Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Receptai su nuotraukomis
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Antri patiekalai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
*Marija*
QUOTE(norkele @ 2008 06 08, 16:48)
o as dabar visada darau pagal Sonatinos recepta http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...p;#entry5761575
man ir geriau gaunasi, ir greiciau
*

Tikrai idomu, reiks pabandyt blush2.gif
6663
QUOTE(Lera @ 2008 06 07, 13:46)
o kodėl? bijai kad kas pamatyt gali?  biggrin.gif

(jau savo įkėliau, ryt kokios kokybiškesnes paieškosiu ) ( šitoj aš nlb vikusi )) blush2.gif
*

ko tai taves neradau, Lerkin mirksiukas.gif

..o kas, nenori laikyti savo foto albume, tai kam prashot duomenu? nepykit, nelabai suprantu..
4u.gif

aciu uz skanestus, apshniukshtinejau, "pavalgiau"..vakare gal irgi ka nors skanaus imesiu mirksiukas.gif cia..
Lalaila_Vln
QUOTE(Raseliuke @ 2008 06 08, 15:09)
šiandieniniai mūsų greiti pietūs:
keptos bulvės, pievagrybių padažas ir salotos
*

kaip bulves skaniai atorodo wub.gif ir tortiliju noreciau
***Meskute***
Prasom vaisintis ax.gif ,lietiniai blynai su desreliu,agurko ir surio ydaru biggrin.gif
Blynai kaip r pas kiekviena tikriausi lietiniai,ydaras ,pieniskos desreles ,agurkas zalias,fermentinis suris,keciupas.Agurka ir desreles supjaustom suri sutarkuojam ,ipilam keciupo ir viska ismaisom.ydara suviniojus ,blynus apkepinti,valgyti su keciupu...Skanaus 4u.gif
user posted image
user posted image
Opdum
QUOTE(6663 @ 2008 06 08, 17:52)
ko tai taves neradau, Lerkin mirksiukas.gif
..o kas, nenori laikyti savo foto albume, tai kam prashot duomenu? nepykit, nelabai suprantu..
4u.gif
*

jau įkeliau 4u.gif nes nori į kitus paspoksot o savęs nerodyt cool.gif
tuoj einu sukelsiu nuotraukas į kompą su mūsų pietum ax.gif
mammka
seksimeske apetitni blynai,jamu vieną biggrin.gif .
Lera laukiam patiekalo bigsmile.gif .
Aš šiandien vištienos suktinukus dariau.Kaip tik į galvą šovė,visai nieko biggrin.gif .Viduj sviesto patepiau,sūris,česnakas ir krapai.Makaronai "kaimiški".Vienintelius vaikis valgo doh.gif .
user posted image
6663
Blyneliai tai labai linksmai atrodo 4u.gif
oi kaip megstu pomidorus su grietine doh.gif , vakar peitums sau visa "bliuda" prisipjausciau ir sukirtau...
***Meskute***
QUOTE(mammka @ 2008 06 08, 20:04)

Aš šiandien vištienos suktinukus dariau.Kaip tik į galvą šovė,visai nieko  biggrin.gif .Viduj sviesto patepiau,sūris,česnakas ir krapai.Makaronai "kaimiški".Vienintelius vaikis valgo  doh.gif .

Imu bigsmile.gif

Gal ir man prisijungima galima ax.gif
Opdum
kimšti makaronai lb skanu, labiau panašu į lazaniją biggrin.gif

user posted image

receptas: makaronai , faršas (kieuliena plius veršiena, išmirkytas piene batonas, pomidoras, svogūnai, krapai prieskoniai, užpyliau su grietinėle pomidoru pasta (ne ketčiupas) sumaišyta su vandieniu (nedaug) prieskoniais užpilama ant visko , indą uždengiu foliją , ir kepu apie 45minites, prieš pabaigą atidengiu folija užbarstau sūrių sumaišytu su krapais ir dar dešimt minučių į orkaitė , veliau kai iškepa viska dar palaikau apie dešimt minučių kad padažiukas susigertu ir skanaus essen.gif:

kukli bet kvapni vakariene braškės su bandelė wub.gif (manau recepto nereikia biggrin.gif ) jei ka braškes cukraus pudrą ir bandeles biggrin.gif essen.gif:

