Įkraunama...
Įkraunama...

Labai jautri veido oda

Sveikos visos,
Turiu problematiska veido odike, tepdavau kiek visko nei pinigeliu negailejau.... tokie mazyciai spuogiukai budavo matyt ant smakro, paraudimas ir t.t. doh.gif

Pasitaike teip, kad teko susipazinti su facial proceduras atliekancia mergicka, kuri mokesi ir stazavosi Sveicarijoj butent ant ''facial''. buvo labai ydomu ka man pasiulys ax.gif ogi liepe mano visas priemones ismesti, ir liepe nusipirkti stai ka:
LA ROCHE-POSAY thermal spring water purskiamas,
LA ROCHIE-POSAY physiological cleansing gel -valyti makiazui (tepliojuos kasdien);
LA ROCHIE-POSAY creme hydratante jautriai odai;
dar liepe nusipirkti krema RICHtos pacios firmos nakciai butent;
bei makiazini kremuka TOLERIANE LA ROCHIE-POSAY firmos, ji reikia sumaisyti su anuo kremuku ir tada tepti kaip pagrinda.


Viska turiu, gal ir yra ''kudikio odele'', dar tik neseniai vartoti pradejau, nenoriu per anksti dziaugtis ax.gif

Gal yra kokiu nusimananciu kas ce per ''receptas''.

seip priemones ne pigios doh.gif
Atsakyti
kokios kaineles priemoniu?
Atsakyti
Nu tos La roche-posay kainos tai tikrai nemazos, bet cia (t.y. prancuzijoj) sita kosmetika labai vertinama ir pvz mamos tik jos kremus perka maziem vaikuciam, nes ji skirta spec. jautriai odai. As pati nieko nebandziau, gal tik vandenuka purskiama (bet jis mano nuomone nesiskiria nuo kitos firmos pigesnio vandens, nes jie visi distiliuoti ir papildyti mineralais ir tiek, jokiu ten ypatingu skirtumu ner), bet vis mastau, kad gal reikia koki kremuka nusipirkt, nes oda mano pasirodo irgi jautri, o as galvojau, kad ji siaip kazkokia problematiska, bet pasirodo, ji tiesiog jautriai i viska reaguoja, priemones per stiprios doh.gif
Atsakyti
kur tu priemoniu galima nusipirkti? ir kokia mazdaug kaina? 4u.gif
Atsakyti
a cia galit paziuret kainas ir produktus smile.gif
Atsakyti
o kut LT parduodama La Roche POrsay? as labai norejau pabandyt, bet kad niekur neuztinku sios kosmetikos
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2008 05 22, 20:14)

Gal yra kokiu nusimananciu kas ce per ''receptas''.

seip priemones ne pigios  doh.gif

Kiekviena kosmetologe siulo priemones, su kuriom dirba, bet tai dar nereiskia, kad jos tiks kiekvienai jautriaodei smile.gif Bus puiku jei sios priemones tau pades drinks_cheers.gif

