Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: "Gustavo enciklopedija"
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > TV pramogos
Pages: 1, 2, 3
Adile
Kas rytą šeštadieniais vis stengiuosi pasižiūrėti... Mūsų vaikiukui tik 5 mėn, tai dar tv mažiui negreit bus aktualu, o mes su vyru pažiūrim pusryčiaudami biggrin.gif Kažkaip pas mus įprasta tapo kokie pora metų šeštadienio pusryčiai žiūrint Gustavo enciklopediją. Gal čia liga jau kokia biggrin.gif biggrin.gif
Smalsu, ar dar yra tėvelių (ir dar ne tėvelių) šią vaikų laidelę žiūrinčių?
Papugele
Mes irgi su vyru ziurim Gustavo enciklopedija.Jam labai patinka viskas apie dinozaurus,juos ten daznai rodo.O man Gustavo gaminami patiekalai thumbup.gif Neseniai girdejau per radija interviu su Gustavu,tai pasakojo,kad i ta laida jis ideda daug darbo ir sirdies,juk viska daro pats ir piesia,ir tekstus raso.
Aliena
Man šeštadienio rytas be Gustavo - ne rytas ir ne šeštadienis biggrin.gif
Visada stengiuosi pažiūrėti, nes tai vienintelė laida, kur nėra jokios nei paslėptos, nei atviros reklamos, o be to vedėjas turi puikų humoro jausmą, kurį vaikai pasirodo puikiai pagauna. Žodžiu, laida šimtu procentų thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
JOVITA A.
Ir aš prisijungiu prie Gustavo gerbėjų wub.gif Visada smagu žiūrėt , o jau ta vieta kur patiekalą ragauja thumbup.gif
kaguelo
Man šita laidelė irgi labai nuoširdi ir tokia... Net nemoku išsireikšt- nesistengia nei labai moralizuot, bet ir nebando būt labai "krūta", naujoviška ir vakarietiška, o ir informacijos daug naudingos, pati sužinau visokių įdomybių. Visos galėtų būt tokios.
arden
žiūrėdavau ir aš, bet dabar kažkaip neišeina, aš šeštadieni-sekmadieni 9 val. ryto žiūriu "keturi tankistai ir šuo", kai jie baigiasi, mažas teletabius žiūri biggrin.gif išvada: suaugusiųjų namie nerasta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Kira
Aš irgi visada stengiuosi tą laidą pasižiūrėti. Patinka Eurekos pasakojimai, kaip vienas ar kitas daiktas ar pavadinimas kilo. Dar receptų laukiu visada biggrin.gif paprasti, bet užtai nebrangūs ir skanūs. essen.gif
Voverė
Šita laidelė tikrai išskirtinė, ji tokia savita. Ir ryte visi žiūrim ją lovoje. Kai ragauja patiekalą, krentam visi smile.gif Bet atsimenat neseniai buvo laidelė, kai nekrito, nes kažkoks padaras (nepamenu kas) pavogė patiekalą. Mano vaikui net akys ant kaktos iššoko, kaip taip galėjo pasibaigt doh.gif smile.gif
vedeja
Man irgi prie sirdies Gustavo enciklopedija. Ir ypac Eureka su savo pasakojimais.
sigitulka
Mano mažius ypač mėgsta žiūrėti, kaip "dėdė" valgyti daro, o ypač, kai krenta nuo kėdės, paragavęs savo pagaminto patiekalo. Tiek jam juoko tada būna hah.gif megalol.gif
Chouchou
mano dukte negali be Gustavo,,,,, biggrin.gif
Meida X
Labai šauni laidelė thumbup.gif Ir labai naudinga biggrin.gif
Aušrinė
Gustavo laidelę žiūriu jau seniai. Labai mėgstu jo originalius piešinukus, daineles, savitą stilių. Matosi, kad žmogus daug širdies į savo darbą įdeda tongue.gif Laukiu kada mano dukrtė paaugs ir mudvi kartu galėsim leipt juokais iš Gustavo skaldomų bajerių biggrin.gif
Meida X
Ot laidelė thumbup.gif Nei vieno neigiamo atsiliepimo clap_1.gif Gustavas apsidžiaugtų paskaitęs šį forumą 4u.gif
indreT
Labai puiki laidelė ir dieliems ir mažiems. Nors dar vaikų neturiu, bet pati mielai pasižiūrių šią laidą. Kartais net susikremtu pagalvojus, kad kai turėsių vaikų jau tikriausiai neberodis šios laidelės. Gal pradėt irašinėti serijas?
Eglinė
prisidedu - mano teigiamiausi ir šilčiausi atsiliepimai apie šią laidelę. Ji vienintelė likusi be didesnių reklamų, akcijų, tokia humaniška ir edukacinė book.gif smartass.gif
Utiuitiutė
Geriausia laida Marijos žemėje smile.gif Ypač man patinka jo kulinarinės idėjos ir liaudiškos muzikos atlikimo maniera smile.gif
cameja
MAN TAI GUSTAVO LAIDELE thumbup.gif
nerile
SAUNUOLIS GUSTAVAS! Cia tikrai laida vaikam ir ju tevam!
DjeVu
Vieną kartą vieno kleckiuko paklausiau, kokius kulinarus jis žino, tai vaikis net negalvodamas atsakė, kad Gustavas - geriausias kulinaras thumbup.gif man labai gražu, kai jis pagaminęs patiekalą kį paragauja ir nukrenta nuo kėdės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
DAIVESITA
VISKAM PRITARIU thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Twista
QUOTE(DAIVESITA @ 2005 12 15, 11:18)
VISKAM PRITARIU  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

