Įkraunama...
Įkraunama...

priemonės skatinančios plaukų augimą

QUOTE(Eveline @ 2008 10 08, 17:35)
nesakai kad nepatinka, tiesiog kadangi si kosmetika iejo i musu rinka maziau nei pries metus, ir isbandziusiuju dar nebuvo, nedrisau buti pirma. Bet atrodo butent su antpilais neturejom problemu. Vat nepatariu pirkti balzamu ir sampunu is zelionos aptekos.
o man po aliejaus-sampuno kaip tik plaukai svarus atrode, jautesi siurkstumas, o ne slidumas ir tai man labai patinka.


joa, man irgi panasiai po to sampuno, plaukai siurkstus toki, kaip dratai, nezinau, atrodo kad sausina labai, todel stovi nenaudojamas.
jau beveik sunaudojau viena antpila su varnalesom, ka zinau koks tas poveikis, ant sirdies ramiau kad kazka tepu biggrin.gif realiai tai nelabai pajutau g.gif

Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2008 10 08, 21:02)
O kentet galima ar nelabai? blink.gif  Hmm gal tada zinot, su kuo numusti ta slykstu kvapa galima?? ax.gif



tik is buteliuko pauosciau ir mano nosiai nelabai patiko biggrin.gif siaip nelabai esu jautri kvapam, cia kaip kam. as tai kentesiu cool.gif
Atsakyti
Naudok kartu su Dermena šampūnu ir želė tai aš va neseniai nusipirkau alpecin c1 šampūną ir prie šampūno iš alpecin dar tą skystį kur skatina plaukų augimą ax.gif bet jei nepajusiu jokio poveikio (o man taip visada ir būna doh.gif ) tai tada bandysiu ta Dermeną nusipirkt rolleyes.gif o čia kas per želė kur paminėjei? g.gif
Atsakyti
Laukiu kol atsiųs iš Amerikos Nutricap vitaminų assa.gif Kažkaip pigiau gaunasi nei LT pirkti. Labai tikiuos, kad pradės plaukai labiau augti, bent jau tose vietose, kur išsilnkę sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Karamel'e @ 2008 10 09, 09:26)
Naudok kartu su Dermena šampūnu ir želė tai aš va neseniai nusipirkau alpecin c1 šampūną ir prie šampūno iš alpecin dar tą skystį kur skatina plaukų augimą ax.gif  bet jei nepajusiu jokio poveikio (o man taip visada ir būna  doh.gif  ) tai tada bandysiu ta Dermeną nusipirkt rolleyes.gif  o čia kas per želė kur paminėjei? g.gif


Ji skirta įtrinti į galvos odą.

O į mano klausimą niekas neatsakys?
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 10 08, 18:50)
nes labai dirgina oda, oda pleiskanoja, sudetyje yra ribojamu ingredientu, kuriu proporcijos smarkiai virsijamos, dar yra vienas draudziamas ingredientas (tiekejai sako kad pakeite ta ingredienta kitais, bet kas gali zinoti...)

o gal gali pasakyti, kuriuos ingridientus turi omenyje?
jei nenori viešai skelbti, gal galėtum parašyt asmeninę žinutę?
Atsakyti
jei ka domina alpecin sampunas su kofeinu, tai eurovaistinej 50 proc nuolaida jam...10 su kapeikom vietoj 20 su kapeikom 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2008 10 09, 23:27)
jei ka domina alpecin sampunas su kofeinu, tai eurovaistinej 50 proc nuolaida jam...10 su kapeikom vietoj 20 su kapeikom  4u.gif  4u.gif  4u.gif

o kam jis? kaip veikia? skatina plauku augima, ar slinkima stabdo. ka tik palikau duse puse savo plauku..... cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 10 09, 23:59)
o kam jis? kaip veikia? skatina plauku augima, ar slinkima stabdo. ka tik palikau duse puse savo plauku.....  cray.gif  cray.gif

raso tai graziai... http://www.alpecin.l...ino/shampoo.php
Atsakyti
sunaudiojau dvio butelkas plius tonika..augimo neskatina,plaukus sausina,slinkimo neitakoja,galvos oda sausina ,pradeda greitai niezteti ja...
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 10 10, 09:07)
sunaudiojau dvio butelkas plius tonika..augimo neskatina,plaukus sausina,slinkimo neitakoja,galvos oda sausina ,pradeda greitai niezteti ja...

aisku, as irgi turiu, bet siuo metu naudoju kita sampuna.. tai ne nzn ar padeda..rolleyes.gif as kaip suprantu tas sausinimas del to, kad jame nera silikono.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 10 spalio 2008 - 10:03
QUOTE(Eveliina @ 2008 10 10, 11:02)
aisku, as irgi turiu, bet siuo metu naudoju kita sampuna.. tai ne nzn ar padeda..rolleyes.gif as kaip suprantu tas sausinimas del to, kad jame nera silikono.. g.gif



Su nagu pakrapsydavau oda ir ji byredavo trypedavo, o po pros dienu plauaki neriebalupoti bet poda labai nieztedavo...va ir visa laime is priemoniu be silikono..
Tiesa man maloniai plauna,taip vesindavo oda.
Atsakyti
aha Man Alpecin'as kaip šamūnas irgi pasirodė nelabai ax.gif tai aš išsiplaunu galva kitu šampūnu, tada tą Alpecin'ą itrinu tik i šaknis palaikau pora min. ir išskalauju smile.gif
Atsakyti