Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai

QUOTE(eglieska @ 2008 10 22, 21:19)
gal butu galima Antrakto kontaktini tel nr gauti?aciu 4u.gif

Prasau:
http://www.antraktas.../Kontaktai.html
manau rasi, sekmes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 23 spalio 2008 - 10:30
sveikos, gal kas galit parekomenduoti muzikantus vedancius vestuves ir dainuojancius ne tik lietuviskai, bet ir lenkiskai?
Atsakyti
QUOTE(AXTA @ 2008 10 15, 12:24)
o kas girdejot kas per grupe MG international?cia is kauno atrodo


aha,girdejau karta kaune i kavine uzsukome pavakarieniauti,tai tikrai verti demesio,mano nuomone,muzikantai.man tikrai patiko. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saule_: 23 spalio 2008 - 17:20
QUOTE(Saule_ @ 2008 10 23, 18:16)
aha,girdejau karta kaune i kavine uzsukome pavakarieniauti,tai tikrai verti demesio,mano nuomone,muzikantai.man tikrai patiko. smile.gif

o kokioje kavineje cia groja?
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2008 10 23, 18:26)
o kokioje kavineje cia groja?


kiek pamenu ''Zemyn upe'',senamiesty jis kazkur yra,tik nzn kur,nes pati ne kauniete esu smile.gif
Atsakyti
Gal kas turi rekomenduoti Klaipedoje muzikantus, kurie ir pravestu vakara su ivairiais zaidimais ir t.t.? g.gif
Jau susipainiojau tarp daugybes... doh.gif
Atsakyti
Gal kuri zinote kokia mazdaug kaina 16Hz uz viena vakara? gal pas kuria grojo, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Maikutee @ 2008 10 27, 15:46)
Gal kuri zinote kokia mazdaug kaina 16Hz uz viena vakara? gal pas kuria grojo, kokie atsiliepimai?


Manyciau kad be 3-4 tukst. nieko nebus, o kontaktai yra ju tiklapije http://16hz.tik.lt/

Esu mates kaip jie dirba, viskas liuks, jie tikrai verti savo honoraro, sakau tai kaip ju pretenzingas kolega smile.gif
Atsakyti
Na ash vel savo muzikantus = vakaro vedejus pareklamuosiu grupe "MEDUS" vyrai shaunuoliau. iur graziai dainuoja. nors ish esmes tai man nelabai rupejo. bet vakara vede liuxishkai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif zaidimai. persirengineja parodijuoja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir prisitaiko labvai yvairiai. ir jaunimui tinkancias dainas pagrojha. ir mamu laiku dainas dainuoja. uzkabina ir seneliam tikanti rokenrola thumbup.gif kaina didoka bet ... kokybe visada kainuoja daugiau.
Atsakyti
sveiki
o gal kas zino muzikantus grojancius tipo kaimo kapelos?
Atsakyti
laba,
musu vestuves kitais metai, rugpjuty, tad po truputeli ieskau muzikantu, gal kas galit pasiulyt gerus muzikantus-vdejus, noretumem linksmaus ir gero vakaro
Papildyta:
tiesa mes is siauliu
Atsakyti
QUOTE(gyvatike @ 2008 11 01, 19:02)
laba,
musu vestuves kitais metai, rugpjuty, tad po truputeli ieskau muzikantu, gal kas galit pasiulyt gerus muzikantus-vdejus, noretumem linksmaus ir gero vakaro
Papildyta:
tiesa mes is siauliu


galiu drasiai rekomenduoti savus muzikantus,kurie grojo pas mane vestuvese.mums tikrai patiko,saunus muzikantai, prisitaikantys prie ivairios publikos,vede vakara,geri balsai.dabar as padedu organizuoti pusseserei vestuves,tai juos ji taip pat savo sventeje uzsisake smile.gif
Atsakyti