Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai

QUOTE(olenka @ 2008 07 09, 15:48)
tai reiskia kazkas "ant ledo " liks?  g.gif




4u.gif Na taip iseina... g.gif Man kaip paaskino manasis tu rankpinigiu nedave ir viskas, o kadangi jo tevo pazystami taip ir gavosi.... negerai istikro blush2.gif Nebuvau susitikusi , nes sake reikia apsispresti.
KAIP MANOT KAS BUTU SMAGIAU? Tas muzikantas siulo mums antra zmogu,kad butu su saksofonu,smuiku,ar soliste is grupes studija?
Kaina iseina kaip mums pirma diena abu muzikantai , o antra tik vienas ir kaina 2800Lt.
Atsakyti
QUOTE(Perseida @ 2008 07 09, 16:43)
jei su viskuo apie 5000lt kainuoja  ax.gif

bet sake ta grupe nebetokia gera kaip buvo, nes issiskirste tie fainieji muzikantai  ax.gif



neteisybė.
Kaina gerokai didesnė. Ir gali prieš vestuves užkelti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kriiistina 19 @ 2008 07 09, 18:19)
Nu mes muzinkantui 1000 lt mokesim g.gif



Bus vienas muzikantas vienai dienai? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(GiTuKa @ 2008 07 09, 19:06)
niu pagaliau mes radom kas pakeistu musu pasisiukslinusius muzikantus.. ir netgi pigiau.. tik del to baisoka, kad dar buvo laisvi ir kaina maza labai.. o beje ir groja tryse, dvynukes su tevu.. jeigu mums patiks galesiu rekomenduoti ir jums.. bet kolkas tai labai su nerimu laiku sventes...



O tai gal kokiu atsiliepimu internete rasi apie juos ir ramiau tau pasidarys? Kiek tas "pigu"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Perseida @ 2008 07 09, 15:43)
bet sake ta grupe nebetokia gera kaip buvo, nes issiskirste tie fainieji muzikantai  ax.gif

Taip, kiek man žinoma, tokios grupės kaip Bugsband jau nebėra, nariai išsiskirtė ir dabar turi kitą pavadinimą, bet žinokit nepamenu doh.gif

P.S. Man labai keista, kad tiek daug besiskundžiančių, kad nerandat pigių muzikantų, mokat tūkstančius tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 10 liepos 2008 - 12:43
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 07 04, 09:49)
Būtent. Atrodo, tos visos "ariau ariau ariau..." jau tokios nuvalkiotos ir neskanios, tokios griaudulingos ir tiek šleikščios (ypač kai gerai "įmetęs" stalo kaimynas jas traukia kaip sulėtintam siaubo filme ir dar "padrebindamas" RRR  doh.gif ), o su jais labai smagiai traukia visi  thumbup.gif

Nu cia laaaabai tiksliai apibudinai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Vat butent taip ir buna, kaip siaubo filme. Prajuokinai ziauriai, visai dienai nuotaika pakelei lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Šilko Namai @ 2008 07 04, 09:42)
Teko dalyvauti, nusiteikimas juos pamačius buvo tas pats (ne mano stiliaus muzika), bet tikrai labai smagiai pagrojo, visai kitokias dainas, negu jų asmeninis repertuaras, ir tokių ,,ala liaudiškų" bet pakankamai moderniai. Man labai  thumbup.gif

O tau laaaaaabai dekoju, kad nuraminai, kuo toliau tuo ramesne jauciuosi del tu muzikantu,jau manau, kad tikrai neprasovem biggrin.gif Labai laukiu vestuviu,norisi smagiai paselti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ilionka @ 2008 07 10, 12:31)
Bus vienas muzikantas vienai dienai?  blush2.gif
Papildyta:
O tai gal kokiu atsiliepimu internete rasi apie juos ir ramiau tau pasidarys? Kiek tas "pigu"?  g.gif


