Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

oi paničkos kiek visko jamu viska ir prisiryju nakčiai nerealiai lotuliukas.gif

mačiau temikė ruošiatės kur ar jau sukurėt ? ( geda bet tingiu viska skaityt ) jei jau yra mestelkit nuoroda ir man plyyyze ax.gif einu nuotrauką savo kokia įmesiu ax.gif
Papildyta:
merginos o kodėl albumas tuščias? unsure.gif ar aš ne ten kažkur pataikiau? fotki com viska keliam? norėjau įdėt o neradau kur verysad.gif
Atsakyti
jau viska rada ir išsiaiškinau tuoj įkelsiu , beja malonu buvo visas pamatyt wub.gif
Atsakyti
as irgi fotke keliu,ale po kurio laiko jauciu issimsiu,nemegstu laikyt savo atvaizdu interneto platybese blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2008 06 07, 22:33)
as irgi fotke keliu,ale po  kurio laiko jauciu issimsiu,nemegstu laikyt savo atvaizdu interneto platybese blush2.gif

o kodėl? bijai kad kas pamatyt gali? biggrin.gif

(jau savo įkėliau, ryt kokios kokybiškesnes paieškosiu ) ( šitoj aš nlb vikusi )) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 06 07, 21:46)
o kodėl? bijai kad kas pamatyt gali?  biggrin.gif


nebijau,tik skaiciau viena straipsni apie foto internete tai nebenoriu viesint foto blush2.gif
Papildyta:
isemiau sita foto,veliau kita ikelsiu,mb sako idedi laukus,o ne save lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif
einu ieskot geresnes doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmergyte: 07 birželio 2008 - 21:55
QUOTE(Lera @ 2008 06 07, 22:46)
o kodėl? bijai kad kas pamatyt gali?  biggrin.gif

(jau savo įkėliau, ryt kokios kokybiškesnes paieškosiu ) ( šitoj aš nlb vikusi )) blush2.gif

Nugi naujų nematau blink.gif .Reik eit temą sukurt plepesiam....prikalbėsim čia per daug biggrin.gif
http://www.supermama...howtopic=321155 prašom užeit biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammka: 07 birželio 2008 - 22:19
QUOTE(Sentinel @ 2008 06 07, 22:35)
Sveikos, pažiūriu kaskart,kaip skaniai gaminat  4u.gif Šaunuolės!Nors aš šianden nieko įpatingo nedariau,bet skaniai gan gavosi
1,Padariau iš širdelių faršą (su kombainu viską dariau),sudėjau kepti su daug visokių prieskonių  user posted image

2, Išviriau bulves košei user posted image

3,Pakepinau pievagrybius su svogūnų laiškais user posted image

4, Sudėjau mėsytę su daržovėm į keptuvę ir įpyliau pieno,bei pakepinau dar user posted image

5, Viską supyliau ant trintų bulvių- gavosi bulvių košė su priedais  lotuliukas.gif  user posted image

Mmmm... bigsmile.gif
Niam, niam, niam... essen.gif
Atsakyti
QUOTE(karpeace @ 2008 06 07, 20:58)
Mmmm... bigsmile.gif
Niam, niam, niam...  essen.gif

ugu, tikrai, kad niam essen.gif

Atsakyti
QUOTE(Nikki N @ 2008 06 07, 21:02)
O ridisiukus taip ranka ispjaustei, ar turi koki aparata?  g.gif

Ranka,labai paprasta.Paimi ridikiuką ir per vidury pjaustai taip /\/\/\/\/\/\/\
kai per visą ridiką apipjaustai,tada patrauki už abiejų pusių,labai gražiai atrodo kietas pomidoras,kivis.Pbandyk,tikrai pavyks mirksiukas.gif Ir stalas puošniai atrodys
QUOTE(organizatore @ 2008 06 07, 21:18)
nesu zuves megeja, bet tikrai turetu but skanu  thumbup.gif

Dėkui,tikrai skaniai buvo 4u.gif
Atsakyti
Kukuliai iš kalakutienos krūtinėlių faršo, virti ant garų, su pievagrybių padažu, salotos maišytos su bazilikų padažu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cili: 08 birželio 2008 - 11:54
QUOTE(Cili @ 2008 06 08, 13:50)
Kukuliai iš kalakutienos krūtinėlių faršo, virti ant garų, su pievalgrybių padažu, salotos maišytos su bazilikų padažu  4u.gif

Mmmm wub.gif griebiu,kol nei viena dar neužmatė lotuliukas.gif
Atsakyti
arba labai didelis gaunasi, arba mažas, niekaip nesumažinu normaliai doh.gif
Atsakyti