Įkraunama...
Įkraunama...

Alergiški vaikučiai

[quote=Vandulis,2008 12 05, 15:08]
Sveikos mamytes 4u.gif

man labai reikia Jusu PATARIMO. Musu dukryte dar visai mazute, jai 8 sav, nuo 3 sav prasidejo berimas, pradzioj nezymus ant kaktytes apie akytes, paskui viskas isilingavo... Dabar jau isbertas visas veidukas ir kaklas.


SVEIKOS MAMYTES......,DEL MAZU LELIUKU BERIMU, TAI ZINOKITE VISADA ,NA DAUGUMA LELIUKU BERAI,KADANGI IKI 3MENESIU IR DAUGIAU VUYSKTA VALYMASIS ....MAN IR PIRMAJI SUNELI BERE, IR DABAR ANTRAJI BERE, SU ANTRUOJU SUNELIU,BUVO VISAS VEIDUKAS ,KAKLIUKAS TOKIAIS NEGRAZIAIS SPUOGELIAISISBERTAS,KAIPPAAUGLIUI..PULINUKAI TOKIE.....BET NIEKO,NICNIEKO NEDARIAU...JOKIU VAISTU, JOKIU TEAPLU,NENAUDOJAU...MAITINAU MP , IR PASTEBEDAVAU KAIPPO KELIU DIENU SPUOELIS MAZEDAVO, AISKU ATSIRASDAVO KTAS...BET ZINOKITE TIRKAI KAIIKOPEME I 3MENEISUKA PRADEJO MAZETI..IR SU KIEKVIENA DIENA GRAZEJOME IR PASKUI SAVAIME VISKAS ISNYKO.... IR IS VISO KUO MAZIAU TU TEPOALU, YPAC HARMONINIU......O JUMS AMMYTES NIEKADA NEBAMDOTE KAZKA LIAUDISKO...AISKU CIA REIKAI LAIKO IR ZINIU...... REIKIA STENGTIS KUO MAZIAU TOS INTERVENCIJOS I TA MAZA KUDIKELI.....SUTINKU,KAD BUNA SUNKU ATVEJU....IR BE TO NEAPSEISI.....
Papildyta:
QUOTE(Kristinukas @ 2008 12 09, 16:09)
Sveikos mamos,  4u.gif

gal kas žinote gerą homeopatą Klaipėdoje? Šiandien buvome pas alergologą, tai grįžau susinervinus ir nusprendžiau išbandyti kitus metodus nei hormoniniai purškalai į nosį...