na nemanau kad k rasiu apie juos, jie is mazo miestelio... o tas pigu tai 1000lt vienam vakarui... sake atvaziuos dar anxceu negu sakiau ir gros tol, kol kas nors klausysis ar soks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GiTuKa @ 2008 07 10, 17:10)
na nemanau kad k rasiu apie juos, jie is mazo miestelio... o tas pigu tai 1000lt vienam vakarui... sake atvaziuos dar anxceu negu sakiau ir gros tol, kol kas nors klausysis ar soks biggrin.gif


blink.gif o gal jus ju pirma paklausykite? Gal visai geri zmones, tik "pradinukai", del to ir tokia kainyte.. juo labiau, kad is mazo miestelio.. ten kainu neuzkelia.. ar beverta nerimaut? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ilionka @ 2008 07 10, 21:21)
blink.gif o gal jus ju pirma paklausykite? Gal visai geri zmones, tik "pradinukai", del to ir tokia kainyte.. juo labiau, kad is mazo miestelio.. ten kainu neuzkelia.. ar beverta nerimaut?  blush2.gif

thumbup.gif Pritariu drinks_cheers.gif Nemanau kad bus blogai ax.gif Nes ne visada kas yra brangiau bena geriausia mirksiukas.gif
Bus viskas gerai, dar cia mums rasysi: kaip gerai, kad taip isejo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 10 liepos 2008 - 21:44
QUOTE(Saire* @ 2008 06 30, 08:16)
Sveikos  4u.gif  Skaitau ir siaubas ima  blink.gif  nuo kainų. Mūsų jaunieji grupei "Medus" mokės 4.500 Lt.  blink.gif Vakar pasižiūrėjau vestuves, kuriose jie grojo ir nusivyliau. Jų tie spektakliai, mano galva, ne vestuvėms. Gal kas galite pasakyti "šviežias" naujienas? Nervnuosi pasiūliusi pati juos jauniesiems  blush2.gif Padėkit nusiramint  doh.gif 
Ir dar, vestuvių juostoje, tai jie ryškiai nepataiko į tonaciją  verysad.gif

bishki susinervijau mes pasijamem grupe "medus" mokesim 5000 lt doh.gif bet cia mano diedas durnas tipo jamas ir viskas. o dabar kai tokie atiliepimai tai bleem siutas ima tokie pinigai op dar ir i tona nepatiako
Atsakyti
Sveikutes , tai va buvau susitikusi su tais muzikantais atrode neblogas smile.gif Na, bet ka cia gali pasakyti pabendraves.... g.gif Va tai gal girdejot apie toki Jurijus Šeršniovas iš Klaipėdos čia.
Atsakyti
QUOTE(ilionka @ 2008 07 10, 20:21)
blink.gif o gal jus ju pirma paklausykite? Gal visai geri zmones, tik "pradinukai", del to ir tokia kainyte.. juo labiau, kad is mazo miestelio.. ten kainu neuzkelia.. ar beverta nerimaut?  blush2.gif


na nemanau kad jei pradinukai, tik zinau kad jei labiau baliuose groja.. seip apie balius tai tik gerus atsiliepimus girdejau.. taciau neaisku kaip su vestuvems... man labai reikia kad vakara uzimtu, nes su pirsliene susitareu su salyga, kad ji perdaug nesikankins.. tai jeigu vakarelis bus tik gerimai ir valgymai, tai alc.gif friends.gif

niu bet tikiuosi gereusio, drauges pazadejo paziuret gal suras kokiu smagiu zaidimeliu, jeigu jau visai prastai bus, tai sake stengsis padet ... niu nebedaug ir liko laukt..
Atsakyti
QUOTE(Mylaniuks @ 2008 07 11, 07:40)
Sveikutes , tai va buvau susitikusi su tais muzikantais atrode neblogas smile.gif Na, bet ka cia gali pasakyti pabendraves.... g.gif  Va tai gal girdejot apie toki Jurijus Šeršniovas iš Klaipėdos čia.

vienas bus?
Atsakyti