Įkraunama...
Įkraunama...

Jautiena

QUOTE(bea @ 2006 03 14, 19:00)
Pas mus namie šiandien buvo skani jautiena pietums

Jautienos išpjova, išvirti (kokias 3 val., su svogūnais, prieskoniais)
Bešamelio padažas (100 g. svieste kepinam šaukštą miltų, pilam pieno stiklinę, išmaišom, druska, pipirai, tarkuotas muškato riešutas)
Tarkuoto fermentinio sūrio stiklinė
Žali konservuoti žirneliai

Virtą jautieną supjaustom 2 cm storio gabalais, išdėliojam juos kepimo formoje. Užbarstom nusunktus žirnelius, apipilam padažu, pabarstom sūriu. Užkepam orkaitėje 15 minučių.
skanaus smile.gif

P.S. Jautienos nuovirą panaudojame skaniai sriubytei wink.gif O nuotraukoje matote jau nebedaug belikę, nieko, toj dings viskas, čia dar spėjau pagaut, kad būtų vaizdelis.



Beje, galima daryti šitą patiekalą ir su vištiena ar veršiena. Viena draugė sakė, kad darė su vištiena ir gavosi labai skaniai, vakare bus foto smile.gif
Atsakyti
Aš šiandien irgi gaminau jautieną ax.gif
Dariau taip:
Iš vakaro ją supjaustytą mažais gabalėliais pabarsčiau prieskoniais, užpyliau truputėlį aliejaus ir majonezo.
Gabalėlius apkepiau gerai įkaitintoje wok keptuvėje, paskui uždengiau ir palikau truputį pasitroškinti (bekepant išsiskyrė nemažai skysčio). Tuo metu paruošiau ale Bešamelio padažą (į jį dar įdėjau keptų svogūnų ir pievagrybių). Štai ir mano jautiena wub.gif Buvo labai skanu thumbup.gif Net vyras pagyrė lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Heiki Heiki!: 16 kovo 2006 - 19:54
QUOTE(bea @ 2006 03 16, 13:55)
Beje, galima daryti šitą patiekalą ir su vištiena ar veršiena. Viena draugė sakė, kad darė su vištiena ir gavosi labai skaniai,  vakare bus foto smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif Labai skanu tongue.gif Ką tik pavalgėm essen.gif Ačiū už receptą 4u.gif
Atsakyti
Na as be nuotrauku, pamirsau visai nufotkint, staigiai viskas buvo suvalgyta smile.gif
Troskinau sendiena jautiena su bruknem (tustinu kamera).
Pakepinau jautienos nugarine, supjaustyta kubeliais, svieste, pabarsciau druskyte, pipiriukais, poto sukroviau svogunus, smulkiai supjaustytus, keturis saukstus pomidoru padazo.Gerai pamaisom, pakepinam, idedam miltu sauksta ir kad nebutu labai tirsta, undeniokio truputuka smile.gif Vel viska pamaisom, pakepinam ir suverciam i puoda, idedam brukniu dvi stiklines (cia mazdaug 500g jautienos) ir troskinam, kol mesyte minkstute bus.Cia gaunasi panasiai kaip guliasas, bet su tokiu idomiu skoniu smile.gif Su bulviu kose ir darzovem super, visiems labai patiko smile.gif
Atsakyti
Nu seiminikes padekit man jaunai ir nepatyrusiai. blush2.gif Labai uzsinorejau orkaiteje keptu sonkauliuku, bet turguje kiaulienos sonkauliai atrode labai riebus tai nutariau nupirkti jautienos, bet kai parnesiau namo mane uosviene prigazdino, kad bereikalo nevargciau ir nekepciau, nes man virsus sudegs, vidus bus zalias, o mesa kieta kaip akmuo. Tai va susinervinau ir palikau vyra be vakarienes. Ka man su jais daryti? Suniui atiduoti gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2005 02 14, 16:45)
Jautienos uzkepele

Jums reikes:
400g jautienos
150g ryziu
100g surio
100g grietines arba grietineles
indelio zirneliu
Prieskoniu
Majonezo

