Įkraunama...
Įkraunama...

Žagsulys

QUOTE(lunatikas @ 2010 07 21, 18:40)
mes pradejom zakseti jau pilvelyje, o dabar zaksim po penkis kartus per diena. nepadeda nei atsirugimas nei soniuko glostymas ne papuko davimas. dziaugiuosi kad tik neverkia o akytes ispucia ir klauso saves. o zaksime tada kai atpilam.  verysad.gif  verysad.gif


Mus gydytoja pamoke, kad kai vaikas zagsi, reikia savo ranka jam ant momenelio uzdeti. Siaip jau gal ir padeda, bet ne visada. O stai pienukas visada padeda. Atsigeria, ir rami smile.gif
Atsakyti
Mes ir labai zagsejom pilve, ir dabar...uzeina kartais savaime, nei pavalges ka tik buna, nei ka...siaip...buna kartasi tas zagsuliukas nestiprus, o kartais tai taip skaudziai atrodo, net tokie keisti garsai zagsejimo eina schmoll.gif vandenuko negeria, o misinio jei nenori valgyti irgi neima, tai buna kartais panesiojus stacia praeina, kartais savaime praeina, buna dar po kairiuoju sonkauliu paspaudineju ir uztaikau ant to nervo, tai iskart nuima zagsuli, o dar kartais kai ant ppilvoko panesioju praeina smile.gif zodziu, visokiu budu yra biggrin.gif tikiuosi jis jau greitai pasibaigs smile.gif o siaip as pati dar iki dabar zagsiu, kai labai juoktis pradedu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivonnna @ 2010 07 29, 11:43)
Mus gydytoja pamoke, kad kai vaikas zagsi, reikia savo ranka jam ant momenelio uzdeti. Siaip jau gal ir padeda, bet ne visada. O stai pienukas visada padeda. Atsigeria, ir rami smile.gif

ir mes jau pilve zagsejom kaip turi buti,dabar zagsi,bet vanduo ar pienukas padeda tik kartais.O ir siaip maniske jei nealkana prie papuko nekimba:) stengiuosi susildyti pilvuka ir ******:padeda.dar mazi jie ir diafragma nepratus visada ritmiskai dirbti ai ir zagsi.
Atsakyti
mes su teveliu leidziame mergytei paverkt tai ir praeina zaksulys arba papuka pakisu tai gerdama pieneli nustoja zakset biggrin.gif
Atsakyti
mano lelius tai kai zagsi, tai verkia, bet jam nepadeda tas verkimas, zagsi gana skaudziai verysad.gif zagsejimo nuimti nevisada pavyksta, kiekvienam skirtingai. kai zagsi reikia palaikyti ji stacia prisiglaude prie saves, pagal laikrodzio rodykle spausdama pamasazuoti aire pilvuko sriti po sonkauliu, tik svelniai, arba papleksnoti per nugaryte. perskaiciau tai knygoje ir tuo vadovaujuosi, kartais padeda smile.gif
Atsakyti
Aš tai pat klausiau daktarės kas čia yra su tuo žagsuliu, tai ji man papasakojo lygiai tą patį apie diafragmą biggrin.gif
Mano mažytė dar mano pilve daug ir dažnai žagsėdavo, o ir gimusi žagsi kiekvieną dieną po kelis kartus cool.gif
nieko čia nepadarysi..galima tik vaikui padėti numalšinti tą žagsulį. Aš tai palaukiu minutę kitą ir duodu atsigerti arbatėlės, tada praeina žagsuliukas. rolleyes.gif
Kartais ir manoji tai pat pradeda verkti, nervojasi kai žagsi, b rolleyes.gif bet...tikiuosi su laiku praeis šitas nemalonus dalykas doh.gif
Atsakyti
as siandien pastebejau toki dalyka, mano lelis pradejo zagseti, rauda kaip skauda, ir kaip tik ruosiames i lauka, kaip tik isejom i gryna ora iskart nustojo. biggrin.gif gal padeda blush2.gif
Atsakyti
Pradėjus žagsėti, panešioju stačiomis, duodu atsigerti vandens, padeda.
Atsakyti
Mano mazius kai zagsi duodu atsigerti vandenuko ir viskas praeina. smile.gif
Atsakyti
Musu maziukas daznokai zagsi,as tai duodu kruti,jis patraukia praeina zagsiukas,o tada pats isspjauna kruti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lunatikas @ 2010 08 02, 17:59)
mes su teveliu leidziame mergytei paverkt tai ir praeina zaksulys


keista bet ir pas mus mazyliui truputi paverkus praeidavo zaksulys.

QUOTE(Tekantisaule @ 2010 08 06, 14:37)
Mano mazius kai zagsi duodu atsigerti vandenuko ir viskas praeina.  smile.gif


Bet daznai bandydavau duoti ka nors silto. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano vaikas kai pradeda žagsėti, tai nesustoja, ir išsigąsta, pradeda verkti, vanduo padeda, bet bėda, ne visada jam įsiūlysi, nes išsigandęs verkia ir nieko nenori doh.gif
Atsakyti