Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

QUOTE(tinakriste @ 2010 09 14, 08:54)
o gal kas gali patarti kaip stiprinti priaugintas blakstienas? nes kiek girdėjau aliejų jokių negalima ant jų tepti

O kaip jus jas besustiprinsite,tas priaugintas blakstienas? g.gif blink.gif
Juk jos netikros? doh.gif biggrin.gif O va po ju,tai jau tikiu,kad reiks stiprinti savasias wink.gif
Atsakyti
Tingejau skaityti visa tema, bet idomu, ar kas bande sia priemone:
RapidLash
user posted image

Kazkaip itartinai brangi ji man pasirode cool.gif Tiesiog smalsu, ar ji daro kokius stebuklus, ar ricinos aliejus duotu toki pat efekta? g.gif
Atsakyti
Merginos, papasakosiu as savo nelaiminga atsitikima, kuris ivyko vakar-siandien. Labai tikiuosi, kad viskas bus gerai ir viskas laimingai pasibaige ir nebus jokiu komplikaciju ateityje.
Nusprendziau ir as stiprinti savo blakstienas ir nusipirkau ricinos aliejaus. Ryte atsikelusi labai atsargiai pasitepiau, atrodo labai labai nedaug. Taciau po keliu valandu akis aptrauke rukas. Sakau paprastai su vandeniu isplausiu, taigi skalavau kelis kartus, lasinau dirbtines aasaras, taciau nieko..Vakare pasidare is viso blogai-negalejau sumerkti akiu is skausmo, liejosi asaros, viskas aplinkui liejosi. MB staigiai veze i Santariskes, ten is karto dare praplovima, lasino ivairiu vaistu, israse antibiotiku ir paleido namo. Grizus namo nakti pasidare dar baisiau-skausmas nerealus, i sviesa ziureti negalejau, akiu sumerkti negalejau, nes skaudejo... Net priesui nelinkeciau tokio skausmo. MB vel skambino i Santariskes, susirado okulistes telefona, tai ji pasake staigiai nuskausminamuosius leisti. Po ju skausmas po truputi atlego, galejau uzsimerkti ir galu gale galejau uzmigti. Ryte atsikeliau tik jau siaubingai uztinusi, nors aciu dievui be skausmo. I darba nejau, kas valanda lasinau antibiotikus, atrodo patinimas slegsta, tik akys traiskanoja.
Anksciau nesiojau linzes, dabar gydytoja kuriam laikui uzdraude jas, uzdraude dazyti akis tusu. Ricinos alieju is karto ismeciau i siuksliu deze. Durna boba as, pati kalta, per daug uztepiau.
Labai tikiuosi, kad viskas gerai pasibaigs. Ir visas skatinciau mesti ta bruda laukan. Kokias blakstienas turi, tokias ir turekim.
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2010 09 27, 11:20)
Merginos, papasakosiu as savo nelaiminga atsitikima, kuris ivyko vakar-siandien. Labai tikiuosi, kad viskas bus gerai ir viskas laimingai pasibaige ir nebus jokiu komplikaciju ateityje.
Nusprendziau ir as stiprinti savo blakstienas ir nusipirkau ricinos aliejaus. Ryte atsikelusi labai atsargiai pasitepiau, atrodo labai labai nedaug. Taciau po keliu valandu akis aptrauke rukas. Sakau paprastai su vandeniu isplausiu, taigi skalavau kelis kartus, lasinau dirbtines aasaras, taciau nieko..Vakare pasidare is viso blogai-negalejau sumerkti akiu is skausmo, liejosi asaros, viskas aplinkui liejosi. MB staigiai veze i Santariskes, ten is karto dare praplovima, lasino ivairiu vaistu, israse antibiotiku ir paleido namo. Grizus namo nakti pasidare dar baisiau-skausmas nerealus, i sviesa ziureti negalejau, akiu sumerkti negalejau, nes skaudejo... Net priesui nelinkeciau tokio skausmo. MB vel skambino i Santariskes, susirado okulistes telefona, tai ji pasake staigiai nuskausminamuosius leisti. Po ju skausmas po truputi atlego, galejau uzsimerkti ir galu gale galejau uzmigti. Ryte atsikeliau tik jau siaubingai uztinusi, nors aciu dievui be skausmo. I darba nejau, kas valanda lasinau antibiotikus, atrodo patinimas slegsta, tik akys traiskanoja.
Anksciau nesiojau linzes, dabar gydytoja kuriam laikui uzdraude jas, uzdraude dazyti akis tusu. Ricinos alieju is karto ismeciau i siuksliu deze. Durna boba as, pati kalta, per daug uztepiau.
Labai tikiuosi, kad viskas gerai pasibaigs. Ir visas skatinciau mesti ta bruda laukan. Kokias blakstienas turi, tokias ir turekim.

