Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės, skatinančios įdegį saulėje

reik i soliariuma eiti kas antra arba kas trecia diena, o ne i savaite karta. i savaite karta eini tada, kai nori palaikyti idegi, be daugiau neidegti smile.gif
Atsakyti
Akva17 - einant kas pora ar tris dienas i soliariuma, tampi rudesne uz negra. schmoll.gif

Kazkur gera komentara skaiciau, kad viena panele isvyko i Londona (ten juk daug internacionalo), tai sako net apakau, pas mus Gedimino prospekte daug daugiau 17eciu, kurie rudesni uz pati juodziausia negra.

Tokios tokeles.

Nepalaikau tu, kurios mano, kad ruda oda - mada. Del to svilinas iki numirimo, ir vaiksto po to issisiepusios.
Atsakyti
QUOTE(tolla @ 2008 05 26, 17:35)
Ne iš karto smile.gif Aš į savaitę vieną kartą einu 10min. Gėriau beta-carotene...padėjo, tikrai smile.gif juo labiau, kad mano oda nelinkusi degti.

geriu ir as karotina, bet vat man dar vasarai kokios nors priemones reikia graziai idegt.
Atsakyti
QUOTE(tolla @ 2008 05 26, 16:35)
Ne iš karto smile.gif Aš į savaitę vieną kartą einu 10min. Gėriau beta-carotene...padėjo, tikrai smile.gif juo labiau, kad mano oda nelinkusi degti.

As irgi geriau ir geriu beta-carotene smile.gif ir esu labai patenkinta, nes saule tada maziau zalos daro, greiciau galima idegti ir idegis ilgiau islieka... o siaip dar esu bandziusi kolastynos krema, kuris paspartina idegi. bet is tikruju tame kremuke yra papildomai prideta savaiminio idegio komponentu, todel ir atrodo, kad skatina idegi mirksiukas.gif
Atsakyti
o kaip del Kolastynos firmos turbo aktivatoriaus? gal kuri bandet? atsiliepimu turit? http://www.svarospre...oducts_id=30659

o gal kitu pasiulymu turit?
Atsakyti
kažkada naudojau Kolastyna aliejuką, skatinantį įdegį. su 20 indeksu. tikrai oda greičiau saulutės spindulius pagauna, bet man jo pati konsistencija bjauri buvo - tas aliejus baisiai nesigeria, išsitepus paplūdimyje pradeda kibti visos dulkės ir smėlis, žodžiu nepatiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Girmantee @ 2008 06 01, 02:03)
o kaip del Kolastynos firmos turbo aktivatoriaus? gal kuri bandet? atsiliepimu turit? http://www.svarospre...oducts_id=30659

o gal kitu pasiulymu turit?

bet klad jis tik padeda geraiu idegti ir visiskai nesaugo nuo saules, tai is vis vargsele oda, dar daugiau spinduliu gauna sad.gif
ar as cia nedamau , koks ten indeksas?

QUOTE(žemuogienė @ 2008 06 02, 10:50)
kažkada naudojau Kolastyna aliejuką, skatinantį įdegį. su 20 indeksu. tikrai oda greičiau saulutės spindulius pagauna, bet man jo pati konsistencija bjauri buvo - tas aliejus baisiai nesigeria, išsitepus paplūdimyje pradeda kibti visos dulkės ir smėlis, žodžiu nepatiko biggrin.gif

naudojau ta aliejuka pernau, patiko, bet siemet jau nebepirksiu, man beje labai gerai isigerdavo ir saugojo labai gerai, nei oda nusilupo nei partaudo, atostogoge buvau 2 savaites , tai visi graugai raudoni vaiksciojo, oda luposi, o is mane is opradziu juokesi kad tipo saules bijau ir pan. o po to pavidejo
Atsakyti
Lerbolario turi nemazai priemoniu skatinanciu idegi, beje jos kartu ir su spf, kas labai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(999999999 @ 2008 06 02, 14:21)
Lerbolario turi nemazai priemoniu skatinanciu idegi, beje jos kartu ir su spf, kas labai gerai smile.gif

gal galima placiau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Girmantee @ 2008 06 02, 16:04)
gal galima placiau? blush2.gif

pasiziurek i ju tinklapi, ten rasi visa informacija www.erbolario.lt smile.gif
Atsakyti
Sveikutes visos!
Jau grizau is turkijos thumbup.gif , grazi ir labai ruda.. taigi va, i nagavitos parduotuve taip ir nesuspejau nuvykti, todel uzejau i vu vaistine, tenai man parekomendavo seba med kremukus, nusipirkau du, vienas 20 filtriuku i saule, kitas jau po saules, labai patiko abu kremukai, nes tenai nera alkoholio ir alieju, o tai yra labai gerai (vaistininke sake), beto neriebus ir greitai susigeria. nei karto nesudegiau, o tik tolygiai rudavau. taip pat, kaip anksciau minejau, geriau bio karotina. taigi toksai butu mano receptas.
p.s uz du kremukus mokejau 80 litu.
Atsakyti
L'erbolario turi priemoniu skatinanciu idegi su spf smile.gif
Atsakyti