Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vestuvių muzikantai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ivona24
QUOTE(smiltesmama @ 2008 10 23, 14:07)
sveikos, gal kas galit parekomenduoti muzikantus vedancius vestuves ir dainuojancius ne tik lietuviskai, bet ir lenkiskai?
*

Sveikute.pas mus vestuvese muzikantai vede ir dainavo rusu,lietuviu bei lenku kalbomis jei vis dar domina kontaktus galesiu i az atsiust,kaina nera zema,bet ir uzimti buna jie labai smile.gif
Saule_
QUOTE(AXTA @ 2008 11 03, 15:27)
tai kas jie tokie?
*

na mes su jais tai Vilniuje susitikome aptarti viska,tai kiek suprantu vilnieciai yra.siaip vienas is muzikantu grojo seniau grupeje MEXICANO,taip pat vestuvine patirti didele turi.siaip pries juos uzsakinejant(kai ieskojome musu vestuvems muzikantu) mano vyras ziurejo l.skeptiskai,nes pamateme juos per ''Penktadienio muzikos sou'' ar kokia ten laida rodydavo per tv3,mano vyras dar net karta norejo su jais susitikti viska apsitarti,taciau to nereikejo nes mums juos buvo rekomendave pazistami...na vakaro programa ir muzika visai kitokia nei kaip juos mateme per tv.puikiai tinka ivairaus amziaus publikai,l.kulturingi.turiu tik Egidijaus tel. 863168809
AXTA
QUOTE(Saule_ @ 2008 11 04, 11:14)
na mes su jais tai Vilniuje susitikome aptarti viska,tai kiek suprantu vilnieciai yra.siaip vienas is muzikantu grojo seniau grupeje MEXICANO,taip pat vestuvine patirti didele turi.siaip pries juos uzsakinejant(kai ieskojome musu vestuvems muzikantu) mano vyras ziurejo l.skeptiskai,nes pamateme juos per ''Penktadienio muzikos sou'' ar kokia ten laida rodydavo per tv3,mano vyras dar net karta norejo su jais susitikti viska apsitarti,taciau to nereikejo nes mums juos buvo rekomendave pazistami...na vakaro programa ir muzika visai kitokia nei kaip juos mateme per tv.puikiai tinka ivairaus amziaus publikai,l.kulturingi.turiu tik Egidijaus tel. 863168809
*

o j as kazka cia ne taip pagalvojau ir atsiprasau iskart jei taip,bet argi ne tos grupes narys Egidijus,kuris buvo ir tipo grupes narys,zuvo avarijoj.? g.gif sorry jei ka maisau
misterx5
QUOTE(AXTA @ 2008 11 04, 17:58)
o j as kazka cia ne taip pagalvojau ir atsiprasau iskart jei taip,bet argi ne tos grupes narys Egidijus,kuris buvo ir tipo grupes narys,zuvo avarijoj.? g.gif sorry jei ka maisau
*

Tikrai taip,čia žuvusio REMEIKIO EGIDIJAUS telefonas.Taigi ponia ar panelė SAULĖ kažkodėl kelia mirusius muzikantus,nejaugi jei neužtenka gyvūjų PRESTO,MEXICANO AR SWEET bei kitų superinių tūkstančius imančių muzikantų
Pasaulisgrazus
panelė SAULĖ kažkodėl kelia mirusius muzikantus

blink.gif Oi kaip ziariai nuskambejo doh.gif Kaip tik Velynems tinka blink.gif Sorry, kad poster_offtopic.gif ne i tema
eglieska
QUOTE(Nastulia @ 2008 11 03, 23:56)
labas,gal kas galit rekomenduoti saunius muzikantus Mazeikiuose?p.s,gal kas Augio muzikanto nr turit-aciukas
*

pries 3 dienas kalbejau su muzikantais is mazeikiu mirksiukas.gif mazeikiuose yra grupe ,,sekunda" 868687024 www.sekunda.lt vienai dienai-2000 lt. yra dar almantas ir saulius is mazeikiu 861522908 vienai dienai 3000 lt. pabandyk,gal patiks mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ceresne @ 2008 11 03, 22:42)
Sveikos,

