Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Receptai su nuotraukomis
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Antri patiekalai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
***Meskute***
QUOTE(Ingule20 @ 2008 05 28, 18:58)

user posted image
išvirtus apkepiau ant sviesto keptuvėje-tingėjau terliotis su orkaite-užbarsčiau sūrio ir valgiau su grietinės-majonezo-pipirų ir krapų "padažu".
*

Nu toc kaip Cilei bigsmile.gif ,leksiu ryt pirkt thumbup.gif
freimule
Malonu, kad patiko flirt.gif tik kad kaina tokia, lyg čiliake ir valgytum biggrin.gif
mammka
QUOTE(Ingule20 @ 2008 05 28, 18:58)
išvirtus apkepiau ant sviesto keptuvėje-tingėjau terliotis su orkaite-užbarsčiau sūrio ir valgiau su grietinės-majonezo-pipirų ir krapų "padažu".
*

Niam niam bigsmile.gif .Jetaus,kaip skaniai atrodo,reiks pabandyt bigsmile.gif
***Meskute***
QUOTE(Ingule20 @ 2008 05 28, 21:04)
Malonu, kad patiko  flirt.gif  tik kad kaina tokia, lyg čiliake ir valgytum  biggrin.gif
*

Na joooooo kaina tai doh.gif ,bet negi Ciliake puse kg porcijoi g.gif ,nemanau schmoll.gif
Tuoj eisiu bandyt darytis ,imesiu poto foto ax.gif
Geiša
QUOTE(seksimeske @ 2008 05 28, 21:40)
Na joooooo kaina tai  doh.gif ,bet negi Ciliake puse kg porcijoi  g.gif ,nemanau  schmoll.gif
Tuoj  eisiu bandyt darytis ,imesiu poto foto  ax.gif
*

Aha, ciliake, puse kg porgija, nes deda visa dezute mirksiukas.gif [COLOR=yellow]teko ten padirbeti, siek tiek zinau ju virtuve [COLOR=yellow]
Srove
QUOTE(*Spyglė* @ 2008 05 28, 14:37)
vakar dariau  cicinskus  smile.gif
*

Oi kaip skanu wub.gif kaip noreciau doh.gif
Ir skorpionzuves taip pat, koldunus nesenai valgiau, ale ir tu neatsisakyciau doh.gif
Ot ,,apzora''esu doh.gif
***Meskute***
QUOTE(sandrucka @ 2008 05 28, 21:48)
Aha, ciliake, puse kg porgija, nes deda visa dezute  mirksiukas.gif   [COLOR=yellow]teko ten padirbeti, siek tiek zinau ju virtuve [COLOR=yellow]
*

Na galiu zn pasigincyt tongue.gif ,katik isviriau visa dezute ,tai ten i porcijoi kiek atnesa gal net maziau nei puse buna doh.gif

Papildyta:
Mano siandienine vakariene blush2.gif
Uzkepti koldunai thumbup.gif
user posted image
Raseliuke
QUOTE(seksimeske @ 2008 05 28, 23:23)

Papildyta:
Mano siandienine vakariene  blush2.gif
Uzkepti koldunai  thumbup.gif
user posted image
*

labai skaniai atrodo thumbup.gif

freimule
QUOTE(seksimeske @ 2008 05 28, 21:40)
Na joooooo kaina tai  doh.gif ,bet negi Ciliake puse kg porcijoi  g.gif ,nemanau  schmoll.gif
Tuoj  eisiu bandyt darytis ,imesiu poto foto  ax.gif
*

Nesuprask tu mano žodžių paraidžiui biggrin.gif aš juk juokauju... O tu visą puskilogramį ir suvartojai? blink.gif lotuliukas.gif
linxmutee
uzsimaniau uzkeptu koldunu bigsmile.gif planas vakarienei jau yra thumbup.gif aciu uz ideja 4u.gif
Opdum
Sparkling tavo ryba wub.gif essen.gif: rašyk adresą atvarau jau cool.gif
***Meskute***
QUOTE(Ingule20 @ 2008 05 29, 07:17)
Nesuprask tu mano žodžių paraidžiui  biggrin.gif  aš juk juokauju... O tu visą puskilogramį ir suvartojai?  blink.gif  lotuliukas.gif
*