eina sau blink.gif vargsele..uzjauciu 4u.gif gal labai jautrias akis turi? nes as ricina kai terliojuos tai man labai daznai i akis buna pakliuna, pagrauzia ,bet tik tiek. niekad taip baisiai nebuvo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2010 09 27, 12:20)
Merginos, papasakosiu as savo nelaiminga atsitikima,




oho,kaip baisiai... verysad.gif gal tikrai labai jautrios akys ar alergija kokia...? aš tepliojuos ir jokio diskomforto nejaučiu, tik tiek, kad blakstienos "sunkios" . bet kad šitaip... blink.gif
Atsakyti
Aš galvoju, kad Jovita23 visgi bus alergiška ricinai g.gif
Tik įdomu tuomet, kodėl jai antibjotikus skyrė g.gif Nes nelabai tikiu, kad tepantis ricinos aliejumi , ypač nuo vieno karto, gali įsimesti infekcija (o jei antibjotikai skirti, reiškia infekcija gydyta). Gal jūs ne taip supratot? Gal jums skirti ne antibjotikai o antialerginiai vaistai?
Galvoju taip todėl, nes pati esu turėjusi akių alergijų (ir nuo tušo, ir nuo velniaižinoko ). Jeigu kalbėti apie mažiau patyrusias oftamologes, deja tikrai ne kiekviena jų sugeba diagnozuoti alergiją (esu su tuo susidūrusi).
Atsakyti
Refecto cil
user posted image
Gal kas turi atsiliepimu apie si balzama? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 27, 20:45)
Aš galvoju, kad Jovita23 visgi bus alergiška ricinai g.gif
Tik įdomu tuomet, kodėl jai antibjotikus skyrė g.gif  Nes nelabai tikiu, kad tepantis ricinos aliejumi , ypač nuo vieno karto, gali įsimesti infekcija (o jei antibjotikai skirti, reiškia infekcija gydyta). Gal jūs ne taip supratot? Gal jums skirti ne antibjotikai o antialerginiai vaistai?
Galvoju taip todėl, nes pati esu turėjusi akių alergijų (ir nuo tušo, ir nuo velniaižinoko ). Jeigu kalbėti apie mažiau patyrusias oftamologes, deja tikrai ne kiekviena jų sugeba diagnozuoti alergiją (esu su tuo susidūrusi).

Net nežinau, džiaugiuosi, kad padėjo ir kad galiu matyti ir nebėra skausmo. Man okulistė diagnozavo stiprų sudirginimą ir prasidėjusį akių uždegimą.
Išrašė Oftan dexa-chlora, o jis ar antibiotikas ar ne, tai pati nepasakysiu, nes apie vaistus nelabai suprantu (anotacija rašo, kad mažina uždegimą ir alergiją). O pačiose Santariškėse tai sakė, kad lašino antibiotikus, bet koius tai nežinau. Nerūpėjo man tuo momentu klausti, nes nieko nemačiau;)
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2010 09 28, 09:30)
Net nežinau, džiaugiuosi, kad padėjo ir kad galiu matyti ir nebėra skausmo. Man okulistė diagnozavo stiprų sudirginimą ir prasidėjusį akių uždegimą.
Išrašė Oftan dexa-chlora, o jis ar antibiotikas ar ne, tai pati nepasakysiu, nes apie vaistus nelabai suprantu (anotacija rašo, kad mažina uždegimą ir alergiją). O pačiose Santariškėse tai sakė, kad lašino antibiotikus, bet koius tai nežinau. Nerūpėjo man tuo momentu klausti, nes nieko nemačiau;)