o gal kuri ka nors girdejot apie grupe RETRO is Kauno? siek tiek buvau radus apie juos atsiliepimu cia, bet gal kas nors dar ka zino?  ax.gif
*

jie pakviecia pas save pasiziureti DVD savo vedamu vestuviu. kitiem metams vienai dienai bus 2000 lt. mes zadam juos imti mirksiukas.gif
fuggi
Sveikos mergaitės hihihi.gif gal žinote kokius gerus muzikantus Klaipėdoje? sokiai.gif
Siguliukasss82
QUOTE(vilimute @ 2008 10 08, 13:50)
as ka tik po vestuviu,kuriose pirsliavom,tai muzikantai buvo nerealus,pasiruose,pasipuose,ne posliakai kokie,su jumoru,bet ne kandziu,mums ir labai padejo ,taresi ir t.t.kiek zinau tai jie is Prienu"Dainiai"groja dviese.seniai tokiu nemaciau thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

Gal galima butu kontaktus ju suzinoti ir kiek jie ima pinigeliu uz savo geri? smile.gif
Saule_
QUOTE(AXTA @ 2008 11 04, 17:58)
*

QUOTE(misterx5 @ 2008 11 04, 19:47)
Tikrai taip,čia žuvusio REMEIKIO EGIDIJAUS telefonas.Taigi ponia ar panelė SAULĖ kažkodėl kelia mirusius muzikantus,nejaugi jei neužtenka gyvūjų PRESTO,MEXICANO AR SWEET bei kitų superinių tūkstančius imančių muzikantų
*

QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 11 04, 20:43)
panelė SAULĖ kažkodėl kelia mirusius muzikantus

blink.gif Oi kaip ziariai nuskambejo doh.gif Kaip tik Velynems tinka blink.gif Sorry, kad poster_offtopic.gif ne i tema
*

Jus paneles-ponios kazka cia stipriai sumaiset.mes su Egidijum Janausku buvom susitike PRIES SAVAITE.is to streso cia viska perskaiciusi griebiau telefona ir paskambinau muzikantams(Egidijui Janauskui) viska issiaiskinti.pasirodo yra taip:tipo grupes narys EGIDIJUS REMEIKIS YRA BENDRAVARDIS su musu muzikantu.apie pora metu musiskis muzikantas Egidijus Janauskas grojo su Mindaugu Remeikiu(Egidijaus Remeikio broliu,,MEXICANO grupes lyderiu),vestuvese,taip pat apie metus laiko dalyvavo Mexicano grupes veikloje. kaip minejo musiskis muzikantas Egidijus,su Mindaugu Remeikiu jie baige groti siu metu rugpjucio men. vestuvese,jubiliejuose,taip pat grupeje mexicano ir t.t,nes Egidijus Janauskas norejo isvykti studijuoti i uzsieni,bet del kazkokiu aplinkybiu liko Lietuvoje,susirado kita kolega ir dabar su juo groja vestuvese ir t.t.t...na tikiuosi dabar viskas aisku,nes as vos infarkto negavau blink.gif

indreusa
[quote=eglieska,2008 11 05, 00:15]
pries 3 dienas kalbejau su muzikantais is mazeikiu mirksiukas.gif mazeikiuose yra grupe ,,sekunda" 868687024 www.sekunda.lt vienai dienai-2000 lt. yra dar almantas ir saulius is mazeikiu 861522908 vienai dienai 3000 lt. pabandyk,gal patiks mirksiukas.gif
Papildyta:

o kaip idomiai g.gif mums almantas su saulium UZ 1500LT dar si rugpjuti grojo ir vede biggrin.gif ah ta infliacija doh.gif
Siguliukasss82
Merginos, reikia pagalbos... Gal kas esate girdeje apie muzikanta is Alytaus Gintauta Smita? Esu buvusi pries keleta metu vestuvese, kur jis grojo su Juozu Kavaliausku (Ansamblis Santaka buvo). Ju abieju duetas superinis buvo, o dabar sie du muzikantai atskirai muzikuoja, tai idomu ar "nesuprastejo" ju vedimas ir grojimas? Dabar Gintautas Smitas muzikuoja kartu su Alvydu Avizieniu ansamblyje Mirazas (inerne radau)... Jei kas esate girdeje ka nors apie juos, pasidalinkite smile.gif
eglieska
QUOTE(Nastulia @ 2008 11 03, 23:56)
labas,gal kas galit rekomenduoti saunius muzikantus Mazeikiuose?p.s,gal kas Augio muzikanto nr turit-aciukas
*