user posted image

Papildyta:
mammka atrodo skaniai o tu čia keptuvei ta suktinuką kepei? gal ir aš ryt padaryčiau turiu krūtinelės nežinau ką sugalvot doh.gif:
6663
nu atrodo gi viskas zinoma, nu bet taip jau sultingai skaniai, kad ner nervas ima biggrin.gif , zodziu-niam 4u.gif
mammka
QUOTE(Lera @ 2008 06 08, 20:27)
kimšti makaronai  lb skanu, labiau panašu į lazaniją  biggrin.gif
mammka atrodo skaniai o tu čia keptuvei ta suktinuką kepei? gal ir aš ryt padaryčiau turiu krūtinelės nežinau ką sugalvot doh.gif:
*

Tavo makarončikai super,apetitą sužadino...

Kepiau keptuvėj,labai greit iškepė.
***Meskute***
Malonu su visom susipazint sunglasses2.gif ,ikeliau ir savo fotke ax.gif
*Marija*
Gaminau sian kuskusa su sojos paploteliais ir troskintomis darzovemis (cukinija, paprika, brokoli, ziediniai kopustai, sparagai, kukuruzai, morkytes apkepintos ir patroskintos su lydytu suriu)
user posted image
Sentinel
Sveikutės, žiūriu ir aš pajutau azartą gaminti ir fotografuoti blush2.gif ax.gif
Didelis ačiū Srovei,kuri įdėjo čia "kepsnį dviems" (nors MB sukapojo vienas lotuliukas.gif ). Taigi,gaminau jį,tik su nugarine.

1, Išmušiau nugarinę,įtryniau prieskoniais, į vidų dėjau: bulves tarkuotas burokine tarka,sūrį fermentinį, pakepintus pievagrybius su svogūnu.Sudėjusi sluoksniais susmaigsčiau mėsytę smeigtukaisuser posted image
2, Pavoliojau kiaušinyje ir džiuvėsėliuose,apkepau keptuvėj ir tada kepiau orkaitėje user posted image

3,Gavosi taip(netaip gražiai kaip Srovei,bet...): user posted image

Nesu gera kulinarė,bet stengiuosi.Atsiprašau,kad kartojau,kaip gaminti (tiesiog kai čia antrą kartą tik dedu,tai nežinau,ar rašyt kaip dariau ar nea... blush2.gif )
uogute
QUOTE(Sentinel @ 2008 06 08, 19:56)
Sveikutės, žiūriu ir aš pajutau azartą gaminti ir fotografuoti  blush2.gif  ax.gif
Didelis ačiū Srovei,kuri įdėjo čia "kepsnį dviems" (nors MB sukapojo vienas lotuliukas.gif ). Taigi,gaminau jį,tik su nugarine.
: )
*

malacius thumbup.gif thumbup.gif
10 balu is desimties biggrin.gif
gaminsiu ir as seknti karta tokius cool.gif
grange
klausykit, iškilo man dabar klausimas, apie grietinėlę. kokią jūs naudojat, na kai būna kas nors troškinta grietinėleje pvz. ta Rama kur yra indeliuose? ar dar kokią?
alexxandra
QUOTE(grange @ 2008 06 08, 23:36)
klausykit, iškilo man dabar klausimas, apie grietinėlę. kokią jūs naudojat, na kai būna kas nors troškinta grietinėleje pvz. ta Rama kur yra indeliuose? ar dar kokią?
*

as asmeniskai perku rama, bet ne ta kur plaktuvo antgalis (sita yra plakamoji, desertine grietinele), bet va sita. Ji liesesne.
user posted image

Bet is esmes, tinka bet kuri grietinele. Nuo Dvaro kartonines dezutes iki Panevezio pieno, kur toks kaip pieno pakelis cool.gif

o cia radau daugiau ir paprastai apie Rama
grange
aha tai rama aš tą ir perku kai darau, bet sakau dar gal kokia.
nes ten anos visos tai kavai rašo, baisiaio riebios, vienas kažkuri margės berots buvo, sutraukė begaminant, o ramos niekada netraukia, net nevisada aš jos gaunu, nesuprantu g.gif
Srove
QUOTE(Sentinel @ 2008 06 08, 21:56)
Didelis ačiū Srovei,kuri įdėjo čia "kepsnį dviems"
*