Na issiviriau tai visa pakeli blush2.gif ,bet suvalgiau tik puse rolleyes.gif
Pukis Baisalis
QUOTE(JoanaS @ 2008 05 28, 17:53)
o tai čia virtus koldūnus?
*

as dedu nevirtus, apkepu karstam aliejuje
Opdum
Ingule20 koldūnai niam niam atrodo essen.gif:
freimule
QUOTE(Lera @ 2008 05 29, 12:28)
Ingule20  koldūnai niam niam atrodo essen.gif:
*

Ačiū ačiū blush2.gif blush2.gif
O ką šiandien gaminsit?? Aš tai "pasinešiau" ant pusfabrikačių, šiandien žuvies pirštelių noriu bigsmile.gif su bulvių koše...
Opdum
aš gaminau musytė marinuota majoneze su bulvėm valgėm su agurku essen.gif: tik nespėjau nufotkint doh.gif:
afraid
QUOTE(Lera @ 2008 05 29, 13:42)
aš gaminau musytė marinuota majoneze su bulvėm valgėm su agurku essen.gif: tik nespėjau nufotkint doh.gif:
*

Ar skani musytė buvo biggrin.gif
nepyk žinau,kad pasitaiko,bet super gavosi lotuliukas.gif musyyyytėė lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Arraja*
QUOTE(afraid @ 2008 05 29, 14:12)
nepyk žinau,kad pasitaiko,bet super gavosi lotuliukas.gif musyyyytėė lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif buciau nepastebejus lotuliukas.gif
Neapsisprendėlė
Tiesiog noriu pagirti šios temos dalyves už idėjas, mintis, nuotraukas ir aišku išbarti už nuolat keliamą alkio jausmą. Mėgstu kartais pasisukioti virtuvėje, todėl bandysiu jungtis prie Jūsų.
mammka
QUOTE(Lera @ 2008 05 29, 10:11)
Sparkling tavo ryba wub.gif essen.gif: rašyk adresą atvarau jau cool.gif
*

Su malonumu mirksiukas.gif .Liko dar nemazai,baisiai sotu biggrin.gif .
Wild Flower
Mano šiandienos pietūs - sveikuoliškas varškės apkepas mirksiukas.gif
Varškę (~300g), mėgstamo skonio jogurtą (~100g), cukrų, dviejų kiaušinių trynius, nutarkuotą citrinos žievelę, porą šaukštų manų ir porą šaukštų sėlenų gerai pertrinam, išmaišom, tada supilam išplaktus baltymus, atsargiai permaišom. Į kepimo indą pilam truputį varškės masės, tada išdėliojam pjaustytus obuolius, pabarstom cinamonu, kokoso droždėm, užpilam likusia varškės mase ir kepam karštoj orkaitėj. Skanaus! 4u.gif

Man labai patiko, valgiau su tuo pačiu jogurtu, persikiniu thumbup.gif
freimule
QUOTE(Wild Flower @ 2008 05 29, 15:15)
*

Kaip skaniai atrodo essen.gif: bet kur čia tau sveikuoliškas, kai vistiek reikia cukraus dėti biggrin.gif šiaip pagal receptą tai skaniai skamba, reikės išbandyti smile.gif

