Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Giliųjų venų trombozė
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4
xaukselis
Gal kas susidurete su panasia problema? Man pirmo nestumo metu, 6,5 men kraujyje susidare trombai. tiesiog ejau gatve ir jauciu kad vis sunkiau eiti, koja tarsi medine darosi. Seip ne taip grizau namo, koja buvo patinusi ir patamsejusi, kadangi kraujas i koja patekdavo, bet per trombus neistekedavo. 2,5 sav gulejau ligonineje, pastoviai leido krauja skystinancius vaistus, Pirmas 3 dienas net lovoje neleido sedeti, kad trombai nenukeliautu iki sirdies ar plauciu. Veliau iki gimdymo ir 2sav po kasdien 2kartus leisdavausi Clexane, po to dar menesi geriau aspirina. Dabar laukiuosi antra karta, jau 4men ir turiu vel pradeti profilaktiskai naudoti Clexane.
xaukselis
Mum pasiseke, kad po 1,5metu gyvenimo svetimoje salyje, pagaliau gavome nemokame gydima ir vaistus, nes gydimas butu kainaves nerealius pinigus. Pvz Kipre Clexane 0.4 kainuoja - 45lt, o Clexane 0.2 - 25lt, 4 ar 6 menesius vaistu dezutes reikia kiekviena diena! Taciau keisciausia man buvo kai pamaciau internete kad lietuvoj sitie patys vaistai kainuoja apie 200 ir 100lt! Jei tektu dar viena vaikuti gimdyti grizus i Lietuva, neisivaizduoju is kur tektu gauti tokia pinigu suma! Skaiciau, kad Lietuvoje vaistu nuo trombozes nekompensuoja, nors yra sprendziamas mamos ir vaiko gyvybes klausimas. Gal turite patirties Lietuvoje, kokius vaistus mamytes vartoja susidure su tromboze ir kiek jie kainuoja?
Loram
Lietuvoje nėščiosioms šie vaistai kompensuojami išimties tvarka.
miedita1
QUOTE(Loram @ 2008 05 24, 12:40)
Lietuvoje nėščiosioms šie vaistai kompensuojami išimties tvarka.
*

O idomu maitinancioms mamoms kompensuoja?
Gal kas zinot, ar susiduret, nes labai jau jie brangus... g.gif
Loram
QUOTE(miedita1 @ 2008 06 17, 23:00)
O idomu maitinancioms mamoms kompensuoja?
Gal kas zinot, ar susiduret, nes labai jau jie brangus... g.gif
*

tiksliai nežinau, bet manau, kad maitinančioms skiriamas warfarinas, o vaikučiui papildomai duodama vitamino K.
sauda
Sveikutės 4u.gif
Matau rašote man aktualia tema.Šiaip pas mus Lietuvėlėje aspirinas ,clexanas ar flaxiparinas naudojamas nėštumo metu turint AFS ( antifosfolipidinį sindromą ),vaistukai nekompensuojami.Prie šio sindromo taip pat būna venų trombozių,taip pat kai kada sąnariukai gali paskaudėti,bet nėštumo metu,naudojant vaistukus,galima sėkmingai sulaukti sveikų vaikučių,nes visa esmė tame,kad nėštumo metu gaminasi trombai,o vaistukai juos išsklaido.
Šiaip daug info ,bent jau nėščiosioms , galima rasti temelėje apie AFS ir nėščiosios sveikata,tenai bendrauja mergaitės besilaukiančios,jau pagimdžiusios ir planuojančios mirksiukas.gif
P.s. Galiu dar pasakyti,mano atveju,paskirtas clexane 0,4 ,taigi mėnesiui šie vaistukai kainuos 600 litų,nekompensuojami g.gif
fainulkina
Aš pati turiu giliūjų venų trombozę ir ką gi jūs manot, pasirodo sergant šia liga, kraują skystinantys vaistai nekompensuojami doh.gif Kompensuojami jei turi venų varikozę.. mega_shok.gif
miedita1
QUOTE(Loram @ 2008 06 18, 07:35)
tiksliai nežinau, bet manau, kad maitinančioms skiriamas warfarinas, o vaikučiui papildomai duodama vitamino K.
*

Deja, Clexan nekompensuojamas niekam musu Lietuvelej schmoll.gif O jo kainyte 230 Lt (cia 0.4ml). Man po gimdymo is kart buvo komplikacija - tromboze, tai Clexan buvo vieninteliai geri vaistai, kurius buvo galima leisti maitinanciai. Menesiui reikejo 10 pakuociu ir apie kompensavima kalbos NERA schmoll.gif
Loram
na, kaip maitinančioms tai nežinau, bet ne vien Clexan yra... yra kitų vaistų, pvz. Fraxiparine, kompensuojami nėščioms tai tikrai, bet išimties tvarka - tam gydytojas turi rašyt raštą į Ligonių kasas ir vaistas kompensuojamas... gal ir maitinančioms taip... jei jau Orfarinas netinka...
Niki
Na va ir aš susidūriau su šia problema, praėjo jau pora savaičių po trombozės, užsikimšo koja nuo kirkšnies, tai pirmas tris dienas ligoninėje pastoviai buvau prijungta prie tokio aparatuko, kuris leido hepariną, ir sakė mažiau vaikščiot kad nenueitų trombas į plaučius. Po to liepė nusipirkti elastinį bintą kojai, kad galėčiau vaikščioti, bet su bintu galiu pasakyti ne kas, nevienodai apspaudžia ir per daug matyt buvo suspausta tai atsirado kraujosrūva didelė. Leido po heparino Fraxiparine 0,3 du kartus dienoj ir orfariną reikėjo gerti ir detralex'ą. Iš ligoninės išleido po savaitės tai namuose leidžiuosi kartą Fraxiparine 0,3, ir visus tuos geriamus kur davė ligoninėj. O koją tai skauda, nors įsigijau kojinę tai tikrai nepakeičiamas dalykas, nes kitaip būtų labai sunku vaikščioti. O kažin, kam jau tai buvo seniau, ar ta koja visada taip ir skaudės ir bus ištinusi ar po kiek laiko ji bent kiek įmanoma atsistato. Kai viskas taip dar šviežia nežinau nei kas nei kaip, gal iš viso šiais laikais galima ką nors su tuo trombu padaryti - tirpdo, operuoja ar dar kokių variantų yra.
xaukselis
koja atsitaisys smile.gif bent jau as is ligonines po 2.5sav grizau su neistinusia koja ir trombas nuo vaistuku turetu buti isiskaides ir vel nebesusidaryti kadangi vartoji vaistukus smile.gif
miedita1
QUOTE(Niki @ 2008 08 24, 10:58)
Na va ir aš susidūriau su šia problema, praėjo jau pora savaičių po trombozės, užsikimšo koja nuo kirkšnies,
*

