Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarija, tęsiam

QUOTE(rakarma @ 2008 06 05, 14:51)
Merginos pasidalinkit idejomis kaip jauniskis issipirkines jaunaja. Su bateliu nenoriu ir su juostelemis, nes pas mus kaime tai visi tai daro. Noreciau kazko naujo. Galvojau darysiu su raktu,kad jauniskis tures isgerti vyno taure ir rasti rakta,o apsiroda is kur jaunoji isvaziuos ten nera duru, visur arkos  verysad.gif


Per praeitas vestuves, kur teko piršliaut, jaunajam buvo tokiso užduotys:
1. Į lėkšutę įdėk tiek pinigėlių, kiek su jaunaja ruošies gyvent metelių
2. Išsirink kokį gyvenimą gyvensi su žmona: saldų, sūrų ar kartų (stovėjo 3 vienodos stiklinės su vandeniu, visos aišku su saldžiu,bet jaunajam buvo pasakyta kad kartus, sūrus ir saldus, kokia palaima pasimatė jo akyse, kai paragavo saldų vandenį lotuliukas.gif , tuo momentu nesuveikė smegeninė, kad visur vienodas, tik kai jau į Bažnyčią važiavom paklausė, ar visur saldus buvo hihihi.gif)
3. Atsakyk į klausimus:
Kas pasaulyje stipriausią? (Meilė)
Kas pasaulyje brangiausią? (Jaunoji)
Kas pasaulyje saldžiausias? (šeimyninis gyvenimas)

4. Kai jau įistikinom kad jaunikis dosnus, sumanus ir saldų gyvenimą žadą, dar įsitikinkim ar iškalbingas (tada kirpo virveles tarpdury ir meilius žodelius sakė)


Atsakyti
Sakykit, o kada jūs darot židinio uždegimo tą visą ceremonija? Aš buvau anksčiau sumasčius kad prieš 12 val, o dabar mastau kad gal reiktų su pirmu užsėdimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2008 06 06, 12:55)
Per praeitas vestuves, kur teko piršliaut, jaunajam buvo tokiso užduotys:
1. Į lėkšutę įdėk tiek pinigėlių, kiek su jaunaja ruošies gyvent metelių
2. Išsirink kokį gyvenimą gyvensi su žmona: saldų, sūrų ar kartų (stovėjo 3 vienodos stiklinės su vandeniu, visos aišku su saldžiu,bet jaunajam buvo pasakyta kad kartus, sūrus ir saldus, kokia palaima pasimatė jo akyse, kai paragavo saldų vandenį  lotuliukas.gif , tuo momentu nesuveikė smegeninė, kad visur vienodas, tik kai jau į Bažnyčią važiavom paklausė, ar visur saldus buvo hihihi.gif)
3. Atsakyk į klausimus:
Kas pasaulyje stipriausią? (Meilė)
Kas pasaulyje brangiausią? (Jaunoji)
Kas pasaulyje saldžiausias? (šeimyninis gyvenimas)

4. Kai jau įistikinom kad jaunikis dosnus, sumanus ir saldų gyvenimą žadą, dar įsitikinkim ar iškalbingas (tada kirpo virveles tarpdury ir meilius žodelius sakė)


Dekui. Pimus du punktus esu numaciusi savo scenarijuje,bet buvau ir trecia su raktu stiklineje, bet neiseina. Na gal dar ka sugalvosim
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 06 06, 13:24)
Tiesa, kam reiktų kaip apdovanojimo gesintuvo, nu nerealų man nupirko draugė Savam kaune, ir žiebtuvėlis gaunasi, ir garsą leidžią ir peleninė thumbup.gif  kainas 20lt


Sveika! O kurioj vietoj ten Savam pirko? Visai idomi butu tokia dovanele, o as prie pat Savo gyvenu tai nusipirkciau... 4u.gif Aciu uz info.
Atsakyti
QUOTE(agnemonas @ 2008 06 06, 14:45)
Sveika! O kurioj vietoj ten Savam pirko? Visai idomi butu tokia dovanele, o as prie pat Savo gyvenu tai nusipirkciau...  4u.gif Aciu uz info.


