Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

QUOTE(LEMINAKE @ 2008 10 16, 19:35)
Sveikos, o ka tas ricinos aliejus duoda blakstienoms? Vakar pries miega issitepiau, bet nieko siandien labai nepastebejau, nors ka cia ir gali pastebeti nuo vieno karto...

po vieno karto super efektu nepastebesi.. siaip tamsina blakstienas, stiprina ir ilgina kiek zinau ax.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip jus uzsitepat ta aliejuka ant blakstienu?
Atsakyti
QUOTE(deli @ 2008 10 17, 21:46)
Merginos, o kaip jus uzsitepat ta aliejuka ant blakstienu?

Ausu krapstuka patepam tame aliejuje, arba nuo seno tuso sepeteli isplauta patepam aliejum ir tepam ant blakstienu. Apie tai anksciau diskutuota buvo.. mirksiukas.gif
Atsakyti
tikrai sakot, kad tamsina? Nes man atrodo kad kaip tik sviesina smile.gif
Naturaliai sviesesnes patamsintu?
Atsakyti
QUOTE(JaneDoe @ 2008 10 18, 12:14)
tikrai sakot, kad tamsina? Nes man atrodo kad kaip tik sviesina smile.gif
Naturaliai sviesesnes patamsintu?

Nezinau as, kiek skaicius esu, tai sake tamsina, kad sviesintu tai tikrai negirdejau.. g.gif naturaliai sviesesnes gal ir patamsintu kazkiek g.gif siaip tikrai bijau kazka pameluot blush2.gif
Atsakyti
As siaip tamsiaplauke, bet blakstienos nuo tuso nubluko, tai butu visai gerai jei vel patamsetu wub.gif Susigundziau ricinos aliejuku, nubegau i vaistine ir nusipirkau! Paemiau tusa, kuri karts nuo karto panaudodavau, kurio sepetelis su sereliais -isploviau, o tuso buteliuka ismeciau. Tuo sepetuku pasitepiau blakstienas ir sedziu va tokia bigsmile.gif Ziuresim kaip bus po savaites kokios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JaneDoe: 18 spalio 2008 - 11:54
buk atkakli ir tikrai pasimatys mirksiukas.gif man ant antakiu man tai pasimate,o apie blakstienas dar negaliu nieko pasakyt,nes pati neseniai pradejau tept g.gif
Atsakyti
Apie ricinos aliejaus teigiama poveiki, esu girdejusi nuo paauglystes laiku.
Naudojau keleta menesiu, man tuomet atrode,kad blakstienytes yra pernelyg silpnos, plonos ir retos. Vienos bobulytes patarimu pradejau naudoti ricinos alieju, jis nei sviesina nei tamsina, o, stiprina, skatina augima ir tankuma 4u.gif tai ilgalaike procedura, reikalaujanti kantrybes,po vieno ar poros kartu rezultato nepasieksite. Kiekviena vakara einant miegoti (idealiausiais variantas)istepate ir taip maziausiai 3 men. sekmes ir kantrybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(apolla @ 2008 10 18, 14:54)
Apie ricinos aliejaus teigiama poveiki, esu girdejusi nuo paauglystes laiku.
Naudojau keleta menesiu, man tuomet atrode,kad blakstienytes yra pernelyg silpnos, plonos ir retos. Vienos bobulytes patarimu pradejau naudoti ricinos alieju, jis nei sviesina nei tamsina, o, stiprina, skatina augima ir tankuma  4u.gif  tai ilgalaike procedura, reikalaujanti kantrybes,po vieno ar poros kartu rezultato nepasieksite. Kiekviena vakara einant miegoti (idealiausiais variantas)istepate ir taip maziausiai 3 men. sekmes ir kantrybes  4u.gif

bet tikrai yra sakiusiu, kad ir patamsino jas g.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif , as naudojau ricinos alieju dar pauglysteje, bet tada jokio ipatingo rezultato nepastebejau, o dabar prisiskaiciau jusu atsiliepimu ir bandysiu vel tepliotis, nes nuo kasienio tuso naudojimo vargsta blakstienytes verysad.gif
Atsakyti
Sveikos visos wink.gif

Prisiskaiciau cia jusu patarimu, nusprendziau ir as pabandyti. Nors ricinos alieju esu nusipirkusi jau gal koks menuo, bet naudoju ji, deja, nereguliariai. (Kadangi nusipirkau bespalvi, maitinanti ARTDECO firmos tusa-balzama blakstienoms).
Na ka, pradesime stiprinti blakstieneles! wink.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif Senokai paskaitalioju šitą temą, bet pati parašyti nusprendžiau tik dabar, kai jau ėmiausi veiksmų.

Riciną blakstienoms esu naudojusi paaugystėje, tuomet buvau išsiplovusi tušo šepetuką ir sąžiningai kas vakarą tepliodavausi kokius porą metų. Blakstienos tikrai buvo sutvirtėjusios thumb_yello.gif Bet, matyt, per daug tepdavau, todėl ilgainiui pradėjo reaguoti akys, rytais ėmiau prabusti užtraiškanojusiomis, net atsimerkt sunku būdavo, todėl nutraukiau tą "ritualą"...

O štai dabar vėl pastebėjau, kad blakstienoms nepamiašytų pagalba. Taigi, pasigaminau "kokteliuką" is vit.A, vit. E aliejinių tirpalų ir ricinos aliejaus. Šituo mišinuku blakstienas tepu vakarais prieš miegą. Kol kas akims nieko blogo, nes tepu labai saikingai. Dienai naudoju Dzintars balzamą. Nusprendžiau padaryti pertrauką nuo tušo, kol bent kiek atsigaus blakstienos. Dedu visas geriausias viltis! bigsmile.gif
Atsakyti