Panasi situacija i mano. Tai galiu "paguosti" man jau 5 menesiai po staigios trombozes, koja 2-5cm storesne uz sveikaja. Jei pavaikstau be kojines skauda ir koja kaip medine. 2 men po ivykio leidausi Clexan'a, dabar geriu orfarina. Trombas tirpsta. Anot gydytoju tinimas turi praeiti per puse metu, o kojine visam gyvenimui verysad.gif
O kokia kojine nesioji, turiu omeny kurios tamprumo klases?
Ir dar ar kuri nors daretes kokia nors reabilitacija?
Niki
QUOTE(miedita1 @ 2008 08 24, 22:07)
Panasi situacija i mano. Tai galiu "paguosti" man jau 5 menesiai po staigios trombozes, koja 2-5cm storesne uz sveikaja. Jei pavaikstau be kojines skauda ir koja kaip medine. 2 men po ivykio leidausi Clexan'a, dabar geriu orfarina. Trombas tirpsta. Anot gydytoju tinimas turi praeiti per puse metu, o kojine visam gyvenimui verysad.gif
O kokia kojine nesioji, turiu omeny kurios tamprumo klases?
Ir dar ar kuri nors daretes kokia nors reabilitacija?
*

Aš net nežinau tiksliai, bet lyg 2 klasės, man sesutė ligoninėj užsakinėjo išmatavus, sigvaris firmos, bet jau mąstau kaip įsigyti dar vieną arba pėdkelnes atsargai. Ir man sakė kad kai kam po paros atleidžia sutinimus, kai kam po savaitės, kam dar ilgiau, bet pusę metų kaip nieko su kojine vaikščiot reiks. Aš vis mąstau nešiočiau ir metus jei tik viskas atsistatytų kiek galima normaliai. Koja tai dabar ir mano storesnė už kitą, ypač pėda kenčia kauliuko iš vis nesimato net po nakties poilsio.

Girdėjau apie kateterinį gydymą, kai į trombą įstato adatą ir tirpina, per parą laiko (kiek girdėjau) jį ištirpina, tik vožtuvėlius suėda, bet įdomu kokios būna komplikacijos (be to kad atskilęs gali nulėkt iki plaučių) ar iš tikro jis toks veiksmingas.

Gydytojas mano dabar atostogauja, tai kai grįš klausinėti pradėsiu, kas ir kaip, be to žadėjo dar į Kauną siųsti tyrimui ar toks krešėjimas nėra paveldėtas, o gal Kaune ir dar daugiau ką nors susižinosiu, tai pasakysiu ir jums, gal kam pravers kokia informacija.
Niki
Čia vėl aš ax.gif Buvau pas gydytoją, tai ką susižinojau tą parašysiu - užsikimšus venai iš karto gali daryti trombo tirpdymą - įstato kateterį į trombą ir jį tirpina, na smulkmenų tikslių nelabai žinau, prieš tai dar įdeda kokį tai filtrą, kad atskilęs trombas tirpdant nenulėktų iki plaučių. Bet šį gydymą daro tik Vilniuje ir Kaune, kadangai aš ne iš ten tai mane (ir kitas) gydo ligoninėje kraują skystinančiais vaistais - heparinu, gali būti į pilvą leidžiamos dozės ar pastovus kelių parų prijungimas prie aparačiuko, kuris pastoviai leidžia vaistukus per kateterį rankoje. Vėliau geriami vaistai pagal kraują. Man reikės 3 mėnesius tuos vaistus gerti, o po 6 mėnesių kai kam pagerėja, t.y. trombe atsiranda kanaliukai, per kuriuos šiek tiek praeina kraujas, ir pagerėja kraujotaka. Kojinę man sakė nešioti metus laiko, kol kas, po to žiūrės kaip ta liga progresuoja tai gali koja ir likt ištinus, gali ir atsistatyt, čia kiekvienam labai skirtingai.
Masažų jokių negalima, nes gali sutraiškyt kokią kraujagyslę, vėl gali susidaryt kokių negerumų. Po metų laiko galima daryti tokią procedūrą - kam lieka smarkiai storesnė koja - suspaustu oru spaudžia koją iki normalaus storio, bet ne anksčiau kaip po metų, reiktų pasiklausti pas gydytojus kur gali tokias procedūras daryti.
Tai tiek tos info.
Sun_girl~
sweikos.Keliu tema i virsu.Na pas mane irgi giliuju venu varikoze.Tik pasiskaicius supratau,kodel ta mano koja sustorejo.O kai yra venu sutrikimas,ar gali sutrikti ir limfa?O giliuju venu tromboze ir varikoze tai cia skirtingai?
Moon
QUOTE(pukuotukassss @ 2009 06 02, 09:54)
sweikos.Keliu tema i virsu.Na pas mane irgi giliuju venu varikoze.Tik pasiskaicius supratau,kodel ta mano koja sustorejo.O kai yra venu sutrikimas,ar gali sutrikti ir limfa?O giliuju venu tromboze ir varikoze tai cia skirtingai?
*

Varikozė ir trombozė skirtingos ligos. Varikozė- tai venų išsiplėtimas, pasidaro kai venų vožtuvai yra nepilnaverčiai, neuždaro pilnai venos ir kraujas iš kojų sunkiau pakyla iki širdies, dėl kraujo užsistovėjimo venos plečiasi. Trombozė - kraujagyslėje susidaręs kraujo krešulys. ax.gif
sauda
QUOTE(Loram @ 2008 08 24, 08:35)
na, kaip maitinančioms tai nežinau, bet ne vien Clexan yra... yra kitų vaistų, pvz. Fraxiparine, kompensuojami nėščioms tai tikrai, bet išimties tvarka - tam gydytojas turi rašyt raštą į Ligonių kasas ir vaistas kompensuojamas... gal ir maitinančioms taip... jei jau Orfarinas netinka...
*

Sveiki 4u.gif Nors rasyta jau seniai ax.gif ,bet gal ka nors zinote,butent del kompensuojamu vaistuku ( flaxiparine ,clexane ) ar tikrai galima gauti kompensavima,gal kas pasikeite g.gif Kokius kelius reikia praeiti,kad gauti kompensavima ax.gif Aciu 4u.gif
PUGA
Gal kuriai teko kreiptis po giliuju venu trombozes del darbingumo nustatymo i NDNT ?
Niki
Man neteko susidurti, nebent kieno labai jau varginantis kojas darbas - ilgai stovėti ar sėdėti reikia.
Fifux'e
sveikos merginos 4u.gif

mano mama turi irgi ta pacia bedele-jau tris kartus gulejo ligoninese unsure.gif sake dar kartely pasikartos,jau nieko nebvegales padaryti,teks kojas nupjauti verysad.gif
gal galit patarti,ka galeciau mamai nupirkti,na seip dovana,kad pagelbeti galeciau bent truputy sunkiais momentais 4u.gif
sauda
QUOTE(Mijos mama @ 2010 02 16, 18:17)
sveikos merginos 4u.gif

mano mama turi irgi ta pacia bedele-jau tris kartus gulejo ligoninese unsure.gif sake dar kartely pasikartos,jau nieko nebvegales padaryti,teks kojas nupjauti verysad.gif
gal galit patarti,ka galeciau mamai  nupirkti,na seip dovana,kad pagelbeti galeciau bent truputy sunkiais momentais 4u.gif
*

