Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

As tepu tokiu "double lash" ten i sudeti ir ieina ricinos aliejus, silko proteinai. Jis skatina augti blakstienas, sustiprina thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
As nusipirkau simondsiju alieju blakstienoms.
“Aroma Baltic” Justiniškių g. 62 A, Vilnius - cia prekiauja ivairiais aliejais. Norejau sita nusipirkti: Vokų ir blakstienų aliejus , bet ispirkta, sake ziauriai greit ispirko, tai uzves po 3 menesiu tik, pasiule knygele, kur parasyta kaip ir kiek lasinti kiekvieno aliejaus, kad pacioms galima pasigaminti alieju misiniu veidui, nuo spuogu, inkstiru ir pan., blakstienoms.
Sudėtis: natūralus simondsijų aliejus, natūralūs santalmedžių, rožių, limetų, eteriniai aliejai; vitaminas E. Be konservantų, dažiklių ir sintetinių priedų.
Poveikis:
- pašalina vokų uždegimą ir paburkimą;
-išlygina smulkias paakių raukšleles ir saugo nuo jų atsiradimo;
- skatina blakstienų augimą, palaiko natūralią jų formą ir tankumą.
Knygele stora, net nezinojau kad yra tokiu alieju: ciobreliu, dilgeliu ia pan. Siaip idomi labai info.

Atsakyti
QUOTE(joiko @ 2009 06 05, 00:37)

pritariu thumbup.gif anksciau naudodavau, tai labai blakstienos pasitaise, siek tiek pritingau dabar blush2.gif nieko nebus, reikia pradet grazintis vasarai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(joiko @ 2009 06 05, 00:37)

aš ricinos taip pat nuspirkau. nes blakstienos beveik visos iškrito schmoll.gif bet nesuprantu kaip ją naudori. stengiuosi kuo arčiau blakstienos svogūnėlio patepti, akys labai jautrios mano, tai iškato pradeda ašaroti ir patenka aliejuko į akis. o jei tepčiau tik blakstienų galiukus kaži ar ką padėtu... g.gif g.gif g.gif g.gif ar būtų veiksminga tik galiukus tepti? ar reik kuo arčiau pačio blakstienos svogūnėlio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadoren: 07 birželio 2009 - 18:02
QUOTE(jadoren @ 2009 06 07, 19:01)
aš ricinos taip pat nuspirkau. nes blakstienos beveik visos iškrito  schmoll.gif  bet nesuprantu kaip ją naudori. stengiuosi kuo arčiau blakstienos svogūnėlio patepti, akys labai jautrios mano, tai iškato pradeda ašaroti ir patenka aliejuko į akis. o jei tepčiau tik blakstienų galiukus kaži ar ką padėtu... g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  ar būtų veiksminga tik galiukus tepti? ar reik kuo arčiau pačio blakstienos svogūnėlio?


O jus pabandykite su krapstuku ausu ir tepkite kaip braukdama akiu piestuku, bus arciau svogunelio ir i akis gal nepateks.
Atsakyti
QUOTE(be*starlet @ 2009 06 08, 12:32)
[size=1][/size]

O jus pabandykite su krapstuku ausu ir tepkite kaip braukdama akiu piestuku, bus arciau svogunelio ir i akis gal nepateks.


aha, taip ir dariau su aukų krapštuku, bet kaip mano akys jautrios iškart ašaros pradeda kauptis , o po to matyt ir patenka į akis ir pačio aliejuko blink.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
smile.gif Mano blakstienos gražios,kaipadažau jas tušu,tai manau reik jas kažkuo palepinti,nes niekad to nedariau.
Tikiuosi padės?
O kam dar ricinų aliejukas naudojamas?
ir kur jį pirkti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriele741 @ 2009 06 25, 19:28)
smile.gif Mano blakstienos gražios,kaipadažau jas tušu,tai manau reik jas kažkuo palepinti,nes niekad to nedariau.
Tikiuosi padės?
O kam dar ricinų aliejukas naudojamas?
ir kur jį pirkti? smile.gif

vaistinėje.
naudojamas viduriams laisvinti biggrin.gif
Atsakyti
Siandien uzmaciau Ebay atceit stebuklinga tepaliuka blakstienoms, nuotraukyte dar prideta, kaip po to tepaliuko uzaugo dvigubos blakstienos. Kainuotu iki 50 litu, tai gal ir pabandyciau, o ten kaina virs 300 lt. Atsiliepimai visi tik teigiami komentaruose, bet kazkaip nesitiki vis tiek, o rizikuoti pirkti su tokia kaina tai nedristu. Gal atpigs kada... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Voveryte- @ 2009 06 29, 18:26)
Siandien uzmaciau Ebay atceit stebuklinga tepaliuka blakstienoms, nuotraukyte dar prideta, kaip po to tepaliuko uzaugo dvigubos blakstienos.  Kainuotu iki 50 litu, tai gal ir pabandyciau, o ten kaina virs 300 lt. Atsiliepimai visi tik teigiami komentaruose, bet kazkaip nesitiki vis tiek, o rizikuoti pirkti su tokia kaina tai nedristu. Gal atpigs kada... smile.gif


gal atsimeni pavadinima? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(escape_simute @ 2009 06 29, 22:32)
gal atsimeni pavadinima?  ax.gif

dvigubos hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
[quote=be*starlet,2009 06 25, 21:05]
plauku galiukams dar tinka smile.gif


Nu va doh.gif prisiskaiciau as cia... O istorija tokia. Viena grazu ryta, issiploviau galva.Kaip tycia pasibaige aliejukas plauku, nu ir buvau paskaiciusi, kad tipo neblogai ricinos aliejus plauku galiukam.Nu ir as pabandziau, viena lasa, ir patepliojau pacius galus.Total kosmar doh.gif plaukai gavosi riebaluoti.Siaubas kazkoks, ir dar jau reikia begt per duris.Nei ka daryti, susipyniau i kasa, ir tai plaukai, visa ta kasa, vaizdelis nekoks.Ir nei issigere nieko.Kaip as keikiausi doh.gif
Atsakyti