Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

ricina padeda,bet is ryto man kazkaip atrodo lyg patinusios akys ir paakiai,net jei ir mazai pasitepu blink.gif tai daznai ir nenaudoju,tik kai visaj baisus reikalas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(krishtoline_ashara @ 2009 01 24, 17:51)
ricina padeda,bet is ryto man kazkaip atrodo lyg patinusios akys ir paakiai,net jei ir mazai pasitepu blink.gif  tai daznai ir nenaudoju,tik kai visaj baisus reikalas cool.gif


man tas pats, nors tepdavau vos vos ax.gif
Atsakyti
Aš taip pat ricinos aliejuku tepu, tik žiūriu, kad ir man jau pradeda akys tint nuo jo unsure.gif
Bet va praeitais metais akropolio vaistinėje pirkau blakstienu stiprintoja vadinasi Double - lash parasyta kad padeda augti ir storėti blakstienoms tai tikrai labai,labai geras thumbup.gif ir kainavo atrodo iki 15lt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ginatrytia: 25 sausio 2009 - 14:25
as jau pradejau naudoti va toki balzama blakstienoms:
Skatina blakstienų augimą, grąžina šilkinį švelnumą,
minkštumą ir natūralią spalvą, prarastus naudojant dekoratyvinę kosmetiką.
Stiprina blakstienų šaknis, neleidžia sausėti ir luptis vokų odai.

Sudėtis:
aliejai: vynuogių, ricinos, simondsijų (jojoba);
eteriniai aliejai: kvapiųjų kanangų (ylang-ylang), miros, jazminų, snapučių.

5 ml buteliukas kainuoja beveik 20 lt, lauksiu poveikio bigsmile.gif


cia Mirros produkcija rolleyes.gif
Atsakyti
na va jau greitai bus menesis kaip pradejau tepti blakstienas ricinos aliejumi (aisku ne kiekviena vakara, nes galva mano tai.... doh.gif )bet ne esme, nes rezultatu esu labai patenkinta thumbup.gif tikrai blakstienos atsigavo ir paaugo, o ypac apatines(kaip kazkuri forumiete irgi pazymejo). ir pastebejau kad maziau ju isslenka,zodziu viskas tik i gera, o dar kai tusu dabar pasidazau, jos taip graziai atrodo, tolygiai issiskirsciusios bigsmile.gif
ačiū, nes be jūsų nebūčiau šito atradusi 4u.gif
Atsakyti
kazkada rasiau apie mirros aliejuka blakstienom, naudoju gera savaite, tai galiu pasakyti, kad rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
as, tai uz ricinos alieju bigsmile.gif ir nebrangu ir efektyvu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miegapele82 @ 2009 02 10, 17:03)
as, tai uz ricinos alieju  bigsmile.gif ir nebrangu ir efektyvu  thumbup.gif



jeigu ricina tinka akytems, tai ok, man pvz ji netiko visai schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos
O niekam nebuvo, kad nuo ricinos blakstienos labiau kristų? Nes aš tepliojuos ricinos aliejum jau gal mėnesį, iš pradžių labai jautėsi skirtumas (daug gražiau pasidengdavo tušas), bet dabar kžkaip kaskart akis plaudama bent po potą blakstienų pametu. Anksčiau taip nebūdavo. Ar gali būti nuo ricinos? Ar gal ricina stimuliuoja blakstienų 'keitimąsi'?
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 02 10, 18:43)
zinok neprisimenu, pirkau vasara g.gif iki 20 lt kazkiek ax.gif
kur pirkti jau rasyta anksciau: mirros platinimo biuruose.

thumbup.gif Tas mirros tikrai super skystis. Maciau drauges blakstienas , tikrai labai greitai atsigavo. Gal per kokias 3 sav.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 12 vasario 2009 - 09:53
QUOTE(pempe @ 2009 02 22, 01:28)
as uz ricina smile.gif

As bandziau, bet efekto nelabai maciau. Kai tepiau, tai atrode, kad rezultatai yra, bet manau isistikinimas. Artimieji sake, kad viskas tai pat. biggrin.gif
Atsakyti
[B][I]Ir as nuo vakar pradejau naudoti ricina smile.gif ,kaip ten kazkuri buvo ikelus paveiksliuka tokiu antakiu sukyciu,tai as jas turiu,su jom ir tepu antakius ir blakstienas.I akis visiskai nepribega. thumbup.gif kalbejot paie varnalesu alieju,su juo tept nepatarciau,jis yra be galo nuodingas.
Atsakyti