Įkraunama...
Įkraunama...

Kur ir kaip susipažinote su MB?

Sveikos mergickos biggrin.gif

Kliausykit, as cia taip pagalvojau, kad butu visai shaunu riomantishku istoriju pasiklausyt kaip su brangiausiuoju susipazhinot.... wub.gif

Mane pavyzdziui manasis rytiniam autobuse i darba uzhkalbino...ir i pasimatyma pakviete... rolleyes.gif
Gal butu ir nieko tokio, bet buvo vasario 14.... biggrin.gif Jis visa kelia spoksojo i mane, as neishlaikiau ir nusishypsojau biggrin.gif Tai sake, kad labai grazi shypsena pasirode ir uzkalbino todel biggrin.gif .

As ka tik buvau kaip ir su savo buvusiuoju sunkiai ishsiskyrus.... unsure.gif Tai paskui pati galvojau, kad visai jau g.gif ... tipo, autobuse pazhindintis.... doh.gif

Bet kaip gerai, mergaites clap.gif clap.gif clap.gif. Kokis geras berniukas.... thumbup.gif Man ex is tikruju labai negeras buvo.... tai jis labai kantriai visas ronas mano uzhgyde.... ir shiaip shvelnumelis tikras thumbup.gif

Draugaut mes praeita vasara pradejom... lapkriti daiktus kruvon sumetem tongue.gif O rugpjucio 14 d. vesialia musu clap.gif clap.gif clap.gif
Vat.

Atsakyti
O as nzn ar ia romatiskai mes pradejom bendrauti ar ne, bet papasakosiu smile.gif

As iki musu meiles pazinojau ji apie 5 metus, nes jis gyveno kartu su mano broliuku! Paskui abu jie baige universitetus ir isvaziavo kas kur sau...Taigi, praejo 3 metu tarpas kai mes su Nerijum (busimuoju vyru) lapkricio 1-aja diena susitikom prie kapiniu (kraupiai skamba). Pasirodo ir jo ir mano seneliai gyvena tame paciame kaime, tik jo seneliai jau abu mire sad.gif , tad jis lanke seneliu kapus,o as proseneliu...ir...kadangi jau buvo praeje trys metai, tai as gi isaugau, pagrazejau tongue.gif Neriukas susizavejo manim labai ir susirades mano tel. nr. paskambino ir pakviete i draugo vestuves biggrin.gif Turejau as tuo metu vaikina sioki toki, bet kadangi megstu baliukus tai sutikau clap.gif Smagu turejom laika...po tu vestuviu jis vis kviete mane atvaziuot pas ji, pat siulesi i svecius, bet as kazkaip nelabai.... g.gif gal kad dar tas senasis vaikinas maise man g.gif

Taigi, viskas tuo ir pasibaige, ir mes nebesusitikom puse metu, kol as neatvaziavau i pajuri ir nepaskambinau jam, kad nusivestu mane kur nors ( jis gyvena Klaipedoje). NA ir nusivede saulelydzio palydeti, ant Palangos tilto ir su lyg sia diena veda mane ir veda wink.gif

Beje, atrode, kad per atstuma meile neimanoma, bet imanoma viskas kai yra didele didele meile! Taigi, musu tas 200km atstumas neiskyre, o netgi pastumejo vestuvems smile.gif