Aš irgi. thumbup.gif Laidelė.
montege
ir man patinka ši laidelė. labai labai!! thumbup.gif
ir, iš tikrųjų aš, ją žiūrėdama, kartais sužinau naujų dalykų. arba jau seniai užmirštus prisimenu. biggrin.gif
Sinuhe
Ir aš Gustavo žiūrėtoja ax.gif Super laidelė thumbup.gif
maman
Puiki, informatyvi, skoninga, protinga laida vaikuciam thumbup.gif Piesineliai tokie mieli wub.gif Jauciasi, kad nuosirdziai dirba laidos kurejai rolleyes.gif Tikiuosi, kol mano maziulis pauges, laidele issilaikys eteryje rolleyes.gif
Osva
Gera laida, daugiau tokiu noretusi. Mes irgi visaeima ja ziurim ir taip kiekviena karta. ir idomu, ir linksma thumbup.gif
*Migla*
Ir aš mielai žiūriu šią laidą 4u.gif - tikrai įdomu pažiūrėti ir suaugusiam. Tik va, kad ilgiau ji išsilaikytų, nes mažiui kol kas tik metukai ax.gif ...
kiddo
prisidedu prie Gustavo gerbeju biggrin.gif. daznokai abi su sesute jo laidele pasiziurim
sotto
Kiek Gustavo gerbėjų smile.gif. Ir aš jungiuos į būrį thumbup.gif . Kad tik nepradingtų, kol savo mažają paauginsiu iki žiūrėtojos lygio
kacumota
O mes kartu su vyru ziurom tongue.gif Sventas savaitgalio ritualas biggrin.gif O griuvimas paragavus valgio(kaip Gustvas)-megiamas juokelis lotuliukas.gif Labai vaikam patinka ir padeda greiciau susidraugaut thumbup.gif Liuks laidele
maman
Mano mazam ne metu nera - todel teliko ziuret niu niu schmoll.gif bet kai uzgroja Gustavo laidos muzika - labai jau sunerimsta vaikinas ax.gif leidziu vienu akies krasteliu pasiziuret blush2.gif
mutti
Mes taip pat visa šeima žiūrim Gustavą. Dukrelė užsirašo kokį receptą, o paskui kankina tėtį , kad padėtų jai pagaminti. Geriausias momentas lotuliukas.gif mmmmm ir krenta Gustavas nuo kėdės. Mano dukrytės bando tai atkartoti biggrin.gif Žodžiu, puiki laida thumbup.gif
Zaiza
Ir mums ši laida thumbup.gif
kamarele
Mano mylimiausia vaikiska laidele thumbup.gif
-freya-
Tokia vienintėlė vaikiška normali laidelė išlikus, neskaitant TeleBimbam. Daug įdomios info, super receptai ir t.t. Šiaip kiek pastebėjau visą vaikų programą visokie songokai užgrobę, siaubas ten o ne filmukai, naudos iš tokių didelis 0.
mangirda
Mano vyresneliui labai patinka si laidele. Ir kiek ten naudingu dalyku pasakoja vaikams: apie gaisra, pereja. Sauni laida linkiu jai gyvuoti ir gyvuoti!
Gyvenimas yra gražus
thumbup.gif ir man patinka, clap_1.gif Gustavui. Maniškė retai kada stebi kokią laidą, taip kad kol kas ją labiau žiūriu aš nei vaikas doh.gif
Nuokata
Maniskei labiausiai patinka,kai jis jau pagamines ragauna ir krenta ant sono. Kaip pradeda juoktis biggrin.gif
TIKESIU
Mano vaikams labai patinka thumbup.gif O ir man kartais idomu paziureti ax.gif
vildži
labai patinka:mano vaikui,vyrui ir man thumbup.gif
vitta
QUOTE(Nuokata @ 2006 06 05, 18:24)
Maniskei labiausiai patinka,kai jis jau pagamines ragauna ir krenta ant sono. Kaip pradeda juoktis  biggrin.gif
*