patikslinu mazeikieciu almanto ir sauliaus kainas. butu taip: 1d- 2000 lt, 2d- 3000 lt, bet cia kaina priklauso nuo programos mirksiukas.gif
indreusa
almantas su saulium tikrai geri 4u.gif drasiai rekomenduoju ax.gif jie musu vestuvese grojo likom labai patenkinti 4u.gif
AXTA
QUOTE(eglieska @ 2008 11 04, 23:15)
Papildyta:

jie pakviecia pas save pasiziureti DVD savo vedamu vestuviu. kitiem metams vienai dienai bus 2000 lt. mes zadam juos imti mirksiukas.gif
*

o as girdejau yra mazeikiuose kazkokia grupe su pavadinimu ar be nezinau kur tevas ir sunus groja,tipo labai gerai,gal ka girdejot?man tik viena forumiete gyre kad pas ja vestuvese buvo audruvyje(joniskio raj),tai tipo jie ten daznai groja
vauga

vis paskaitau si skyreli, nors teket nezadu - tik is sportinio intereso cool.gif na, ir delto, kad gal kam padet galeciau, pazistu tu muzikantu gyva velnia biggrin.gif ar siaip ka idomaus apie pazistamus muzikantus isgirsciau blush2.gif Tai noriu pasakyti, kad esat saunuoles, kad taip dalinate sinformacija, padedat viena kitai drinks_cheers.gif

QUOTE(Maikutee @ 2008 11 03, 22:51)
sakyciau daugokai kaip vienam vakarui...  g.gif mes labai ju norim, bet tikriausiai teks pasitenkint kuo nors pigesniu....  verysad.gif
*

as tai manau, kad jei butent ju norit, susitikit, ir zmoniskai pasnekekit, tipo: esam tikri, kad tik jus musu svente padarysit nepamirstama, deja, apie ta kaina negalime kalbetis, gal pabandykime susitarti pigiau ir t.t. Jei jie dar nerezervave tos datos, manau, turetu protingai nuleisti kazkiek... cia mano subjektyvi nuomone, bent jau as taip daryciau wink.gif
krrriste
QUOTE(Siguliukasss82 @ 2008 11 05, 17:59)
Dabar Gintautas Smitas muzikuoja kartu su Alvydu Avizieniu ansamblyje Mirazas (inerne radau)... Jei kas esate girdeje ka nors apie juos, pasidalinkite smile.gif
*

mano draugas man labai rekomendavo Miraza, jis siu metu liepa buvo brolio vestuvese, kur jie grojo, tai labai patiko, be to sake, kad jo brolis jau pries tai kelis kartus buvo sventese, kur butent jie grojo, todel ir rinkosi juos savo vestuvei. Nezinau kas ten tiksliai sudaro ta grupe dabar, bet manau, kad liepos ivykiai pakankamai sviezi ir po to niekas negalejo pasikeisti smile.gif Mes patys jau buvom kaip tycia uzsisake kitus muzikantus, tai Mirazo nesvarstem jau, tikiuosi, kad ir musiskiai bus geri ir neteks gailetis ax.gif nes pasirasius sutarti ir sumokejus rankpinigius jau nelabai atsisakysi 4u.gif
kristille
sveikos merginos, gal turite kokiu atsiliepimu apie grupe Kaprizas?
Sandrėja
Sveikos, merginos, senose temose skaičiau gerus atsiliepimus apie grupę Šerkšnas, gal kas galit naujesnių komentarų? Kokios kainos ir pan?