As jautiena ruosiu taip, mano vyras pakolkas negali atsivalgyti biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Jautiena pamarinuoti majonezo bei prieskoniu marinate. Paskui mesyte pakepti ikaitintame aliejuje, baigiant iskepti i deti grietines(savo nuoziura). Isvirti ryzius.
Pasku paimti stiklini inda ir sluoksniuoti: ryzius, ant ju jautiena, paskui zirnelius,o ant ju majonezo su tarkuotu suriu (jei indas gilesnis, galima sluoksniuoti viska po du sluoksnius)
Viska deti i mikrobange arba orkaite keliom minutem, kad suris issilydytu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Skanaus thumbup.gif

Aciu uz recepta, labai skanu! thumbup.gif javascript:add_smilie(%22:thumb_yello:%22)

thumb_yello.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
Ne vienas turbut pabuvojote HBH pas Juozapa.Mums labai patinka ten pagaminta jautiena kitoniskai(taip vadinasi ten tas patiekalas).Gal kas zinote ta recepta kaip ten paruosta ta jautiena? g.gif
Atsakyti
vakar dariau BEFSTROGENĄ, pagal ŠITĄ receptą...Vyras sako: čia ne befstrogenas bebe.gif turi būt skrudinta jautiena, užpilta padažu blink.gif Tai kaip iš tikro g.gif
Atsakyti
Vakar pamušiau plonai jautienos nugarinę, paprieskoniavau. Tada apkepiau keptuvėje, įdėjau svogūno, morkų ir užpyliau paprastu grybų sultiniu. Ir taip troškinau apie valandą laiko. Baigiant įdėjau grietinės, krapų, truputį kečupo. Buvo skanu. 4u.gif
Atsakyti
Dar vienas:
SU DARŽOVĖMIS IR ALUMI TROŠKINTA JAUTIENA
600 gr jautienos išpjovos (aš naudojau kitokią)
svogūnai, viena morka, džiovintos arba šviežios petražolės, 1/4 citrinos, du-trys laurų lapai, keli gvazdikėliai, riekelė juodos duonos, viena stiklinė alaus, vienas šaukštas grietinės, aliejaus kepimui, keli juodųjų pipirų žirneliai, truputis druskos.

Jautieną supjaustome griežinėliais, pamušame, pasūdome ir palaikome apie pusę valandos. Tada apkepame keptuvėje su trupučiu aliejaus. Į puodą sluoksniais sudedame apkeptą jautieną, griežinėliais supjaustytus svogūnus ir morkas. Įberiame pipirų, lauro lapelių, užpilame alaus ir vandens, kad vos apsemtų mėsą. Tada įdedame duonos, citrinos, petražolės, gvazdikėlių ir troškiname ant mažos ugnies.
Prieš patiekdami į padažą galime įdėti grietinės. 4u.gif
Atsakyti
BeefStroganoff,musu seimynos 1 miegstamiausiu patiekalu:supjaustau juostelemis,kuo plonesnes,tuo geriau(galima pries pjaustant valandai i saldykli ikist,tada plonytes juosteles gaunasi,kaip pas profus),svogunas,kas kiek miegsta,apkepinam,alyv.al,iberiam druskos,pipiru,grietines su ketchupu ,vandenuka,troskinam ant mazos ugnies.
Atsakyti
Man labiausiai patinka steikas su krauju. Jei jautiena yra ne plonesne nei 2 cm, tai tada toki smota jau galima kepti ant griliaus. Be jokiu marinavimu. Tik pries kepant kokias 6-8 val. palaikyti mesa kambario temperaturoje. Ir dar pries kepant plauksteleti stiprokai delnu per mesos gabala. Ko gero pats grieciausias dalykas, 3-4 min viena puse, tiek pat kita - o po to pabarstyti druska su pipirais - ir su svieziom darzovem. Puikus dalykas. Su taure raudono.
O dar galima dziovinti - bet tai jau ilgas procesas
Atsakyti