Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai

Mergaites, gal turit kokiu rekomendaciju, ieskom muzikantu zemaitijoje, kad nebutu tradiciniai ,repertuaras nebutu cicino ar kelias i zvaigzdes, tiesiog senos geros dainos, ir kad apsiimtu vesti vakara g.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2008 10 02, 17:06)
Mergaites, gal turit kokiu rekomendaciju, ieskom muzikantu zemaitijoje, kad nebutu tradiciniai ,repertuaras nebutu cicino ar kelias i zvaigzdes, tiesiog senos geros dainos, ir kad apsiimtu vesti vakara  g.gif

mums taip pat reikia is zemaitijos, tai draugas rekomendavo grupe "Grašis", sake fainai praveda vakara ir fžgeai sugroja, bet as pati nzn 4u.gif man gal kiek kaina didoka, nes praso 2800 dviem dienom, cia kitiem metam g.gif bet kita vertus, jie ir veda ir dainuoja, tj net nzn kaio cia yvertint dbr... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laimita @ 2008 10 02, 20:02)
mums taip pat reikia is zemaitijos, tai draugas rekomendavo grupe "Grašis", sake fainai praveda vakara ir fžgeai sugroja, bet as pati nzn  4u.gif  man gal kiek kaina didoka, nes praso 2800 dviem dienom, cia kitiem metam  g.gif  bet kita vertus, jie ir veda ir dainuoja, tj net nzn kaio cia yvertint dbr... unsure.gif

Baikit juokus lotuliukas.gif Kaina 2800Lt uz dvi dienas kitiems metams yra mazu maziausiai maza mirksiukas.gif Skaitykit kad Jums pasisieke thumbup.gif
Nes mano drauge dabar iesko kitiems metams geru muzikantu 1 dienai, tai jau kai kur ir 4tkst ir 5 tkst. teko isgirsti doh.gif doh.gif Ir tai tik muzikavimas, nes iesko nelabai tradicinius, kokybiskai grojancius muzikantus.
Atsakyti
Na reiks pasidometi Grasiu, as buvau apie ji jau girdejus, bet nieko konkretaus....o del kainu reikia skirti kur yra Kaunas Vilnius, kur mazesni miestai mirksiukas.gif
mes ieskom vienam vakarui iki ryto smile.gif
Atsakyti
na nezinau, Alytuj pvz nuo 2500-3000 lt mazdaug prasideda kainos vienai dienai, o cia mazesnis miestas smile.gif dviem tai net nesidomejom, bet turbut noretu kokiu 4000 tai tikrai doh.gif
Atsakyti
labas vakaras bye1.gif o as noreciau paklausti jusu nuomonės jusu mergaites nuomones apie grupe Presto. Zadu juos uzsisakyti savo vestuvem. smalsu suzinoti atsiliepimus apie sia grupe g.gif
Atsakyti
QUOTE(brigge @ 2008 10 02, 20:50)
labas vakaras  bye1.gif  o as noreciau paklausti jusu nuomonės jusu mergaites nuomones apie grupe Presto. Zadu juos uzsisakyti savo vestuvem. smalsu suzinoti atsiliepimus apie sia grupe g.gif



Gal butu galima kur apie juos pasiskaityti ar ju muzikos pasiklausyti.. nes siam forume jau buvo daug geru atsiliepimu apie juos rolleyes.gif
Atsakyti
Na aš galečiau rekomenduoti muzikantus kurie grojo musu vestuvese. Neieskojom nieko isskirtinio tiesiog kad profesiolaliai grotu visiem gerai zinomas senas ir naujas dainikes biggrin.gif tai tikrai likom labai patenkinti. Musu liudininkai buvo siek tiek pasiruose tos kalbos prie stalo o muzikantai uzpilde visa kita, pravede visa vakara. Mokejom 1500 ir dar 200 davem papildomai 4u.gif grojo jie nuo kokiu 6 vakaro iki 4 ryto ir dar is tevu namu isleidime irgi grojo. Jie is Mazeikiu bet vaziuoja visur. Jei kam idomu parasysiu telefononiuka 4u.gif
Papildyta:
ir dar.... manau apsurdas moketi po 5000 lt kad ir kokie jie geri ten butu, bet siuo sunkiu visuotinio badmecio laikotarpiu tai butu kvaila lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano vestuves buvo s.m. rugpjucio 16 d. Vienas pazistamas rekomendavo mums grupe "Banglai" is Klaipedos. Na ka, mes likom labai patenkinti thumbup.gif Buvo ir vedimas, ir zaidimai, ir gera muzika, ir Serdiucka su Cicinu mus aplanke biggrin.gif
Po musu rugseji zenijosi draugai, tai irgi juos uzsisake. Zodziu mergaites rekomenduoju, tikrai nenusivilsit. Be to ir kaina nesikandzioja. mes mokejom 2000 lt ir dar mano vyras jiems "arbatos" 400 lt dave, buvo tikrai negaila ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(indreusa @ 2008 10 03, 10:23)
ir dar.... manau apsurdas moketi po 5000 lt kad ir kokie jie geri ten butu, bet siuo sunkiu visuotinio badmecio laikotarpiu tai butu kvaila lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Butu absurdas moketi tiek kokiame mazesnieme Lietuvos mieste, bet cia yra Vilnius, o uz tai kad sostinej gyvenam tai ir mokam daugiau
Atsakyti
mes Vilniuje imam vieną muzikantą už 2000, jei reikėtų pravesti vestuves, jis kviestųsi į pagalbą antrą ir kainuotų 3000
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 10 01, 21:48)
Gal vardus prisimeni netyčia?  unsure.gif Turiu rekomendacijas apie vienus, nežinau, gal tie patys, o norisi kuo daugiau info  ax.gif



hmm, geda, bet vieno vardo nepamenu blush2.gif kai sakemes juos, tai bendravome su Modestu rolleyes.gif
Atsakyti