Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukas

QUOTE(bumbasi @ 2008 07 01, 15:03)
kad nebutu nuobodu skaityt.nors niekas ir neskaite ax.gif
o laiko ir pastangu tikrai labai daug reikalauja.ypac kol viska sudelioji i vietas rolleyes.gif


isivaizduoju, as ir sedziu delioju perdelioju. Bumbasi, as pabreziau spalvotas, nes man jis tikrai spalvotas skoningai ir grazus. thumbup.gif drinks_cheers.gif Tikrai. O kas jo neskaite? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lamur: 01 liepos 2008 - 17:00
QUOTE(lamur @ 2008 07 01, 17:00)
isivaizduoju, as ir sedziu delioju perdelioju. Bumbasi, as pabreziau spalvotas, nes man jis tikrai spalvotas skoningai ir grazus. thumbup.gif  drinks_cheers.gif  Tikrai. O kas jo neskaite? g.gif


o man tas laikrastukas nesididina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lamur @ 2008 07 01, 18:00)
isivaizduoju, as ir sedziu delioju perdelioju. Bumbasi, as pabreziau spalvotas, nes man jis tikrai spalvotas skoningai ir grazus. thumbup.gif  drinks_cheers.gif  Tikrai. O kas jo neskaite? g.gif

dekui. ax.gif Viseims patiko,bet ne vienas neskaite.erverte ir viskas.Dar pasiskolinau is kazkurios mamytes ideja ir i vaiku laikastuka idejau spalvotus puslapiukus kad linkejimus parasytu.Tai krikstateviai parase,pasalinis zmogus(vyro brolio draugas uz filmuotoja buvo) irgi,o vat mano tevai pasake-veliau.musu gimine nepratus prie tokiu dalyku dar.uztat mano kuma (mamos sesuo)pasieme is mano mamos laikrastuka ir issiveze namo paskaityt.Vadinas sudomino kaikuriuos. rolleyes.gif

QUOTE(Natalja@ @ 2008 07 01, 18:07)
o man tas laikrastukas nesididina  blush2.gif

turetu pasididinti.Man tai ilgiau reikejo palaukt,kad padidetu ax.gif
Atsakyti
sveikos visos,
skaitinejau sita temele ir pati nusprendziau pagaminti si laikrastuka tik vat iskilo vienas klausimelis, o jis iteikiamas per krikstynas ar po?... g.gif blush2.gif
Atsakyti
norejau paklaust, kaip surisat laikrastukus? g.gif as galvoju gal skylutes ismust ir su melynu kaspineliu suristi g.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 07 01, 17:37)
dekui. ax.gif Viseims patiko,bet ne vienas neskaite.erverte ir viskas.Dar pasiskolinau is kazkurios mamytes ideja ir i vaiku laikastuka idejau spalvotus puslapiukus kad linkejimus parasytu.Tai krikstateviai parase,pasalinis zmogus(vyro brolio draugas uz filmuotoja buvo) irgi,o vat mano tevai pasake-veliau.musu gimine nepratus prie tokiu dalyku dar.uztat mano kuma (mamos sesuo)pasieme is mano mamos laikrastuka ir issiveze namo paskaityt.Vadinas sudomino kaikuriuos. rolleyes.gif
turetu pasididinti.Man tai ilgiau reikejo palaukt,kad padidetu ax.gif


tai kad tuscia lapa su kazkokia reklama atidaro ir viskas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalja@ @ 2008 07 02, 00:18)
tai kad tuscia lapa su kazkokia reklama atidaro ir viskas  blush2.gif

dar ilgiau palaukti reikia, man ir taip atidarineja mirksiukas.gif
Atsakyti
bet aš ir nesitikiu, kad kažkas prie stalo skaitys, jis skirtas vėlesniam pavartymui ir paskaitymui, bent mano nuomonė tokia , todėl darau jį laaaaabai spalvingą ir tikiuosi įdomų bent vaikams ax.gif tai vakarais galės tėvai vaikams skaityti vietoj pasakos lotuliukas.gif , beje šiek tiek darau kitaip nei visos jei pavyks ir pasiteisins tai pademonstruosiu kaip pabaigsiu (nors turinys tai kaip ir visų ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Natalja@ @ 2008 07 01, 23:18)
tai kad tuscia lapa su kazkokia reklama atidaro ir viskas  blush2.gif

ilgiau palaukt kol uzkrauna
Atsakyti
QUOTE(Jurgiukste @ 2008 07 01, 22:53)
norejau paklaust, kaip surisat laikrastukus? g.gif as galvoju gal skylutes ismust ir su melynu kaspineliu suristi g.gif


Ten, kur teikia kopijavimo paslaugas, galima iristi lapus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Imagee @ 2008 07 01, 23:39)
Ten, kur teikia kopijavimo paslaugas, galima iristi lapus smile.gif

tai galima, bet as i ta plastamasini nenoriu schmoll.gif sakau gal kas originaliau kaip nors g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgiukste @ 2008 07 01, 23:56)
tai galima, bet as i ta plastamasini nenoriu schmoll.gif sakau gal kas originaliau kaip nors g.gif


Ne tik plastmasiniu buna wink.gif
Atsakyti