Sveikute 4u.gif O tavo mamytei kokie paskirti vaistukai,turetu kazka naudoti is skystinanciuju g.gif Ar daro kraujo tyr ,kad pastoviai sektu rodiklius ,suristus sukraujo kresumu g.gif
Fifux'e
QUOTE(sauda @ 2010 02 16, 19:39)
Sveikute  4u.gif O tavo mamytei kokie paskirti vaistukai,turetu kazka naudoti is skystinanciuju  g.gif Ar daro kraujo tyr ,kad pastoviai sektu rodiklius ,suristus sukraujo kresumu  g.gif
*

mano mam pries gydytojus,neina kol i liginine nepaguldo-del to ir tromboze turi,nes laiku nesikreipe doh.gif del to ir norisi kazkuom kartais padeti g.gif nes tikrai nieko del sveikatos ji nedaro unsure.gif tiesa,citramona ar ka ji ten geria,kraujui skystinti,pati,profilaktiskai.... g.gif
Loram
QUOTE(Mijos mama @ 2010 02 17, 16:48)
mano mam pries gydytojus,neina kol i liginine nepaguldo-del to ir tromboze turi,nes laiku nesikreipe doh.gif del to ir norisi kazkuom kartais padeti g.gif nes tikrai nieko del sveikatos ji nedaro unsure.gif tiesa,citramona ar ka ji ten geria,kraujui skystinti,pati,profilaktiskai.... g.gif
*

nieko cia nepadesi - jei pati nenori gydytis - nepriversi... o vaiksto ant peilio ašmenų.
joks nei citramonas, nei aspirinas nepades. o gal ji vis del to vartoja warfarina (orfarina)? g.gif
nupirkit bent specialias kojines, jei nesios - tai bent sioks toks efektas bus, nors kaina ir nemaza.
Fifux'e
QUOTE(Loram @ 2010 02 17, 17:30)
nieko cia nepadesi - jei pati nenori gydytis - nepriversi... o vaiksto ant peilio ašmenų.
joks nei citramonas, nei aspirinas nepades. o gal ji vis del to vartoja warfarina (orfarina)?  g.gif
nupirkit bent specialias kojines, jei nesios - tai bent sioks toks efektas bus, nors kaina ir nemaza.
*

na apie jas galvojau,nes nezinau ka daugiau galiu padeti.... g.gif
o tie vaistai parduodami be recepti? 4u.gif gal ir ju upirkt g.gif
Loram
QUOTE(Mijos mama @ 2010 02 18, 09:37)
na apie jas galvojau,nes nezinau ka daugiau galiu padeti.... g.gif
o tie vaistai parduodami be recepti? 4u.gif gal ir ju upirkt g.gif
*

parduodami - bet juos vartojant reikia nuolatines gydytojo priezuros - tirti krauja, koreguoti doze....
~Dark Elf~
QUOTE(PUGA @ 2010 02 14, 13:12)
Gal kuriai teko kreiptis po giliuju venu trombozes del darbingumo nustatymo i NDNT ?
*

Jo.teko.nustate ,kad darbinga 70proc. ir paleido. 4u.gif

Nezinot ar heparinas gali but kompensuojamas nestukei?
Papildyta:
Kainos labai kandziojasi. Daktaras sake,kad paskutinius 3 men reiketu leistis heparina... ir neaisku kaip..ar profilaktiskai,ar gydantis.. gydantis minimum 60lt i diena..is kur gauti tokius pinigus?
juk tai iseina beveik 6 tukstanciai.. o jei pries tai pabloges...tada dar reketu..juk tai dideli pinigai.is kur tokius lt gauti.
Niki
Dėl vaistukų kompensavimo tai neteko susidurti, bet kažkur skaičiau, kad lygtais gali kompensuoti, tik va kur kreiptis ir klausti tikrai nežinau g.gif
~Dark Elf~
QUOTE(Niki @ 2010 04 08, 14:27)
Dėl vaistukų kompensavimo tai neteko susidurti, bet kažkur skaičiau, kad lygtais gali kompensuoti, tik va kur kreiptis ir klausti tikrai nežinau  g.gif
*

O man visi daktarai sako,kad nera kompensuojami jie.Hematologe pasake,kad ne,seimos gydytoja sake irgi ne...
verysad.gif
Ingese
Ir pas mane tokia beda atsirado praejus 2 sav.po gimdymo
Ingese
Niki pasisakymai, gal kam pravers
[SIZE=7][COLOR=red]
Mane gydė labai paprastai, aparatas 3 dienas, po to tabletytės ir namuose i pilva kelias ampules susileisti, toliau tabletės 3-6 mėnesiai ir viskas, niekuo daugiau padėt ir negali, kojinė visą likusi laiką vienintelis išsigelbėjimas ir nuo venų išvarymo (gūzai tokie būna, varikozė) ir kad savijauta geresnė su ja, bent vaikščiot normaliau gali, šiaip greitai pavargsta ir kaip medinė darosi. Pradžioje galbūt padariau klaidą, kadangi greit skaudėt pradėdavo, tai neypatingai daug sportavau taip sakant, nors namie trys vaikai, darbo užtekdavo, bet matyt vistiek judėt labai daug reikia, gal tuomet būtų geriau tą trombą pragraužę vaistukai.
Man trombas taip ir liko ten ir nesutirpo, pasidarė kraujotaka aplinkiniais keliais - kitos kraujagyslės išsiplėtė, pilvas tai iš viso baisus pasidarė kaip kitoms kojos - gūzais..
Neišsigąsk, tokia jau ta tikrovė, gal tu jaunesnė, stipresnė, gal tau kitaip bus, susitvarkys geriau, bet kojinę kompresinę prašyk kol ligoninėj, kad gydytojas užsakytų ar parašytų išmatavimus kompresiją, tuomet nusipirkt galėsi ar pati ar prašyk savų - man būtų buvę ir namo sunku parsirasti iš ligoninės be jos. Turiu sigvario firmos su diržu per juosmenį - bent nesmunka, o kitos su gumom (kaip paprastos kojinės ant šlaunų kur laikosi su tokiom silikono pagalvėlėm) tai jos slysta po kurio laiko, ypač jei suprakaituoji ar ištepi kokiu kremu iš viso nelaiko. Žodžiu apsišarvuok ramybe, nesinervink svarbiausia ir labai save prisižiūrėk, mažiau sėdėk - vaikščiok arba gulėk tą koją aukščiau užkėlus (ant pagalvės ar sofos atlošo). Paskaudės kurį laiką ir bėgiot negalėsi, bet patinimas jei su kojine gera nešiosi - praeis, o visa kita nuo organizmo ir gyvenimo būdo priklausys.
Man, nors jau tiek laiko praėjo, vistiek koja nebetokia kaip buvo,jei be kojinės pabūnu dieną, tai vakarop jau nerami darosi, norisi greičiau kojinę užsidėt. Žinoma miegoti nereikia su kojine.
Šiaip mes dėl tokių dalykų ir magnetus nešiojam (skystiną kraują) ir gyvą vandenį geriam (jonizuotą su aparačiuku), turiu visada aspirino - hjertemagnyl arba trombo ass, karts nuo karto išgeriu tabletes, geriu česnako kapsules po kelis kursus per metus - irgi kraujotakai gerinti, skystina, cholesterolį mažina, detralex padgeriu kai jaučiu, kad kažkas ne taip ypač vasarą, kai karšta - gerina cirkuliaciją. Tik nevartok gal jų kol gersi skystinančius vaistus, per daug suskystins vėl bėdų bus.