Lera, nu tu duodi.. Musytes valgai? lotuliukas.gif aš iš pradžių net nepagavau kampo, kas per patiekalas, tik paskui dašilo, kad mėsytė biggrin.gif gaila, kad nenufotkinai, man tu taip gražiai apipavidalini savo patieklaus wub.gif

owly, gal gali parašyti, kaip mėsytę apdoroji į blynelius vyniodama? Man labai patikdavo pirktiniuose blyneliuose mėsytė-tokia lyg blenderiu smulkinta... Nu nesijausdavo jokių gabaliukų išvis. Ir ten tokia kaip virta-apkepta vištiena atrodo būdavo g.gif seniai valgiau, neatgaminu..
Wild Flower
Ingule20, matai, aš cukraus į visą apkepą vos 1 šaukštą nepilną įdėjau irnesakyk.gif Tai užskaitau kaip sveikuolišką biggrin.gif
Nikkė
Stai musu pietu sriubyte pagal modifikuota Sonatinos norvegiskos zuvienes recepta, supaprastinta ir pritaikyta saldytuvo turiniui bei maitinancios motinos poreikiams. lotuliukas.gif

user posted image

Isvirtos bulves, morkos ir juodasis ridikas, likus 10 min iki virimo pabaigos sudeta supjaustyta zuvis ir batviniukai (taip taip, pagalvojau, kad jau juos reikia sunaudoti, nes seniai guli - ir gavosi labai skaniai thumbup.gif ), likus 2 min. sudetos virtos krevetes, zalumynai (kas rasta saldytuve - krapai, kalendra, svogunu laiskai, salotos, spinatai, dar 2 kuriu pavadinimu nezinau blush2.gif ) ir grietinele.
Skanumelis! aciuks.gif Sonatinai.
solo
QUOTE(Nikki N @ 2008 05 29, 16:33)
user posted image
*

essen.gif essen.gif essen.gif mielai sušlamščiau.
Ulė
sriuba ispudinga drinks_cheers.gif
bet as po pietu biggrin.gif

Grietinejej troskintos krevetes friends.gif

keptuvej pakepinam svoguna ant svieto,saukstas miltu,ismaisom,tada suberiam krevetes,apslakstom citrinos sultim,prieskoniais ,suberiam zalumynus ,supilam grietinele ir 5-7 min patroskinam friends.gif

user posted image
6663
labas, mergickos..

Niu sriubos grazumelis blink.gif ..ir tu makaronciku.. blink.gif

vakar kirtau likucius, tai gal shiandien vakare ka nors jums pagaminsiu g.gif
Gal shviezia zuvi ant lauzelio..gal kalakuto deshreliu..? g.gif

ko noretumet? biggrin.gif
grange
pabandžiau ir aš išgirtus vėrinukus, tik be padažo dariau, paprasčiausia vištos krūtinėlė, sumaišiau su majoinezu, ir įvairiais prieskoniais, ir paprika. valgėm su ryžiais

user posted image

nebuvo kada lėkštės gražint blush2.gif

user posted image
6663
QUOTE(grange @ 2008 05 29, 18:52)
pabandžiau ir aš išgirtus vėrinukus, tik be padažo dariau, paprasčiausia vištos krūtinėlė, sumaišiau su majoinezu, ir įvairiais prieskoniais, ir paprika. valgėm su ryžiais

nebuvo kada lėkštės gražint  blush2.gif

*

nu kur jau cia,..ir be grazinimo apetitna.. blink.gif
4u.gif
aguonele
Labai apetitnai grange atrodo thumbup.gif .As ir juos ruosiuos daryti,gal savaitgali jei metu nusipirksiu...
Ir aplamai nebuvau pora dienu, tai matau badu nemirstat lotuliukas.gif Saunuoles thumbup.gif
grange
4u.gif smagu, kad patinka.
kažkaip greit pasidarė, patinka man taip.

