Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas balkone :)

QUOTE(Zivivi @ 2009 03 19, 13:00)
Tikrai pradziai tiks ir kibiriukai nuo silkiu/majonezo. Tik reikia pasirupinti skylute dugne! smile.gif Tik grozio jokio su tais kibiriukais... Gal apklijuot kazkaip juos imanoma, kad taip i akis nekristu? Nes man ner baisiau, kai namuose vietoj vazonu visokios puškutės laikomos  doh.gif


niu pas mane namie jie nebus, bus balkone, o tas balkonas pas mus nelankomas biggrin.gif nes jis dar ner sutvarkytas doh.gif po remontu pinigeliu pritruko balkonui uzbaigt blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 03 19, 14:06)
niu pas mane namie jie nebus, bus balkone, o tas balkonas pas mus nelankomas  biggrin.gif  nes jis dar ner sutvarkytas  doh.gif  po remontu pinigeliu pritruko balkonui uzbaigt  blush2.gif  biggrin.gif


Tai tuomet jokiu kliuciu nematau mirksiukas.gif Svarbu derlius butu didelis thumbup.gif
Atsakyti
Na atleiskit, kad įkišiu trigrašį, bet man atrodo, kad agurkams kibirėlis per mažas, jame jie skurs ir neduos vaisių. Aš tai sodinčiau plastmasiniame vazone, tokie kurie dedami į gražius vazonus be skylučių.
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 03 19, 13:11)
Tai tuomet jokiu kliuciu nematau  mirksiukas.gif  Svarbu derlius butu didelis  thumbup.gif


niu ziuresim koks cia tas derlius bus biggrin.gif
visko po biski pabandymui siemet prisodinau, kad zinociau, ka pavyks balkone augint, o ko ne, kad zinociau kitiems metams, ko net neverta bandyti auginti balkone smile.gif
QUOTE(Jūržolė @ 2009 03 19, 14:05)
Na atleiskit, kad įkišiu trigrašį, bet man atrodo, kad agurkams kibirėlis per mažas, jame jie skurs ir neduos vaisių. Aš tai sodinčiau plastmasiniame vazone, tokie kurie dedami į gražius vazonus be skylučių.


g.gif niu reiks ziuret g.gif

o tai idomu pomidorams kiek vietos reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 03 19, 15:05)
Na atleiskit, kad įkišiu trigrašį, bet man atrodo, kad agurkams kibirėlis per mažas, jame jie skurs ir neduos vaisių. Aš tai sodinčiau plastmasiniame vazone, tokie kurie dedami į gražius vazonus be skylučių.


Na cia eina kalba apie karnisonus, kurie labai maziukai uzauga g.gif ar as kazka maisau? marimacho, mes apie karnisonus kalbam??? Dar pasakete, kad pasisejote tokiu paciu... Na neesme.
Siaip manau, kad ir iprastiems agurkams pakaktu sitiek vietos, juk agurku saknys nera labai jau dideles, kad vietoj vazono kibiran sodint. g.gif
Atsakyti
Atsiprašau, pražioplinau, kad apie karnišonus kalbat doh.gif . Aš seniau balkone auginau agurkus Monica ir pomidorus Promyk dideliuose vazonuose, gavosi šnipštas - augalai skurdo ir nieko gero neišėjo. Šiemet jau turiu išdygusių vynuoginių pomidorų, tai tikiuosi, kad duos derlių. Gerai, kad sėklų iš anksčiau turėjau, nes šiemet niekur nepavyko rasti.
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 03 19, 14:19)
Na cia eina kalba apie karnisonus, kurie labai maziukai uzauga  g.gif  ar as kazka maisau? marimacho, mes apie karnisonus kalbam??? Dar pasakete, kad pasisejote tokiu paciu...  Na neesme.
Siaip manau, kad ir iprastiems agurkams pakaktu sitiek vietos, juk agurku saknys nera labai jau dideles, kad vietoj vazono kibiran sodint.  g.gif


taip taip as apie karnisonus kalbejau ax.gif

QUOTE(Jūržolė @ 2009 03 19, 14:23)
Atsiprašau, pražioplinau, kad apie karnišonus kalbat doh.gif . Aš seniau balkone auginau agurkus Monica ir pomidorus Promyk dideliuose vazonuose, gavosi šnipštas - augalai skurdo ir nieko gero neišėjo. Šiemet jau turiu išdygusių vynuoginių pomidorų, tai tikiuosi, kad duos derlių. Gerai, kad sėklų iš anksčiau turėjau, nes šiemet niekur nepavyko rasti.



niu as nezinau apie pomidorus anksciau klausiau apie tas veisles kurias as pasodinau, bet tikriausiai niekas neaugino tokiu g.gif
nes as balkoniniu neradau, tai nusipirkau zemaugiu BETA ir OLA POLKA, neaisku augs jie pas mane ar ne g.gif siaip jau sudyge tai grazuciai tokie wub.gif
Atsakyti
Laba diena, ir aš norių į jūsų būrį 4u.gif

Šiuo metu pas mane virtuvėj ant palangės jau gana nemažos sudygusios paprikos, krapai, keli vazoniniai pomidorai, bazilikai, petražolės. Dar pasisėjau petunijų ir stambiažiedžių serenčių. Šiandien ar ryt žadu sėti remontantinių žemuogių, nes prisiskaičiau, kad ir jas galima užsiauginti balkone ax.gif

Labai smagus procesas sodinti, stebėti kaip auga daigeliai, o kai dar derlių gausiu, tai išvis bus thumbup.gif

Pas mane balkonas nestiklintas, tai labai laukiu orų atšilimo, nes ant palangių jau nelabai yra vietos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 03 19, 11:15)
as tai galvoju, gal kartais tiktu po viena agurkiuka isodint i tokio dydzio vazoniuka kaip mazdaug buna majonezo kibiriukas?  g.gif

Kibiriukas turėtų būti,bent jau 10 lt talpos,agurkai augdami ir megsdami vaisius išnaudoja daug maisto medžiagų,o agurkų šaknys netokios ir mažos.
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2009 03 19, 15:46)
Kibiriukas turėtų būti,bent jau 10 lt talpos,agurkai augdami ir megsdami vaisius išnaudoja daug maisto medžiagų,o agurkų šaknys netokios ir mažos.


Tai net ir karnisonams reikia sitiek daug zemes??? O jei i menesi karta patresti darzoviu trasomis? Ar taip negalima? g.gif supainiojot merginos mane... Mano lovys tikrai ne toks kaip 10 l kibiras, neuzaugs tai neuzaugs, kita karta zinosiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 03 19, 14:51)
Tai net ir karnisonams reikia sitiek daug zemes??? O jei i menesi karta patresti darzoviu trasomis? Ar taip negalima?  g.gif  supainiojot merginos mane... Mano lovys tikrai ne toks kaip 10 l kibiras, neuzaugs tai neuzaugs, kita karta zinosiu  rolleyes.gif

Gausi ne per mėnesį kartą,o vos ne kas savaitę laistyt trąšom,o gal ir dažniau,o tai kad kornišonai tai tik agurkų rūšis tokia,o šaknys taigi nemažėja.Pagalvokit kiek tam augaliukui reikia priaugint mažyčių agurkiukų...
Atsakyti
o kaip su beta pomidorais?kiek jiems reikia vietos? blush2.gif
Atsakyti