Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas balkone :)

QUOTE(satanele @ 2009 03 20, 21:55)
Merginos parasykit ,kaip tas dilgeles sutaisyti ,kad gautusi is ju si nauda ,labai aciu 4u.gif

net nezinau, as "is akies" taisau - glebiuka pripjautu (ne nurautu!) dilgeliu i kibira idedu ir tada kartu vandeniu uzpilu. Palieku ramybeje rugti lotuliukas.gif kai jau nemaloniai dvelkia, pradedu savo juoda darba pries kenkejus lotuliukas.gif ir gelems, darzovems puiki trasa gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
Aciu bandysiu 4u.gif
Atsakyti
Oj mergaites, pasikraus tuoj fotikas, tai parodysiu ka mano kate iskrete... doh.gif Bandysiu kaip nors gelbet situacija lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Va lotuliukas.gif lotuliukas.gif
http://public.fotki....i/kyciospoktai/
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 03 21, 10:25)

Oho blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 03 21, 11:25)

oi kliūtų jai nuo manęs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 03 21, 10:25)


ka cia tau taip isdrabste? g.gif petunijas?
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2009 03 21, 15:57)
oi kliūtų jai nuo manęs doh.gif


Negaliu musti... ja ir taip gyvenimas labai nuskriaudes buvo... O dabar va sergam, laukiame tyrimu. Visi jos zbitkai man mieli atrodo, nes juk bet kada galim netekti savo mazutes...

O as va noriu pasiulyti keistis i cilipipiriuka arba jei nebus keitikiu tai dovanoju http://public.fotki....e/imgp0352.html
Pasiimti turbut reiktu maxmimum per savaite, nes agurkiukai gana nemazi, o indelis tai toks doh.gif siandien sau ispikavau sesis, o likusius galiu isdalinti ax.gif
Cia agurkeliai karnisonai, auks labai nedideli, vaisiai taip pat miniatiuriniai wub.gif

Isverte zemuoges doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivivi: 21 kovo 2009 - 15:32
wub.gif ot smagumas lotuliukas.gif bet daigeliai tai apysveikiai wub.gif tad viskas gerai mirksiukas.gif kycei nebuvo ka veikti cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 03 21, 15:31)
O as va noriu pasiulyti keistis i cilipipiriuka arba jei nebus keitikiu tai dovanoju http://public.fotki....e/imgp0352.html
Pasiimti turbut reiktu maxmimum per savaite, nes agurkiukai gana nemazi, o indelis tai toks  doh.gif  siandien sau ispikavau sesis, o likusius galiu isdalinti  ax.gif
Cia agurkeliai karnisonai, auks labai nedideli, vaisiai taip pat miniatiuriniai  wub.gif

Isverte zemuoges  doh.gif


Svarbu žemuogių daigeliai nenulūžo, tai situacija dar išgelbėsi, o tos kicės butinai turi ką nors pridirbti - juk čia žemė, kurią galima pakapstyti. Mano buvo ir gėlių vazoną ne tik pakapsčius bet ir prišikus.

O dar jei galit man apie tuos karnišoninius agurkus papasakokit, aš galvojau, kad jų tik vaisiai maži, o pačios virščios didelės.
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 03 21, 11:25)


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
pas mane kate yra bet nelenda prie sodelio,man sekas biggrin.gif
Atsakyti
na va ikeliu ir as savo darzeli

darzelis

ridikeliai pradejo baisiai stypti, nors ir balkone laikau doh.gif jauciu, kad is derliaus bus tik lapukai biggrin.gif

spinatai kazkokie keisti, kai kurie irgi baisiai isstype (nors nezinau kaip jie turi atrodyt blush2.gif ) biggrin.gif

agurkeliai tai nelabai pas mane, kur sakiau tas vienas isdygo, tai jis toks jau didziulis, sakau, gal ji persodint, nes jis vargsta cia toj mazoj daigyklelej, dar vienas isdygo bet irgi toks varganas verysad.gif

ir kazkodel mano zemuogytes neisdygo verysad.gif

o norejau jusu paklaust, gal jau reiktu paprikytes, pomidoriukus ir petunijas kitur persodinti? kaip manot, ar dar palaukt? g.gif
Atsakyti