Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

QUOTE(Victorious @ 2011 03 28, 15:14)
O pačiai neįdomu užfiksuoti pokyčių? ax.gif

aisku idomu. Bet jei bus kaip kai kurios raso, kad net pakerpa po jo, tai ten jau fiksuok nefiksuok aisku thumbup.gif bet as nufotografavau savo blakstienos dabar mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2011 03 28, 12:23)
Šiaip žinok esu megėja padaugint  biggrin.gif Būna, kad paskui su vata tenka nuvalyt, nes akyse jau aliejinas  biggrin.gif Bet mokaus su kiekvienu kartu nedaug užtept. gerai, kad mano akims jis tinka, negraužia, nealergizuoja  ax.gif



Alkogolike tu... megeje padaugint matai lotuliukas.gif tongue.gif tu nejuokauk, kad ir nealergizuoja, bet ricina ner gerai, jei i aki patenka.. unsure.gif bet man tai matos zenklus pagerejimas.. tokios tankios blakstienos paliko.. tikrai matos efektas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 03 28, 15:33)
Alkogolike tu... megeje padaugint matai  lotuliukas.gif  tongue.gif tu nejuokauk, kad ir nealergizuoja, bet ricina ner gerai, jei i aki patenka..  unsure.gif bet man tai matos zenklus pagerejimas.. tokios tankios blakstienos paliko.. tikrai matos efektas wub.gif

Na bet aš ir nepadauginu kiekvieną vakarą biggrin.gif O tu kas vakarą tepi? g.gif Aš šiaip kažkaip nežiūriu to efekto, ta prasme, nestvoiu prieš veidrodį ir nelyginu, paaugo man jos ar ne. Kai mano ir taip gražios, sveikos ilgos, tai problemų su jom neturiu. Tiesiog kai naudoju cheminį tušą, norisi kartais jas palepinti ax.gif Vat antakiams, tai pastebiu augimą, patepk kelias dienas ir žiūrėk jau antras Brėžnevas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2011 03 28, 14:28)
aisku idomu. Bet jei bus kaip kai kurios raso, kad net pakerpa po jo, tai ten jau fiksuok nefiksuok aisku  thumbup.gif  bet as nufotografavau savo blakstienos dabar  mirksiukas.gif

aš užfiksavau fotkėj savo trumputes blakstienas iki LiLash ir po kokių dviejų mėnesių palyginsiu, taip bus akivaizdu yra rezultatas ar ne smile.gif
Atsakyti
Ricinos aliejus super dalykelis,as puse metu buvau prisiauginusi blakstienas,kaip nusiemiau, issigandau,tepiau menesi laiko ricina beveik kiekviena vakara,atsigavo,dabar labai grazios:)
Atsakyti
Tepu ir aš rcina, tai kol tepu jos atsigauna, kai nebetepu vėl suprastėja g.gif
Atsakyti
Va ka parasyta straipnyje apie ricina

Į tuščią, pasibaigusio tušo buteliuką įpilame ricinos aliejaus ir tušo šepetėliu ricinos aliejumi patogiai dažome blakstienas ir antakius.
Geriausiai taip darykite dieną ir palaikykite keletą valandų, ne nakčiai - galite įtrinti į akis.
Blakstienos ir antakiai tankės ir ilgės.

Ricinos aliejus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luandra: 29 kovo 2011 - 15:34
QUOTE(shineida @ 2011 03 29, 13:12)
Tepu ir aš rcina, tai kol tepu jos atsigauna, kai nebetepu vėl suprastėja g.gif

Tai ricina suteikia kosmetinį poveikį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 29 kovo 2011 - 15:25
bet po tušo reiktų kaip nors išplaut tą buteliuką, juk vistiek ten užsilieka dažų g.gif Aš tai turiu tokį šepetėlį, bet jis prieš tai nebuvo naudojamas tušui, o pamirkai tiesiai į ricinos buteliuką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2011 03 29, 16:25)
bet po tušo reiktų kaip nors išplaut tą buteliuką, juk vistiek ten užsilieka dažų  g.gif  Aš tai turiu tokį šepetėlį, bet jis prieš tai nebuvo naudojamas tušui, o pamirkai tiesiai į ricinos buteliuką  ax.gif


Galima ir taip, tik po to ta sepeteli reikia kazko uzdengti, kad dulkiu ant jos nebutu.
As turiu plastmasini permatoma buteliuka nuo dzintars balzamo blakstienoms,
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2011 03 28, 15:49)
Na bet aš ir nepadauginu kiekvieną vakarą  biggrin.gif O tu kas vakarą tepi?  g.gif Aš šiaip kažkaip nežiūriu to efekto, ta prasme, nestvoiu prieš veidrodį ir nelyginu, paaugo man jos ar ne. Kai mano ir taip gražios, sveikos ilgos, tai problemų su jom neturiu. Tiesiog kai naudoju cheminį tušą, norisi kartais jas palepinti  ax.gif Vat antakiams, tai pastebiu augimą, patepk kelias dienas ir žiūrėk jau antras Brėžnevas  biggrin.gif




As kiekviena vakara tepu smile.gif man tai matos skirtumas, nes seniau kai tepdavau su tusu tikrai ne tokios grazios buvo.. o tusas tas pats biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 03 29, 22:24)
As kiekviena vakara tepu  smile.gif man tai matos skirtumas, nes seniau kai tepdavau su tusu tikrai ne tokios grazios buvo.. o tusas tas pats biggrin.gif

drinks_cheers.gif Man ir visiškai kitaip nusidažo blakstienos
Kas vakarą tepu ricina blakstienas ir tikrai efektas matosi, reikia tik nepatingėti ir užsiimti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indra A.: 30 kovo 2011 - 13:41