Oi, prasom 4u.gif nera uz ka dekoti.Tik labai smagu, jei galiu buti nors kuom naudinga drinks_cheers.gif

Dar del grietineles.As tai perku zemaitijos pieno pasterizuota saldzia grietinele.Jei ji kokiam patiekalui per riebi, i ja paprasciausiai galima ipilti pieno ir taip paliesinti, arba maziau naudoti, juk ir gamyboje yra taip gaunama norimo liesumo grietinele mirksiukas.gif
Joana
vištiena su aštriu daržovių padažu 4u.gif

vištienos blauzdeles iškepiau labai paprastai, tik paprieskoniavau ir tiek, bulvės kaip visada virtos/gruzdintos, padažiukui pakepinau šiaudeliais pjaustytą morką, sudėjau pievagrybius, baigiant kepti dėjau cukiniją ir čili raudoną pipiriuką, kario, druskytės, pipirų, pabarsčiau miltais ir užpyliau pienu, troškinau kol sutirštėjo 4u.gif

user posted image
Srove
QUOTE(JoanaS @ 2008 06 09, 08:48)
vištiena su aštriu daržovių padažu  4u.gif
*

Oooo mamulia biggrin.gif nu ir atrodo wub.gif thumbup.gif
Elena
Taip…tai prigaminot vėl... doh.gif
Savaitgalis:

Čia tokis kaip užkandis.Bulvės viskas aišku, ane...Ir silkė.Filė silkės, grybai (čia virti pievagrybiai), virta morka.Viskas sumalame su mėsmalę.Dedame majonezo, žalumynų ir smulkiai pjaustyto svogūno.Galima valgyt ir užtepta ant duonos, o galima tiesiog šaukštais lotuliukas.gif

user posted image

Lašiša orkaitėje.Gabalas lašišos pabarstytas prieskoniais, biški citrinos sulčių, ant viršaus dedam morkų ir aptepam majonezu.Į foliją, ir į orkaitė 4u.gif

user posted image

user posted image

Vištienos kepsneliai su skrebučiais. Vištienos filė supjaustau gabaliukais, pamarinuoju majoneze, tada į kiaušinio plakinį ir į džiūvėsius.Kepama aliejuje 4u.gif

user posted image

Kotletai su špinatais.Reiks jautienos, kiaulienos ir vištienos.Sumalame.Darome faršą kaip kotletams.Špinatus smulkiai pjaustome ir sumaišome su faršu.Darome kotėtus į vidų dedame sūrio gabaliuką.Kepame orkaitėje.

user posted image

Čia desertas 4u.gif

user posted image

Čia atsipalaidavimui tongue.gif

user posted image

Oile*
QUOTE(Elena @ 2008 06 09, 09:20)
[color=purple]Taip…tai prigaminot vėl...  doh.gif
Savaitgalis:

nu nieko sau doh.gif notworthy.gif šaunuolė thumb_yello.gif net ir mano vyras liepė pagirt blush2.gif bebe.gif nu man dar toli toli blush2.gif
Raseliuke
QUOTE(Elena @ 2008 06 09, 09:20)
[color=purple]Taip…tai prigaminot vėl...  doh.gif
Savaitgalis:

*

kaip valgyt užsimaniau blink.gif
jau tokiu grožybių ir skanybių prigaminai

šaunuolė 4u.gif
*Spyglė*
bigsmile.gif Elena,tu saunuole thumbup.gif
Pukis Baisalis
Labas rytas merginos, turiu toki prasyma smile.gif
Saldytuve turiu vakar pagauta starki, gal kas turit kokiu pasiulimu kaip ji skaniai padaryti? blush2.gif
Biski klausimas cia ne i tema, bet man labai patinka cia lankiytis ir matau, jog cia daug kulinariu, tad patarkit ka nors ax.gif
Elena
PB, gali pabandyt taip:

Starkį pabarstome visokiais ten prieskoniais, tada imame virtas morkas smulkiai sutarkuojame. Į jas įmušame kiaušinį. Žuvį apvoliojame miltuose ir aplipdome morkų mase.Kepame įkaitintame aliejuje maždaug 8-10 min 4u.gif

justina_r

user posted image
*

oj koks vaizdelis thumbup.gif
mammka
Nu,mergaitės,sąžinės neturit tokių skanėstų nuo pat ryto padavė doh.gif .Šaunuolės,labai viskas niam niam bigsmile.gif thumbup.gif