drinks_cheers.gif maniškiams irgi šita vieta thumbup.gif ir receptukus išbandom, o vaikai dabar visada jei skanu tai vaizduoja kad krenta lotuliukas.gif Mums šeštadieniais Gustavo enciklopedija šventa laida ir vaikams ir tėvams, diedukai irgi įtraukti, jei vaikai pas juos būna biggrin.gif

viktutes
QUOTE(vitta @ 2006 06 08, 15:56)
drinks_cheers.gif maniškiams irgi šita vieta  thumbup.gif ir receptukus išbandom, o vaikai dabar visada jei skanu tai vaizduoja kad krenta  lotuliukas.gif Mums šeštadieniais Gustavo enciklopedija šventa laida ir vaikams ir tėvams, diedukai irgi įtraukti, jei vaikai pas juos būna  biggrin.gif
*

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
jau kaip jis ten cypdamas nuo tos savo kedes verciasi tai mano vyras net issiziojes ziuri lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , o po pietu ir vaizduoja lotuliukas.gif lotuliukas.gif , matai pas tave tai vaikai taip elgiasi, o pas mane tai vyras doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
siaip tikrai super laidele thumbup.gif
Lethe
Na, "Gustavo enciklopedija" - viena is normaliausiu laidu vaikams smile.gif patinka tuo, kad skaitina vaizduote, sugeba tam tikrus faktus pateikt idomiai ir pan., sakiau reiks ta dvd butinai isigyti - bus vaikam ir anukam biggrin.gif
vaistininke
Ne tik vaikam blush2.gif o ir man moterai metuose patinka paziuret ax.gif
raganaa
Pritariu thumbup.gif laidelė ne tik vaikučiam,bet ir tėveliam.Pas mus taip pat laukiamiausia vietelė-Gustavo pagamintų patiekalų degustacija ir virtimas nuo kėdės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Gyvenimas yra gražus
Girdejau kad isleistas DVD Gustavo, gal kas turi? Galvoju ir saviskei nupirkt, nes patinka kad lietuviskai kalbama, tai bent kazka supras ir ismoks, nes prie tv retai priseda kazko paziuret, o kai jau priseda, pet LT kanalus filmuku dazniausiai nerodo, tai arba rusiskai arba angliskai... Dazniau per kompa ziuri, siuolaikiska mergina rolleyes.gif Tai minetas DVD butu pats tas.
Makalius
Kai buvau mažas tai labai patiko ax.gif o dabar tai nusišneka jau bišky jisai g.gif
shwiesulka
QUOTE(Gyvenimas yra gražus @ 2006 07 26, 16:02)
Girdejau kad isleistas DVD Gustavo, gal kas turi? Galvoju ir saviskei nupirkt,
*

Maciau, yra Hyper Rimi. Nepamenu, kiek kainuoja, bet tikrai yra smile.gif
naitas
QUOTE(Adile @ 2005 05 10, 10:11)
Smalsu, ar dar yra tėvelių (ir dar ne tėvelių) šią vaikų laidelę žiūrinčių?
*

Man ji thumbup.gif , o va mano vyrui - tai tokia nesąmonė laugh.gif Bet ką tie vyrai supranta irnesakyk.gif
Vyrui nepatinka vedančiojo toks "nusmailintas" balsas. Gal dėl to jis negali tos laidos žiūrėt unsure.gif

Bet aš tai dėkinga notworthy.gif mat pagal šią laidą išmokau apsiskaičiuot šv.Velykas. smartass.gif Nereik man dabar senų bobučių klausinėt didis.gif
Herta
As irgi pasiziuriu.Mano vaikai tai luzta nuo tos virtuveles rubrikos,ypac kai nugriuna nuo kedes,tai jei valgo ka ir jiems skanu tai nukrinta lygiai taip pat...Siaip daug dalyku pateikiama idomiai ir prieinamai vaikams thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.