Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

Ideisu savo blakstienas.
Is kart po priauginimo kas liko blink.gif
Po priauginimo

Kai ataugo savos blakstienos
Mano

Po menesio naudojimo Careprost
Po Careprosto

Blakstienos cia nedazytos tusu mirksiukas.gif Tik cheminiais dazais, kaip ir 2 nuotraukoje
Bet pilnas kursas 4 men thumbup.gif Manau bus super rudeni. Toliau tesiu eksperimenta smile.gif
O gauti galima, jei adresu rasysite careprost.lietuva@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luandra: 11 birželio 2011 - 10:46
QUOTE(Luandra @ 2011 06 11, 10:40)
Ideisu savo blakstienas.
Blakstienos cia nedazytos tusu mirksiukas.gif Tik cheminiais dazais, kaip ir 2 nuotraukoje
Bet pilnas kursas 4 men thumbup.gif  Manau bus super rudeni. Toliau tesiu eksperimenta  smile.gif
O gauti galima, jei adresu rasysite careprost.lietuva@gmail.com

pagooglinus radau internete blush2.gif sakykit čia ne Jūsų skelbimas?? Nikas sutampa su Jūsiškiu mirksiukas.gif Labai norėčiau pabandyti šią priemonę, tik mastau ar Jūsų komentarai nėra reklaminis triukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 06 11, 12:47)
žinokit nieko nesekiau, tiesiog google suvedžiau pavadinimą ir išmetė paieška skelbimą,- visai atsitiktinai tongue.gif

bet kokiu atveju itarimu kad cia reklaminis triukas pilna
o gal geriau rapid lash? g.gif kaina panasi
tai lilash nusivylet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2011 06 11, 13:06)
bet kokiu atveju itarimu kad cia reklaminis triukas pilna
o gal geriau rapid lash? g.gif kaina panasi
tai lilash nusivylet? g.gif

taip, bet kai žmogus pats platina produktą, kyla klausimas ar nuoširdžiai savo prekę giria tongue.gif
lilashu nenusivyliau ax.gif blakstienos tikrai pailgėjo, išgražėjo ir užsirietė į viršų wub.gif labiausiai džiaugiuosi išretėjusį antakį atsiauginus smile.gif bet brangus malonumas doh.gif Na bent jau už tokią kainą norėtųsi kokio stebuklo kaip pvz dvigubai tankesnių ar ilgesnių blakstienų, bet tokio stebuklo jis nepadarė,- bent jau man mirksiukas.gif O dabar, kai blakstienos atsigavusios galvoju gal kokią pigesnę alternatyvą rasiu mirksiukas.gif
Pažiūrėjau online careprost kaina tik 10$ g.gif ne per pigus, kad stebuklus darytų?? Už mavalą 10eu mokėjau, bet man tai atrodo, kad neveikia jis... schmoll.gif Mama jau porą mėn tepa, o blakstienos neatrodo pailgėjusios g.gif
Manau per tarpininkes careprost'o kaina turėtų būti kokią 30-50Lt ne daugiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 11 birželio 2011 - 15:08
Merginos, supermamoje esu senas narys ir nieko sitoje temoje neparduodu mirksiukas.gif
Rasau, kap Careprost naudotojas 4u.gif
Kai numemiau blakstienos, mete nuotraukoje Nr,. 1 kas mane buvo doh.gif Pradejau ieskoti priemones, kuri atsatytu mano vargses blakstienos. Vusada kai kazka perkus ispradziu susipazistu su visa informacija, taigi perskaiciau daugybe komentaru anglu ir sus kalba ir isrinkau sia priemone.
Dabar dalinosi savo nuotraukomis. Cia nera jokio fotoshopo. Jus pacios galite spresi apie rezultata.