Kas čia apie grietinėlę klausė..aš tai dvaro naudoju mirksiukas.gif .
Owly
Man čia lįsti negalima ph34r.gif

Einu meistraut kokių nors lengvų pusryčių ax.gif
Nerytė
QUOTE(Srove @ 2008 06 06, 17:42)

Kazkaip vasara atejo,  visos zvejot pradejo bigsmile.gif ir as tam tarpe, visai nebloga zuvi pasigavau-tilapija,apvoliota kiaus. plakinyje ir voliota i miltus, dziuvesius ir maniakines nu uzkrito, kaip tos seklikes vadinas doh.gif nu nesvarbu, jus zinot biggrin.gif .Padazas:sviestas, svogunai, morkos kai tai pakepa gerai, miltu sauksta ir vel pakepa, puodeli pieno ir grietineles slakeli, beveik tos zuvies ir nereikejo, man buvo skanu ir padazas su bulvemis ax.gif
*

QUOTE(JoanaS @ 2008 06 09, 07:48)

*

essen.gif wacko.gif jomajo kaip skaniai atrodo doh.gif

sveikos beja, aci uuz spaltazodi ir maciau nauja plepalu temele atidaret, kai turesiu daugiau laiko uzsuksiu paskaityneti ax.gif
aguonele
Elena jau tavo spalvu ivairove kokia nuostabi wub.gif wub.gif Apie maista net nera kalbu karsta.gif didis.gif first.gif
(Beje siandien bandysiu tavo lasisos suktinukus su spinatais blush2.gif )

Grange o del grietineles: as tai taip pat naudoju desertine,kaip ir Srove blush2.gif .Kazkada pirkau ramos,bet kaip paskaiciau sudeti tai nelabai radau grietines tik visokiu chemiju kurios isgauna skoni doh.gif ir atsisakiau.O desertine tai skiedziu sultiniu ar pienu tada thumbup.gif

JoanaS tavo patiekalas ir bus isbandytas thumbup.gif atrodo super skaniai
Pukis Baisalis
QUOTE(Elena @ 2008 06 09, 10:25)
PB, gali pabandyt taip:

Starkį pabarstome visokiais ten prieskoniais, tada imame virtas morkas smulkiai sutarkuojame. Į jas įmušame kiaušinį. Žuvį apvoliojame miltuose ir aplipdome morkų mase.Kepame įkaitintame aliejuje maždaug 8-10 min  4u.gif

*

aciu uz receptuka, as ji irgi buvau radus internete, o tu ji gaminai, ar skaniai gaunas? g.gif man tos virtos morkos kazkaip nesirisa, gal del to, kad nelabai man tatinka virtos morkos g.gif
grange
Ačiū už ats dėl grietinėlės 4u.gif
nedaėjo kad galiu skiesti blush2.gif doh.gif doh.gif
Elena
QUOTE(Pukis Baisalis @ 2008 06 09, 11:24)
aciu uz receptuka, as ji irgi buvau radus internete, o tu ji gaminai, ar skaniai gaunas?  g.gif  man tos virtos morkos kazkaip nesirisa, gal del to, kad nelabai man tatinka virtos morkos  g.gif
*

Matau..jei nepatinka virtos morkos tai gal nelabai...nes aš troškintas morkas labai mėgstu.Man skanu buvo.Tik reiki kepti ant mažos ugnies, nes morkos greit sudega 4u.gif
inetum
siandien pietums valgeme vistienos blynelius su ryziais. si patiekala gaminu labai daznai nes labai skanu ir labai greitai paruosiama thumbup.gif

user posted image
viol
QUOTE(tavo_katyte @ 2008 06 09, 06:25)
nu nieko sau  doh.gif notworthy.gif  šaunuolė thumb_yello.gif net ir mano vyras liepė pagirt  blush2.gif  bebe.gif nu man dar toli toli  blush2.gif
*

as kai pamaciau visas tas grozybes, tai net skranduka sutrauke biggrin.gif o maniskis irgi issiziojes ziurejo biggrin.gif