Beja gal kuri nors girdėjote apie muzikantą Romą iš Birštono? Nerandu jokių komentarų g.gif
smeliukas
QUOTE(smiltesmama @ 2008 10 23, 16:07)
sveikos, gal kas galit parekomenduoti muzikantus vedancius vestuves ir dainuojancius ne tik lietuviskai, bet ir lenkiskai?
*

Galiu rekomenduoti Viktora ir Jevgenija, dainuoja rusiskai, lenkiskai ir lietuviskai. Ziureti cia.
Monikute1
Musu vestuvese grojo www.mili.lt, likom patenkinti. Rinkomes kad graziai dainuotu ir gerus balsus turetu, o nenusidainuotu. Jie ir zaidimus galvojo ir svecius uzvedinejo, mums tikrai patiko. Tikrai nenusivylem. Ir kaina buvo 2500 lt, nors be ju isikisimo jie ima 2000 lt smile.gif, bet sake taip nebuna kad sausai atgrotu smile.gifsmile.gif
jurgitj
As nesuprantu... Vienos raso apie grupe RETRO o kitos apie RETRIO. Ar cia ta pati grupe? ar yra dvi??? Gal kas zinot kontaktus? Kokia muzika groja? pasidalinkit plz!!!!! Nes jau prarandu vilti su tais muzikantais... nekaip sekas...
gyvatike
[quote=Monikute1,2008 11 06, 21:49]
Musu vestuvese grojo www.mili.lt, likom patenkinti. Rinkomes kad graziai dainuotu ir gerus balsus turetu, o nenusidainuotu. Jie ir zaidimus galvojo ir svecius uzvedinejo, mums tikrai patiko. Tikrai nenusivylem. Ir kaina buvo 2500 lt, nors be ju isikisimo jie ima 2000 lt smile.gif, bet sake taip nebuna kad sausai atgrotu smile.gifsmile.gif
[righ
t]*[/rig

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai mergaites as ir uzsisakiau MILI, kalbejau tik tel bet jau spejau suprast kad ne durniu volioja, taip kad dar vienas pliusiukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
DAIVUKS
QUOTE(fuggi @ 2008 11 04, 23:53)
Sveikos mergaitės  hihihi.gif  gal žinote kokius gerus muzikantus Klaipėdoje?  sokiai.gif
*

Labai geri muzikantai iš Klaipedos yra Kęstutis ir Ringaudas Stoškai tel.8614 72522 smile.gif
fuggi
Labai aciu DAIVUKS aciuks.gif Idomu ar jie veda vakara? Ar labai dideli brangininkai? 4u.gif
rituker
Mūsų vestuvėse grojo muzikantas iš Kazlų Rūdos. Žiauriai visiems patiko. Žodžio kišenėje neieško (pagelbėjo piršliams, jie pirma kartą buvo piršliais tai labai jaudinosi) ir jo balsas neblogas. Neveltui yra muzikos mokytojas.
Jis kiek žinau atvažiuoja į bet kurį miestą. Tikrai nesigailiu, kad jis grojo mūsų vestuvėse. Drąsiai rekomenduoju!!!!!!
eglieska
QUOTE(fuggi @ 2008 11 07, 12:04)
Labai aciu DAIVUKS aciuks.gif Idomu ar jie veda vakara? Ar labai dideli brangininkai?  4u.gif
*

vienai dienai- 2500 lt, dviems- 3000 lt . pazadejo mums atsiusti demo versija paziureti-paklausyti, bet jau antra savaite rasineju jiems ir jokio atsakymo nesulaukiu blink.gif g.gif
Papildyta:
o kaip jums grupe ,,Karciama"? is silutes, vadovas vygantas stoskus.
VSsirduze
[quote=gyvatike,2008 11 07, 09:04]
[quote=Monikute1,2008 11 06, 21:49]
[righ
t]*[/rig

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai mergaites as ir uzsisakiau MILI, kalbejau tik tel bet jau spejau suprast kad ne durniu volioja, taip kad dar vienas pliusiukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
*

[/quote]
o is kur jie yra? ax.gif
krikstole
QUOTE(VSsirduze @ 2008 11 09, 21:58)
o is kur jie yra? ax.gif
*

is siauliu berods
eglieska
Labai nekantriai laukiu atsiliepimu apie Vyganda Stosku ir jo vadavaujama grupe ,,karciama". mes jau ruosiames juos uzsisakineti, bet vis dar delsiu, nes noriu isgirsti atsiliepimu. aciu 4u.gif
kristille
Merginos, gal zinote muzikantus, kurie uz viena diena darbo imtu iki 1500 LT?
Monikute1
QUOTE(VSsirduze @ 2008 11 09, 21:58)
o is kur jie yra? ax.gif
*

