Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

O ta ricina vaistinese pirkot?
O del patinimo - kazkaip nedrasu tada ir naudot, as ir siaip rytais pakankamai uztinus bunu...
Atsakyti
Taip, ricinos aliejus vaistinėse yra pirkti. Kainuoja keli litai, tai jei alergizuos, patinimas bus, mesit lauk ir tiek smile.gif
Atsakyti
Visad naudojau ricinu alieju,vestuviu proga buvau dirbtines blakstienas isitaisius,tai kai jos iskrito atrodziau tragiskai doh.gif nusipirkau is oriflame,blakstienu kondicionieriu,siaip labai skeptiskai i ji ziurejau,bet kaip nekeista pasiteisino jis tikrai bigsmile.gif tycia nustojau naudot ricinu alieju,kad nesumaisyciau nuo ko bus poveikis biggrin.gif va toks pas mane jis

user posted image
Atsakyti
As pradejau naudoti Careprost. tepu tik 2 diena, aisku rezultato dar nera biggrin.gif Bet alergijos irgo nera. taigi po menesio turetu jau buti rezultatas thumbup.gif Nufotkinau pries, po meneisu padarysiu nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2011 04 25, 22:43)
galima suzinoti ka naudojote? g.gif

naudojau is oriflame kondicionieriu, loreal seruma, ricinos aliejus, migdolu alieju, kazkada dar dzintars blakstienu balzama naudojau smile.gif bet visgi, kaip ir sakiau ricinos aliejus man pasiteisino labiausiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2011 04 22, 08:27)
As tai vat pradedu itart, kad neteisingai naudoju tuos serumus, todel ir rezultato nera... Naudoju Avance ir Mavala, kurie yra su kaip tuso sepeteliais.
Ar tepant ji reikia tepti ir oda (saknis)? nes as turbut tik pateplioju pacias blakstienas, bijau liesti arciau akies, kad nebutu kokio uzdegimo.
Tai manau del to ir nera jokio poveikio man doh.gif  doh.gif  doh.gif

Kai as naudoju Avance tai visada tepu nuo saknu,nes blakstienu augimas ir prasideda nuo saknu o jei tepate tik pacias blakstienas ir stengetes neliesti saknu tai tada puikiai suprantu kodel pas jus nera joko teigiamo rezultato.
Atsakyti
QUOTE(luckyme @ 2011 04 26, 16:21)
Oriflame blakstienų kondicionierius
user posted image



Turiu as ji, bet labai kazko nematau.. ricina labiau tinka ir patinka smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lilayte @ 2011 04 21, 13:28)
Zvarba matosi ,kad ilgesnes,bet ir siaip manau per 2savaites blakstutes paauga  g.gif



Tai kam tada naudot tas ricinas ir t.t jei ir taip paauga? biggrin.gif nu as tikrai nepastebejau, kad pacios blakstienos savaime augtu.. 4u.gif o lilash po veikis 100%.. youtubei tokiu foto yra.. tikrai nenugincyjamas faktas, kad jis veikia
Atsakyti
kazkiek auga,juk iskrenta blakstutes ir uzauga,tik vat naudojant priemones vienoms ilgesne,kitoms tankesnes ir pan.
as irgi jauciu skirtuma netgi po ricinos,nu manau neisikalbejau,bet tikrai ilgesnes man jos atrodo g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2011 04 28, 17:19)
kazkiek auga,juk iskrenta blakstutes ir uzauga,tik vat naudojant priemones vienoms ilgesne,kitoms tankesnes ir pan.
as irgi jauciu skirtuma netgi po ricinos,nu manau neisikalbejau,bet tikrai ilgesnes man jos atrodo g.gif  blush2.gif


o kaip tepate ricina? ir kiek kartu?
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 04 27, 19:50)
Turiu as ji, bet labai kazko nematau.. ricina labiau tinka ir patinka smile.gif
Papildyta:
Tai kam tada naudot tas ricinas ir t.t jei ir taip paauga? biggrin.gif nu as tikrai nepastebejau, kad pacios blakstienos savaime augtu..  4u.gif o lilash po veikis 100%.. youtubei tokiu foto yra.. tikrai nenugincyjamas faktas, kad jis veikia


pritariu drinks_cheers.gif
QUOTE(lilayte @ 2011 04 28, 16:19)
kazkiek auga,juk iskrenta blakstutes ir uzauga,tik vat naudojant priemones vienoms ilgesne,kitoms tankesnes ir pan.
as irgi jauciu skirtuma netgi po ricinos,nu manau neisikalbejau,bet tikrai ilgesnes man jos atrodo g.gif  blush2.gif

suaugusių blakstienų ilgis nesikeičia, jei taip būtų, po ilgo laiko jas tektų kirpti, nes jos ilgėtų ir ilgėtų, vienos iškrenta, jų vietoj auga kitos, bet bendras jų ilgis nesikeičia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inglidukas @ 2011 04 28, 18:44)
o kaip tepate ricina? ir kiek kartu?


paprastai virsutines ir apatines pries miega perbraukiu su sukytem suteptomis ricina
QUOTE(žvarba @ 2011 04 28, 18:52)
suaugusių blakstienų ilgis nesikeičia, jei taip būtų, po ilgo laiko jas tektų kirpti, nes jos ilgėtų ir ilgėtų, vienos iškrenta, jų vietoj auga kitos, bet bendras jų ilgis nesikeičia ax.gif

tai ka tada daro tie serumai taip ir nesupratau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilayte: 28 balandžio 2011 - 19:04
QUOTE(lilayte @ 2011 04 28, 20:03)
tai ka tada daro tie serumai taip ir nesupratau g.gif



Tai serumai augina, bet ne pacios auga biggrin.gif
man kazkokios vel suprastejo... nebetepu ricina ir vsio
Papildyta:
QUOTE(Pandora* @ 2011 04 28, 16:24)
bet ir kaina jo nemaza doh.gif



Na taip, o tai jus norit kad uz 3lt toks efektas butu? 4u.gif o kiek yra priemoniu, kur daug kainuoja, bet neveikia.. o cia daug kainuoja, bet veikia.. tai kas geriau?
Atsakyti