Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai

QUOTE(neringuskinas @ 2008 07 17, 14:26)
laba, norėčiau paklausti , ar kas darė vestuves be muzikantu? ir kaip?


musu vestuves bus nedideles, tik su paciai artimiausiais zmonem ir tik viena vakara. todel mums muzikantu visam vakarui ir vakaro vedeju nereikia schmoll.gif planuojam isirasyti ivairios muzikos. dabar sudarinejam dainu sarasus - apsistojom ties siek tiek intelektualesnemis, daugiausia senesnemis lietuviskomis dainomis. vis delto siokie tokie muzikantai vakarui paivairinti bus - planuojam valandai pasikviesti akordeonu trio ax.gif
Atsakyti
as kartu su savo vyru praejusia savaite buvome brolio vestuvese liudininkais, tai pirma karta teko matyti kaip vestuves vede ne muzikantai, o didzejus (berods Vidutis ar kazkaip panasiai), tai atvirai sakant tikrai nesitikejome tokios smagios sventes, jis ne tik visus isjudino su gera muzika, bet ir vakara vede tikrai idomiau nei veda vestuves muzikantai, pakeiciau nuomone apie didzejus. Tikrai manau kad diskzokejas yra geras pasirinkimas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elenaelena @ 2008 07 18, 11:14)
as kartu su savo vyru praejusia savaite buvome brolio vestuvese liudininkais, tai pirma karta teko matyti kaip vestuves vede ne muzikantai, o didzejus (berods Vidutis ar kazkaip panasiai), tai atvirai sakant tikrai nesitikejome tokios smagios sventes, jis ne tik visus isjudino su gera muzika, bet ir vakara vede tikrai idomiau nei veda vestuves muzikantai, pakeiciau nuomone apie didzejus. Tikrai manau kad diskzokejas yra geras pasirinkimas. 4u.gif


Rimtai? g.gif Nu geras thumbup.gif
o ka ten tokio idomaus jis suorganizavo g.gif Kazkaip galvojau, kad DiJ daugiau prie muzikos, o dar vedejo reikia g.gif
Gal gali truputi placiau keliais zodzias, kad zinot jei kas ko noret, kad nesakytu: jus ka as tik muzika groju blink.gif

Gal as cia ne i tema tesiu apie DJ, bet labai smalsu, nepyklit panos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 19 liepos 2008 - 15:17
Labas visoms,

labai noreciau gal kas ka girdejot apie grupe Maloniai. Jie is Vilniaus, groja angliskai ir lietuviskai. Kaip tik to man ir reikia. Bet apart ju neto puslapyje patalpintu dainu nieko daugiau nzn.

Labai prasau Jusu pagalbos. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gizmo2 @ 2008 07 19, 18:52)
Labas visoms,

labai noreciau gal kas ka girdejot apie grupe Maloniai. Jie is Vilniaus, groja angliskai ir lietuviskai. Kaip tik to man ir reikia. Bet apart ju neto puslapyje patalpintu dainu nieko daugiau nzn.

Labai prasau Jusu pagalbos. Aciu 4u.gif


Cia buvo nemazai atsilepimu apie sita kompanija mirksiukas.gif , paieskok sitoj temoj mirksiukas.gif Man rodos gerai apie Maloniai rase g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 19 liepos 2008 - 20:25
QUOTE(Jasmine @ 2008 07 03, 12:41)
kazkaip sunku man ju stiliu apibudint, bet netradiciniais muzikantais as juos nepavadinciau. ten grupeje vyrukas su mergina, dar papildomai saksofonista uzsakyt galima. balsai labai stiprus ir svarus tokie „operiniai“. dainuoja lietuviu, rusu, italu kalbomis. sake praves rengini. musu pazistami buvo vestuvese kur jie dainavo, tai sake kad pasijuto kaip koncerte, tik siek tiek bijau kad neatsibostu mano sveciams per visa vakara tie ju operiniai balsai.

gal merginos pas kurios credo buvo per vestuves gali pasidalinti savo ispudziais? kazkaip ramiau (arba atvirksciai) butu, zinociau bent ko tiketis  :mirksiukas:
Papildyta:
mes mokesim 2800 lt. uz viena vakara


Siaip pats maciau ir girdejau kad groja credo super, turi balsus ir tikrai prisitaiko prie zmoniu noru. o kur darot vestuves siaip mano vestuves dar toli bet bandau surink nuomone apie sales.
Atsakyti
QUOTE(juodis @ 2008 07 20, 07:42)
Siaip pats maciau ir  girdejau kad groja credo super, turi balsus ir tikrai prisitaiko prie zmoniu noru. o kur darot vestuves siaip mano vestuves dar toli bet bandau surink nuomone apie sales.


Yra kita tema apie vietas vestuvems mirksiukas.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
2800 nemazai ax.gif ar visada tokios kainos buvo gal kas vasara samdot CREDO ar samdet jau , gal galit parasyt kiek mokejot, jei ka ir i az smile.gif ar cia visada tokios kainytes ( as cia draugei iesau, skaitineju), bet va pvz mes pries 4 metus zenijomes kainytes buvo DAUG DAUG mazesnes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2008 07 20, 15:13)
2800 nemazai  ax.gif ar visada tokios kainos buvo gal kas vasara samdot CREDO ar samdet jau , gal galit parasyt kiek mokejot, jei ka ir i az smile.gif ar cia visada tokios kainytes ( as cia draugei iesau, skaitineju), bet va pvz mes pries 4 metus zenijomes kainytes buvo DAUG DAUG mazesnes biggrin.gif

Dabar zinok kainos laaaaaabai aukstos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, noreciau isgirsti nuomoniu apie muzikanta Juoza sipaviciu, jie groja dviese.... ax.gif Buciau be galo dekinga uz nuomones.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murze75: 20 liepos 2008 - 20:42
QUOTE(vaidicita @ 2008 07 20, 14:13)
2800 nemazai  ax.gif ar visada tokios kainos buvo gal kas vasara samdot CREDO ar samdet jau , gal galit parasyt kiek mokejot, jei ka ir i az smile.gif ar cia visada tokios kainytes ( as cia draugei iesau, skaitineju), bet va pvz mes pries 4 metus zenijomes kainytes buvo DAUG DAUG mazesnes biggrin.gif

Pries 1.5 men. grojo Credo mano vestuvese, mokejom 2400 lt uz viena vakara, viskas buvo ciki, tik as kaip tik tu operiniu ju balsu pasigedau, galejo ir daugiau padainuot, nes tik viena italiska daina uz sirdies griebiancia teko isgirsti. Bet as susidariau ispudi, kad jie tausojo savo balsus, nes vyriskis turejo problemu su balso stygom, Adzela irgi po tos vienos dainos ejo gerkle skalaut, o jiem dar reikejo kita diena vestuves atlaikyt.
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2008 07 21, 12:19)
Pries 1.5 men. grojo Credo mano vestuvese, mokejom 2400 lt uz viena vakara, viskas buvo ciki, tik as kaip tik tu operiniu ju balsu pasigedau, galejo ir daugiau padainuot, nes tik viena italiska daina uz sirdies griebiancia teko isgirsti. Bet as susidariau ispudi, kad jie tausojo savo balsus, nes vyriskis turejo problemu su balso stygom, Adzela irgi po tos vienos dainos ejo gerkle skalaut, o jiem dar reikejo kita diena vestuves atlaikyt.


o koks ju italiskas repertuaras?jie italiskai tik vivo per lei dainuoja, ar moka ir daugiau?
Atsakyti