Nagi, laukiam kitu pasakojimu!
Atsakyti
as buvau ketvirtoke ar penktoke, kieme su drauge spardem kamuoli... priejo JIS ir eme atimineti kamuoli, "kibinti", taip sakant wink.gif pats buvo astuntokas tongue.gif taip ir susipazinom, nors vienoj laiptinej gyvenom, bet iki to nesisveikindavom unsure.gif
kai biski paaugom, pradejom ne tik draugiskai vienas i kita ziureti, kelis kartus skyremes ir vel susieidavom, "rimtai" draugaujam 5 metus, 1 gyvenam kartu...
tokia ir istorija..
P. S. Baisiai juokiausi, kai operatorius paklause, ar filmo pradzioje noresim suvaidinti, kaip susipazinom laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Mes susipazinom darbe.viena vasara nusprendziau padirbeti ir isidarbinau prekybos centre. Jis taip pat ten dirbo.Is pradziu bendravom tik kaip draugai, veliau atsirado stipresni jausmai g.gif Kazkaip ne nepajutom kaip pradejom kalbetis apie vestuves ir vaikus.Darbe pietaudavom tik kartu, nors nuo bendradarbiu slepem savo meile wink.gif .
Na ka vasara baiges, isejau is darbo, bet musu jausmai neuzgeso.Nuo draugystes pradzios praejus 7 men mes susituokem, auginam nuostabia dukryte ir esam laimingi. clap.gif
Na stai tokia mano istorija.
Atsakyti
As susipazinau su savo vyrioku pas mane darbe blink.gif dirbau kavinej,tai ateidavo jis kiekviena miela dienele,ir seile varvydavo laugh.gif laugh.gif .Man jis labai is pirmo zvilgsnio nepatiko dry.gif ir vyresnis gerokai jis uzmane.Bet jis is atkakliuju buvo biggrin.gif wink.gif As su juo vis pasiplepedavau ir tiek tongue.gif Su bendradarbiais vis juokdavomes is jo kai ateidavo paspoksoti i mane,vis po darbo siulydavosi pavezeti rolleyes.gif na bet as vis isdidi budavau ir su juo nevaziuodavau,budavo ir taip kas mane parveza laugh.gif laugh.gif Na jis man savo isvaizda nepatiko,kaip sako nemano skonio g.gif buvo,bet kuo daugiau bendraujan tuo labiau jis man buvo prie sirdies rolleyes.gif kazkaip.Na ir po truputuka,pradejau ir as jam kazkokias simpatijas jausti :rolleyes:Juk apie zmogu negali spresti tik is isores.Na o dabar kai atsimenam abu kai viskas vyko tai juokas ima laugh.gif ,o jis tai patenkintas sako-va vistiek mano atkaklumas ir kantrumas nugalejo wink.gif ,o tie kur vezdavo tave tai jiem snipstas tongue.gif
Atsakyti
Geras!

Mes irgi susipazinome darbe. As buvau paskutinio kurso studente ir isidarbinau puse etato ofise. JIS tame ofise dirbo vieno skyriaus vadovu. As paprasiau JI buti mano diplominio vadovu, nes pagalvojau, kad protingas vaikinas pades man vargsei studentei...ir padejo. Taip berasant diplomini, visai netycia, musu studentes ir vadovo santykiai peraugo i tikrus jausmus biggrin.gif
Taip dabar visi draugai juokiasi, kad JIS studente suviliojo biggrin.gif
Stai tokia meiles istorija heart.gif
Atsakyti
Na, nuo mano susipažinimo istorijos tai turbūt pakraupsite smile.gif Būsimasis vyras - mano klasiokas, taigi susipažinome, be abejo, mokykloje rolleyes.gif Pradėjom draugauti 10 klasėj, berods, tai buvo 1994 m. ir nuo tol draugavom su nedidelėm pertraukom, t.y. ne su tokiom, kad visai būtume "nukirtę" viską tongue.gif Paskaičiuokit pačios, kiek šiemet, t.y. kai Mendelsono maršas turėtų skambėti, metų sueina heart.gif
Atsakyti
QUOTE (kava @ 2004 07 15, 12:18)
Na, nuo mano susipažinimo istorijos tai turbūt pakraupsite smile.gif Būsimasis vyras - mano klasiokas, taigi susipažinome, be abejo, mokykloje rolleyes.gif Pradėjom draugauti 10 klasėj, berods, tai buvo 1994 m. ir nuo tol draugavom su nedidelėm pertraukom, t.y. ne su tokiom, kad visai būtume "nukirtę" viską tongue.gif Paskaičiuokit pačios, kiek šiemet, t.y. kai Mendelsono maršas turėtų skambėti, metų sueina heart.gif