Careprosto siuntymas kainuoja 25 doleriu, dar + reikejo sumoketi muita, taigi nedroje sumoje jis kainuoja daugiau nei 11 doleriu, jeigu jus siusyte 1 bonkute. Taip pat reikia laukti pakankamai ilgai, kol atvaziuos.
As atsiunciau ju daugiau, pardaviau pazistamams ir draugems., kazkiek per skelbimus.
Nieko nesiulau dabar pikti niekam, manau like 3 vienetai ras savo pikejus, nes man reikia kazkiek pinigeliu uzdirbti.
Taigi cia su jumis dalinuosi bendra informacinio pobudzio informacija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 06 11, 14:38)
taip, bet kai žmogus pats platina produktą, kyla klausimas ar nuoširdžiai savo prekę giria tongue.gif
lilashu nenusivyliau  ax.gif  blakstienos tikrai pailgėjo, išgražėjo ir užsirietė į viršų wub.gif labiausiai džiaugiuosi išretėjusį antakį atsiauginus smile.gif  bet brangus malonumas doh.gif Na bent jau už tokią kainą norėtųsi kokio stebuklo kaip pvz dvigubai tankesnių ar ilgesnių blakstienų, bet tokio stebuklo jis nepadarė,- bent jau man mirksiukas.gif O dabar, kai blakstienos atsigavusios galvoju gal kokią pigesnę alternatyvą rasiu mirksiukas.gif
Pažiūrėjau online careprost kaina tik 10$  g.gif ne per pigus, kad stebuklus darytų?? Už mavalą 10eu mokėjau, bet man tai atrodo, kad neveikia jis... schmoll.gif Mama jau porą mėn tepa, o blakstienos neatrodo pailgėjusios g.gif
Manau per tarpininkes careprost'o kaina turėtų būti kokią 30-50Lt ne daugiau g.gif

va mavala as irgi ziurejau butent siandien
lilash tikrai brangoka
rapid lash pigiau zymiai
o gaila careprost nera ebay,o per tarpininkes reiktu susizinoti,nu gal koks 60lt.bet ne 100 g.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2011 06 11, 16:22)
va mavala as irgi ziurejau butent siandien
lilash tikrai brangoka
rapid lash pigiau zymiai
o gaila careprost nera ebay,o per tarpininkes reiktu susizinoti,nu gal koks 60lt.bet ne 100 g.gif


O kokia lilash kaina Lt ir rapid lash?
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2011 06 11, 15:46)
O kokia lilash kaina Lt ir rapid lash?

lilash 300su virsum
rapid lash apie 120lt.
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2011 06 11, 16:50)
lilash 300su virsum
rapid lash apie 120lt.


O kuriam laikui uztenka?
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2011 06 11, 15:21)
Merginos, supermamoje esu  senas narys ir nieko sitoje temoje neparduodu mirksiukas.gif
Taigi cia su jumis dalinuosi bendra informacinio pobudzio informacija  biggrin.gif


drinks_cheers.gif
QUOTE(Luandra @ 2011 06 11, 15:46)
O kokia lilash kaina Lt ir rapid lash?


LT lilash bijau, kad nerasit schmoll.gif siunčiausi iš JAV mirksiukas.gif

QUOTE(Luandra @ 2011 06 11, 15:52)
O kuriam laikui uztenka?

6 mėn kažkur ax.gif pradėjau vasario pradžioje mirksiukas.gif dar turiu mirksiukas.gif tepu kas dien ir ne tik blakstienas, bet ir antakius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 06 11, 16:56)
drinks_cheers.gif
LT lilash bijau, kad nerasit schmoll.gif siunčiausi iš JAV mirksiukas.gif
6 mėn kažkur ax.gif  pradėjau vasario pradžioje mirksiukas.gif dar turiu mirksiukas.gif tepu kas dien ir ne tik blakstienas, bet ir antakius ax.gif



Tai o blakstienos pailgejo tiek , kad pvz drauges ar kiti pastebetu biggrin.gif
Nes daznaiusiai mes matome, bet kiti tai nieko nemato.
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2011 06 11, 16:07)
Tai o blakstienos pailgejo tiek , kad pvz drauges ar kiti pastebetu  biggrin.gif

būna, bet čia ne tas variantas lotuliukas.gif daug kas pastebėjo mirksiukas.gif kai papasakojau, kad tepliojuosi manikiūristei savo ta pakikeno į delną, o vakar kai pešiojo antakius sako:- "pripažįstu- veikia" tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 11 birželio 2011 - 16:24