Tai tokia situacija, ne tagedija, bet reiks susigyvent su tuo ir tiek, svarbiausia - nesinervuoti, jei labai jaudiniesi, paprašyk kokių raminančių ar jei maitini mažutį tai gal kokių lašiukų ar lengvesnių vaistų, kol praeis visas tas šokas.

Fraxiparine geras vaistas, tik brangus, nežinau kiek laiko tau reiks juos leistis, bet jei leidžia kišenė kuo ilgiau tuo geriau. Manęs net neklausė kokius noriu vartoti - iš karto geriamus išrašė ir viskas, jie žymiai pigesni, bet ir poveikis jų kiek kitoks. Aš gėriau juos tris mėnesius, nes man nebuvo į plaučius nuėjęs dar o tau teks matyt 6 mėn pavartoti, bet čia gydytojas tik pasakys.
Detralex irgi gerai, nes ten kaip sakiau mikrocirkuliacija gerina ir padeda greičiau išsivaikščioti skysčiams, kas mažina tinimą. Dėl skausmo - taip skaudėti kaip tau dabar jau nebeturės, bet tam reikia laiko, praeis ir tinimas, kai kam lieka tokia storesnė koja, kai kam (man beveik grįžo į normalią) išsivaikšto. Vaikščioti tai galiu, jau gal po gerų metų viskas po truputį sunormalėja, tik aišku vistiek tai jau nėra tas pats kaip iki tol buvusi sveika, ji lepesnė - greičiau nuvargsta.
O kodėl taip nutinka, tikrai nežinau, aš irgi buvau stiprios sveikatos, neturėjau jokių bėdų didelių, matyt moterims tai dažnai nėštumas ir gimdymas - tokios priežastys, man suvertė bėdą kontraceptikams, nors naudojau tik vieną ciklą, nes daugiau jokios priežasties negalėjo rasti.
Šiaip skaito tokios ligos tik senatvėj būna, nes žmonės daugiau sėdi, mažiau juda, užsispaudžia kraujagyslės, kraujas tirštesnis būna, bet žiūriu, kad labai jaunėja, man buvo 37 kai taip nutiko, tu dar jaunesnė.29.. Bet kaip ir sakiau, jaunesnis organizmas geriau veikia ir didelė tikimybė, kad tau susitvarkys greičiau ir geriau, svarbiausia gerus vaistus naudoti tiek kiek reikia, nes pačioj pradžioj jie ir yra svarbiausia - tirpdo krešulius ir neleidžia susidaryti naujiems, vėliau jau vaistai nebeveiksmingi, nes krešulys sukremzlėja ir jo jau niekas nebegali ištirpdyti. Nežinau, kiek tau gydytojas davė informacijos, aš tai tuo metu nelabai ir girdėjau kas man sakoma, nes stresas buvo didelis, ir nesupratau tokios ligos, nei eigos nei galimybių, man buvo baisu, nes tik žinojau, kad krešulys yra labai blogai, buvau prisigalvojus, kad nebegalėsiu vaikščiot normaliai, bus labai sunku nes dar trys vaikučiai maži - vėliau išėjus iš ligoninės pasidomėjau ta savo liga, pasiklausiau gydytojų - nors nelabai jie ką ir suteikė tų žinių, ir apsiraminau, bent jau žinau kaip elgtis, ką daryti ir t.t., šiaip kiek suprantu čia dar nepabaiga, ta prasme vėliau ta liga progresuoja, gali pasikartoti ir kitose vietose...

Papildyta:
QUOTE(~Dark Elf~ @ 2010 04 07, 15:01)
Jo.teko.nustate ,kad darbinga 70proc. ir paleido.  4u.gif

Nezinot ar heparinas gali but kompensuojamas nestukei?
Papildyta:
Kainos labai kandziojasi. Daktaras sake,kad paskutinius 3 men reiketu leistis heparina... ir neaisku kaip..ar profilaktiskai,ar gydantis.. gydantis minimum 60lt i diena..is kur gauti tokius pinigus?
juk tai iseina beveik 6 tukstanciai.. o jei pries tai pabloges...tada dar reketu..juk tai dideli pinigai.is kur tokius lt gauti.
*

o jei 70 proc. darbinga, tai nieko nereiskia> juk zmogus nedarbingas 30 proc., tai gal kas turi buti?
Ingese
Nike pasisakymas[COLOR=red]

Varikozė būna labai dažnai, vaikšto moterys kitos su tokiom gumbuotom kojom, tose vietose susidaro išsiplėtusių venų mazgai ir kraujotaka sutrinka, dėl to daro ir tas lazerines operacijas ir chirurgines, ir dėl sveikatos ir dėl estetinio vaizdo.
Tau net nežinau, jei tau nesiūlė patys gydytojai daryti tą tokią trombo tirpdymo procedūrą - kai įstatomas į trombą kateteris ir tiesiogiai leidžiami vaistai, o kitoje vietoje kažkokius filtrus deda, kad atskilę trombo gabalėliai neužkimštų kitoje vietoje ir nenueitų iki širdies. Bet kiek žinau, ta procedūra yra kartu ir pavojinga, nes labai stiprūs tie vaistai, be to tie filtrai yra paliekami gyslutėse, kaip ten vėliau su jais tai nė nežinau. Tai kol kas turbūt vienintelis būdas pašalinti visiškai trombą iš karto. O jei nedaro tos procedūros - tai visa kita tau jau daro, ir niekur kitur daugiau nieko nepadarys geriau. Vaistai ir laikas, vėliau pamatys, darys echoskopijas, ir dar kažkokiu aparatu žiūri kraujotaka ar atsistatė ir kiek atsistatė (kaip echosk. tik be vaizdo smile.gif ).
andrita123
labas visoms smile.gif
man 28 m. taip pat venu tromboze,jau 2sav gydausi ir niekaip nepraeina.Gal kas zinote kokio maisto negalima vartoti ir kokio daugiau vartoti sergant sia liga?
Leidausi vaistus i pilva 10 dienu.
Dabar vartoju Orfarin 5mg.
Beje kokius vaistukus naudojate nuo skausmo?
andrita123

