavų gaminių. Perkant parduotuvinius produktus - labai atidžiai skaitau etiketes. Per laiką pati išsiaiškinau, kad netinka visos duonos, išskyrus "Tikrą" (ruginė), burokėliai, vištiena (net ir namuose augintos, ekol. grūdais lesintos), neekologiškas pienas. Kepiniams naudoju kukurūzų, rugių miltus. Kritiniu atveju (paskutinį kartą po burokėlių sriubos) naudoju Elidelį, kasdienei odos prižiūrai - nerafinuotą taukmedžio sviestą.

QUOTE(Linuke. @ 2008 12 05, 15:36)
rimtai?
nežinojau, kad kompensuojamas...pasakysiu, kad išrašytų
minusas alergologės pusėn

ačiū už info 4u.gif

Kiek žinau, jis kompensuojamas iki 1 metukų. Gal kas pasikeitė blush2.gif

Beje - SM yra atskira tema, skirta AD štai čia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dautan: 05 gruodžio 2008 - 20:02
QUOTE(Vandulis @ 2008 12 05, 14:08)
Sveikos mamytes 4u.gif

-Musu dukryte dar visai mazute, jai 8 sav, nuo 3 sav prasidejo berimas, pradzioj nezymus ant kaktytes apie akytes, paskui viskas isilingavo... Dabar jau isbertas visas veidukas ir kaklas.
-kreipemes i alergologe, ji paziurejus be jokiu tyrimu nustate alergija pieno baltymam,paskyre Aptamil Pepti Alergy Care, o man sudare nerealiai griezta adieta. -ar tikslingi kazkokie alergenu tyrimai tokiem maziukam?


Sveika, laikykites kartu su mazute 4u.gif
mus irgi nuo 2 men. bere.
Na gydytojs isvada ,,is akies,, kad alergiskas vaikutis pieno baltymui, tai cia kaip sakemis nat vandens rasyti. Man irgi tik apie mano maista klausinejo (sunus valge tik MP). Hipoalergines dietos ir as laikiausi, na nepavyko man jos pagalba atrasti alergeno, taciau ji labai gelbejo bendraujant su gydytojais (tiesiog iduodavau atspausdinta lapa ka as valgiau - tai labai laiko susitaupydavo jiems aiskinti, kad as ir to ir ano nevalgau jau seniai) doh.gif
Paciai patarciau jokiu budu nebuti ,,arti bado ribos,, - pradzioje ir as ,,badavau,, tai MP pradejo mazeti, tada pradejau valgyti tuo pacius 5 produktus, bet DIDELIAIS kiekiais - aisku sunku buvo psichologiskai, kad jei alkana, tai troskini, kad ir 5 kartus i diena galiu valgyt, bet uztat MP atsistate mirksiukas.gif
-O tyrimai tokiems maziukams labai tikslingi - gali pavykti nustatyti bent jau pagrindinius alergenus. Mes 4 men. gulemes i Alergologini ir mums lopo tyrimais nustate, kad pagrindinis alergenas aplinkos, o ne maisto (cia ir padejo, kad dietos jau buvau laikiusis). Na o aplinkos alergeno patys nebutume rade niekaip, nors namus taip pat sveitem unsure.gif
4u.gif
Atsakyti