Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukas

ištryniau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 16 liepos 2008 - 23:45
Ilgai masciau, svarsciau, kada, kaip, kam tuos lairrastukus iteikti g.gif . Visgi nusprendziau vyrams, po kiausinienes kepimo rungties blush2.gif . Tai bus kaip prizas, kaip paskatinimas geriau kepti ir imantriau pateikti kiausiniene bigsmile.gif . Galvoju, kiekvienam sugalvosiu titula uz ka gaus Krikstuka kaip priza. blush2.gif
Manyciau, visai liuks iseis thumbup.gif
Atsakyti
As tai galvoju, kad nieko cia blogo pardavineti sveciams Krikstuka, juk per vestuves pvz. vyksta toks alia pageidavimu koncertas kurio metu irgi renkami pinigeliai. Juo labiau, kad kaina simboline.
Be to tradiciskai i krikstynas vaises susinesdavo sveciai, taip kad tradiciskai nieko blogo ir truputeli finansiskai paremti laikrastuko leidyba. wink.gif
As pati dar galvoju ar rengti Krikstuko ispardavima, ar tiesiog kiekvienai atejusiai seimai kartu su simboline dovanele iteikti. smile.gif
Atsakyti
Na, va sedom su dukra ir sugalvojom nominacijas kiausinienes kepejams, kurie gaus Krikstuka, kaip apdovanojima. bigsmile.gif
Geriausias kiausinkepys;
Dosniausias kiausinkepys;
Zvaliausias kiausindauzys;
Stilingiausias kiausinkepys;
Linksmiausias kiausinkepys;
Kiausinkepys kiausinkepiausias;
Gurmaniskiausia kiausiniene.
Ziuresim, gal dar kazka koreguosim, turim laiko. flirt.gif blush2.gif
Atsakyti
mes per krikštynas spauda apdovanosim visus, nes ne tik laikraštukas, bus , bet ir knygą spausdinam su šeimos nuotraukom bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu uz pagalba. As jau irgi baigiau savo laikrastuka biggrin.gif sestadieni krikstynos, tai tikiuosi patiks sveciams, tai bus dovana jiems. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
as cia su tokiu klausimeliu. kiek puslapiuku jusu laikrastukuose. maniskis man atrodo kazkoks laaabai jau kudas ax.gif
Atsakyti
Musu laikrastuka sudaro 16 puslapiu mirksiukas.gif
Atsakyti
laba diena, kadangi mano az uzsikimso nuo prasymu parodyti instrukcija lietuviskai, nusprendziau ideti ja tiesiog cia.
Sekmes kuryboje 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(inrinke @ 2008 07 17, 18:56)
Musu laikrastuka sudaro 16 puslapiu mirksiukas.gif

oho, solidus thumbup.gif mano dabartinis kurinys su linkejimu lapais (penki ju bus) pasieks 20ties lapu riba. ax.gif
Atsakyti
linxmutee, o gal galetum man i pasta atsiusti tas schemytes...rusu kalbos visai nemoku, o tas rusiskasias turiu, bet vyras neapsiima man ju versti doh.gif
musu laikrastukas jau 10 puslapiuku thumbup.gif iki rugsejo manau padauges smile.gif
Papildyta:
ir dar pamirsau paklausti, pas jus palinkejimu puslapius skirsit seimai po atskira, ar tiesiog is eiles visi rasys, nes as planavau kokius 2-3 tik padaryti ax.gif
Atsakyti
Na, musu laikrastukyje tokio puslapio is viso nera, juk juos iteiksime sveciams... blush2.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2008 07 18, 18:35)
Na, musu laikrastukyje tokio puslapio is viso nera, juk juos iteiksime sveciams...  blush2.gif  flirt.gif

as zadu palikti kelis lapus, jog sveciai irasytu sveikinimus ir palinkejimus vaikams..tik kiek tu lapu palikt g.gif turbut priklauso nuo sveciu skaiciaus 4u.gif
Atsakyti