smile.gif
Ingese
QUOTE(andrita123 @ 2011 01 21, 16:05)
smile.gif
*

Kaip Andrita tavo sveikata?
Atejau ir aš pasisemti, kaip mergaitės gydosi, bet žiūriu diskusijų visai nėra.
Del valgymo Andrita tai net nezinau.Man gydytoja aiskina, kad negalima lapiniu darzoviu, maisto, kuriame yra K vitamino.....siaip tiesa pasakius viska valgau ir geriu biggrin.gif
Ingese
Gal kas zinote, ar esant giliuju venu trombozei galima lankytis soliariumuose?siaip isivaziduoju, kad gal-nelabai, bet per daug nepiktnaudziaujant, ar galimas dalykas?
Ar kas nors lankotes, ar nieko nepastebejot blogo su sveikata?
andrita123
labas
Sako kad negalima lankytis soleriume,bet as kartais nueinu,kolkas nieko dar neatsitiko.
O pas tave jau senai venu tromboze? smile.gif
Papildyta:
labas
Sako kad negalima lankytis soleriume,bet as kartais nueinu,kolkas nieko dar neatsitiko.
Papildyta:
Labas
Siaip tai kiek zinau negalima lankytis soleriume,bet as karta i savaite nueinu,kolkas nieko dar neatsitiko:)
O kiek laiko pas tave venu tromboze?
SaiMita
Sveiki:) ziuriu merdi temute. Kiek dauhiau nei pries metus 6.5men nestume buvo diagnozuota si liga ir man. Desine kojos kraujagysles buvo iskistos aklinai beveik net keliose vietose. Buvom issigande ir mes, ir daktarai:)kauno klinikose pragulejau lygiai 2men ir 4d. Visa ta laika dukart paroj i pilva buvo leidziami vaistai. Koja storesne buvo daugiaunei 10cm nuo kairiosios. Svarbiausia neissigast ir tiket kad viskas bus gerau. Tik gydytoju deka siai dienai esu sveika ir auginu nuostabiausia 1m dukryte wub.gif
Ingese
QUOTE(andrita123 @ 2011 04 05, 18:16)
labas
Papildyta:
labas
Papildyta:
Labas
Siaip tai kiek zinau negalima lankytis soleriume,bet as karta i savaite nueinu,kolkas nieko dar neatsitiko:)
O kiek laiko pas tave venu tromboze?
*

Venu tromboze man atsirado praejus dviems menseiam nuo gimdymo, t.y. nuo rugsejo pradzios....
Papildyta:
QUOTE(SaiMita @ 2011 04 14, 22:32)
Sveiki:) ziuriu merdi temute. Kiek dauhiau nei pries metus 6.5men nestume buvo diagnozuota si liga ir man. Desine kojos kraujagysles buvo iskistos aklinai beveik net keliose vietose. Buvom issigande ir mes, ir daktarai:)kauno klinikose pragulejau lygiai 2men ir 4d. Visa ta laika dukart paroj i pilva buvo leidziami vaistai. Koja storesne buvo daugiaunei 10cm nuo kairiosios. Svarbiausia neissigast ir tiket kad viskas bus gerau. Tik gydytoju deka siai dienai esu sveika ir auginu nuostabiausia 1m dukryte wub.gif
*

Tai praejo beveik jau metai.....tai tau gal paviršinių venų trombozė?
Pas mane, ant kojos nieko nesimato, jei nusimaučiau spe. kojinę, net nepasakytum, kurioje kojoje venų trombozė..man buvo per visą koją, na gera žinia, kad praėjus pusei metu, blauzdoje teombiukai jau išsivaikčiojo, viliuosi, kad kai tikrinsiuosi geguzi, bus issivaikcioje ir slaunyje....
Tik va vasara artėjau, kaip reiks su šia kojine vaikščioti?aišku dėl žmonių man tai dzin, bet jei bus tokia vasara kaip pernai, tai- ne kas.....

O kaip pačios sveikata?ar vaistukus geri kokius, ar koja nepavargsta, patininimas nuslugo?ar nesiojs spec. kojine?
SaiMita
QUOTE(Ingese @ 2011 04 20, 11:29)

Tai praejo beveik jau metai.....tai tau gal paviršinių venų trombozė?
Pas mane, ant kojos nieko nesimato, jei nusimaučiau spe. kojinę, net nepasakytum, kurioje kojoje venų trombozė..man buvo per visą koją, na gera žinia, kad praėjus pusei metu, blauzdoje teombiukai jau išsivaikčiojo, viliuosi, kad kai tikrinsiuosi geguzi, bus issivaikcioje ir slaunyje....
Tik va vasara artėjau, kaip reiks su šia kojine vaikščioti?aišku dėl žmonių man tai dzin, bet jei bus tokia vasara kaip pernai, tai- ne kas.....

O kaip pačios sveikata?ar vaistukus geri kokius, ar koja nepavargsta, patininimas nuslugo?ar nesiojs spec. kojine?
*

tikrai giliuju mirksiukas.gif mane is klaipedos islakino i kauno klinikas, nes niekas cia nesciosios su tokiom bedom nenorejo mirksiukas.gif mano kojos irgi grazios, net nepasakytum kad turejau bedu su venom mirksiukas.gif
buvau angiochirurga dar pasikonsultuot, sake viskas kolkas tvarkoj thumbup.gif aisku, jau sekanti karta vos pastojus, turesiu eit ir konsultuotis ar reikalingi kazkokie vaistai..
o del tos kojines.. as nenesioju jos doh.gif kosmaras, kaip man nepatogu doh.gif angiochirurgas biski papeike, bet labai nieko nesake biggrin.gif sake, tik ilgesnese keliones kai ilgiau sedet tenka - uzsidet ax.gif
as labai dideles vaistu dozes (kaip patys gydytojai sake - "arkliskas") gavau visus du menesius dukart paroj, tai man tie trombai pakankamai greit issivaiksciojo..
Ingese
QUOTE(SaiMita @ 2011 04 20, 14:27)
tikrai giliuju  mirksiukas.gif  mane is klaipedos islakino i kauno klinikas, nes niekas cia nesciosios su tokiom bedom nenorejo  mirksiukas.gif  mano kojos irgi grazios, net nepasakytum kad turejau bedu su venom  mirksiukas.gif
buvau angiochirurga dar pasikonsultuot, sake viskas kolkas tvarkoj  thumbup.gif  aisku, jau sekanti karta vos pastojus, turesiu eit ir konsultuotis ar reikalingi kazkokie vaistai..
o del tos kojines.. as nenesioju jos  doh.gif  kosmaras, kaip man nepatogu  doh.gif  angiochirurgas biski papeike, bet labai nieko nesake  biggrin.gif  sake, tik ilgesnese keliones kai ilgiau sedet tenka - uzsidet  ax.gif
as labai dideles vaistu dozes (kaip patys gydytojai sake - "arkliskas") gavau visus du menesius dukart paroj, tai man tie trombai pakankamai greit issivaiksciojo..
*

