Įkraunama...
Įkraunama...

tarpdančių šlifavimas

Sveikos, gal kam dare tarpdanciu slifavima?siekiant padaryti daugiau vietos apatiniams dantukams,kad jie truputi pasislinktu atgal?ar po to dantys labai negenda?zodziu,domintu atsiliepimai kuriems tai buvo atlikta:)aciu
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 05 27, 16:24)
Sveikos, gal kam dare tarpdanciu slifavima?siekiant padaryti daugiau vietos apatiniams dantukams,kad jie truputi pasislinktu atgal?ar po to dantys labai negenda?zodziu,domintu atsiliepimai kuriems tai buvo atlikta:)aciu


Na dar pirmą kart girdžiu tokį dalyką g.gif Kas čia per gydymo būdas, tipo padarys vietos, nesamonė kažkokia, man jau gydytoja minėjo kad nuiminėjant breketus vien tų klijų šlifavimas kenkia dantukams, o apie tarpdančius išvis pagalvojus nesamonė, tai jeigu pažeis tau emalį tai dantukai aišku kad ges. Kakokia nesamonė gryna, kas čia per gydytojas taip sugalvojęs ax.gif Žinok aš tikrai neleisčiau tarpdančius šlifuot. Bandyk pasikonsultuot su kita ortodonte, galbūt tavo ortodantė netinkamai gydo ir dabar jau nežino kaip ištaisyt padarytą klaidą, nueik ir būtinai kitur pasikonsultuok g.gif Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(Linetė @ 2008 05 28, 13:20)
Na dar pirmą kart girdžiu tokį dalyką  g.gif Kas čia per gydymo būdas, tipo padarys vietos, nesamonė kažkokia, man jau gydytoja minėjo kad nuiminėjant breketus vien tų klijų šlifavimas kenkia dantukams, o apie tarpdančius išvis pagalvojus nesamonė, tai jeigu pažeis tau emalį tai dantukai aišku kad ges. Kakokia nesamonė gryna, kas čia per gydytojas taip sugalvojęs  ax.gif Žinok aš tikrai neleisčiau tarpdančius šlifuot. Bandyk pasikonsultuot su kita ortodonte, galbūt tavo ortodantė netinkamai gydo ir dabar jau nežino kaip ištaisyt padarytą klaidą, nueik ir būtinai kitur pasikonsultuok  g.gif  Sėkmės

na,tai nera kazkoks naujas metodas biggrin.gif tiesiog,man truksta pakankamai nedaug vietos,kad sakandis pasidarytu geras,t.y. kad dantys nebutu isvirte i prieki, todel man gydytoja sake,kad dantis 2 apacioj,2 virsuj traukti yra nesamone mano atveju,kadangi vietos pasidarys daugiau,ir sypsena nebebus tokia grazi,be to tarpdanciai po to tepami fluoru,ir kaip ji minejo,nieko super baisiaus cia nera,tik zinoma,higiena rupintis butina,bet kadangi mano higiena ir nesiojant breketus yra labai gera,tai kazkaip nemanau,kad kas atsitiks siaubingo. Zinoma,rinktis reikia,todel man sis variantas priimtiniausias,nes kito budo nebera- arba dantis traukti arba tarpdancius slifuoti.be to ju nenuslifuoja tiek,kad sumazetu dantys vaizdziai biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 05 28, 12:46)
na,tai nera kazkoks naujas metodas biggrin.gif  tiesiog,man truksta pakankamai nedaug vietos,kad sakandis pasidarytu geras,t.y. kad dantys nebutu isvirte i prieki, todel man gydytoja sake,kad dantis 2 apacioj,2 virsuj traukti yra nesamone mano atveju,kadangi vietos pasidarys daugiau,ir sypsena nebebus tokia grazi,be to tarpdanciai po to tepami fluoru,ir kaip ji minejo,nieko super baisiaus cia nera,tik zinoma,higiena rupintis butina,bet kadangi mano higiena ir nesiojant breketus yra labai gera,tai kazkaip nemanau,kad kas atsitiks siaubingo. Zinoma,rinktis reikia,todel man sis variantas priimtiniausias,nes kito budo nebera- arba dantis traukti arba tarpdancius slifuoti.be to ju nenuslifuoja tiek,kad sumazetu dantys vaizdziai biggrin.gif  biggrin.gif
Na nežinau, man tai kažkaip keistai, nes tikrai negali taip būt, kad pašlifavus kelias mm dalis atsirastų pakankamai vietos, jeigu jau šlifuos tai šlifuos tiek kiek jai reikės ir dar kelis dantis gadins. Man tai rovė du dantis, bet man daugiau vietos reikėjo, dabar dar dideli tarpai likę, bet perstūminėja dantis ir viskas turi būt gerai galiausiai. Na tas šlifavimas man kažkaip nelabai, aš tikrai neleisčiau šlifuot, nes jau pažįstama keikėsi,kad kai darė estetinį plombavimą jei šlifavo nemažai dantis ir plombavo, dabar vargelis su tais dantukais, nors buvo visai sveiki, o dabar vien problemos su jais, nes kad nereiktų breketų tai dantukus irgi pamažino, padarė lygesnę formą, bet po metų kitų prasidėjo problemos. Tai baisu kad tau taip nebūtų, ypač jeigu dabar sveiki dantukai. Na pati turi nuspręsti. Geriausiai būtų jeigu bent jau savo stomatologės paklaustum apie šlifavimą, ką ji tau patartų, nes ortodontai šneka tai kas jiems geriau, jie nelabai galvoja kartais. Konsultacijos manau bet kokiu atveju tau nepakenktų.
Atsakyti
QUOTE(Linetė @ 2008 05 28, 14:24)
Na nežinau, man tai kažkaip keistai, nes tikrai negali taip būt, kad pašlifavus kelias mm dalis atsirastų pakankamai vietos, jeigu jau šlifuos tai šlifuos tiek kiek jai reikės ir dar kelis dantis gadins. Man tai rovė du dantis, bet man daugiau vietos reikėjo, dabar dar dideli tarpai likę, bet perstūminėja dantis ir viskas turi būt gerai galiausiai. Na tas šlifavimas man kažkaip nelabai, aš tikrai neleisčiau šlifuot, nes jau pažįstama keikėsi,kad kai darė estetinį plombavimą jei šlifavo nemažai dantis ir plombavo, dabar vargelis su tais dantukais, nors buvo visai sveiki, o dabar vien problemos su jais, nes kad nereiktų breketų tai dantukus irgi pamažino, padarė lygesnę formą, bet po metų kitų prasidėjo problemos. Tai baisu kad tau taip nebūtų, ypač jeigu dabar sveiki dantukai. Na pati turi nuspręsti. Geriausiai būtų jeigu bent jau savo stomatologės paklaustum apie šlifavimą, ką ji tau patartų, nes ortodontai šneka tai kas jiems geriau, jie nelabai galvoja kartais. Konsultacijos manau bet kokiu atveju tau nepakenktų.



na taip,dar pasiklausiu,bet jau 99% esu uz slifavima,nes dantu tikrai tikrai netrauksiu,traukciau ,jei nebent po to butu grazus vaizdas,o dabar sake,istraukus sypsena nebebus tokia plati,nes dantukai pavaziuos atgal daugiau,nei kad nuslifavus.
Atsakyti