Įkraunama...
Įkraunama...

priemonės skatinančios plaukų augimą

QUOTE(Eve-line @ 2009 04 05, 11:35)
Na siaip manau, kad poveikis pasirodytu po kokiu triju menesiu reguliariai naudojant (3 kartus per savaite). O siaip tamsiaplaukems tamsina plaukus siek tiek, pasausina riebaluotus plaukus, ir stiprina juos. Bet aisku reikia reguliariai naudoti. As tai galvoju pradeti dilgelem skalauti, a vdgug pades greiciau  bigsmile.gif


Aš tai manau, kad tikrai gali padėti, nes dilgėlių poveikis plaukams žinomas jau labai senai g.gif

Aš naudoju Mėtos Dilgėlių ekstraktą, man labai patinka. Tikrai pasausina riebesnius plaukus smile.gif

Dėl plaukų augimo skatinimo tai nežinau, bet manyčiau jei stiprina plauką, tai ir augimą gali skatinti g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimantech: 06 balandžio 2009 - 09:09
QUOTE(Eve-line @ 2009 04 06, 10:02)
poster_offtopic.gif cia sita dilgele su baltais ziedukais? apie sita kalbama? user posted image

Aha, sitos:) man tai jos visai ne dilgeles, nes nuo vaikystes manau kad dilgeles turi "kandziotis" biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 06, 10:39)
Aha, sitos:) man tai jos visai ne dilgeles, nes nuo vaikystes manau kad dilgeles turi "kandziotis" biggrin.gif  biggrin.gif

cia ne dilgele, o Baltažiedė notrelė. Viduramžiais baltais žiedais buvo geltonai dažomi plaukai. VA...
Atsakyti
QUOTE(mandy* @ 2009 04 05, 13:52)
Dilgėlės šiaip būna įvairios, ar yra skirtumas tarp jų? Nes būna ir tokios didelės, ir su baltais žiedeliais.  g.gif  smile.gif


Baltais žiedeliais tai ne dilgėlė, o baltažiedė notrėlė (skaičiau kad nuo grybelio ji padeda).
Atsakyti
QUOTE(saulegraza72 @ 2009 04 06, 10:53)
Baltais žiedeliais tai ne dilgėlė, o baltažiedė notrėlė (skaičiau kad nuo grybelio ji padeda).

Nu va, žinosiu. biggrin.gif
Atsakyti
o kaip ta pylinga su druska darot? cia su juros druska ar kaip? ax.gif
Atsakyti
Baltaziede notrele dar kitaip vadinama baltaja dilgele smile.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif Sakykit, gal kuri bandėt vitaminus su Biotinu? Ar jie nors kiek paskatino plaukų augimą? Jei taip, tai gal žinot, kokio kiekio jo reikia, kad pajaustum kažkokį teigiamą poveikį?
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2009 04 06, 17:27)
Labukas 4u.gif Sakykit, gal kuri bandėt vitaminus su Biotinu? Ar jie nors kiek paskatino plaukų augimą? Jei taip, tai gal žinot, kokio kiekio jo reikia, kad pajaustum kažkokį teigiamą poveikį?


O čia turi omeny geriamus vitaminus ar kaip ampules plaukų šaknims?

Nes jei kaip ampules tai naudoju aš šiuo metu. Bet man šiaip šias ampoles paskyrė gydytojas trichologas daugiau kaip priemonę nuo plaukų riebalavimosi.
galit pasiskaityti štai čia:

http://www.plaukai.l...eid/650/print/1
Atsakyti
Net nžn, man įdomūs visokie atsiliepimai, nes kaip tik galvoju pirkti kažkokių vitaminų ar ko su juo, bet, kad jie nėr labai jau pigūs, tai pagalvojau, kad reikia pirmai čia pas jumis išsiklausinėt ar tikrai verta 4u.gif
O tas ampules galima nusipirkt tik su receptu, ar ir šiaip g.gif?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 06 balandžio 2009 - 16:46
QUOTE(Manija69 @ 2009 04 05, 17:14)
Manau dilgelės gerai,bet Mėtos dilgėlių ekstraktas tai man buvo košmaras,mano plaukai sausesni,o kai su juo praploviau,piršto neįkišau,pakulos blink.gif Daugiau plaut nenorėjau schmoll.gif


as juo tik saknis istepu, nes visiem plaukam buteliuko neuztektu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2009 04 06, 17:44)
Net nžn, man įdomūs visokie atsiliepimai, nes kaip tik galvoju pirkti kažkokių vitaminų ar ko su juo, bet, kad jie nėr labai jau pigūs, tai pagalvojau, kad reikia pirmai čia pas jumis išsiklausinėt ar tikrai verta 4u.gif
O tas ampules galima nusipirkt tik su receptu, ar ir šiaip g.gif?


Man asmeniškai tai BIOTINE ampulės labai geros. Aš labai patenkinta smile.gif
Jų galima nusipirkti ir be recepto. Tik arba internetu per www.plaukai.lt arba tiesiai pas juos ESlaudos SPA centre Vilniuje.

Gal yra ir dar kažkur, bet tikrai nžn unsure.gif g.gif
Atsakyti