Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai

Sveikos 4u.gif Skaitau ir siaubas ima blink.gif nuo kainų. Mūsų jaunieji grupei "Medus" mokės 4.500 Lt. blink.gif Vakar pasižiūrėjau vestuves, kuriose jie grojo ir nusivyliau. Jų tie spektakliai, mano galva, ne vestuvėms. Gal kas galite pasakyti "šviežias" naujienas? Nervnuosi pasiūliusi pati juos jauniesiems blush2.gif Padėkit nusiramint doh.gif
Ir dar, vestuvių juostoje, tai jie ryškiai nepataiko į tonaciją verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Saire* @ 2008 06 30, 10:16)
Sveikos  4u.gif  Skaitau ir siaubas ima  blink.gif  nuo kainų. Mūsų jaunieji grupei "Medus" mokės 4.500 Lt.  blink.gif Vakar pasižiūrėjau vestuves, kuriose jie grojo ir nusivyliau. Jų tie spektakliai, mano galva, ne vestuvėms. Gal kas galite pasakyti "šviežias" naujienas? Nervnuosi pasiūliusi pati juos jauniesiems  blush2.gif Padėkit nusiramint  doh.gif 
Ir dar, vestuvių juostoje, tai jie ryškiai nepataiko į tonaciją  verysad.gif

Zentai kainuoja lygiai tiek pat, bet jau visi geri muzikantai jau uzimti. mirksiukas.gif Tikekimes rasi gerus muzikantus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 06 23, 23:15)
Va rašau numeriuką 869682075 čia muzikanto raimundo. Mes juos ėmėm be tos moters ir mūm pernai kainavo 2000lt šiais metais jie gros pas mano puskę vestuvėse ir kainuos jau 3000lt 4u.gif  kaina mano akim žiūrint košmariška, bet tikrai verta rolleyes.gif


Labas, mergaites, hepl negaunu muzikantu rugpjucio 23-iai dienai verysad.gif
Bandziau imti Dreams grupe ir Kapriza, nes pati zinau, kad jie lb geri, bet... uzimti verysad.gif
O siam rekomenduotam nr. negaliu prisiskambint, sako, kad blogas nr. verysad.gif

Suradau grupe SVAJOKLIS tai datai, preliminariai rezervavau, kaina 3000 uz vakara.... doh.gif
maciau vienos merginos komentara, kad labai patiko jai sie muzikantai, gal dar kas nors ka nors apie juos zinote? Mums reikia ir vakaro vedeju, su jumoru, gera muzija...Parasykit nuomone, kas zinot, ACIU 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Braitas_Rasa: 30 birželio 2008 - 13:37
QUOTE(dusaras @ 2008 06 17, 00:05)
sveiki.

na ka.. as jau po veseles..
tad drasiai galiu rekomenduoti energy. Kam reikalingi NE  "po stikliuka" ir panasiai (nors gal ir sugebetu) tikrai tiks! Taciau yra vienas niuansas, jei imt tai pilna sastata (klavisai, solo gitara, bugnai ir saksas), nes manau tik tada jie geriausiai skamba.
tai tiek.
sekmes jums renkantis.


As butent ir ieskau muzikantu ne "po stikliuka" dainuojanciu. Labai buciau dekinga jei parasytum muzikantu energy kaina, is kur jie. Vestuves bus Vilniuje, kitais metais. Bet as jau po truputi dometis pradedu. (jei gali parasyk cia i foruma, nes as tais AZ nemoku naudotis verysad.gif ).
Aciu is anksto
Atsakyti
Mes vakar sutarti su grupe maloniai pasiraseme. jie mano draugo brolio vestuvse buvo tai sake normalus. ir snekejom su jais tai normalus pasirode.. kaip bus nezinau, bet tikiuosi viskas ciki bus. kaina vakarui 1600 lt. galiu duot kontaktus jei kas kritineje situacijoje. jie sake uzimti yra bet va rugpjucio 8 laisvi buvo, gal ir jusu datai laisvi bus...
Atsakyti
praeita savaite buvau drauges vestuvese, tai kuo labiausiai buvau suzaveta, tai muzikantais- grojo grupe ILEX. Jauciu, kad sumokejo nemazai pinigeliu, bet rezultatas vertas ju tikrai buvo. Jie groja sesiese - trys gitaros, klavisiniai ir musamieji, bei viena mergina dainuoja. viskas gyvai, todel matyt toki ispudi paliko.. bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaites,skubiai pametem savo muzikantu kontaktus, kas galit padekit, grupe Credo???
Atsakyti
O Kiek kainuoja grupe Ilex? Gal galima butu gauti ju kontakta?





QUOTE(Master @ 2008 06 30, 17:59)
praeita savaite buvau drauges vestuvese, tai kuo labiausiai buvau suzaveta, tai muzikantais- grojo grupe ILEX. Jauciu, kad sumokejo nemazai pinigeliu, bet rezultatas vertas ju tikrai buvo. Jie groja sesiese - trys gitaros, klavisiniai ir musamieji, bei viena mergina dainuoja. viskas gyvai, todel matyt toki ispudi paliko..  bigsmile.gif


Atsakyti
www.grupe-ilex.tk
Atsakyti
vasario menesi grupe Energy prase 3000 lt.+ 500 lt. jeigu reikia islydeti is namu jaunaja. smile.gif
Atsakyti
Nu bet ir kainos blink.gif
Mes sutarėm už 1100lt dvi dienas rolleyes.gif Muzikantai tradiciniai, vestuviniai smile.gif sakė gros tai ką panorėsime thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vitulia_g @ 2008 06 30, 22:45)
Mergaites,skubiai pametem savo muzikantu kontaktus, kas galit padekit, grupe Credo???

Sveikute,
Arvydas, 868519600. mes irgi juos uzsakem smile.gif
Atsakyti