Na as irgi gavau arkliskas dozes smile.gif , bet juk nera vaistu, kurie isvalo trombus, trombai patys issivaiksto 4u.gif tad laukiu kada pagaliau issivaikscios.O be kojines as tai kazkaip bijau vaikscioti, man su ja patogiau, reikejo tik pradzioje pripratiko, o be to, kai gulejau ligonineje man kiekviena diena uzmaudavo, vakare numaudavo, tai kazkaip ir pripratau... ax.gif tai vat nezinau, vasara gal taip ir neiseis nesioti, kaip dabar...na bus matyt...o kraujuko tyrimuku tau kaskart nereikia darytis?netirsteja kraujas?
SaiMita
QUOTE(Ingese @ 2011 04 21, 10:40)
Na as irgi gavau arkliskas dozes smile.gif , bet juk nera vaistu, kurie isvalo trombus, trombai patys issivaiksto 4u.gif  tad laukiu kada pagaliau issivaikscios.O be kojines as tai kazkaip bijau vaikscioti, man su ja patogiau, reikejo tik pradzioje pripratiko, o be to, kai gulejau ligonineje man kiekviena diena uzmaudavo, vakare numaudavo, tai kazkaip ir pripratau... ax.gif tai vat nezinau, vasara gal taip ir neiseis nesioti, kaip dabar...na bus matyt...o kraujuko tyrimuku tau kaskart nereikia darytis?netirsteja kraujas?
*

na, kaip gydytojai sake, cia man kaip ir nestumo komplikacija. po gimdymo viskas susitvarke. praejus porai menesiu pasidariau tyrimus - rezultatai buvo geri. Reiktu nueit kada vel prie progos tirstuma pasiziuret g.gif
andrita123
Man jau kazkur 3 su puse men giliuju venu tromboze.Jau atsibodo,tik daugiau pavaikstau vel koja patinsta ir tempia,man niekaip nesureguliuoja kraujo kresumo,geriu warfarina po 7.5 mg kasdien,vistiek kraujas per tirstas,geriu visokiausius vitaminus ir niekas nepadeda.kas 10 dienu pastoviai tikrinuosi krauja,jau atsibodo.tie daktarai klaipedoje nieko nenusimano,ypac seimos daktarai.
Jau nelaukiu vasaros,isivaizduoju kaip bus fainiai per karscius vaikscioti su kojine,o as be jos niekur negaliu eiti!
O man tai po gimdymo cia prasidejo,dar geriau kontraceptikus.niekada nebuciau pagalvojusi kad jaunoms tokios ligos yra.

Papildyta:
Man irgi tos kojines nepatogios:)
Uzsiriecia visas kojines galas,kaip mane nervina:)
smile.gif
Papildyta:
Labas SaiMita
O kokius vaistukus geriai kraujui skystinti?
andrita123
Ar rukymas kenkia sergant venu tromboze?
SaiMita
QUOTE(andrita123 @ 2011 04 21, 21:37)

Labas SaiMita
*

Sveikute 4u.gif as irgi is klaipedos, tikrai ciaspec nulis:) labai dzisugiuos kad mano nestuma ptiziurejo gyd. Rauba,tai jis net nebande slept kad pas ju skyriuj vos pora atveju tokiu buna per metus su nesciosiom, tainei dideles patirties, nei vaistu geru, nei specialistu jie neturi:) tsi iskart islakino mane i kauno klinikas:) kokius tiksliai vaistus man ten leido- nepasakysiu. Po gimdymo dar 3 men geriau Detralex. Kaip daktarai ir sake,po nestumo turetu susitvarkyt viskas, tai tfu tfu tfu taip ir atsitiko:) kolkas viskas gerai:)
Ingese
QUOTE(andrita123 @ 2011 04 21, 21:37)
Man jau kazkur 3 su puse men giliuju venu tromboze.Jau atsibodo,tik daugiau pavaikstau vel koja patinsta ir tempia,man niekaip nesureguliuoja kraujo kresumo,geriu warfarina po 7.5 mg kasdien,vistiek kraujas per tirstas,geriu visokiausius vitaminus ir niekas nepadeda.kas 10 dienu pastoviai tikrinuosi krauja,jau atsibodo.tie daktarai klaipedoje nieko nenusimano,ypac seimos daktarai.
Jau nelaukiu vasaros,isivaizduoju kaip bus fainiai per karscius vaikscioti su kojine,o as be jos niekur negaliu eiti!
O man tai po gimdymo cia prasidejo,dar geriau kontraceptikus.niekada nebuciau pagalvojusi kad jaunoms tokios ligos yra.

Papildyta:
Man irgi tos kojines nepatogios:)
Uzsiriecia visas kojines galas,kaip mane nervina:)
smile.gif
Papildyta:
Labas SaiMita
*

