Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Žagsulys
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Nuo 0 iki 1 metų
Pages: 1, 2, 3
bimkutele
Sveikos,mamytes 4u.gif mano mazyte labai daznai pradejo zagseti ir zagsi labai baisiai,rodos,kad net plauciukai kilnojasi,matyti,kad jai skauda,nes pradeda verkti,gal jusu vaikuciams yra taip buve ar zinote kodel toks zagsejimas?aciukas blush2.gif 4u.gif
egzootika
sveikute, maniskis irgi zaksi, buna net kiuksi taip kad gerklyte cia kur skydliauke kinojasi. maniskis dar neverkia bet buna matau kad skaudziai zaksi. Gyd sako, kad skrandyja yra oro ir uztad diafragma kilnojasi, streikuoja. Duok atsigert pienelio ir praeis bent maniskiui praeina, o didesniam liepe koses maitinti pora dieneliu padeda tikrai! thumbup.gif nebijok jus ne vienos tokios!!! jai ka nueik i google ir ivesk ragsulys ir pasiskaityk nusiraminsi!!! sekmes!!
bimkutele
QUOTE(egzootika @ 2008 05 26, 00:02)
sveikute, maniskis irgi zaksi, buna net kiuksi taip kad gerklyte cia kur skydliauke kinojasi. maniskis dar neverkia bet buna matau kad skaudziai zaksi. Gyd sako, kad skrandyja yra oro ir uztad diafragma kilnojasi, streikuoja. Duok atsigert pienelio ir praeis bent maniskiui praeina, o didesniam liepe koses maitinti pora dieneliu padeda tikrai! thumbup.gif nebijok jus ne vienos tokios!!! jai ka nueik i google ir ivesk ragsulys ir pasiskaityk nusiraminsi!!! sekmes!!
*

ACIU 4u.gif
Papildyta:
Radau per google http://proin.ktu.lt/~tomablaz/azina/index....amp;KL_KODAS=23
Ziedlapiux
Kamilis irgi daznai zagsi.senoliai sakydavo kad kai vaikui salta tipo zagsi, bet as netikiu.
bimkutele
QUOTE(zuvedra21 @ 2008 05 26, 13:48)
Kamilis irgi daznai zagsi.senoliai sakydavo kad kai vaikui salta tipo zagsi, bet as netikiu.
*

Tikrai pas mus nesalta schmoll.gif va siandien diena atsikelusi zagsejo,nei pamaitinta,nei susalusi g.gif
Versmė
O tai pilve nežagsėdavo? Mano užsižagsi kai per daug prikilnoju žaisdama. Tada duodu atsigert ir užsibaigia.
O šiaip dar žagsuliai prasideda, kai per godžiais gurkšniais ryja, bet kūdikiui neišaiškinsi, kad kultūringai valgytų doh.gif
Tai kad nėr ko nerimaut mirksiukas.gif
bimkutele
QUOTE(Žirklutės @ 2008 05 26, 17:10)
O tai pilve nežagsėdavo? Mano užsižagsi kai per daug prikilnoju žaisdama. Tada duodu atsigert ir užsibaigia.
O šiaip dar žagsuliai prasideda, kai per godžiais gurkšniais ryja, bet kūdikiui neišaiškinsi, kad kultūringai valgytų  doh.gif
Tai kad nėr ko nerimaut  mirksiukas.gif
*

