Įkraunama...
Įkraunama...

Dekoracijos/ papuošimai šventei

SVEIKOS,

Ką tik puikiai atšventėme 4-ąjį mano dukrelės gimtadienį. Tema - princesių ir princų puota. Dalyvavo 7 vaikai, šventė vyko namuose dėl lietaus, jei būtų švietusi saulutė planavome švęsti Valakampiuose.
Visą scenarijų parašiau pati ir šventė praėjo puikiai.

Dabar namai pripuošti įspūdingomis dekoracijomis iš balionų-turime 4 dideles gėlytes
panašias į šias
http://www.google.lt...o...tml;640;640

Ir didelę dekoraciją kaip vaivorykštę
http://www.google.lt...p...htm;421;299

Atsakyti
sveikos.. as irgi bandysiu pati gamintis papuosimus.. vakar buvau Ornamentuose tai prisipirkau to popieriuko kur burbulus galima pasigaminti ir visokiu formu skylamusiu bei grazuolio popieriaus smile.gif smile.gif .. aciu uz ikvepimus mamytems auksarankems smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 05 06, 19:58)
LABAI gražus dūzgadienis  wub.gif

ačiū 4u.gif
QUOTE(biruteja @ 2013 05 06, 20:21)
O tie skrituliukai kažkokiu specialiu aparatu išspausti  g.gif ? O saldainiukai irgi pačios gamyba? Super viskas  thumbup.gif
Ir gal galit pasakyt spausdinot paprastu printeriu ar spaustuvėj?

Taip, skrituliukai išspausti spec. aparatu,bet spaudžiau patii smile.gif saldainiai ne mano gamybos biggrin.gif
Spausdinausi paveikslėlius paprastu spausdintuvu ant storresnio popieriaus.

QUOTE(PUka @ 2013 05 07, 08:50)
MAn ir labai smalsu kokiu budu burbuliukai padaryti ir ant pagaliuku/smeigtukai ... jei ne spaustuve maketavo tai kokia cia programulka sumaketuojama ? smile.gif

Paveikslėliai iš interneto, tik apkarpyti kompiuterinių programų pagalba.
QUOTE(sidrulka @ 2013 05 07, 10:15)
sveikutės,

man atrodo čia bus gatavai parsisiųsti maketukai iš angliškų tinklapių: įvedate norimą pavadinimą angliškai ir prirašot ,,free printable" ir išmeta visokiausių maketukų, kokių tik širdis geidžia smile.gif paskui ir varvini seilę, nes norisi visko iš eilės smile.gif smile.gif

Dėja, niekas gatavai neparsisiųsta mirksiukas.gif Viskas karpyta tiek kompo, tiek rankų pagalba mano pačios smile.gif Aišku, paveikslėliai kai kurie imti iš esančių ebay servetėlių ar puodelių...
Smagu,kad patiko 4u.gif Dabar ruošiamės dar vienam gimtadieniui,darbo netrūksta biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, ir as noriu pasirodyti kokie piratai siaute per sunaus gimtadieni...
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
Piratu lobis!!!!...
user posted image
Mergaites, o ka jus darot su atlikusia atributika? ismest gaila... ax.gif
Atsakyti
dalį dekoracijų dedu mergaitėms į prisiminimų segtuvėlius, kai ką ir išmetu, kas kartojasi ir ko labai daug lieka. Štai paskutiniojo gimtadienio kai ką perleidau draugei, nes ir ji darys gimtadienį ta pačia tematika... o lėkštutes, puodelius, smeigtukus tai sakiau dar panaudosiu kokiam nors vienam bendram gimtadieniui, kurį užvadinsim ,,Margumynai" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 06 liepos 2013 - 18:21
Vat cia tai gera mintis - "Margumynas". thumbup.gif
Atsakyti
O pas mus buvo Mikės Pūkuotuko tema smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Gal kas zino kaip pasidaryti tokia kabinama girlianda? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2013 07 11, 09:17)
 

arba is krep popieriaus arba is kokiu plasmasiniu atraizu... svarbu spalvu gama ax.gif
As gal net is siulu pasidaryciau, jei man kiltu ideja ax.gif
O cia mano girlianda, vakar su vaiku pasidarem ax.gif
https://fbcdn-sphoto...555552975_n.jpg
ir pasisiuvom va tokia ax.gif
https://fbcdn-sphoto...033685243_n.jpg
Atsakyti
Mergaites pagalbos reikia. Gal kuri žinote kaip išlankstyti? Niekur nerandu smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,
as su klausimu-prasymu ax.gif gal kuri uzmatet dryzuoto popieriaus juodai balto? arba kokiu ideju turit, kaip tai padaryt?
user posted image
Atsakyti
sanet, kur pirkt nezinau, man paprasciausia sausi klijai, juodos juosteles ir baltas popierius. galima baltas popierius, juodi dazai ir trafaretas is kietos pleveles ar is skaidrios plastmasines pakuotes g.gif
Atsakyti