Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas balkone :)

Šį ryt išdygo žemuogytės ir pomidoras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2009 02 23, 11:00)
Šį ryt išdygo žemuogytės ir pomidoras  thumbup.gif


Vajej, sirdele, o ne per anksti??? blink.gif Zemuogytes as sakiau tik kovo pradzioj sesiu, o pomidoriukus tai gal link kovo vidurio ar truputi anksciau. Butinai papasakok kaip toliau seksis, ar neistys sejinukai ir panasiai mirksiukas.gif
Atsakyti
OK, pasakosiu eiga mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai noriu klausimeli viena senbuvem uzduot. Gal kvailai skambes, bet petrazoles reikia ispikuoti? blush2.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš prie daržininkių biggrin.gif Prieš savite pasisėjau trijų spalvų paprikų,o vakar į loveli salotų ir krapų.Lauksiu su nekantrumu rezultatų.
Atsakyti
Sveikute,
Mano ridikai irgi keli siryt prasikale, o paprikos ant skudurelio nekruta g.gif
Vakar dar priekoniniu visokiu prisipirkau. Ryt vel sodinimu uzsiimsiu ir lauksiu daigu. Nu bet jau tiek visko prisisodinsiu kad nezinau kai i balkona sukisiu doh.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Na aš ir šiais metais vėl sėju į vazonus ir balkone auginsiu.Šiandien jau pasėjau:
svogunėlių daugemečių (pirmą kartą žėsiu kas bus)
pomidorų mažiukų vazoninių
krapų
ir kažkokių salotų Kaip atrodo pakelis

g.gif pasiskaičiau ir sužinojau, kad paprikas auginat, bet arba pražioplinau kaip Jūs jas auginat? Kokiose žemėse ir kokiame inde? (na kokia indo talpa turi būti ?)

4u.gif
Atsakyti
pagaliau isdygo keletas krapu ir petrazoliu vazoneliuose.
Papildyta:
ziuresiu kiek isdygs petrazoliu,jeigu labai tankiai tada pikiuosiu,kad pieva nesigautu,pertekliu isvesiu pas mama i darza.
pries pora dienu ant skudurelio suberiau raudonos sladzios paprikos seklas,i salotas dejau paprika tai seklas is karto ir panaudojau,maniau kad dygs blogai,nieko siandien jau per padidinamaji stikla pamaciau kad viena sekla jau skilo ir lenda saknele.
Papildyta:
kadangi balkone pas mane viskas auga tuose ilguose loviuose-vazonuose,tai ten ir paprikos auga.nors galima ir paprastame vazone,bet tada reikes siek tiek didesnio.ir po viena augala i vazona.
Papildyta:
ir zemes perku universalias darzo augalams.
Atsakyti
mm..aišku smile.gif bet ta žėmė tai man nepatinka schmoll.gif pirktinė dabar anyta davė iš savo daržo žiūrėsiu kaip augs nebent pirktinės yra normalesnės ne durpių ax.gif
Atsakyti
laba smile.gif ar neperanksti kaikurios darzeli susikuret? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 02 23, 11:15)
As tai noriu klausimeli viena senbuvem uzduot. Gal kvailai skambes, bet petrazoles reikia ispikuoti?  blush2.gif


aš vis auginu vazonėlyje petražoles, tai stengiuosi rečiau pasėti ir niekad nepikuoju schmoll.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(donata60 @ 2009 02 23, 20:04)
laba smile.gif  ar neperanksti kaikurios darzeli susikuret? ax.gif


manau, kad ne schmoll.gif , petražoles gali augint visus metus, o va paprikas jau pats laikas sėti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(sinta @ 2009 02 23, 15:05)
Sveikos smile.gif

Na aš ir šiais metais vėl sėju į vazonus ir balkone auginsiu.Šiandien jau pasėjau:
svogunėlių daugemečių (pirmą kartą žėsiu kas bus)
pomidorų mažiukų vazoninių
krapų
ir kažkokių salotų Kaip atrodo pakelis

g.gif  pasiskaičiau ir sužinojau, kad paprikas auginat, bet arba pražioplinau kaip Jūs jas auginat? Kokiose žemėse ir kokiame inde? (na kokia indo talpa turi būti ?)

4u.gif


aš balkone pas tėvus esu auginus vazoninius pomidorus thumbup.gif , tai derlius buvo neblogas thumbup.gif tik rūgštoki, gal saulės jiems trūko.
paprikos jau pas mane sudygę, bandysiu augint, kad galėčiau poto i kaima išvešt, esu auginus balkone, bet nesisekė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2009 02 23, 23:38)
aš vis auginu vazonėlyje petražoles, tai stengiuosi rečiau pasėti ir niekad nepikuoju  schmoll.gif  mirksiukas.gif


*****, o as per tankiai pasejau doh.gif doh.gif Na reiks praretinti tada, israusiu bent puse to, ka pasejau doh.gif
Atsakyti