Jie is Siauliu, bet musu vestuves buvo Traku raj. , tai atvyko ir jie po visa Lietuva vazineja.
donati
mes turejom labai saunius muzikantus is teelsiu.nerealus buvo thumbup.gif clap.gif kam reik numeriuko rasykit i az:)
krikstole
QUOTE(donati @ 2008 11 10, 21:42)
mes turejom labai saunius muzikantus is teelsiu.nerealus buvo  thumbup.gif  clap.gif kam reik numeriuko rasykit i az:)
*

ar ne Grasis?
DAIVUKS
QUOTE(fuggi @ 2008 11 07, 12:04)
Labai aciu DAIVUKS aciuks.gif Idomu ar jie veda vakara? Ar labai dideli brangininkai?  4u.gif
*

Juos buvau uzsisakius jubiliejui vienam vakarui kainavo 1600lt tai man labai patiko, pravede vakara thumbup.gif jie dainuoja keliom kalbom........ thumbup.gif
Papildyta:
[quote=eglieska,2008 11 08, 18:44]
vienai dienai- 2500 lt, dviems- 3000 lt . pazadejo mums atsiusti demo versija paziureti-paklausyti, bet jau antra savaite rasineju jiems ir jokio atsakymo nesulaukiu blink.gif g.gif

oho tai sukilo kaina g.gif jie pas pas mane grojo rugsejo pabaigoje ir mokejau 1600 o jie man per skaipa atsiunte savo demo pasiklausyt. smile.gif
konica
QUOTE(donati @ 2008 11 10, 21:42)
mes turejom labai saunius muzikantus is teelsiu.nerealus buvo  thumbup.gif  clap.gif kam reik numeriuko rasykit i az:)
*

Sveika Donati. Mes irgi planuojam uzsakineti vienus muzikantus is Telsiu, tiksliau Telsiu raj. Norejau pasitikslinti, gal kartais tie patys bus. Nes labai jau nerami sirdele schmoll.gif Ju vardai Bronius ir Jonas. Ar tie patys?... g.gif
sipsenele
Musu vestuvese grojo muzikantai Albinas ir Saulius is Telsiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
krikstole
QUOTE(sipsenele @ 2008 11 12, 20:43)
Musu vestuvese grojo muzikantai Albinas ir Saulius is Telsiu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

Va va kai reikejo muzikantu is Telsiu niekur neradau, o dabar pasipyle kaip is gausybes rago doh.gif

o kiek kainuoja jie?
Butter_Fly
Dar tebeieskancioms rekomenduoju grupe Mili. Labai sauniai sugrojo, sudainavo ir dalinai pravede. Rasau, kad dalinai del to, kad turejom vedantiji (kurio visai nereikejo). Taip kad siulau Eugeniju ir tikrai is savo patirties rekomenduoju jokiu budu nesamdyti vedanciojo, jis viska praves nepriekaistingai ir svarbiausia taip lengvai ir smagiai.
Juos galit rasti adresu www.mili.lt
konica
QUOTE(krikstole @ 2008 11 12, 22:37)
Va va kai reikejo muzikantu is Telsiu niekur neradau, o dabar pasipyle kaip is gausybes rago  doh.gif

o kiek kainuoja jie?
*

Musu muzikantai is Telsiu (Bronius ir Jonas) dviem dienom kainuoja 3000 lt. Mums juos rekomendavo kaip labai linksmus ir kokybiskus. Sake ir pirslius pavaduoja, kai jiems reikia pailseti drinks_cheers.gif Kas man patiko, kad jie groja ir saksofonu thumbup.gif
AXTA
QUOTE(konica @ 2008 11 13, 09:18)
Musu muzikantai is Telsiu (Bronius ir Jonas) dviem dienom kainuoja 3000 lt. Mums juos rekomendavo kaip labai linksmus ir kokybiskus. Sake ir pirslius pavaduoja, kai jiems reikia pailseti  drinks_cheers.gif Kas man patiko, kad jie groja ir saksofonu thumbup.gif
*

o kaip galima ju paklausyt ka jie groja? g.gif
Lyy
QUOTE(AXTA @ 2008 11 13, 11:26)
o kaip galima ju paklausyt ka jie groja? g.gif
*