inetum, tavo blyneliai ir mano megstamiausi...as juos vienus galiu valgyt smile.gif
inetum
tai ir mes vienus juos suvalgom jeigu prisikepam per daug biggrin.gif praeidami pro sona vis po viena po viena ir nebelieka tongue.gif
GRAŽINA25
QUOTE(*Marija* @ 2008 06 08, 21:27)
Gaminau sian kuskusa su sojos paploteliais ir troskintomis darzovemis (cukinija, paprika, brokoli, ziediniai kopustai, sparagai, kukuruzai, morkytes apkepintos ir patroskintos su lydytu suriu)
user posted image
*

skaniai atrodo thumbup.gif
mammka
QUOTE(inetum @ 2008 06 09, 13:36)
siandien pietums valgeme vistienos blynelius su ryziais. si patiekala gaminu labai daznai nes labai skanu ir labai  greitai paruosiama  thumbup.gif
*

Kaip blynelius darai? Skaniai atrodo bigsmile.gif .
freimule
Vot eto daaaaa.... Elena, ačiū už idėją, šiandien žuvies file skrebučiuose bigsmile.gif vyrui... o aš tai bėgu vištos file marinuoti, įmesiu vakarop nuotraukas bigsmile.gif
Srove
Oi Elenyte, Elenyte, reikia skubiai varyti i virtuve-tiesiu taikiniu bigsmile.gif , nes po tokiu sedevru neimanoma praeiti pro saldytuva, virykle, paskui stala ir diiiidelius ''bliudus'' ant jo lotuliukas.gif 4u.gif wub.gif
Agniska
QUOTE(JoanaS @ 2008 06 09, 09:48)
*

Mama mia thumbup.gif wub.gif kaip skaniai atrodo 4u.gif
Linucia
QUOTE(Srove @ 2008 06 09, 08:39)
Dar del grietineles.As tai perku zemaitijos pieno pasterizuota saldzia grietinele.Jei ji kokiam patiekalui per riebi, i ja paprasciausiai galima ipilti pieno ir taip paliesinti, arba maziau naudoti, juk ir gamyboje yra taip gaunama norimo liesumo grietinele mirksiukas.gif
*

Grietinėlę perku "Žemaitijos pienas" arba "Baltas" 35%, jei reikia skiedžiu pienu, kaip jau Srove minėjo mirksiukas.gif

*

JoanaS, kaip apetitnai patiekta lėkštutėje thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Jau padaryta Copy-Paste 4u.gif

QUOTE(aguonele @ 2008 06 09, 11:19)

Beje siandien bandysiu tavo lasisos suktinukus su spinatais 

*

aguonele, parašyk, kaip gavosi, aš irgi planuoju šituos fainuolius suktinukus gaminti 4u.gif
aguonele
QUOTE(Linucia @ 2008 06 09, 15:45)
aguonele, parašyk, kaip gavosi, aš irgi planuoju šituos fainuolius suktinukus gaminti 4u.gif
*

Butinai imesiu vakare,jau susisukau viska teliko tik iskepti blush2.gif
Joana
ačiū, merginos, net nesitikėjau tiek liaupsių gaut, nes dariau viską iš to, kas buvo šaldytuve ir kad tik greičiau, bo bais į lauką išlėkt norėjau lotuliukas.gif 4u.gif 4u.gif
freimule
Nu va-kaip žadėjau-vištiena.
Taigi, viskas elementaru- išmušiau vištos filė, paprieskoniavau ir iškepiau keptuvėj, tada-į foliją, ant viršaus tepiau majonezo, ant viršaus ananasai ir sūris. Viskas keliauja į orkaitę. Garnyrui, aišku, virtos apkeptos bulvės ir Dieve, nepamenu, nuo ko (lygtais nuo 6663) nužiūrėtos salotos-marinuoti agurkėliai su majonezu..
user posted image
Wild Flower
Kiek skanumynų... swoon.gif Norėčiau visko ir po daug! biggrin.gif

O pati šiandien kepiau bulvių apkepą - kepimo formelėj sluoksniuoti virtas bulves, prieskonius, kepintus svogūnus, krabų lazdeles, tarkuotą fermentinį sūrį, prieskonius, likusias virtas bulves, krapiukus, prieskonius ir fermentinį sūrį. Kepti, aišku, orkaitėj mirksiukas.gif
Labai labai niam, bet nuotrauka tai visiškai nevykus, mat avariją išimamas apkepiokas patyrė biggrin.gif ir subyrėjo.. verysad.gif

SuperMama
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.