Merginos, dar viena idėja. g.gif tik nežinau kur tai padaryti.
dabar pradėjau kelti pas save į dienoraštį nuo pirmos temos kiekvieną recepčiuką, negalvojau kad tiek daug jų ten,( baikit gamint lotuliukas.gif ) būtų labai patogu viskas viename, nes kai reikia kokio recepto, žinau, kad buvo, ir duoduos per visas temas. tai galvoju po biški po biški iš kiekvienos sukelčiau, ten kur su foto, ir dar tos foto matos, neištrintos. bet kur paskiau patalpint? g.gif kaži gal galima atidaryti kaip naują temą, bet į ją nieko nerašyti, tik vis koreguoti ir dėti vien tik receptus su nuorodom, iš visų jau tų temų kur bus g.gif (tokią galimybę aš turėčiau, kad užrakint ir atrakint temą, ir tik koreguot.) tik reikia turbūt parašyt moderatorei ir paklaust ar taip galima g.gif nes jei dėti į kiekvienos temos pradžią, tai koreguoti daugiau nebebus kaip, tik nebent toms, kas turi galimybę (s-dalyvis) ,o aš galiu koreguot tik savo žinutes. ir tada temai pasibaigus vėl peržiūrėt per naują viską ir sukelt. daug darbo gal mastau.gif
Ką manot, ar būtų naudinga? ax.gif
6663
QUOTE(grange @ 2008 05 29, 19:14)
4u.gif  smagu, kad patinka.
kažkaip greit pasidarė, patinka man taip.

Merginos, dar viena idėja.  g.gif  tik nežinau kur tai padaryti.
dabar pradėjau kelti pas save į dienoraštį nuo pirmos temos kiekvieną recepčiuką, negalvojau kad tiek daug jų ten,( baikit gamint  lotuliukas.gif ) būtų labai patogu viskas viename, nes kai reikia kokio recepto, žinau, kad buvo, ir duoduos per visas temas. tai galvoju po biški po biški iš kiekvienos sukelčiau, ten kur su foto, ir dar tos foto matos, neištrintos. bet kur paskiau patalpint?  g.gif  kaži gal galima atidaryti kaip naują temą, bet į ją nieko nerašyti, tik vis koreguoti ir dėti vien tik receptus su nuorodom, iš visų jau tų temų kur bus  g.gif  (tokią galimybę aš turėčiau, kad užrakint ir atrakint temą, ir tik koreguot.) tik reikia turbūt parašyt moderatorei ir paklaust ar taip galima  g.gif  nes jei dėti į kiekvienos temos pradžią, tai koreguoti daugiau nebebus kaip, tik nebent toms, kas turi galimybę (s-dalyvis) ,o aš galiu koreguot tik savo žinutes. ir tada temai pasibaigus vėl peržiūrėt per naują viską ir sukelt. daug darbo gal mastau.gif
Ką manot, ar būtų naudinga?  ax.gif
*

ideja gera.. 4u.gif shaunuole.
aguonele
As nenorejau prie puodu stovet,tai pasitroskinau vistienos.
Recepta esu idejus cia!
user posted image
salotos :burokeliai,melynas svogunas,raugintas agurkas,raudonos pupeles,prieskoniai barsciams ir
alyvuogiu aliejus.
Apsivalgymas mums siandien blush2.gif
*Spyglė*
QUOTE(Wild Flower @ 2008 05 29, 15:15)
Mano šiandienos pietūs - sveikuoliškas varškės apkepas mirksiukas.gif
Varškę (~300g), mėgstamo skonio jogurtą (~100g), cukrų, dviejų kiaušinių trynius, nutarkuotą citrinos žievelę, porą šaukštų manų ir porą šaukštų sėlenų gerai pertrinam, išmaišom, tada supilam išplaktus baltymus, atsargiai permaišom. Į kepimo indą pilam truputį varškės masės, tada išdėliojam pjaustytus obuolius, pabarstom cinamonu, kokoso droždėm, užpilam likusia varškės mase ir kepam karštoj orkaitėj. Skanaus! 4u.gif 

*

thumbup.gif

QUOTE(6663 @ 2008 05 29, 18:17)
vakar kirtau likucius, tai gal shiandien vakare ka nors jums pagaminsiu g.gif
Gal shviezia zuvi ant lauzelio..gal kalakuto deshreliu..? g.gif
ko noretumet? biggrin.gif
*

renkuosi zuvi smile.gif

*

As vis ruosiuosi daryti,bet taip ir neprisiruosiu ax.gif

QUOTE(aguonele @ 2008 05 29, 19:51)
Apsivalgymas mums siandien  blush2.gif
*

niam thumbup.gif
Opdum
QUOTE(afraid @ 2008 05 29, 14:12)
nepyk žinau,kad pasitaiko,bet super gavosi lotuliukas.gif musyyyytėė lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

