Įkraunama...
Įkraunama...

"Gustavo enciklopedija"

thumbup.gif ir man patinka, clap_1.gif Gustavui. Maniškė retai kada stebi kokią laidą, taip kad kol kas ją labiau žiūriu aš nei vaikas doh.gif
Atsakyti
Maniskei labiausiai patinka,kai jis jau pagamines ragauna ir krenta ant sono. Kaip pradeda juoktis biggrin.gif
Atsakyti
Mano vaikams labai patinka thumbup.gif O ir man kartais idomu paziureti ax.gif
Atsakyti
labai patinka:mano vaikui,vyrui ir man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuokata @ 2006 06 05, 18:24)
Maniskei labiausiai patinka,kai jis jau pagamines ragauna ir krenta ant sono. Kaip pradeda juoktis  biggrin.gif

drinks_cheers.gif maniškiams irgi šita vieta thumbup.gif ir receptukus išbandom, o vaikai dabar visada jei skanu tai vaizduoja kad krenta lotuliukas.gif Mums šeštadieniais Gustavo enciklopedija šventa laida ir vaikams ir tėvams, diedukai irgi įtraukti, jei vaikai pas juos būna biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(vitta @ 2006 06 08, 15:56)
drinks_cheers.gif maniškiams irgi šita vieta  thumbup.gif ir receptukus išbandom, o vaikai dabar visada jei skanu tai vaizduoja kad krenta  lotuliukas.gif Mums šeštadieniais Gustavo enciklopedija šventa laida ir vaikams ir tėvams, diedukai irgi įtraukti, jei vaikai pas juos būna  biggrin.gif

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
jau kaip jis ten cypdamas nuo tos savo kedes verciasi tai mano vyras net issiziojes ziuri lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , o po pietu ir vaizduoja lotuliukas.gif lotuliukas.gif , matai pas tave tai vaikai taip elgiasi, o pas mane tai vyras doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
siaip tikrai super laidele thumbup.gif
Atsakyti
Na, "Gustavo enciklopedija" - viena is normaliausiu laidu vaikams smile.gif patinka tuo, kad skaitina vaizduote, sugeba tam tikrus faktus pateikt idomiai ir pan., sakiau reiks ta dvd butinai isigyti - bus vaikam ir anukam biggrin.gif
Atsakyti
Ne tik vaikam blush2.gif o ir man moterai metuose patinka paziuret ax.gif
Atsakyti
Pritariu thumbup.gif laidelė ne tik vaikučiam,bet ir tėveliam.Pas mus taip pat laukiamiausia vietelė-Gustavo pagamintų patiekalų degustacija ir virtimas nuo kėdės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Girdejau kad isleistas DVD Gustavo, gal kas turi? Galvoju ir saviskei nupirkt, nes patinka kad lietuviskai kalbama, tai bent kazka supras ir ismoks, nes prie tv retai priseda kazko paziuret, o kai jau priseda, pet LT kanalus filmuku dazniausiai nerodo, tai arba rusiskai arba angliskai... Dazniau per kompa ziuri, siuolaikiska mergina rolleyes.gif Tai minetas DVD butu pats tas.
Atsakyti
Kai buvau mažas tai labai patiko ax.gif o dabar tai nusišneka jau bišky jisai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyvenimas yra gražus @ 2006 07 26, 16:02)
Girdejau kad isleistas DVD Gustavo, gal kas turi? Galvoju ir saviskei nupirkt,


Maciau, yra Hyper Rimi. Nepamenu, kiek kainuoja, bet tikrai yra smile.gif
Atsakyti