Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai

QUOTE(VSsirduze @ 2008 11 09, 21:58)
o is kur jie yra? ax.gif

Jie is Siauliu, bet musu vestuves buvo Traku raj. , tai atvyko ir jie po visa Lietuva vazineja.
Atsakyti
mes turejom labai saunius muzikantus is teelsiu.nerealus buvo thumbup.gif clap.gif kam reik numeriuko rasykit i az:)
Atsakyti
QUOTE(donati @ 2008 11 10, 21:42)
mes turejom labai saunius muzikantus is teelsiu.nerealus buvo  thumbup.gif  clap.gif kam reik numeriuko rasykit i az:)

ar ne Grasis?
Atsakyti
QUOTE(fuggi @ 2008 11 07, 12:04)
Labai aciu DAIVUKS aciuks.gif Idomu ar jie veda vakara? Ar labai dideli brangininkai?  4u.gif

Juos buvau uzsisakius jubiliejui vienam vakarui kainavo 1600lt tai man labai patiko, pravede vakara thumbup.gif jie dainuoja keliom kalbom........ thumbup.gif
Papildyta:
[quote=eglieska,2008 11 08, 18:44]
vienai dienai- 2500 lt, dviems- 3000 lt . pazadejo mums atsiusti demo versija paziureti-paklausyti, bet jau antra savaite rasineju jiems ir jokio atsakymo nesulaukiu blink.gif g.gif

oho tai sukilo kaina g.gif jie pas pas mane grojo rugsejo pabaigoje ir mokejau 1600 o jie man per skaipa atsiunte savo demo pasiklausyt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(donati @ 2008 11 10, 21:42)
mes turejom labai saunius muzikantus is teelsiu.nerealus buvo  thumbup.gif  clap.gif kam reik numeriuko rasykit i az:)


Sveika Donati. Mes irgi planuojam uzsakineti vienus muzikantus is Telsiu, tiksliau Telsiu raj. Norejau pasitikslinti, gal kartais tie patys bus. Nes labai jau nerami sirdele schmoll.gif Ju vardai Bronius ir Jonas. Ar tie patys?... g.gif
Atsakyti
Musu vestuvese grojo muzikantai Albinas ir Saulius is Telsiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sipsenele @ 2008 11 12, 20:43)
Musu vestuvese grojo muzikantai Albinas ir Saulius is Telsiu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Va va kai reikejo muzikantu is Telsiu niekur neradau, o dabar pasipyle kaip is gausybes rago doh.gif

o kiek kainuoja jie?
Atsakyti
Dar tebeieskancioms rekomenduoju grupe Mili. Labai sauniai sugrojo, sudainavo ir dalinai pravede. Rasau, kad dalinai del to, kad turejom vedantiji (kurio visai nereikejo). Taip kad siulau Eugeniju ir tikrai is savo patirties rekomenduoju jokiu budu nesamdyti vedanciojo, jis viska praves nepriekaistingai ir svarbiausia taip lengvai ir smagiai.
Juos galit rasti adresu www.mili.lt
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2008 11 12, 22:37)
Va va kai reikejo muzikantu is Telsiu niekur neradau, o dabar pasipyle kaip is gausybes rago  doh.gif

o kiek kainuoja jie?


Musu muzikantai is Telsiu (Bronius ir Jonas) dviem dienom kainuoja 3000 lt. Mums juos rekomendavo kaip labai linksmus ir kokybiskus. Sake ir pirslius pavaduoja, kai jiems reikia pailseti drinks_cheers.gif Kas man patiko, kad jie groja ir saksofonu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(konica @ 2008 11 13, 09:18)
Musu muzikantai is Telsiu (Bronius ir Jonas) dviem dienom kainuoja 3000 lt. Mums juos rekomendavo kaip labai linksmus ir kokybiskus. Sake ir pirslius pavaduoja, kai jiems reikia pailseti  drinks_cheers.gif Kas man patiko, kad jie groja ir saksofonu thumbup.gif

o kaip galima ju paklausyt ka jie groja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(AXTA @ 2008 11 13, 11:26)
o kaip galima ju paklausyt ka jie groja? g.gif



Jo graziai groja, esu buvusi vestuvese kai jie grojo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyy @ 2008 11 13, 12:06)
Jo graziai groja, esu buvusi vestuvese kai jie grojo  4u.gif

na zinai,kas vienam grazu,kitam gal nelabai biggrin.gif
Atsakyti