Įkraunama...
Įkraunama...

Giliųjų venų trombozė

as Klaipedoj.reiks butinai paklaust. kraujas buvo INR virs 4 net,paskutini kart 2,70. tai kaip ir liuks, einu kas savaite tikrint, tikiuos atradau savo norma ax.gif
ot butu faina, geri vaistus ir nekvarsini sau galvos, tik lauki kada cia tie blogumai baigsis thumbup.gif
o tau taip greit issiskaide, tai super, vienas trombas buvo ar daugiau, nes pas mane tai ju daug verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurci @ 2012 03 05, 20:46)
as Klaipedoj.reiks butinai paklaust. kraujas buvo INR virs 4 net,paskutini kart 2,70. tai kaip ir liuks, einu kas savaite tikrint, tikiuos atradau savo norma  ax.gif
ot butu faina, geri vaistus ir nekvarsini sau galvos, tik lauki kada cia tie blogumai baigsis  thumbup.gif
o tau taip greit issiskaide, tai super, vienas trombas buvo ar daugiau, nes pas mane tai ju daug  verysad.gif

o jei pas mane 0.9 INR, kaip suprast? kiek tau laiko jau po trombozes? man vasarion 17b buvo menuo, man menesi fraksiperinu gydomaji poveiki pasieke, visa men 2 kart dienoj po 0.6 ml fraksiparino leistis reikejo ir viskas issisklaide, pas mane v.femoralis buvo trombuota, trombavosi 38 nest savaite
Atsakyti
QUOTE(Loacker @ 2012 03 05, 20:53)
tas pradaxa sake del brangumo neskiriamas, nes lt jo niekas neperka, o jis visai ne is varfarino gimines.o ir siaip jis naujiena farmacijoj. mano angiochirurgas sake, jei tik galiu sau leist - tik ta... o ir INR  nereikia sekt...o fraxiparina kas kiek ilgai esat vartojusios?
Papildyta:
o kuriai is jusu tromboze buvo kaip nestumo komplikacija ?

Fraxiparina leidausi 4,5 menesio, po 6ml du kartus per diena. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kostina @ 2012 03 05, 22:02)
Fraxiparina leidausi 4,5 menesio, po 6ml du kartus per diena. doh.gif

o rezultatas?
Atsakyti
kaip suprantu 0,9 tai yra normoj, kuo didesnis tuos skystesnis kraujas (jei kas netaip pataisykit, dar tik studijuoju apie viska).
bet tai biski visvien nesuprantu-kaip man aiskino, kad trombai skaidytusi kraujas turi buti skystas (2-3), jei jums ji normalu laiko... hmmm gal per ta men pagyde...
man tromboze du men ir savaite, atsirado lygiai menuo po gimdymo. vaistus leido gal kokias dvi sav nepilnai.
uzsirasiau echoskopui, dabar irgi tikesiuos, kad stebuklingai pasakys jog daug issivaiksciojo thumbup.gif
Atsakyti
1. Pradaxa i LT ivezama ~puse metu.
2. maitinant krutimi jo vartoti negalima, tiksliau nerekomenduojama nes neistirta itaka vaikuciui
3. jo kaina ~12LT dienai
4. vartojant pradaxa INR tirti nereikia, nes sis vaistas veikia ne i tas kresejimo sistemos vietas
5. leidziantis vaistus i poodi (fraksiparinas, fragminas ir t.t.) taip pat nereikia tirti INR, taip pat ne ten veikia (ir turi buti 0,9-1,3)
6. LT yra du vaistai, kuriuos vartojant reikia tirti INR, ir palaikyti 2-3 ribose (warfarin, acenocumarolum)
7. jei labai svyruoja INR - atkreipkit demesi ka valgot, kai kurie maisto produktai, vaistai veikia i warfarino apykaita
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2012 03 05, 22:11)
1. Pradaxa i LT ivezama ~puse metu.
2. maitinant krutimi jo vartoti negalima, tiksliau nerekomenduojama nes neistirta itaka vaikuciui
3. jo kaina ~12LT dienai
4. vartojant pradaxa INR tirti nereikia, nes sis vaistas veikia ne i tas kresejimo sistemos vietas
5. leidziantis vaistus i poodi (fraksiparinas, fragminas ir t.t.) taip pat nereikia tirti INR, taip pat ne ten veikia (ir turi buti 0,9-1,3)
6. LT yra du vaistai, kuriuos vartojant reikia tirti INR, ir palaikyti 2-3 ribose (warfarin, acenocumarolum)
7. jei labai svyruoja INR - atkreipkit demesi ka valgot, kai kurie maisto produktai, vaistai veikia i warfarino apykaita

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
kai nustosiu maitint, pereisiu prie pradaxos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Loacker @ 2012 03 05, 23:07)
o rezultatas?

Siai dienai jau yra. Sita liga gali kartotis kas keli metai. Man rekomendavo naudoti fraksiparina kuo ilgiau, jei tik galiu sau leisti, nes tolimesne ligos prognoze gydant fraksiparinu yra geresne.
Atsakyti
QUOTE(Kostina @ 2012 03 05, 22:51)
Siai dienai jau yra. Sita liga gali kartotis kas keli metai. Man rekomendavo naudoti fraksiparina kuo ilgiau, jei tik galiu sau leisti, nes tolimesne ligos prognoze gydant fraksiparinu yra geresne.

Taip, as ta pati apie fraksiparina zinau.. O nuo ko pas jus tromboze? Nestumas ar kita ?
O ir dbr po 0.6 2 kartus dienoj leidziates ? nes man paliko tik profilaktine 0.3 dienopj doze...
Atsakyti
QUOTE(Loacker @ 2012 03 05, 23:54)
Taip, as ta pati apie fraksiparina zinau.. O nuo ko pas jus tromboze? Nestumas ar kita ?
O ir dbr po 0.6 2 kartus dienoj leidziates ? nes man  paliko tik profilaktine 0.3 dienopj doze...

Ne nestumas, po venu varikozes operacijos susikomplikavo. Jau daugiau negu metu senumo istorija. Fraksiparinas, paskui keli menesiai varfarinas, o dabar tyrimu rezultatai tokie geri buvo, kad leido pakeisti aspirinu. Bet dar gera savaite nieko nekeisiu, nes laukia kelione, bijau rizikuoti.
Matyt pas jus nera tokios stiprios trombozes, tai ir doze mazesne..
Atsakyti
kostina,aisku..isvis , mergaites, smagu, kad pavyko atgaivit temute...o kojines nesiojat? As dbr turiu sigvairs 3 ant nensveikos kojos, o sigvari 2 ant sveikos - profilaktikai..dabar po menesio profilaktine leido nusiimti. Koja vizualiai atrodo kaip niekur nieko, tik jei vakare po duso ilgeliau pabuvus be kojines matau spalvos pokyti, o siaip stengiuos judet kuo daugiau, visalaik su kojen, o nakti kai ipratau ligoninej, taip iki siol pakelta laikau
Atsakyti
o kaip jusu sveikata bendrai? Kraujo tyrimqi bendri geri? Jauciuos taip tai puikiai, bet va krajjyje nezymiai padaugejo limfocitu, neutropenija, dar tas nelemtas cholesterolid- nors is tikruje, ner ko stebetis po toookiu stresu ir tiek vaistu.. Ateis pavasaris, viskas pageres, o apyyrankes nesiojat? Nebesuprantu- hmatito magneto ar ar kitokiu magmetu reikia, visi jie gerina cirkuliacija...
Atsakyti