mano maze labai nevalgi,nemanau,kad oro prisitrauktu g.gif ir is miego atsikelusi,kai jos dar nieks is lovytes neiskeles pradeda nei is sio nei is to sunkiai zagseti,net verkt pradeda verysad.gif bandziau kelis kartus duoti virinto vandenuko,bet negeria schmoll.gif
trr
jo, ir man negražus tas ju žaksejimas, tarsi pereinantis i žiaugciojima. maniskis irgi anksciau kartais net pravirkdavo nuo tokio nemalonaus zaksulio. (o apskritai jis žakseti visada pradedavo kai juokdavosi doh.gif , net bijodavom juokinti) bet tai buna kol labai mazi. duodu atsigert ir praeina. jei negauna gerti, tai žagsi iki begalybes smile.gif nors kartais nustodavo kai pravirkdavo, arba kai uzmigdavo, o savaime labai retai. smile.gif
Ievosius
Maniske dar iki dabar zagsi jei tik pasijuokia stipriau, kaip daktaras sakė, nesutvirtėjusi pertvara ir tik laikas tai pagydys, nes operacijos ačiū Dievui neprireiks.
Ievukis
Jausdavau kai dar pive zagset pradedavo doh.gif pirmus menesiukus labai zagsedavo,o dabar vis reciau.Buna zagset pradeda kai vesu pasidaro,oro privalgo(pirmais menesiais),arba is pasiutimo blink.gif
kristinalm
mums jau 10mėn. ir žaksim, mano tai labai pilve žaksėdavo per dieną iki 5 kartų, rašo kad žaksėjimas net ir patinka vaikams biggrin.gif
drugelisxxx
Maniškis jau nuo pirmų dienų labai dažnai žagsi, per dieną po kelis kartus, kadangi jis labai atpylinėja, tai dažniausiai po to ir žagsi, kartais besijuokdamas prisitraukia oro, kadangi vandenuko negeria, o žagsi po valgio, tai pienuko irgi negeria, tai vienintelis būdas nuimti žagsėjimą yra užsupimas ant rankų, tada jis užmiega, ir dinsta žagsulys, nes kitaip tai pradeda verkti, nes kai žagsi, tai visa krūtinė tiesiog kilnojasi.
mabi
vaikas prisigaudo per daug oro, del to ir zagsi.kartais trodo, kad skauda net jei, bet nemanau, kad taip yra. as ir pati nuo burbuliuku zagsiu bigsmile.gif
armi06
zurnale skaiciau kai kudikis zagsi reikia pamasazuoti panose, taip pasikeicia vaiko kvepavimas mes bandem nelabai duodasi tai nezinau ant kiek veiksminga bet galit pabandyt
TOCAMI
žagsim. atsigeriam ir praeina. arba "žagsiu" ir aš tada abi juokiamės
Dirty Diana
mano pastoviai zaksi, tai duodu atsigerti arba nieko nedarau praeina ir taip, kartais dar vaikai zaksi, kad salta buna, tai nezinau, kaip cia yra
GuTTe_
zagsi kai atsirugsta bet neatpila
Irmutė
Maniškiui irgi nėra dienos, kad nežagsėtu doh.gif.
godiuka
musiske irgi zagsi po kiekviene atsirugimo nors labai retai kada atpylineja,o kad nustotu zagset duodu pienuko keleta gurksneliu.
erika87
o musu panele zagsi nuo pat pirmu dienu, ir nepadeda nei vandenukai, nei arbateles, tiesiog praeina svaime lotuliukas.gif
HUGGA
QUOTE(TOCAMI @ 2008 06 04, 13:41)
žagsim. atsigeriam ir praeina. arba "žagsiu" ir aš tada abi juokiamės
*

drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
cioliuke
mano maziukas 2men irgi zagsi. girdejau ir as toki posaki kad zagsi todel kad salta jiems pasidaro, bet tikrai ne schmoll.gif . duodu pienelio (misinelio 30g padarau) atsigerti, ir zagsuliukas praeina thumbup.gif
Jelena97
mano sunelis tai nuo pat pirmu dienu zagsi, dazniausiai po valgio arba kai juokiasi, juokiasi jis labai idomiai is vidaus ir tada jau pradeda verysad.gif . o siaip gyd. sake kad nieko baisaus tai tiesiog oras iskart neiseina, buna duodu atsigert, o jei nenori tai savaime praeina. Bet matau kad jam tai patinka lotuliukas.gif , juokiasi ir zagsi lotuliukas.gif
vetruze
matau visi periodiskai zagsi,mes irgi geriam taip gydytoja liepe dar ligoninej
Kipseva
Maniskis pradejo zagseti pilvuke dar nuo tada, kai pajutau pirmuosius judesius ir zagsi iki dabar. niekas kaip ir nepadeda.. ir atsigerti pienuko duodu, ir nesalta jam.. net verkti pradeda.. verysad.gif irgi nezinau kodel taip..
megasun
maniske irgi zagsi, bet cia nieko nepadarysi ax.gif Pirmom dienom, kai pradejo zagseti as seseles klausiau kodel ir kaip padeti. Ji manes paklause, ar pilvuke jutai, kad zagsejo? tai normalu, ji zagsi ir dabar ir nieko nepadarysi. As duodu krutine, kai zagsi manoji, tada zagsulys praeina mirksiukas.gif
inaaa*
Mano vaikas irgi zagsiukas, jau pilvelyje zagsedavo, as duodo vandeniuko ar pienelio atsigerti ir praeina smile.gif
D-e-i-s-i
Maniskis irgi gan daznai zagsi, tai as visada duodu arbateles, nes kitaip zagsi apie 10 min verysad.gif
Lavrynka
Žagsi ir mano panelė, kartais duodu atsigert, bet dažniausiai praeina savaime, o ji visai patenkinta buna tai ir nelendu smile.gif
karo__lina
mano vaikis irgi zaksi, dazniausiai tai kai pavalgo.
kearen
mano mazoji zagsejo pilve kasdien, zagsi ir dabar laikas nuo laiko. Tik duodu kruti ir praeina. Ir visada taip, tad jokiu problemu. Iki asaru dar zagsulys musu nedavede ax.gif
Fatimaallaa
manoji irgi zagsi ir gana daznai. bet duodu papuli ir viskas praeina
Kulke
Oi sitas zaraza zagsulys mus daznokai pakankina, tai stengiuosi neleisti isizagseti, o duodu truputi silto virinto vandenuko pagerti. Tuomet greiciau nustoja. 4u.gif
Alionuskaaa
Ziuriu, jog zagsuliukas kamuoja ne tik mus blink.gif
Labai jau nemalonus tas dalykelis, ir gan daznas verysad.gif
mums dazniausiai uzeina po valgio ar kai atsikelia po miego verysad.gif
Bluebell
nezinau, mano irgi daznai zagsi, bet neatrodo, kad ja tas zagsulys kankintu, mane labiau erzina, kad nieks nepadeda.
g.gif
lunatikas
mes pradejom zakseti jau pilvelyje, o dabar zaksim po penkis kartus per diena. nepadeda nei atsirugimas nei soniuko glostymas ne papuko davimas. dziaugiuosi kad tik neverkia o akytes ispucia ir klauso saves. o zaksime tada kai atpilam. verysad.gif verysad.gif
Ivonnna
QUOTE(lunatikas @ 2010 07 21, 18:40)
mes pradejom zakseti jau pilvelyje, o dabar zaksim po penkis kartus per diena. nepadeda nei atsirugimas nei soniuko glostymas ne papuko davimas. dziaugiuosi kad tik neverkia o akytes ispucia ir klauso saves. o zaksime tada kai atpilam.  verysad.gif  verysad.gif
*

Mus gydytoja pamoke, kad kai vaikas zagsi, reikia savo ranka jam ant momenelio uzdeti. Siaip jau gal ir padeda, bet ne visada. O stai pienukas visada padeda. Atsigeria, ir rami smile.gif
Aijgozel
Mes ir labai zagsejom pilve, ir dabar...uzeina kartais savaime, nei pavalges ka tik buna, nei ka...siaip...buna kartasi tas zagsuliukas nestiprus, o kartais tai taip skaudziai atrodo, net tokie keisti garsai zagsejimo eina schmoll.gif vandenuko negeria, o misinio jei nenori valgyti irgi neima, tai buna kartais panesiojus stacia praeina, kartais savaime praeina, buna dar po kairiuoju sonkauliu paspaudineju ir uztaikau ant to nervo, tai iskart nuima zagsuli, o dar kartais kai ant ppilvoko panesioju praeina smile.gif zodziu, visokiu budu yra biggrin.gif tikiuosi jis jau greitai pasibaigs smile.gif o siaip as pati dar iki dabar zagsiu, kai labai juoktis pradedu biggrin.gif
volpe
QUOTE(Ivonnna @ 2010 07 29, 11:43)
Mus gydytoja pamoke, kad kai vaikas zagsi, reikia savo ranka jam ant momenelio uzdeti. Siaip jau gal ir padeda, bet ne visada. O stai pienukas visada padeda. Atsigeria, ir rami smile.gif
*