Pati turiu hiperalergiska ir ypac jautria oda, kuri reaguoja net i pasikeitusi vandeni. Kol neatradau sau tinkanciu priemoniu, i bala ismeciau tiek pinigu ir tiek nervu sugadinau, kad pagalvot baisu, bet kur desies nepabandes unsure.gif Turint tokia oda norisi, kad bandymu kelias butu kuo trumpesnis. Mano odai geriausiai tiko Avene priemones: nenuplaunamas prausiklis (mano veido oda jau daugiau nei 3 metai nemate vandens is krano), drekinanti veido kauke ir raminantis kremas. Dar neseniai atradau, kad man tinka Shu Uemuros aliejiniai prausikliai, taigi po truputeli bandau pereit prie ju ir kolkas tfu tfu mano oda nesureagavo neigiamai thumbup.gif
Atsakyti
mano oda irgi hiperalergiska. Taciau jai net ir Avene netiko (net ir cream for intollerant skin). aciu dievui, kad bent Clinique DDML pusetinai tiko. apie dekoratyvine is viso bijau ir pagalvoti, todel jos naudoju kiek imanoma maziau ( dazausi tik labai retai, ypatingomis progomis). todel vis gi noreciau rasti , kas man tinka
Atsakyti
man taip pat padejo tik Avene kosmetika, veido niekada neplaunu vandeniu is krano, nelieciu rankomis dienos metu, nors anksciau turejau si iproti unsure.gif
bandziau kazkada Guinot krema jautriai odai - tai jis man tik dar labiau suerzino ir drekinamaji seruma - tai taip pat jo oda netoleravo, zodziu,neabjotinai pirmenybe teikiu Avene 4u.gif
be to, jeigu mano oda paumeja nuo isores dirgikliu ar suvalgyto maisto, visada namuose turiu tu Avene kremuku mazose tutelese, kuris atidarius galioja tris dienas, vat jie ypac gerai sutvarko visus sudirgimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aggnesse: 31 liepos 2008 - 09:30
O mano oda yra labai alergiska saulei. Visada raudonuoja ir net kartais isberia.
Tai mane isgelbejo ALGODERMIA SENSITIVE. Daug ka perkau kunui ir veidui is sitos kompanijos, tai man dave dovanu testerius SENSITIVE(parinko pagal mano veido oda), patare isbandyti. Tai thumbup.gif
Paraudimas greitai paeina, oda lyg atsipalaiduoja. Naudoju tik po soliariumo ar deginimosi sauleje. Tinka net akiu zonai.
Atsakyti
[quote=uogute,2008 05 22, 21:14]
Sveikos visos,
Turiu problematiska veido odike, tepdavau kiek visko nei pinigeliu negailejau.... tokie mazyciai spuogiukai budavo matyt ant smakro, paraudimas ir t.t. doh.gif

Pasitaike teip, kad teko susipazinti su facial proceduras atliekancia mergicka, kuri mokesi ir stazavosi Sveicarijoj butent ant ''facial''. buvo labai ydomu ka man pasiulys ax.gif ogi liepe mano visas priemones ismesti, ir liepe nusipirkti stai ka:
LA ROCHE-POSAY thermal spring water purskiamas,
LA ROCHIE-POSAY physiological cleansing gel -valyti makiazui (tepliojuos kasdien);
LA ROCHIE-POSAY creme hydratante jautriai odai;
dar liepe nusipirkti krema RICHtos pacios firmos nakciai butent;
bei makiazini kremuka TOLERIANE LA ROCHIE-POSAY firmos, ji reikia sumaisyti su anuo kremuku ir tada tepti kaip pagrinda.
Viska turiu, gal ir yra ''kudikio odele'', dar tik neseniai vartoti pradejau, nenoriu per anksti dziaugtis ax.gif

Gal yra kokiu nusimananciu kas ce per ''receptas''.



sveikos,

nlb zn kiek mineta kosmetika veiksminga, bet "declare" šveicariška kosmetika man tikrai pateisino lukescius ir piniginės labai nenuskriaudė. Ji beveik natūrali, nėra perdaug prikrauta visokių koncervantu, dažiklių ir kvapiklių - todėl oda ją gerai toleruoja. Aišku, ji nebūtinai tiks visiems, bet parduotuvej duoda meginukų, kas man labai patinka, ir todėl nereikia pirkt katės maiše.

Papildyta:
QUOTE(nikata @ 2008 07 06, 14:07)
mano oda irgi hiperalergiska. Taciau jai net ir Avene netiko (net ir  cream for intollerant skin). aciu dievui,  kad bent  Clinique DDML  pusetinai tiko. apie dekoratyvine is viso bijau ir pagalvoti, todel jos naudoju kiek imanoma maziau ( dazausi tik labai retai, ypatingomis progomis). todel vis gi noreciau rasti , kas man tinka


Mano atradimas sveicariska declare kosmetika. Kremas is allergy balance linijos man tikrai padėjo.
Atsakyti
mano alergiskai ir jautriai odai padeda Avene kosmetika - vanduo, bekvapis valiklis ir kremas, karts nuo karto uzsidedu alijosiaus kauke padrekinimui ir viskas.. be to stengiuosi sauleje nebuti, neliesti dienos metu veido rankomis ax.gif
Atsakyti