Tokie gydytojai ne tik Klaipedoje.
Na labai jau nenusimink 4u.gif nereikia pasiduoti, as ir tokioje situacijoje....
as kasdien geriu warfarin 10 mg., irgi turiu daznai tikrinti krauja, tik isgeriu maziau, ir automatiskai sutirsteja....tad doze didele, tad kraujas pats nesitvarko.
O del kojines man ir jau siaubas ima, na ka sortukai, ir einu su viena kojine, nes jei vasara dar ant virsaus kitas kelnes, tai tai kojai tikrai ne kas.....na ir kas tegul ziuriu, juk ne del mados su ta kojine eini, juk zmogui-beda....o kiti ka nori tegul galvoja, as taip sau nusistaciau......
Niki
Man vasara bus 3 metai kaip užsikimšo viena koja, bet vaistų aš tik pačioj pradžioj geriau pusę metų ir daugiau nebereikėjo. Gal mano kraujas kiek kitoks, bet kažkaip tik su aspirinu ir vasarą Detralex'u išsiverčiu. Kojinę nešioju visą tą laiką ir nešiot reiks jau iki galo, nes maudžia į vakarą jei nenešioju. Man geriausios Sigvario su diržu kojinės, turėjau su guma bet jos man nusiraitydavo, tai nei kaip pasitaisyt... O dėl kraujo skystinimo dar labai gerai nešioti magnetines apyrankes, gerti česnako kapsulytes - bent man padeda, aš dar pasidarau tokias elektrovoneles, kur kojas reikia merkti į vonelę su vandeniu ir ten vyksta elektrolizė, jei teko matyt paruduoja vanduo smile.gif tai po jų kažkaip ir energijos daugiau atsiranda ir kraujas apsivalo.
Įdomu, kad jums po pusės metų trombai išsivaikšto - kiek teko girdėt, kad kraujo krešulys turėtų išsivaikščioti kaip galima greičiau po susidarymo, nes po 3-4 mėn tas krešulys virsta kremzliniu dariniu, ir jau vėliau jo niekas nebeištirpdo, tik susidaro aplinkinis kraujagyslių tinklas, kitaip sakant kraujas randa kur pratekėti per kitas kraujagysles, jos išsiplečia, o jei nenešiojate kojinės, vėliau turėsite venų varikozę - gumbus kojose. Pataisykite, jei neteisingai kalbu.
Rūkymas - geriau meskite, viena didžiausių rizikų krešulių atsiradimui.
Beje, vitaminai kartais irgi tirština kraują. Daugiau vandens (ypač gerai gyvasis vanduo), mažiau mėsos (ypač raudonos) - geriausia dieta. Bet aišku kiekviena gali atrasti savo būdus kaip padėti sau...
Ingese
QUOTE(Niki @ 2011 04 28, 12:40)
Man vasara bus 3 metai kaip užsikimšo viena koja, bet vaistų aš tik pačioj pradžioj geriau pusę metų ir daugiau nebereikėjo. Gal mano kraujas kiek kitoks, bet kažkaip tik su aspirinu ir vasarą Detralex'u išsiverčiu. Kojinę nešioju visą tą laiką ir nešiot reiks jau iki galo, nes maudžia į vakarą jei nenešioju. Man geriausios Sigvario su diržu kojinės, turėjau su guma bet jos man nusiraitydavo, tai nei kaip pasitaisyt... O dėl kraujo skystinimo dar labai gerai nešioti magnetines apyrankes, gerti česnako kapsulytes - bent man padeda, aš dar pasidarau tokias elektrovoneles, kur kojas reikia merkti į vonelę su vandeniu ir ten vyksta elektrolizė, jei teko matyt paruduoja vanduo smile.gif tai po jų kažkaip ir energijos daugiau atsiranda ir kraujas apsivalo.
Įdomu, kad jums po pusės metų trombai išsivaikšto - kiek teko girdėt, kad kraujo krešulys turėtų išsivaikščioti kaip galima greičiau po susidarymo, nes po 3-4 mėn tas krešulys virsta kremzliniu dariniu, ir jau vėliau jo niekas nebeištirpdo, tik susidaro aplinkinis kraujagyslių tinklas, kitaip sakant kraujas randa kur pratekėti per kitas kraujagysles, jos išsiplečia, o jei nenešiojate kojinės, vėliau turėsite venų varikozę - gumbus kojose. Pataisykite, jei neteisingai kalbu.
Rūkymas - geriau meskite, viena didžiausių rizikų krešulių atsiradimui.
Beje, vitaminai kartais irgi tirština kraują. Daugiau vandens (ypač gerai gyvasis vanduo), mažiau mėsos (ypač raudonos) - geriausia dieta. Bet aišku kiekviena gali atrasti savo būdus kaip padėti sau...
*