Na jei anotacijoje rašoma, kad mažina alergiją, tai matyt ji ir buvo mirksiukas.gif
Nors pagal anotaciją man rodosi, kad vaistas kompleksinis - kartu ir priešuždegiminis (veikia mikrobus), ir priešalerginis.
Kadangi man vieną kartą dvi vietinės reikšmės oftamologės bandė gydyti uždegimą, kai stipri alergija buvo pasireiškusi doh.gif , tai jau stengiuosi dabar neberizikuoti ir kreiptis tegul mokamai, bet pas kvalifikuotą gydytoją bei išaiškinti , kas man buvo (beje, pati irgi nešioju linzes, tai su akimis dėl tos priežasties vengiu eksperimentų).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 28 rugsėjo 2010 - 11:43
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 28, 13:40)
Na jei anotacijoje rašoma, kad mažina alergiją, tai matyt ji ir buvo mirksiukas.gif
Nors pagal anotaciją man rodosi, kad vaistas kompleksinis - kartu ir priešuždegiminis (veikia mikrobus), ir priešalerginis.
Kadangi man vieną kartą dvi vietinės reikšmės oftamologės bandė gydyti uždegimą, kai stipri alergija buvo pasireiškusi doh.gif , tai jau stengiuosi dabar neberizikuoti ir kreiptis tegul mokamai, bet pas kvalifikuotą gydytoją bei išaiškinti , kas man buvo (beje, pati irgi nešioju linzes, tai su akimis dėl tos priežasties vengiu eksperimentų).

Tai va, as irgi pasimokiau-neekperimentuosiu.
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2010 09 28, 12:03)
Tai va, as irgi pasimokiau-neekperimentuosiu.



Aš turėjau omeny ne riciną blush2.gif Nors man pačiai dėl tų pačių linzių ir riebumo ricinos aliejus nepatinka g.gif Net ryte ir nusiprausus, bijau, kad neužsiliktų riebalo, dėl kurio kontakte su linzėmis oi kokių bėdų galima įsivaryti doh.gif
Aš turėjau omeny, kad pvz, tau matyt iššaukė alerginę reakciją ricina, man pvz. ją buvo porąkart sukėlę netinkami tušai, netgi veido gydymui nuo spuogų naudotas arbatmedžio aliejus. Taip kad alergiją sukelti gali n priežasčių. Tik va svarbiau atsirinkti, kas tai per susirgimas - ar bakterinė/virusinė infekcija, kuri gydoma vienais vaistais, ar alerginė reakcija. Nes netinkamai gydant gali kilti komplikacijų. Pvz. aš po laiku nediagnozuotos (net dviejų gydytojų doh.gif ) alergijos ir jų paskirto neteisingo gydymo stipriais antimikrobiniais vaistais paskui dvi savaites tą alergiją gydžiau ir paraudusiomis akimis vaikščiojau doh.gif
Atsakyti
Aš jokių stebuklų dėl ricinos nepastebėjau, bet greičiausiai dėl to, kad vaistinėse tas aliejus nėra grynas, rafinuotas ar neaiškaus spaudimo smile.gif Laukiu, kada aroma natural pradės tiekti ricinas, va tada mėginsim bigsmile.gif Nors man ir nuo migdolų nerafinuoto jautėsi poveikis smile.gif
Dėl ricinų, kas alergiškas, tai jokiu būdu negalima naudot, aš kai nealergiška tai oho kiek prisivarydavau to aliejaus, akys apsiblausydavo, kai patekdavo į akis, bet nė karto negraužė, viskas čiki buvo smile.gif
Atsakyti