>>>>>>>>>>>>>>>>>>


SAUNUOLE, SVEIKINTINA...ZINOMA KUOAMZIAU TU HARMONINIU PREPARATU...O JUMS GYDYTOJAI NERA SAKE,JOG I NOSI TEGALIMA KELIAS DIENAS PURKSTI IV PURSKALUS, NES JIE ISBRINKINA NOSIES GLEIVINE IR PO TO ATRODO,KAD NOSIS UZKIMSTA ,O IS TIKRO SITAIP NERA...... MAMYTES IESKOKIYTE LIAUDISKU BUDU...... AS PATI NET TULZIES AKMENIS ISSIVARIAU BE OPERACIJOS, O LIAUDISKU BUDU....VDAUG KA GALIMA NUVEIKTI, BET REIKIA KANTRYBE KANTRYBE IR DAR KARTELI KANTRYBES...ZINOMA IR ZINIU...........SEKMES VISOMS...... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos alergiukų mamytės, nemaniau, kad vėl teks jungtis prie pokalbių apie alergiją ir dar labiau nesitėkėjau, kad ir vėl būsiu tokia pasimetus. Vyresnėlę AD kankino nuo trijų mėnesių nei vieni tyrimai kam alergiška taip ir neparodė(nors pvz pienui buvo labai akivaizdžiai, o ir griežtai atsisakinėjo bet kokių pieno produktų išskyrus hidrolizuotą mišinį)laimei peržengus tris su puse metukus viskas nurimo ir atsiranda dėmelės padauginus saldumynų blush2.gif , o alergijos "išėjimas" tai buvo pobaisis pastoviai visai kiauri niežintys pakinkliai ir rankytės - po kurių staigus "pasveikimas".
Gimus mažajai (kadangi dėl savo bėdų visai nemaitinau)bijodama alergijos pienui pradėjau nuo HA mišinio, nuo keturių pradėjom paprastą aptamilą jokių reakcijų, pagal visas rekomendacijas įsivedėm kitus produktus ir vėl nieko. O prieš mėnesį pradėjo vis pabert veiduką - iš pradžių reagavau labai ramiai gal po kokio virusiuko, gal ko padauginom, bet jau antra savaitė visai nebeišgyjam veidukas raudonai išbertas - tai aprimsta dienai tai vėl šviečia. Negi gali metų vaikui prasidėt alergija produktam į kuriuos nereagavo 4-5mėnesiu ar mišiniui, kurį gėrė 8 mėnesius? Aplinka, skalbimo priemonės tos pačios. Jūs visos daug skaičiusios šia tema, bendravusios su daug gydytojų gal patarsit ką, nes aš nebežinau ką ir galvot. Pas gydytojus kol kas nelekiam - visgi skepticizmas po pirmos dukros tyrimų daro savo, bet aišku jeigu neatrasim kas vyksta keliausim doh.gif
Atsakyti
QUOTE(begemotica @ 2008 12 18, 09:49)
Negi gali metų vaikui prasidėt alergija produktam į kuriuos nereagavo 4-5mėnesiu ar mišiniui, kurį gėrė 8 mėnesius? Aplinka, skalbimo priemonės tos pačios. Jūs visos daug skaičiusios šia tema, bendravusios su daug gydytojų gal patarsit ką, nes aš nebežinau ką ir galvot. Pas gydytojus kol kas nelekiam - visgi skepticizmas po pirmos dukros tyrimų daro savo, bet aišku jeigu neatrasim kas vyksta keliausim doh.gif

4u.gif stiprybės. Taip, gali gali gali ... ypač , jei dieta buvo gan griežta, vienpusiška. Aš su vyresnėle guliausi į Antakalnio klinikas,kai jai buvo metukai ir mėnuo, tyrimai buvo labai "skysti", nelabai kas sutapo , na,bet esmė, kad ten išsirašant iškart perspėjo - didint racioną, nesidžiaugt per daug, kad "atradom kas mum tinka" ,nuo ko neberia.. nes, ilgainiui nuo tų pat produktų pradeda alergizuot doh.gif . Mūs patirtis - TAIP, tai pasitvirtino. Mišinį keitėm 3 kart ( taip jau kardinaliai), maisto produktus.... doh.gif vis dar vargstam, nes šiuo metu ir vėl kažkas iš tikusių, nebetinka doh.gif .
[ daug info yra temose apie atopinį dermatitą mirksiukas.gif ]
Atsakyti
Kad dieta griežta tai gal ne, na nevalgėm grynų kiaušinių, pieno, bet valgė sviestą, varškę (po nedaug), jogurtą,morkas, citrusinių porą kartų ragavo ir tikrai jokios reakcijos ir pvz minėti pieno produktai vartojami pora mėnesių tai net lėtinei reakcijai per ilgai. Beja, tuo metu kai išbėrė tai buvo gana ilgai nevalgius varškės, morkų (sunkiai perdirba -gelsta odelė tai privengiam). Kad pradeda alergišką vaiką bert nuo tų pačių produktų tai pritariu šimtu procentų - viską su vyresnėle patyrėm, man neišku tik jeigu alergija maistui tai kodėl tik dabar?
Atsakyti
QUOTE(begemotica @ 2008 12 18, 09:43)
Kad dieta griežta tai gal ne, na nevalgėm grynų kiaušinių, pieno, bet valgė sviestą, varškę (po nedaug), jogurtą,morkas,  citrusinių porą kartų ragavo ir tikrai jokios reakcijos ir pvz minėti pieno produktai vartojami pora mėnesių tai net lėtinei reakcijai per ilgai. Beja, tuo metu kai išbėrė tai buvo gana ilgai nevalgius varškės, morkų (sunkiai perdirba -gelsta odelė tai privengiam).  Kad pradeda alergišką vaiką bert nuo tų pačių produktų tai pritariu šimtu procentų - viską su vyresnėle patyrėm, man neišku tik jeigu alergija maistui tai kodėl tik dabar?


