Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas balkone :)

Sveikos sodininkes :)
Jungiuos ir as..:) tiesa siandien dar tik sesiu viska, nes namuose siandien vyko balius :))))
Mano labradoryte visus vazonelius nuo radijatoriaus ant zemes :) ir davai kapstytis :) virtuve buvo virtusi dirva :))))))
Buvau pasisejus mairuna, petrazoles,krapus, melisa, ciobrelius..o siandien planavau sodinti pomidoriukus balkoninius, bet planai pasikoregavao taip kad viska sesiu per nauja :)))))
Atsakyti
QUOTE(Mellynake @ 2009 03 02, 14:18)
Sveikos sodininkes smile.gif
Jungiuos ir as..smile.gif tiesa siandien dar tik sesiu viska, nes namuose siandien vyko balius smile.gif)))
Mano labradoryte visus vazonelius nuo radijatoriaus ant zemes smile.gif ir davai kapstytis smile.gif virtuve buvo virtusi dirva smile.gif)))))
Buvau pasisejus mairuna, petrazoles,krapus, melisa, ciobrelius..o siandien planavau sodinti pomidoriukus balkoninius, bet planai pasikoregavao taip kad viska sesiu per nauja smile.gif))))


Oi kokia pažįstama situacija doh.gif maniškė ir per sėklas ir per gėles eina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aduka @ 2009 03 02, 15:32)
Oi kokia pažįstama situacija doh.gif maniškė ir per sėklas ir per gėles eina doh.gif


is pradziu tai toks nervas paeme, nu bet paskui galvoju nu ir kas jai vistiek vienodai smile.gif atejo aplaize rankas ir veida ir jau tipo drauge smile.gif ka darysi...sesim per nauja smile.gif
Atsakyti
Labas visoms daržininkėms, jeigu neišvysit, tai ir aš prisijungsiu. Tik šiandien apsižiūrėjau, kad yra tokių mėgėjų. Šiemet buvau sugalvojus auginti gėles balkone, tai pasisėjau serenčių, lobeliją ir kažkokią svyrančią naktižiedę- ant pakelio atrodė graži. Ta pačia proga dar nusipirkau ir mairūną- jeigu neklystu- tai čia tas pats raudonėlis, bet pabandysiu. Bet jau pas jus kad prisiskaičiau doh.gif . Buvau girdėjus tik apie balkone auginamus pomidorus ir agurkus, bet jūs atrodo darot stebuklus. Kažkada sėjau krapus, bet užaugo kokią 15cm ir pradėjo ruduoti, todėl nusprendžiau, kad balkonas jiems netinka. Dabar jau apėmė azartas: pranešiau MB, kad turės padaryti lentynėles ir aš užsiimsiu balkonininkyste biggrin.gif . rytoj bėgsiu pirkti sėklų.
Atsakyti
mystical-mairunas ir yra mairunas.raudonelis-dar vadinamas-oreganu.ji ant picu barsto.
jeigu neklystu ta naktiziede-gal tokiais smulkiais ziedeliais-ir naktimis taip fantastiskai kvepia.mes vadiname naktinukemis-gal cia tos pacios geles.
va reikia man ja pasiseti,sedesiu vakarais balkone ir kaifuosiu.gerai,kad priminete.
junkis prie musu,mielai bendrausime.
Atsakyti
Mano agurkai pradejo dygt wub.gif wub.gif Mergos, o kur pigiu loveliu galima isigyti? Bet geresniu tokiu, kad nuo zemiu neissipustu.. 4u.gif
Atsakyti
Pas mane jau irgi daržas ima žaliuoti smile.gif paprikos,salotos,krapai dygsta thumbup.gif
Atsakyti
o as supainio jau kur paprika pasejau,o kur astrius pipiriukus,oi velniava.
ar jus zymites ant vazoneliu kur ka suberete?
as is dantu krapstuku ir popieriaus lapeliu padariau veleveles,ir parasiau pavadinimus,nes zymekliai klijuojami atlimpa.
nu bet varna,ka dabar daryti reikes,kaip atskirti saldziu nuo astriu.
oi gausiu nuo mamos velniu.
Atsakyti
QUOTE(Shlipse @ 2009 03 05, 14:00)
o as supainio jau kur paprika pasejau,o kur astrius pipiriukus,oi velniava.
ar jus zymites ant vazoneliu kur ka suberete?
as is dantu krapstuku ir popieriaus lapeliu padariau veleveles,ir parasiau pavadinimus,nes zymekliai klijuojami atlimpa.
nu bet varna,ka dabar daryti reikes,kaip atskirti saldziu nuo astriu.
oi gausiu nuo mamos velniu.

Na aš markeriu ant dėžutės užrašiau,net pasižymėjau kiek sėklyčių buvo.Žiūrėsim ar visos 100% sudigs. biggrin.gif
Atsakyti
As tai popieriuka ikisau su uzrasu arba ta pati seklu pakeli sonia ikisau smile.gif Viskas aisku kaip ant delno. O del papriku, man atrodo aitriosios paprikos lapeliai buna smulkesni ir pats augalas mazesnis g.gif
Atsakyti
Mačiau Maximoje nakvišos sėklų.Bet gal čia ne ta pati naktižiedė (naktinukė) ?
Atsakyti
ne cia ne ta pasirodo,jau perziurejau kaip atrodo nakvisa,naktiziede.
o tai kok tikrasis naktinukes pavadinimas??
Atsakyti