Va žinok šito tiksliai nepasakysiu dabar, nebent kaip paklausiu pas draugę parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 06 04, 15:55)

Aš tai šiandien nusipirkau nu beproto man gražiai papkę visam scenarijui. Rankų darbo, auksinnė tamsiai, dekoruota baltom gelytėm bei kriauklytėm. Turėtų labai tikti prie mano auksinės suknelės rolleyes.gif




Išduok paslaptį kur pirkai papkę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 06 06, 14:04)
Va žinok šito tiksliai nepasakysiu dabar, nebent kaip paklausiu pas draugę parašysiu  mirksiukas.gif


Šiaip tai galima kokį etatą įsteigti aistroms gesinti biggrin.gif Ar jauniesiems einant miegot įduoti, kad įkaitę neužsidegtų lotuliukas.gif Visai gera idėja thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylimukas: 06 birželio 2008 - 20:01
QUOTE(MamaGita @ 2008 06 06, 18:53)
Išduok paslaptį kur pirkai papkę  4u.gif


Pirkau, vilniaus gatvėj, einant nuo rotušės, po kaire puse ten yra kelios dailės parduotuvės, ir vienoj, kuri šalia prie hnasa bankomato atradau, ten daug fainu dalikėlių yra mirksiukas.gif

QUOTE(Mylimukas @ 2008 06 06, 20:59)
Šiaip tai galima kokį etatą įsteigti aistroms gesinti biggrin.gif Ar jauniesiems einant miegot įduoti, kad įkaitę neužsidegtų lotuliukas.gif Visai gera idėja thumbup.gif


Aš čia žaidimukui, kaip kamuoli rident reik, ir prizas gesintuvas gesinti trinčiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 06 06, 21:36)
Pirkau, vilniaus gatvėj, einant nuo rotušės, po kaire puse ten yra kelios dailės parduotuvės, ir vienoj, kuri šalia prie hnasa bankomato atradau, ten daug fainu dalikėlių yra mirksiukas.gif


Ačiū aciuks.gif už informaciją, žinau aš tą parduotuvėlę, lėksiu pirmadienį papkės ieškoti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(convict @ 2008 06 06, 14:02)
Sakykit, o kada jūs darot židinio uždegimo tą visą ceremonija? Aš buvau anksčiau sumasčius kad prieš 12 val, o dabar mastau kad gal reiktų su pirmu užsėdimu g.gif


Asmeniškai aš židinį uždegu pirmu užsėdimu smile.gif, o viename iš mano pirktinių scenarijų yra pasiūlyta, tokia idėja, židinį uždegti bažnyčioje. Kunigas, pasimeldęs už šio Židinio ramybę, šviesą ir šilumą, jį pašventina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaGita: 06 birželio 2008 - 21:53
MamaGita, o tu tiek daug esu scenarijų pirkus?

O papke jeigu nori galiu nufotkint ir įmest parodyt mirksiukas.gif žinau kad buvo ir kitokių spalvų, bet man šitos norėjosi, nes planuoju auskinę suknelę dėtis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 06 06, 22:56)
MamaGita, o tu tiek daug esu scenarijų pirkus?

O papke jeigu nori galiu nufotkint ir įmest parodyt mirksiukas.gif  žinau kad buvo ir kitokių spalvų, bet man šitos norėjosi, nes planuoju auskinę suknelę dėtis rolleyes.gif


Labai norėčiau papkės nuotraukytės bigsmile.gif , turiu 4 pirktus scenarijus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaGita @ 2008 06 06, 23:00)
Labai norėčiau papkės nuotraukytės  bigsmile.gif


Einu fotkint biggrin.gif
Atsakyti