4u.gif 4u.gif

as galvoju, kad bet kas imanoma su alergija. tokia mano patirtis, kitu mamyciu pasakojimai..
gali buti pasikeitusi reakcija i maista, kaip Otaip rase. o gali buti visai ne maistas kaltas. paveldimumas.. deja, medicina atsakymo / paaiskinimo ad ar alergijoms neturi.
jus dar maziukai, o juk buna berimas prasideda tik 3 - 4 metu.. g.gif
Atsakyti
Tai va ir man pačiai atrodo, kad išlindo dabar ir tiek. Tik kai vaikas jau daug ką valgęs ir staiga nebegalima - prasidėjo ekspermentai- tai ir ji pastoviai nepatenkinta vis ieško "niam niam" ir aš pasimetus. Su vyresnėle buvo paprasta nežinojo kito maisto kaip brokolis su bulve ir mėsa ir kartus mišinukas lotuliukas.gif juodas humoras, bet vaikui tikrai paprasčiau buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begemotica: 18 gruodžio 2008 - 11:41
sveikos mielosios 4u.gif jungiames ir mes pas jus,esu visiskai nusiminus ir pasimetus verysad.gif suprantu,kad buna ir blogiau,sunaus alergija nera labai baisi,bet labai neramina,kad kaip ir nieko nezinau,ieskau info internete kaip pamisus doh.gif atsitokeju,nuleidziu gara ir vel viskas is naujo doh.gif
taigi mano berniukui 2 metai,kol nepadare tyrimu,atrode,kad alergiskas net orui doh.gif dabar isaiskejo kad alergiskas pienui,kazeinui,bei zemes riesutams+inhaliacine alergija,beveik visos zoles,medziai kates,sunys,ziurkenai ir kt gyvunai,lateksas,dulkiu ir patalynes erkes ir dar keletas.
pasiskaitinesiu tema nuo pradziu,gal rasiu naudingos info ax.gif dar ieskau kuo pakeisti visus patalus(dievinu plunksnines kaldras ir pagalves verysad.gif )ziurineju dormeo is silko pluosto kazkokia tai patalyne,gal kas bandet?tik gaila,niekur nerandu sudedamuju daliu,ir dar,kokius ciuzinukus sudeje i vaiku loveles,pas mus kokoso pluosto,pasirodo jis klijuotas latekso klijais verysad.gif na zodziu,esu nevilti,reik laiko visa tai svirskinti ir pakeist gyvenimo buda-atsisakyti kilimu,knnygu,kai kuriu augalu,triusio ir kitu kenksniu.suprantu kad nepadarysiu inkubatoriaus,bet tokiu stipriu alergenu reik atsikratyti.pas suneli alergija pasireiskia ant skruosto zaiszdele,ji plinta akytes link,isgydyti iki galo nepavyksta,tikiuosi panaikinus tuos blogius,nors kazkiek apsitrauks,nes kartais atrodo dar truputis ir mesa matysis doh.gif nors tepam,drekinam yvairiom mostelem
na ir isivaziavau doh.gif issiliejau,nepykit ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mano mažiui 1,1 m. padarėm A mix paletę ir paaiškėjo, kad alergiškas pienui, iki šiol maitinau, nuo pusės metų diagnozuota alerginė nepatikslinta astma, naudojam singulair, pypkes. Nes buvo, kad dusindavo ir dažnokai kaip katė murkdavo. Tai turbūt nuo pieno produktų, nes ir varškytę, ir jogurtą valgė, ir ką jo neberia? nieko net įtarti negalėjau, dabar man kyla klausimas r galiu jį maitinti, ar užteks apriboti maisto produktus, ar jau nutraukti žindymą g.gif Dieną dabar jau pastebiu, kad būna žandukai raudoni, bet jau neduodu jokių produktų, nors dar naktį pamaitinu ir pati pieno produktų nenaudoju. Gal patarsit iš savo patirties kam taip buvč kaip elgtis toliau. būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(berto_luci @ 2008 12 18, 23:16)
pasiskaitinesiu tema nuo pradziu,gal rasiu naudingos info

