Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas balkone :)

QUOTE(Didele_meile @ 2009 04 03, 22:17)
Patarkite!
Noreciau diena savo augalelius isnesti i balkona, taciau ten labai megsta buti mano katute, o ji labai jau nori paragauti mano zalumos  g.gif Galvojau augalus kelti auktyn, bet ju turiu pakankamai daug, neuzteks visiems vietos... Gal kas nors susidurete su panasia problema?


Sveika!

pas mane irgi katinukas gyvena, jau spejo isverst viena loveli, bet bedos nepridare... as balkone ant palanges viska sustacius, jis man uzsilipa ant vazono-lovelio ir vaiksto pakrastelias, i zeme koju nekisa... irgi megejas balkone sildytis rolleyes.gif
jei taviske megsta griauzti ar kitaip niokoti, sustatyk viska ir leisk jai apsiziuret, o pati pasislepk uz kampo su vandens purkstuku, kai matysi, kad jau kesinasi griauzti ar kapstyti stipria srove purkstelk. per keleta kartu tikrai atpratinsi smile.gif ir zinoma, stenkis nestatyti vazonu palei krasta.
As savajam net vieta balkone palikau, kad butu, kur gulet ir jam augaleliai netrukdytu blush2.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif . As taip pat galvoju apie darzoviu auginima balkone ( kokius krapus, svog. laisku, pertazoles), bet yra viena beda, gyvenu paskutiniame auste ir balkonas nestiklintas, tai manau jei pradetu stipriai lyti, tai visos zemes is augaliuku nubegtu kaimynams ant langu. Gal turite kokiu minciu, kaip reiketu auginti darzoves balkone, nepakenkiant kaimynams. Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristepala: 04 balandžio 2009 - 13:15
QUOTE(Kristepala @ 2009 04 04, 13:41)
Laba diena 4u.gif . As taip pat galvoju apie darzoviu auginima balkone ( kokius krapus, svog. laisku, pertazoles), bet yra viena beda, gyvenu paskutiniame auste ir balkonas nestiklintas, tai manau jei pradetu stipriai lyti, tai visos zemes ir augaliuku nubegtu kaimynams ant langu. Gal turite kokiu minciu, kaip reiketu auginti darzoves balkone, nepakenkiant kaimynams. Buciau labai dekinga 4u.gif

Išeitis viena pasidaryt lentynas prie sienos,tai gal lietus ir neišplaks visko,o noras kažką augint sveikintinas thumbup.gif
Atsakyti
Kaip gerai kad pas mane šuo ir jai mano augalai neįdomūs biggrin.gif
Viskas tiesiog akyse auga, bet juokingiausia, kad sėti balkoniniai maži pomidoriukai išdygo kokie... trys. O tie kur aukštesni ir kurių mažiau galėsiu balkone pasilikt tai suvešėjo kaip reikiant biggrin.gif
Atsakyti
Mano pomidoriukai irgi jau išpikiuoti smile.gif Krapai kažkokie nustybę, o bazilikas stovi vietoj sad.gif
Bet vistiek kaifas žiūrint į žalumynus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 04 04, 10:44)
Idejau nauju foto, siryt prifotkinau savo darzeli  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Prasome pasidairyti http://public.fotki....e/imgp0436.html nuo sios foto tolyn iki galo smile.gif


jetau kokie jau dideli visi, o pomidorai jau kokie rolleyes.gif Pas mane dar nė neilindo prieš savaitę pasėti. Kažkaip susivėlinau aš šiemet kol nusprendžiau ką pasisodint doh.gif
Atsakyti
Mergaitės, šiandien mėnulis palankus pomidoriukų ir kitų vaisių, auginančių vaisius virš žemės pikavimui, tad paskubėkit mirksiukas.gif
Aš dar prisisėjau į daigyklas kornišonų, pelargonijų, nasturtų, bet nepažymėjau, kur kas auga doh.gif teks laukti, kol paaugs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 04 04, 09:44)
Idejau nauju foto, siryt prifotkinau savo darzeli  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Prasome pasidairyti http://public.fotki....e/imgp0436.html nuo sios foto tolyn iki galo smile.gif

oho kokie jau wub.gif net užpavydėjau blush2.gif o petražolės wub.gif
o tu krapų nesodinai ar aš nematau g.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz gerus zodzius. Su mama kalbejau, tai ji tik pora pomidoriuku paeme ir viskas. Kur kitus det nezinau doh.gif

QUOTE(furyy @ 2009 04 04, 19:07)
oho kokie jau wub.gif net užpavydėjau blush2.gif o petražolės wub.gif
o tu krapų nesodinai ar aš nematau g.gif


Krapus isroviau velniop. Labai jau nekokie buvo siuliukai smile.gif Petruskas persodinau i vazoniuka wub.gif
Atsakyti
Išpikavau vazoninius pomidoriukus. jau pernakt gyvena balkone, nes žemiausia nakties temperatūra 12 laipsnių (pas mane įstiklintas), tai per 3 dienas labai akivaizdžiai paaugo ax.gif mat, reikėjo jiems šviežesnio nei kambary oro g.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 04 04, 09:44)
Idejau nauju foto, siryt prifotkinau savo darzeli  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Prasome pasidairyti http://public.fotki....e/imgp0436.html nuo sios foto tolyn iki galo smile.gif

thumbup.gif darzelis
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 04, 16:04)
Mergaitės, šiandien mėnulis palankus pomidoriukų ir kitų vaisių, auginančių vaisius virš žemės pikavimui, tad paskubėkit  mirksiukas.gif
Aš dar prisisėjau į daigyklas kornišonų, pelargonijų, nasturtų, bet nepažymėjau, kur kas auga  doh.gif  teks laukti, kol paaugs  ax.gif

Valio pataikiau pomidorus išpikuoti
Išdygs atskirsi kas kur yra
Atsakyti