Jo graziai groja, esu buvusi vestuvese kai jie grojo 4u.gif
AXTA
QUOTE(Lyy @ 2008 11 13, 12:06)
Jo graziai groja, esu buvusi vestuvese kai jie grojo  4u.gif
*

na zinai,kas vienam grazu,kitam gal nelabai biggrin.gif
Lyy
QUOTE(AXTA @ 2008 11 13, 12:09)
*

Nu ta prame tradiciniai vestuviu muzikantai! ax.gif
konica
QUOTE(AXTA @ 2008 11 13, 12:09)
*

Na as pati nesu ju girdejusi, bet rekomendavo kaip tikrai gerus ir linksmus muzikantus drinks_cheers.gif
Kadangi pas mus bus tradicines vestuves, tai manau jie visai pritiks thumbup.gif
sipsenele
QUOTE(krikstole @ 2008 11 12, 21:37)
Va va kai reikejo muzikantu is Telsiu niekur neradau, o dabar pasipyle kaip is gausybes rago  doh.gif

o kiek kainuoja jie?
*

na praejusia vasara vienam vakarui jie mums kainavo 1200 lt, nebrangiai mirksiukas.gif bet jau muzikantai tai superiniai, net nedvejodama juos vel rinkciausi, jeigu nera pirsliu jie viska gali pravest vieni, o pas mus jie puikiai derejo su pirsliais thumbup.gif sveciu atsiliepimai tik teigiami, net sobyboje dirbancios seimininkes sake, kad viskas buvo lyg surezisuota, jokiu bereikalingu pauziu thumbup.gif
krikstole
Na mes uzsisakem vyrukus is Siauliu, grupe "Tandemas" mirksiukas.gif
AXTA
QUOTE(krikstole @ 2008 11 14, 17:27)
Na mes uzsisakem vyrukus is Siauliu, grupe "Tandemas"  mirksiukas.gif
*

o ka jie groja?nes puslapio internet tai neturi kiek zinau..as nors ir siauliete bet ju nezinau g.gif
Trampampaila
QUOTE(convict @ 2008 06 15, 18:55)
Man tai nerealūs buvo Presto. Juos pasamdėm ir mano puseserės vestuvėm(aš kaip ir visas jai vestuves suplanavau ir suorganizavau, nes ji anglijoje gyveną, ir ant galo dar piršliais eisim doh.gif ) tai pasiskambinau šiaip paplepėti, ir pasikalbėt apie šventįės vedimą, kas mūm priklauso, ko norėčiau iš jų ir t.t.
Tai mane kas nustebino, kad iškart pasisvekino mano vardu, kad atsimena kas tokie čia ir t.t. juk praeina vestuvių jie krūvas doh.gif pakalbėjom pirmą apie gyvenimą ir t.t.
Ir ant galo susitarėm dar susitikti prieš vestuves kad viską smulkiai aptarti, kad man reiktų jiem atšviesti visą scenarijų, kad žinotų jie kada mes ką norim pasakyt ir t.t.

Na žodžiu super super man jie, ir mūsų vestuves pravedė įspūdingai, tiesiog liko mūm draugai, o aš juos užmačiau paprasčiausiai kauno vienuose berneliuose blush2.gif
*

O gal netycia zinai ar visoje LT groje? Kiek jie galetu apytiksliai kaiuoti? blink.gif
eglieska
vis dar nesulaukiu atsiliepimu apie grupe Karciama is Silutes ax.gif jau arteja tas laikas, kai turesim paduot avansa, tai man darosi jau neramu ax.gif pakomentuokit kas ka apie juos girdejot. prasau.. 4u.gif
Trampampaila
Neteko visiskai nieko girdeti apie jokius muzikantus...
Net vestuvese paskutini karta buvau dar visai vaikas budama.... blush2.gif ax.gif
Nezinau net kokia skaitosi vidutine ju kaina... Gal kas pagelbesit? 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.