Info yra ir ČIA bei ankstesnėse temose. Laikykitės 4u.gif

QUOTE(violjuste @ 2008 12 19, 16:44)
nieko net įtarti negalėjau, dabar man kyla klausimas r galiu jį maitinti, ar užteks apriboti maisto produktus, ar jau nutraukti žindymą  g.gif Dieną dabar jau pastebiu, kad būna žandukai raudoni, bet jau neduodu jokių produktų, nors dar naktį pamaitinu ir pati pieno produktų nenaudoju. Gal patarsit iš savo patirties kam taip buvč kaip elgtis toliau. būčiau labai dėkinga.

MP alergizuoja retai ir alergiškus vaikučius patariama maitinti kuo ilgiau.
Galima būtų išsitirti ir ar vaikas nealergiškas MP: daro dūrio arba lopo tyrimus. Sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Mamytės, ar raudoni žandukai ir smakriukas tikrai alergija, jokių spuogelių nėra tik vientisas raudonumas ir parausta tik vakare g.gif tos vietos nekarštos. Pradžioje pastebėjau tik pasausėjusius žandukus, o vėliau ir paraudo verysad.gif
Atsakyti
AČiū už patarimus, sėkmės visiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Editukė @ 2008 10 02, 09:56)
Atsišaukit alergiškų vaikų mamytės,kurios darėt alergenų iš kraujo tyrimą. 4u.gif
Ar niekas negali plačiau pakomentuoti to tyrimo.Tyrimo norma yra  nuo 0 iki 11 .Bet mums tokie gaunasi tik 10 produktų iš darytų 36 schmoll.gif Galbūt kuri žino,kaip alergologai traktuoja šitą tyrimą ir gal galima visgi naudoti tuos produktus,kurių rezultatas nesiekia 30(rašo,kad 1/0 alergizacijos klasė)...Pagelbėkit,jei žinot,nes mes pas alergologą nebuvom(neįmanomos ten eilės),o iškart privačiai darėmės tyrimuką g.gif



Edituke,žiūrint kokio amžiaus tavo vaikiukas ir kiek to prdukto yura vartojęs, tai ir rezultatus galima įvairiai interpretuot. bent jau mums taip sakė alergologė.

Mums reakcija mielėms rodė 10, tai net nealergija pagal normas, bet buvo dar tik 1 metų vaikas tada, labai smarkiai viduriavo, plius paberdavo, todėl gydytoja patarė pabandyti išimti mieles iš raciono ir pasiteisino 100%. tiesa, mums prie viso šito ir fermentų trūkumas, tai vat ir nežinau, ar čia iš tikro alergija, ar tik smarkiai netoleruoja tų mielių, bet faktas, kad mielinių produktų negalim nė trupinio į burną imt.

mes tikrai alergiški įkvepemiems, bet net nesidarėm, sakė be trijų metų nėra prasmės, nes nieko doro nerodys.

bet pas jus tyrimėliai tikrai blogai atrodantys, arba čia kažkas ne taip. ar toks alergiškas vaikutis, ar labai smarkiai pasireiškia ta alergija? sakyčiau eikit jūs pas gydytojus, juk galima ir privačiai greit patekt, net pas tuos pačius, kurie alergologiniuose valstybinėse dirba.

gal kas dar turit vaikučių alergiškų mielėms? būtų įdomu sužinot, kaip jiems pasireiškia ta alergija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FedeSperanza: 22 gruodžio 2008 - 12:40