Sveika Niki, jei pameni as tau rasiau rugsejo men. 4u.gif
Na gyvenu toliau, daug cia geru minciu prirasei.
Siriai atnesiojau taip pat SIGVARIS kojine nuo rugsejo men. kokia ten tavo kojinaite su dirzu, gal foto? nelabai isivaizduoju.... unsure.gif
Tik mane baugina kaip vasaros laikotarpiu su ta kojine......jau dabar po dzinsiukais, karstoka....o ka vasara reiks daryti?juolab sortuku megeja ir sijonuku, tik vasara galiu pasilepinti taip....o kaip dabar? jo kojinaite nesioju vien del tos priezasties kaip tu sakai del gumbu susidarymo ateityje.Ar ta koja pavargsta- negaliu pasakyti, lyg-ne, jei jau daug nukulniuoju, tai apskritai visa nuvargstu....
Del dietos taip pat nezinau, jei tik dietaunu, tada krenta pas mane hemoglobinas, o cesnaka valgua gryna, sukramtau galvute ir gerai mirksiukas.gif
O is kur pas tave tokia info del kresuliu valymosi?as buvau po puses metu ir man jau buvo issivale blauzdoje, deja slaunyje dar buvo, sake, kai atvaziuosiu geguzi turetu buti ir ten issivale...
taciau vaistuku-warfarin geriu, kazko kraujas nenori taisytis ir idomu kodel?
Niki
Na aš ne gydytoja, tikrai nepasakysiu kas ir kodėl, dėl trombų ištirpimo - tiesiog gavau tokios gydytojos konsultaciją, kas yra labai tikėtina, nes jei paimti pavyzdį - išraunate dantį - jo vietoje susidaro krešulys, kuris neduoda patekti infekcijai, bet ir toje vietoje pradeda atauginėti kaulas (pirma kremzlėja, vėliau sukaulėja). Žinoma warfarinas ir kitokie vaistai neduoda toliau darytis trombams, o esamus po truputį tirpdo, ir tik nuo kiekvieno organizmo priklauso kaip toliau viskas vyksta. Man neištirpo, liko užsitrombavusi visa pagrindinė vena dubens - šlaunies srityje, tik kad kraujagyslių tinklas pasidarė aplink tą vietą ir tokiu būdu kiek tai įmanoma atsistatė kraujotaka.
O dėl hemoglobino - vėlgi mano išmąstymai remiantis turima informacija, būtų - eritrocitų gamybai reikalinga geležis ir B12 vitaminas, galima gerti citrinų sultis - tai padės geriau išskirti geležį. Taip pat eritrocitų daugiau gaminasi dirbant fizinį darbą, sportuojant. Nešioti varinius, hematito papuošalus, daugiau džiaugtis gyvenimu.
Sigvario kojinių nuotraukos neturiu, jei yra kur ortopedijos parduotuvė - ten tikrai galit jų rasti, tik dydžius reikia atsitaikyti. Aš tai vasarą kartais ir nesidedu kojinės dieną, kai labai karšta, bet šiaip visada nešioju. Aišku čia nuo vietos ir požiūrio priklauso, bet jei reikia kur gražiau atrodyti, tai tada jau nesidėsi tos kojinės, pora valandų nieko neatsitiks, bet jei nieko ypatingo - manau svarbiausia sveikata, dėl savęs nešioti reikia ne dėl kitų. mirksiukas.gif
LABBRA
sveikos merginos 4u.gif jungiuosi ir as prie jusu...man giliuju venu tromboze(tiksliau jau buvo tomboflebitas) atsirado po operacijos sirdies ,kaip komplikacija..jau greit metai bus kaip turiu ta beda unsure.gif buvo vena susitrombavusi kirksnyje ir pakinklyje,is kirksnies trombas istirpo,o pakinklyje taip ir liko sedeti..nesioju kojine sigvari firmos,2 klases tamprumo..siaip koja kaire jau liko storesne ir kai nuimu kojine,ji pakeicia spalva,pasidaro tamsesne,linkusi tinti yra jei daug sedeti reikia unsure.gif geriu warfarina,taciau man sake,kad jis trombu netirpdo,tik neleidzia formuotis naujiems..pries akis dar viena operacija,labai pergyvenu del tos kojos trombuotos,kaip reikes nutraukti vaistus skystinancius krauja,kas bus su ta kojele..(gyd.minejo,kad tromboze linkusi kartotis) verysad.gif visus zondus i sirdi kisa per koju venas,tai man baisu darosi doh.gif cia kazkas minejo kad neskysteja kraujas,tai galiu pasakyti,kad ir man jis laikosi gan tistokas,labai daug itakos turi maistas,salia vartojami vaistai ir t.t.as aplamai neisivaizduoju kiek ta warfarina reikes gert,negi visa gyvenima vaistai ir ta kojine unsure.gif ..
Ingese
QUOTE(Niki @ 2011 04 28, 17:39)
Na aš ne gydytoja, tikrai nepasakysiu kas ir kodėl, dėl trombų ištirpimo - tiesiog gavau tokios gydytojos konsultaciją, kas yra labai tikėtina, nes jei paimti pavyzdį - išraunate dantį - jo vietoje susidaro krešulys, kuris neduoda patekti infekcijai, bet ir toje vietoje pradeda atauginėti kaulas (pirma kremzlėja, vėliau sukaulėja). Žinoma warfarinas ir kitokie vaistai neduoda toliau darytis trombams, o esamus po truputį tirpdo, ir tik nuo kiekvieno organizmo priklauso kaip toliau viskas vyksta. Man neištirpo,  liko užsitrombavusi visa pagrindinė vena dubens - šlaunies srityje, tik kad kraujagyslių tinklas pasidarė aplink tą vietą ir tokiu būdu kiek tai įmanoma atsistatė kraujotaka.
O dėl hemoglobino - vėlgi mano išmąstymai remiantis turima informacija, būtų - eritrocitų gamybai reikalinga geležis ir B12 vitaminas, galima gerti citrinų sultis - tai padės geriau išskirti geležį. Taip pat eritrocitų daugiau gaminasi dirbant fizinį darbą, sportuojant. Nešioti varinius, hematito papuošalus, daugiau džiaugtis gyvenimu.
Sigvario kojinių nuotraukos neturiu, jei yra kur ortopedijos parduotuvė - ten tikrai galit jų rasti, tik dydžius reikia atsitaikyti. Aš tai vasarą kartais ir nesidedu kojinės dieną, kai labai karšta, bet šiaip visada nešioju. Aišku čia nuo vietos ir požiūrio priklauso, bet jei reikia kur gražiau atrodyti, tai tada jau nesidėsi tos kojinės, pora valandų nieko neatsitiks, bet jei nieko ypatingo - manau svarbiausia sveikata, dėl savęs nešioti reikia ne dėl kitų.  mirksiukas.gif
*

Na taip sutinku, kad reikia ziureti savo sveikatos. as ir pastoviai ta kojine nesioju, kitaip ir neisivaziduoju...mane tik labiau neramina, kodel kraujas tirsteja....

Papildyta:
QUOTE(LABBRA @ 2011 05 01, 18:51)
sveikos merginos 4u.gif  jungiuosi ir as prie jusu...man giliuju venu tromboze(tiksliau jau buvo tomboflebitas) atsirado po operacijos sirdies ,kaip komplikacija..jau greit metai bus kaip turiu ta beda unsure.gif  buvo vena susitrombavusi kirksnyje ir pakinklyje,is kirksnies trombas istirpo,o pakinklyje taip ir liko sedeti..nesioju kojine sigvari firmos,2 klases tamprumo..siaip koja kaire jau liko storesne ir kai nuimu kojine,ji pakeicia spalva,pasidaro tamsesne,linkusi tinti yra jei daug sedeti reikia unsure.gif  geriu warfarina,taciau man sake,kad jis trombu netirpdo,tik neleidzia formuotis naujiems..pries akis dar viena operacija,labai pergyvenu del tos kojos trombuotos,kaip reikes nutraukti vaistus skystinancius krauja,kas bus su ta kojele..(gyd.minejo,kad tromboze  linkusi kartotis) verysad.gif  visus zondus i sirdi kisa per koju venas,tai man baisu darosi doh.gif cia kazkas minejo kad neskysteja kraujas,tai galiu pasakyti,kad ir man jis laikosi gan tistokas,labai daug itakos turi maistas,salia vartojami vaistai ir t.t.as aplamai neisivaizduoju kiek ta warfarina reikes gert,negi visa gyvenima vaistai ir ta kojine unsure.gif ..
*

Prasom prasom, jungites 4u.gif
as ir nerandu atsakymu i tavo klausimus.....kiek klausiau gydytoju nuomones, jie taip nieko nezino.Tai priklauso nuo organizmo, jei jaunas-trombai issivalys, kraujas susinormalizuos.....tau kaip suprantu gavosi komplikacija kaip ir man....tad kiek suprantu kraujas turi susinormalizuoti ir vaistuku nereikes gerti, na bent as taip tikiuosi.Suprasciau, kad buciau negimdziusi, ir kraujas butu sutirtejes, tada galima butu sakyti-paveldejimas ar dar kas nors, o dabar grynai juk komplikacijos, kraujo sudetis pasikeicia, sutirtsteja ir visos bedos......
gydytojai man sake, kad warfarina reikia gerti metus, o kojine nesioti du metus, bet kiek gydytoju, tiek nuomoniu....reikia jausti savo organzima....as kartais pati vaistu dozes koreguoju, nes jauciu kaip as jauciuosi....teko padidinti mano doze geriu 10 mg. per diena, tad nemazai sakyciau....nemanau, kad cia nuo maisto priklauso, juk iki gimdymo valgiau ka norejau, bet to nebuvo....
tik va labai norisi sportuoti, bet kazkaip baugoka.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.