Visai nepakraupau... rolleyes.gif
Maniškis ne tik klasiokas, bet ir kaimynas buvo, tiesa draugaut mes pradėjom tik 12 klasėj, susituokėm dar po dviejų metų, o antradienį jau 8
metų vedybų sukaktuves švęsim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Ajuss @ 2004 07 15, 12:25)
Visai nepakraupau... rolleyes.gif
Maniškis ne tik klasiokas, bet ir kaimynas buvo, tiesa draugaut mes pradėjom tik 12 klasėj, susituokėm dar po dviejų metų, o antradienį jau 8
metų vedybų sukaktuves švęsim rolleyes.gif

tai gerai smile.gif O tai dažniausiai tenka girdėti - " ojei, su klasioku, ir dar tiek draugaujat!" Kartais net nesinorėdavo pasisakyti tiesos, o tai nervindavo biškį mad.gif
Atsakyti
kava, tarp kitko, mes irgi 1994m draugaut pradėjom wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Ajuss @ 2004 07 15, 12:32)
kava, tarp kitko, mes irgi 1994m draugaut pradėjom wink.gif biggrin.gif

Nu tai, vadinasi, jubiliejiniai metai abiems, tik jubiliejai biškį kitokie clap_1.gif
Atsakyti
o musu pazhinties istorija, ko gero, me spasakosim savo vaikams ir anukams, nes labai jau keistai viskas gavosi smile.gif

12 klaseje dalyvavau respublikineje olimpiadoje siausliuose. ten susipazinau su tokia pana ish mazheikiu, su kuria labai staigiai susidraugavom. prasidejo susirashynejimai, susiskambinimai ir pan. viena diena ji atvazhiavo pas mane i svecius i klaipeda ir atsiveze kruva nuotrauku. vienoju ju buvo mano dabartinis vyras smile.gif bet tuo metu ash pazhiurejau i ji ir pagalvojau "na jau tokio berno man tikrai nereikia g.gif"

paskui ash istojau i VU, ta pana pasiliko shiausliuose, bet kartais atvazhiuodavo pas mane i Vilnius. ir is mano mobilaus vis rashe kazhkam sms, tipo "labas, kaciu, cia tavo pantera" ir pan. mad.gif pasirodo, ji rase taz zhinutes tam paciam bahurui! (shita ash supratau, tik kada susitikau su juo asmenishkai ir prisiminiau, kad esu maciusi jo nuotraukas)
kai tik ji ishvazhiuodavo, prasidedavo skambuciai ish jo puses - tipo, kas tu tokia, ko nori, kodel neprisistatai ir pan. o ka ash galejau jam pasakyti?!

zhodzhiu, bendravom mes shitaip sms-ais su didziulem pertraukom kokius 1.5 metu. galu gale nusprendeme susitikti smile.gif
birzhelio 22. ishlaikytas paskutinis egzas. panos geria barake. TAI KOKS DAR GALI BUTI PASIMATYMAS?! smile.gif kai jis paskambino, as "velavau" kokias 1.5 valandos. visa ta laika, kol mes baliavojome, jis lauke manes prie planetariumo smile.gif

kai ishsiaishkinome, kas ir kaip, pakvieciau ji pas save i svecius (tam paciam vakarui buvo paskirtas dar vienas pasimatymas, tai kad reikejo juos abudu sutalpinti i dienotvarke, bet taip, kad jie nesusitiktu smile.gif)

atvazhiavo. kostiumotas. grazhus. su mano megstamiausiais sausainiais. wub.gif praplepejom visa vakara, prisizhvengiau iki pilvo skausmu ir ... jis ishejo. atejo kitas, o ash skubiai ishtriniau ish telefono jo numerius, zhinutes ir pan.

mazdaug spalio pabaigoje man pradejo knieteti, jog butu visai faina dar su juo pasimatyti wink.gif BET KONTAKTU TAI NERA!!!! ohmy.gif
jis paskambino pats lapkryti. sutitikom kelis kartus (tai nebuvo pasimatymai!)...

paskui ishauso lemtinga diena. JIS PAPRASHE MANES SUVAIDINTI JO PANA PUSKES GIMTADIENY!!!! blink.gif ohmy.gif sutikau... suvaidinau... uzhsikabinau... atejau pas ji pernkvuoti... ir taip ir pasilikau su juo wub.gif

(po savaites jis jau vezhesi mane pas savo tevus)
dabar jau beveik 3 metai, kaip mes kartu wub.gif laiminga esu nezhmonishkai smile.gif ko ir jums linkiu

P.S. sorry, kad taip daug prirashiau, bet labai jau knietejo pasipasakoti smile.gif
Atsakyti