Įkraunama...
Įkraunama...

Žagsulys

Sveikos,mamytes 4u.gif mano mazyte labai daznai pradejo zagseti ir zagsi labai baisiai,rodos,kad net plauciukai kilnojasi,matyti,kad jai skauda,nes pradeda verkti,gal jusu vaikuciams yra taip buve ar zinote kodel toks zagsejimas?aciukas blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikute, maniskis irgi zaksi, buna net kiuksi taip kad gerklyte cia kur skydliauke kinojasi. maniskis dar neverkia bet buna matau kad skaudziai zaksi. Gyd sako, kad skrandyja yra oro ir uztad diafragma kilnojasi, streikuoja. Duok atsigert pienelio ir praeis bent maniskiui praeina, o didesniam liepe koses maitinti pora dieneliu padeda tikrai! thumbup.gif nebijok jus ne vienos tokios!!! jai ka nueik i google ir ivesk ragsulys ir pasiskaityk nusiraminsi!!! sekmes!!
Atsakyti
QUOTE(egzootika @ 2008 05 26, 00:02)
sveikute, maniskis irgi zaksi, buna net kiuksi taip kad gerklyte cia kur skydliauke kinojasi. maniskis dar neverkia bet buna matau kad skaudziai zaksi. Gyd sako, kad skrandyja yra oro ir uztad diafragma kilnojasi, streikuoja. Duok atsigert pienelio ir praeis bent maniskiui praeina, o didesniam liepe koses maitinti pora dieneliu padeda tikrai! thumbup.gif nebijok jus ne vienos tokios!!! jai ka nueik i google ir ivesk ragsulys ir pasiskaityk nusiraminsi!!! sekmes!!

ACIU 4u.gif
Papildyta:
Radau per google http://proin.ktu.lt/...amp;KL_KODAS=23
Atsakyti
Kamilis irgi daznai zagsi.senoliai sakydavo kad kai vaikui salta tipo zagsi, bet as netikiu.
Atsakyti
QUOTE(zuvedra21 @ 2008 05 26, 13:48)
Kamilis irgi daznai zagsi.senoliai sakydavo kad kai vaikui salta tipo zagsi, bet as netikiu.

Tikrai pas mus nesalta schmoll.gif va siandien diena atsikelusi zagsejo,nei pamaitinta,nei susalusi g.gif
Atsakyti
O tai pilve nežagsėdavo? Mano užsižagsi kai per daug prikilnoju žaisdama. Tada duodu atsigert ir užsibaigia.
O šiaip dar žagsuliai prasideda, kai per godžiais gurkšniais ryja, bet kūdikiui neišaiškinsi, kad kultūringai valgytų doh.gif
Tai kad nėr ko nerimaut mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 05 26, 17:10)
O tai pilve nežagsėdavo? Mano užsižagsi kai per daug prikilnoju žaisdama. Tada duodu atsigert ir užsibaigia.
O šiaip dar žagsuliai prasideda, kai per godžiais gurkšniais ryja, bet kūdikiui neišaiškinsi, kad kultūringai valgytų  doh.gif
Tai kad nėr ko nerimaut  mirksiukas.gif

mano maze labai nevalgi,nemanau,kad oro prisitrauktu g.gif ir is miego atsikelusi,kai jos dar nieks is lovytes neiskeles pradeda nei is sio nei is to sunkiai zagseti,net verkt pradeda verysad.gif bandziau kelis kartus duoti virinto vandenuko,bet negeria schmoll.gif
Atsakyti
jo, ir man negražus tas ju žaksejimas, tarsi pereinantis i žiaugciojima. maniskis irgi anksciau kartais net pravirkdavo nuo tokio nemalonaus zaksulio. (o apskritai jis žakseti visada pradedavo kai juokdavosi doh.gif , net bijodavom juokinti) bet tai buna kol labai mazi. duodu atsigert ir praeina. jei negauna gerti, tai žagsi iki begalybes smile.gif nors kartais nustodavo kai pravirkdavo, arba kai uzmigdavo, o savaime labai retai. smile.gif
Atsakyti
Maniske dar iki dabar zagsi jei tik pasijuokia stipriau, kaip daktaras sakė, nesutvirtėjusi pertvara ir tik laikas tai pagydys, nes operacijos ačiū Dievui neprireiks.
Atsakyti
Jausdavau kai dar pive zagset pradedavo doh.gif pirmus menesiukus labai zagsedavo,o dabar vis reciau.Buna zagset pradeda kai vesu pasidaro,oro privalgo(pirmais menesiais),arba is pasiutimo blink.gif
Atsakyti
mums jau 10mėn. ir žaksim, mano tai labai pilve žaksėdavo per dieną iki 5 kartų, rašo kad žaksėjimas net ir patinka vaikams biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinalm: 30 gegužės 2008 - 13:44
Maniškis jau nuo pirmų dienų labai dažnai žagsi, per dieną po kelis kartus, kadangi jis labai atpylinėja, tai dažniausiai po to ir žagsi, kartais besijuokdamas prisitraukia oro, kadangi vandenuko negeria, o žagsi po valgio, tai pienuko irgi negeria, tai vienintelis būdas nuimti žagsėjimą yra užsupimas ant rankų, tada jis užmiega, ir dinsta žagsulys, nes kitaip tai pradeda verkti, nes kai žagsi, tai visa krūtinė tiesiog kilnojasi.
Atsakyti