Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukas

QUOTE(rb051gf @ 2008 08 10, 06:18)
sveikos mamytes, pasidalinkit patirtim - kur spausdinat laikrastuka?


jau radau info smile.gif kazkaip pradejau skaityti nuo paskutinio psl wub.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes!

As noriu irgi panasu laikrastuka,ne krikstynom o 100 jubiliejuj. Perskaiciau cia viska bet - idejos labai geros ir grazios bet mano atvejuj nevisai tinkancios ( turiu omeni straipsnius). Kelis puslapelius jau turiu pasidariusi pvz. kaip baliaus horoskopas sveciams, tu metu pasaulio ivykiai, kiek pragyventa minuciu, valandu, dienu ir t.t. Bet to neuztenka - kazko dar daug truksta. Gal kas turit kokiu ideju ka galeciau dar idet, ar kokiu pasisakymu/iaminciu apie senatve ar dar kazko kito kas tiktu....
Prasau padekit
notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudi @ 2008 08 10, 19:55)
Sveikos mamytes!

As noriu irgi panasu laikrastuka,ne krikstynom o 100 jubiliejuj. Perskaiciau cia viska bet  - idejos labai geros ir grazios bet mano atvejuj nevisai tinkancios ( turiu omeni straipsnius). Kelis puslapelius jau turiu pasidariusi pvz. kaip baliaus horoskopas sveciams, tu metu pasaulio ivykiai, kiek pragyventa minuciu, valandu, dienu ir t.t. Bet to neuztenka - kazko dar daug truksta. Gal kas turit kokiu ideju ka galeciau dar idet, ar kokiu pasisakymu/iaminciu apie senatve ar dar kazko kito kas tiktu....
Prasau padekit
notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif

paklausinek,gal kas prisimena graziu ar linksmu nuotykiu apie jubilijata.
Atsakyti
QUOTE(Gaudi @ 2008 08 10, 18:55)
Sveikos mamytes!

As noriu irgi panasu laikrastuka,ne krikstynom o 100 jubiliejuj. Perskaiciau cia viska bet  - idejos labai geros ir grazios bet mano atvejuj nevisai tinkancios ( turiu omeni straipsnius). Kelis puslapelius jau turiu pasidariusi pvz. kaip baliaus horoskopas sveciams, tu metu pasaulio ivykiai, kiek pragyventa minuciu, valandu, dienu ir t.t. Bet to neuztenka - kazko dar daug truksta. Gal kas turit kokiu ideju ka galeciau dar idet, ar kokiu pasisakymu/iaminciu apie senatve ar dar kazko kito kas tiktu....
Prasau padekit
notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif


Galetai pries svente is artimu zmoniu pasiklausineti ka prisimena grazaus apie to zmogaus gyvenima (gal is vaikystes ar paauglystes), galetu po linkejima patys artimiausi sugalvoti, o tu juos idetai i laikrastuka rolleyes.gif

Taip pat butu fainai to zmogaus, kurio kaip suprantu gimtadienis, sudeti ivairaus amziaus nuotraukas, butu idomu visiems paziureti 4u.gif

Labai butu fainai gimines medi atspausdinti, na bet cia reiktu jau nemazai darbo ideti, kad informacija susirankiot ax.gif
Atsakyti
laba diena, gal kam reikia padaryti laikraštuką krikštynų? Kreipkitės į AŽ smile.gif
Atsakyti
labukas as irgi galiu pasiulyti laikrastuka ir visokiu diplomu krikstynoms jei domina rasykite
Atsakyti
Atsidare skelbimu lenta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Viskas krikstynoms nuo A-Z http://public.fotki.com/zavinga1/
Atsakyti
QUOTE(Gaudi @ 2008 08 10, 17:55)
Sveikos mamytes!

As noriu irgi panasu laikrastuka,ne krikstynom o 100 jubiliejuj. Perskaiciau cia viska bet  - idejos labai geros ir grazios bet mano atvejuj nevisai tinkancios ( turiu omeni straipsnius). Kelis puslapelius jau turiu pasidariusi pvz. kaip baliaus horoskopas sveciams, tu metu pasaulio ivykiai, kiek pragyventa minuciu, valandu, dienu ir t.t. Bet to neuztenka - kazko dar daug truksta. Gal kas turit kokiu ideju ka galeciau dar idet, ar kokiu pasisakymu/iaminciu apie senatve ar dar kazko kito kas tiktu....
Prasau padekit
notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif

nuskambes gal keistokai, bet as siulau pasizvalgyti vestuviniu laikrastuku temoje...
jei dar idetumete interviu su jubiliatui svarbiais zmonem - butu puiku...
Atsakyti
QUOTE(*Zavinga* @ 2008 08 11, 13:03)
Atsidare skelbimu lenta  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Viskas krikstynoms nuo A-Z  http://public.fotki.com/zavinga1/


Super daug informacijos thumbup.gif
Reikia nepatingeti ir paciom padaryti savo laikrastuka, kaip smagu bus dziaugtis rezultatu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linamagdalina @ 2008 08 05, 15:21)
o mano darytas laikrastukas labai patiko visiem 4u.gif , tai dabar 2 drauges paprase padaryti ir jom po laikrastuka, sio men gale krikstynos, jau einu i pabaiga, bet sie laikrastukai gavosi dar geresni nei mano  g.gif  isvada: tobulejam  thumbup.gif  thumbup.gif

as galiu pasakyti ta pati, pirma dariau savo dukrytei. Dabar darau pagal uzsakymus, kuo toliau tuo geriau pavyksta.Ir zmones patenkinti (kol kas niekas nesiskunde, tfu tfu, kad neprisikalbeciau)
Atsakyti
jau mano laikrastukas baigtas ir atspausdintas thumbup.gif idesiu vakare ar kuria kita dienele foto
Atsakyti
o mes su seima i krikstynas einame rugpjucio 30, nors nebusiu krikstamote, bet apsiemiau padaryti laikrastuka blush2.gif , matot, krikstateviai ir teveliai labai jauni tai nelabai ka ir galvoja ax.gif , tai sakiau padarysiu ir laikrastuka ir dar kokiu atrakciju cool.gif
noriu padekoti visoms mamytems uz labai geras idejas krikstynu laikrastukui wub.gif , daug ka panaudojau 4u.gif , kai baigsiu arba po krikstynu pasistengsiu idet jusu teismui ax.gif
Atsakyti