ir mes jau pilve zagsejom kaip turi buti,dabar zagsi,bet vanduo ar pienukas padeda tik kartais.O ir siaip maniske jei nealkana prie papuko nekimba:) stengiuosi susildyti pilvuka ir pedas:padeda.dar mazi jie ir diafragma nepratus visada ritmiskai dirbti ai ir zagsi.
lunatikas
mes su teveliu leidziame mergytei paverkt tai ir praeina zaksulys arba papuka pakisu tai gerdama pieneli nustoja zakset biggrin.gif
Superburbule
mano lelius tai kai zagsi, tai verkia, bet jam nepadeda tas verkimas, zagsi gana skaudziai verysad.gif zagsejimo nuimti nevisada pavyksta, kiekvienam skirtingai. kai zagsi reikia palaikyti ji stacia prisiglaude prie saves, pagal laikrodzio rodykle spausdama pamasazuoti aire pilvuko sriti po sonkauliu, tik svelniai, arba papleksnoti per nugaryte. perskaiciau tai knygoje ir tuo vadovaujuosi, kartais padeda smile.gif
pugaliuks
Aš tai pat klausiau daktarės kas čia yra su tuo žagsuliu, tai ji man papasakojo lygiai tą patį apie diafragmą biggrin.gif
Mano mažytė dar mano pilve daug ir dažnai žagsėdavo, o ir gimusi žagsi kiekvieną dieną po kelis kartus cool.gif
nieko čia nepadarysi..galima tik vaikui padėti numalšinti tą žagsulį. Aš tai palaukiu minutę kitą ir duodu atsigerti arbatėlės, tada praeina žagsuliukas. rolleyes.gif
Kartais ir manoji tai pat pradeda verkti, nervojasi kai žagsi, b rolleyes.gif bet...tikiuosi su laiku praeis šitas nemalonus dalykas doh.gif
Superburbule
as siandien pastebejau toki dalyka, mano lelis pradejo zagseti, rauda kaip skauda, ir kaip tik ruosiames i lauka, kaip tik isejom i gryna ora iskart nustojo. biggrin.gif gal padeda blush2.gif
Dalika
Pradėjus žagsėti, panešioju stačiomis, duodu atsigerti vandens, padeda.
Tekantisaule
Mano mazius kai zagsi duodu atsigerti vandenuko ir viskas praeina. smile.gif
maskanyte
Musu maziukas daznokai zagsi,as tai duodu kruti,jis patraukia praeina zagsiukas,o tada pats isspjauna kruti wub.gif
Širdele
QUOTE(lunatikas @ 2010 08 02, 17:59)
mes su teveliu leidziame mergytei paverkt tai ir praeina zaksulys
*

keista bet ir pas mus mazyliui truputi paverkus praeidavo zaksulys.

QUOTE(Tekantisaule @ 2010 08 06, 14:37)
Mano mazius kai zagsi duodu atsigerti vandenuko ir viskas praeina.  smile.gif
*

Bet daznai bandydavau duoti ka nors silto. drinks_cheers.gif
donna bella
Mano vaikas kai pradeda žagsėti, tai nesustoja, ir išsigąsta, pradeda verkti, vanduo padeda, bet bėda, ne visada jam įsiūlysi, nes išsigandęs verkia ir nieko nenori doh.gif
just11
pediatre pataria paziureti ar vaikui ne per salta, nes gali ir nuo to zagseti
papukaite
As duodavau kruti kai jau labai zagsedavo, dazniausiai padedavo.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.