QUOTE(Dinelė2 @ 2008 05 29, 14:14)
  thumbup.gif  buciau nepastebejus lotuliukas.gif
*

eikit peklon lotuliukas.gif net nepastebėjau vis per ta skubėjimą doh.gif
QUOTE(Sparkling @ 2008 05 29, 14:28)
Su malonumu  mirksiukas.gif .Liko dar nemazai,baisiai sotu  biggrin.gif .
*

bet jau man kaip butu skanu skanu suvalgyčiau akimirksniu essen.gif:

QUOTE(Nikki N @ 2008 05 29, 17:33)
*

eina sau kaip skanu mmm essen.gif:
QUOTE(Ulė @ 2008 05 29, 17:41)
user posted image
*

:wiasco: kažkas nepaprastai nepaprasto wub.gif

eSM/Gaminimui/verinukaiparuosti.jpg[/img]
*

mmmm essen.gif: gali paštu bent gabaliuką atsiust? bigsmile.gif

*

aš dievinu toki maista tik MB nelabai tai retokai tenka daryt , o troškinta vištytė man niam essen.gif:

o aš tuoj kepsiu bandeles su dešrele ir sūriu vakarienei essen.gif:
*Spyglė*
O as jus pavaisinsiu Burito biggrin.gif

user posted image

Tortilijos,pakeptas kiaulienos farsas,kopustas,agurkas,pomidoras,paprika,keciupas,cesnakinis padazas.Skanaus 4u.gif
6663
Recepta esu idejus cia!

salotos :burokeliai,melynas svogunas,raugintas agurkas,raudonos pupeles,prieskoniai barsciams ir
alyvuogiu aliejus.
Apsivalgymas mums siandien  blush2.gif
*

kaip man patinka tokie paprasti patiekalai..shakes..
Aciu nors uz skanu vaizda..
Sriubytė
4u.gif a va cia musu vakariene, tik deje dar vis su internetine kamera fotkinu... istikruju vaidzas geresnis 4u.gif
Dariau taip. Vistiena marinuota prieskoniuose, kiniskame padaze ir majoneze, o kepiau obuoliu sultyse orkaitej ( ten pat ir bulviu griezinelius i pabaiga sumeciau)... dar sviezios salotytes 4u.gif
grange
QUOTE(Eileitija @ 2008 05 29, 22:31)
4u.gif  a va cia musu vakariene, tik deje dar vis su internetine kamera fotkinu... istikruju vaidzas geresnis  4u.gif
Dariau taip. Vistiena marinuota prieskoniuose, kiniskame padaze  ir majoneze, o kepiau obuoliu sultyse orkaitej ( ten pat ir bulviu griezinelius i pabaiga sumeciau)... dar sviezios salotytes 4u.gif
*

čia tai kur? g.gif

oi.. jau rodo foto. 4u.gif
Sriubytė
QUOTE(grange @ 2008 05 29, 22:34)
čia tai kur?  g.gif

oi.. jau rodo foto.  4u.gif
*

uzsizioplinau blush2.gif blush2.gif blush2.gif prirasiau, a foto neimeciau 4u.gif prastai matosi, bet ziauriai skanus vistienos variantas smile.gif thumbup.gif
Tarakoniukass
merginos gelbekit niekaip nepavyksta ydeti maltinuku nuotraukos 4u.gif
Papildyta:
user posted image
grange
QUOTE(Tarakoniukass @ 2008 05 29, 22:47)
merginos gelbekit niekaip nepavyksta ydeti maltinuku nuotraukos 4u.gif
Papildyta:
user posted image
*

http://www.keep4u.ru/ dėk per čia wink.gif

Parašiau moderatorei paklaust dėl tos temos, kaip sakiau, šiandien pabaigiau 1 temą karsta.gif tai dar kai laisvesnė būsiu suvesiu kitas, ir tada jau kai galėsiu sugalvosiu kur patalpint , jei neleis į SM 4u.gif
6663
QUOTE(grange @ 2008 05 29, 22:50)
http://www.keep4u.ru/ dėk per čia wink.gif

