Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

QUOTE(Joa @ 2008 07 06, 14:33)
visgi nusipirkau sita tepaliuka, naudoju kazkur pusantro menesio kasdien ir man super jis, blakstienos pailgejo  bigsmile.gif

O man ricina žymiai geriau, "Mavalos" jokio poveikio nepastebėjau schmoll.gif Abejoju, ar realiai gali pailgėt blakstienos g.gif
Atsakyti
Talika lipocils. Nežinau ar pailgėjo tos blasktienos, bet kada mažiau šeriasi tai tikrai pastebėjau. Kadang jos labai šviesios egaliu įvertinti blizgesio smile.gif, bet lyg švelnesnės patapo. Labai patinka, kad priemonė neriebi, akių nedirgina kaip kad ricinų aliejus, nors jį taip pat šepetėliu nuo tušo tepdavau. Ir ne žele konsistencijos, nekietėja. tai va ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 07 06, 12:35)
O man ricina žymiai geriau, "Mavalos" jokio poveikio nepastebėjau  schmoll.gif Abejoju, ar realiai gali pailgėt blakstienos  g.gif


man atvirksciai, ricina nepatiko, o ''mavala'' pirksiu dar karta, nes matau skirtuma
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 05 23, 14:29)
Migdolų ar avokado aliejais wink.gif



QUOTE(saulevandeny @ 2008 06 28, 15:14)
Paprasčiausiai pirštais užtepu  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif

bandziau ricinu susipilt i isplauta tuso bonkiuka, bet kazkaip nepatiko man.su pirstuku geriausia blush2.gif su tuso sepetuku as padauginu aliejaus visad doh.gif
Atsakyti
Man tuso sepeteliu ricina tept irgi nepatikdavo schmoll.gif atrodo, nedaug tepdavau, bet vis tiek ir vokai visi riebaluoti, ir paakiai biggrin.gif Ir siaip as kazkokio efekto nepastebejau unsure.gif O vat dzintars balzamas thumbup.gif Blakstienos patamsejo, sese net pastebejo, sako riestos kaip is paveiksliuko 4u.gif
Atsakyti
Naudoju ricinos aliejuka blakstienoms jau kokius 4 metus diena is dienos,bet super efekto nepastebejau,nors kita vertus,jokiu problemu su blakstienom ir neturejau,bet tepu profilaktiskai,atgaivinti nuo tuso:)
Atsakyti
QUOTE(WhiteDust @ 2008 07 04, 00:23)
Geras, niekad nemėginau  smile.gif  O jį vaistinėse taip pat pirkti? Kiek kainuoja?


Oi nezinau, as turiu buteliuka parvezta is Egipto...bet po jo blakstienos uzsiriecia ir patamseja jau kita ryta. O po nakties su ricinos aliejum, tokio ispudingo poveikio tikrai nebuna smile.gif
Atsakyti
Paskaiciau as atsiliepimus, nupirkau Dzintars balzama blakstienoms. Jokio poveikio nematau... Kazkaip atrodo, kad su ricina buvo geriau... g.gif
Atsakyti
As jau puse buteliuko ricinos aliejaus sunaudojau tai blakstienos "kaip ant mieliu" auga bigsmile.gif Tik kartais labai atsibosta kiekviena vakara teptis... rolleyes.gif
Atsakyti
Pastebėjau, kad vakare užsitepus "Artdeco" blakstienas stiprinančią bazę, ryte blakstienos tokios juodos, tamsios, užsirietę šiek tiek bigsmile.gif
Atsakyti
thumbup.gif As jau savaite, kaip naudoju ricinos alieju. Efektas tikrai yra. 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi naudoju dzintars:) Šiaip man patinka tai kad kai užsitepi gražiai užsiriečia, elastingos tampa blakstienos:) be to ir antakius juo tepu, taip pat fainai "sušukuoja". Nepasakyčiau kad būtų didelis rezultatas, bet apatinės blakstienos tikrai paaugo:)
Atsakyti