Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus raj. Pagiriai darželis Pelėdžiukas

Gal galite pasidalinti patirtimi apie šį daržeį ir jame dirbančius pedagogus ir ugdymo salygas.
Atsakyti
As taip pat noreciau isgirst kokiu nors atsiliepimu apie Pagiriu darzeli:rolleyes:
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif kadangi mes gyvenam Pagiriuose, o cia daugiau darzeliu nera, tai eisim i sita darzeli, nors kol kas esam uz borto ir nepatenkam i ta vaikeliu skaiciu, kuri ima unsure.gif mamytes, kurios jau vaikstote i si darzeli - atsiliepkite! gossip.gif
Atsakyti
Ar tiesa, kad į š į darželį priima tik nuo 3 metukų? verysad.gif O kur dėti lialių, kai po 2 metų reikia grįžti į darbą? doh.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 09 balandžio 2010 - 07:27
Taip - Pagiriuose vaikucius priima tik nuo 3 metu. Deja.
Man taip pat iskyla klausimas - kur palikti savo pipira, kai po poros metu teks grizti i darba. Siandiena buvo "darzeliu" diena. Nulekiau i darzeli salia savo darbovietes - darzelis Zveryne. Visai maloni direktore pasake, kad nera net kalbos apie vaikuciu is RAJONO uzrasyma i darzelius, esancius VILNIAUS MIESTE. Plius, jau seniai nebetaikomas tas "darbovietes" prioritetas sad.gif
Tada skambinau i svietimo skyriu...tiek miesto, tiek rajono...ir ka...pastarojo atstove APGAILESTAUJA< ir negali niekuo padeti, ir ji, deja, NEGALINTI MANO VAIKUI DARZELIO PASTATYI...tad mano vaikas kaltas, kad gyvena Pagiriuose, ir kad ale "jam" priklausantis darzelis i ji atkreips demesi, tik, kai mazyliui sueis 3 metai.... blink.gif blink.gif blink.gif

tai yra absurdas, tikra bananu salis...man svietimo skyriaus darbuotoja aiskina, kad ji nepastatys darzelio, kad anksciau tokio poreikio nebuvo, kad tiek vaiku nebuvo - kazkokias nesamones sapalioja...o sprendimo jokio pasiulyti negali...
pikta esu...is galvos neiseina mintis..ka darysim...laikas bega greitai...seneliai toli..aukle - hmmm toks siaip sau reikalas...bet juk galiausiai kazka nuspresti teks...
Atsakyti
QUOTE(Edit_a @ 2010 04 19, 16:25)
<...> pikta esu...is galvos neiseina mintis..ka darysim...laikas bega greitai...seneliai toli..aukle - hmmm toks siaip sau reikalas...bet juk galiausiai kazka nuspresti teks... <...>

Tikrai ne tiek liūdna, kiek pikta verysad.gif Gerai, kad aš registruota vis dar ne pas vyrą Pagiriuose, o Vilniuje doh.gif Taigi manau teks vaikutį registruoti Vilniuje (tėvų bute) ir vesti į darželį, kurį lankiau pati unsure.gif

Na, pas mus seneliai (ir mano, ir vyro tėvai) netoli, bet jie gi irgi dirbantys verysad.gif Auklei tiek pinigų "lišnų" tikrai neturim verysad.gif

Oj, kažkokia nesąmonė doh.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif
senokai į šią temą kas nors rašė... o paplepėt yra apie ką - ką daro jūsų vaikučiai to nesibaigančio Pagirių darželio remonto metu? kur būna? su kuom?
SItuacija iš ties absurdiška - nuo rugpjūčio mėn. darželis uždarytas, buvo kažkokia nesamoninga grupė bendro lavinimo mokykloje ir tai ji atsirado tik tada, kai aktyvesni arba visiškai beviltiškoj situacijoj likę tėvai pradėjo skambinėti į visas imanomas institucijas, kur valdininkai tik išgirdę dėl skambini iš kart sakė: Žinom, žinom, sprendžiam. Ir surado gi sprendimą. Šaunu! iki 12 val. vaiką-darželinuką, be maisto ir tikrai nenormaliom sąlygom galėjo prižiūrėti bendro lavinimo mokykloje, o ką daryt po 12 val. su vaiku? darbe po stalu laikyt? prieš 1,5 mėn. pati skambinau į darželį, klausiau - kada žadama užbaigti remontą? sakė, greitai, iki lapkričio, nes tuo metu džiuvo užbetonuotos valgyklos grindys, praeitą savaitę (t.y. jau įpusėjus lapkričiui) sakė, kad baigs iki naujųjų metų, nes dar... DŽIŪNA GRINDYS VALGYKLOJE!!! lotuliukas.gif aš ne statybininkė, bet net nežinant visų statybų ir remonto darbų subtilybių atrodo keistai, kai cementuotos grindys džiūna 1,5 mėn. blink.gif O keisčiausiai atrodo tai, kad lenkų pradinė mokykla tose pačiose patalpose ramiai sau veikia. Atsiliepkit, tėveliai, kam dar netruko kantrybė sulaukti darželio remonto pabaigos.
Atsakyti
QUOTE(tyliuke @ 2010 11 24, 20:49)
<...> o paplepėt yra apie ką - ką daro jūsų vaikučiai to nesibaigančio Pagirių darželio remonto metu? kur būna? su kuom?
SItuacija iš ties absurdiška - nuo rugpjūčio mėn. darželis uždarytas, <...>

O siaubas, kokia nesąmonė doh.gif
Atsakyti
Jo, buvo cia siaubo PAgiriu darzelio lankytojams, bet idomu kaip sekasi dabar, kai darzelis jau suremontuotas ir vaikuciai grizo i ji. Kokie atsiliepimai dabar?
Atsakyti
Mūsų draugų dukrytei greit bus 3 metukai, tačiau darželyje vietos jai nėra verysad.gif (nors užrašė vos gimusią) doh.gif įdomiai čia... nejaugi ir mums taip bus? schmoll.gif
Atsakyti
As girdejau kazkokius pletkus, kad Vaidotuose zada kazkoki mini darzeli dar ikurt. Patalpose, kur tos zemes ukio mokyklos bendrabutis yra. Bet dar nieko konkreciai nezinau.
Atsakyti
QUOTE(Migluzee @ 2011 09 24, 04:05)
As girdejau kazkokius pletkus, kad Vaidotuose zada kazkoki mini darzeli dar ikurt. Patalpose, kur tos zemes ukio mokyklos bendrabutis yra. Bet dar nieko konkreciai nezinau.


Kiek girdejau, tai ta darzeli tikrai atidarys, tik klausimas kada. As jau ir prasyma esu parasius, kad mano vaika priimtu, tai tikiuosi, kad irengimas neuztruks labai ilgai smile.gif
Atsakyti