Parašiau moderatorei paklaust dėl tos temos, kaip sakiau, šiandien pabaigiau 1 temą karsta.gif tai dar kai laisvesnė būsiu suvesiu kitas, ir tada jau kai galėsiu sugalvosiu kur patalpint , jei neleis į SM  4u.gif
*

savo bloga gal atsidaryk? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Eileitija @ 2008 05 29, 22:39)
uzsizioplinau  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  prirasiau, a foto neimeciau 4u.gif  prastai matosi, bet ziauriai skanus vistienos variantas  smile.gif  thumbup.gif
*

galiu isivaizduot, kaip skanu.. 4u.gif
grange
QUOTE(6663 @ 2008 05 29, 22:56)
savo bloga gal atsidaryk? g.gif

nu aš dar tikiuos, kad leis Sm padaryti kaip norėjau. nes negaliu pasisavinti į savo, kai čia visų foto 4u.gif
Tarakoniukass
user posted image
Papildyta:
Stai ir mano maltiniai su suriu 4u.gif
Aciu qranqe uz pagalba bis.gif
6663
Grange, linkiu sekmes , tikiuosi leis 4u.gif

Tarakoniuk, suvalgyciau visus kiek turi, neblogai atrodo, o i darbo gala ash alkana kaip zveris blink.gif blink.gif blink.gif

biggrin.gif
grange
QUOTE(Tarakoniukass @ 2008 05 29, 23:04)
Aciu qranqe uz pagalba bis.gif
*

kitą kart kopijuok 2 eilutę, tai foto didesnė bus, nes dabar mažutė 4u.gif

QUOTE(6663 @ 2008 05 29, 23:10)
Grange, linkiu sekmes , tikiuosi leis 4u.gif

ax.gif aš ir tikiuos
***Meskute***
QUOTE(Eileitija @ 2008 05 29, 22:31)
4u.gif  a va cia musu vakariene, tik deje dar vis su internetine kamera fotkinu... istikruju vaidzas geresnis  4u.gif

thumbup.gif

QUOTE(Tarakoniukass @ 2008 05 29, 23:04)

thumbup.gif essen.gif
Larissa
kepiau picą šiandien ax.gif pagal našarom čia,SM, rastą vilyttes tešlos receptą nu tiesiog pasaka thumbup.gif man labai patiko,kad nereikia tešlos nei minkyti nei kočioti-labai nemėgstu šio proceso schmoll.gif nervija manę kažkodėl doh.gif
gavosi tokia ne storapadė,bet ir ne plonapadė g.gif labai rekomenduoju pabandyti thumbup.gif
user posted image
P.S. aš dariau pusę su apkeptu kalakutienos faršu/pusę su kalakutienos kumpiu thumbup.gif MB taip prisivalgė,kad nebenorėjo deserto doh.gif blink.gif kam aš jį dariau g.gif
***Meskute***
QUOTE(Larissa @ 2008 05 29, 23:59)
kepiau picą šiandien  ax.gif pagal našarom čia,SM, rastą vilyttes tešlos receptą nu tiesiog pasaka  thumbup.gif man labai patiko,kad nereikia tešlos nei minkyti nei kočioti-labai nemėgstu šio proceso  schmoll.gif nervija manę kažkodėl  doh.gif
gavosi tokia ne storapadė,bet ir ne plonapadė  g.gif labai rekomenduoju pabandyti  thumbup.gif
user posted image
P.S. aš dariau pusę su apkeptu kalakutienos faršu/pusę su kalakutienos kumpiu  thumbup.gif MB taip prisivalgė,kad nebenorėjo deserto  doh.gif  blink.gif kam aš jį dariau  g.gif
*

Mmmmmmmmm, thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.