Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

o as butent nelaukiu kol atvesta. Istraukiu is orkaites, dedu cukruota ranksluosti ant virsaus ir su juo apsiverciu biskvita ir tada nuimu sviestini popieriu.Visa laika kuo puikiausiai nusiima.
Atsakyti
As irgi nulupu karsta,visada nusilupa graziausiai,ir as noriu tortoooo,sia savaite tai kepsiu,nes MB gimtadienis,tik nesugalvojau kokio noriu g.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakyma 4u.gif Dar norejau paklausti, o ta sviestini popieriu kuo istepate? Supratau, kad cia bus mano problema... doh.gif

QUOTE(daividija @ 2008 07 08, 11:35)
As irgi nulupu karsta,visada nusilupa graziausiai

Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 07 08, 11:35)
as noriu tortoooo,sia savaite tai kepsiu,nes MB gimtadienis,tik nesugalvojau kokio noriu g.gif


as ir zinok noriu blush2.gif . Ko gero jau siandien bandysiu cia ta su avieciu pudingu. Nusipirkau braskinio,bus matyt kas gausis hihihi.gif .Kvieciu rytojui i svecius ant "degustacijos" mirksiukas.gif
QUOTE(Vakarė @ 2008 07 08, 11:51)
Aciu uz atsakyma  4u.gif  Dar norejau paklausti, o ta sviestini popieriu kuo istepate? Supratau, kad cia bus mano problema... doh.gif


as tai niekuo netepu to popieriaus,man prie jo niekad neprilimpa schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vakarė @ 2008 07 08, 10:35)
Kazkas netaip man su tesla buvo  doh.gif  Gal kas galetu patari kaip tesla nuo to sviestinio popieriaus po to kai istrauki is orkaites "atlipinti"  doh.gif Gal cia yra kokia gudrybe?  blush2.gif Aciu  4u.gif


Reiktu naudot brangesni popieriu, tada legvai nusiima ir karstas.
Jei jau visai nenusiima, tada drekink svaru ranksluosti, dek kelioms minutems ant to popieriaus, gal tada lengviau nusivynios smile.gif

As naudoju is Thomas Philips popieriu arba brangesni is Maximos, dideliu problemu nebuvo. Gal dar tas tefloninis geresnis? Nebandzius jo kazkaip g.gif
Atsakyti
Aciu labai uz atsakyma 4u.gif Dejau ir ranksluosti sudrekinta doh.gif

QUOTE(Katu @ 2008 07 08, 12:08)
Reiktu naudot brangesni popieriu, tada legvai nusiima ir karstas.
Jei jau visai nenusiima, tada drekink svaru ranksluosti, dek kelioms minutems ant to popieriaus, gal tada lengviau nusivynios smile.gif

As naudoju is Thomas Philips popieriu arba brangesni is Maximos, dideliu problemu nebuvo. Gal dar tas tefloninis geresnis? Nebandzius jo kazkaip  g.gif

Atsakyti
QUOTE(Vakarė @ 2008 07 08, 11:47)
Aciu labai uz atsakyma  4u.gif Dejau ir ranksluosti sudrekinta  doh.gif



gal tavo biskvitas labai jau plonas buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 07 07, 22:12)
help.gif mane labai sudomino sitas tortukas,butinai noreciau ryt pasidaryti.Jau tu taip graziai ir skaniai padarius.as tai darysiu maziuka ,per puse visko imsiu,bet tu man paaiskink kur gauti avieciu pudingo???? Pas mus yra tik vanilinio,braskiu,grietines ir sokoladinio. net neta visa permeciau bet Vokietijoj nera avieciu pudingo  doh.gif . Ten tikrai dedas pudingo milteliai  g.gif
O LT yra tokio? Aciu uz greita atsakyma  4u.gif Beje,tai butu mano pirmas tortas  wub.gif



Na aš pirkau maksimoje štai tokį :
user posted image

na šiaip manau juk gali ir kitokio skonio naudoti, pvz braškių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 07 08, 09:01)
as ir zinok noriu  blush2.gif . Ko gero jau siandien bandysiu cia ta su avieciu pudingu. Nusipirkau braskinio,bus matyt kas gausis hihihi.gif .Kvieciu rytojui i svecius ant "degustacijos"  mirksiukas.gif
as tai niekuo netepu to popieriaus,man prie jo niekad neprilimpa  schmoll.gif

Mielai bigsmile.gif bigsmile.gif
Jus cia su tais pudingais manes nenervinkit,pas mus geriausia koki galiu rast tai tas kur saltu pienu uzpili ir valgai doh.gif Netycia lenku kazkoki uztikau,reikes pamegint ta,o tai visi geriausi receptai su pudingais doh.gif
jau taip noriu torto,tai issikepiau bent pyraga is to ka radau saldytuve ax.gif kai nudegustuosiu,imesiu recepta,su daug aguonu,bet reikia atsaldyt.
Atsakyti
QUOTE(maprigo @ 2008 07 08, 14:05)
Na aš pirkau maksimoje štai tokį :
user posted image

na šiaip manau juk gali ir kitokio skonio naudoti, pvz braškių  smile.gif

isivaizduok,tokio pudingo su avieciu skoniu negamina dr.eotker doh.gif .Na bet tiek to ,jau mano torciukas sala. Dejau braskiu ir likeri naudojau amareto. Bet is to greitumo pamirsau sviesta i pudinga ideti,tai greitai biskvitus vel ardziau ir is naujo dariau pudinga. Zodziu su nuotykiais doh.gif Bet tikiuos skonis atpirks wub.gif Kai jau atsals ir papuosiu tai pasirodysiu wub.gif
Atsakyti
kaip seilėm nepaspringti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Larissa: 08 liepos 2008 - 14:55
Aguonle,klausimas tau,kas yra Dickmilch?radau toki recepta tortuko,labai neblogai atrodo,tik nesuprantu kas tas Dickmilck,gal koks rugpienis,kazkaip kalba primirsau. blush2.gif
Atsakyti