Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios (blogiausios) kavinės-restoranai Kaune

QUOTE(Zaneta S @ 2008 09 28, 20:08)
kas del kinieciu, tai anksciau valgydavom PAS ALI, bet kai atradom PANDA, tai tik cia ir lankomes. maistas tai skanus ir PAS ALI, bet tik tiek... lekstes apdauzyutos, stalai nevalyti, padavejos susiraukusios. o PANDOJ labai superinis aptarnavimas, aplinka fainesne, yra kampelis vaikams pazaisti, nu o maistelis tai pasaka. butinai pabandykit baklazanu zuvies skonio su cesnakais. pirstukus aplaizysit


O kaip Pandoj porciju dydziai, panasus kaip Pas Ali? nes pas Ali mes dviese su saviskiu visada imam maza porcija per puse ir abu pavalgom g.gif
Atsakyti
o kur ta PANDA? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2008 09 29, 17:55)
o kur ta PANDA?  blush2.gif


Atidžiau skaityt reikia, Simačka vienu puslapiu atgal jau pranešė kur mirksiukas.gif mirksiukas.gif

QUOTE(simačka @ 2008 09 12, 20:18)
Daukšos 51, priešais šokoladinę, senamiestyje čia. Vakar su vyru buvom užsukę pavakarieniaut, eilinį kartą labai patenkinti išėjom  mirksiukas.gif Šiandien papietaut norėjom užeit, bet nelabai laiko užteko, tai savaitgalį turbūt užeisim thumbup.gif


O čia jei norit apie Gan bei http://www.ganbeicity.lt/ šiaip tai superinis maistelis, man dar patinka Pekinas Kalniečių prekybos centre, aišku interjeras nėr ką lygint, bet skanu, toks paprastas kabakėlis, bet kai eini pavalgyt o ne pasidairyt tai tinka, o ir kainos nesikramto, va kur gyvenime mano kojos nebus tai Čane, nu ten tai katastrofa kažkokia, maistas šlykštus burnoj veliasi, o kainos panašiai kaip Gan bėjuj doh.gif doh.gif niekur dar nebuvau tai neskaniai pavalgius doh.gif

Cepelinai dar neblogi būna "Briedžių medžioklėj" mes ten kelis kart buvom tai nenusivylėm, o Tigrasoj jau du kart apsvilom vieną kart labai neskanūs buvo, o paskutinį kartą tai dar ir nedavirę doh.gif doh.gif

Reiks dabar Megoj šturmuot tą naują kaboką, Tfilisi man atrodo vadinasi jei gerai atsimenu, oi šiaip jeigu norit skaniai užkramtyt rekomenduoju Ramzį, ten va ir porcijos didelės ir skanu ir kainos nėra atominės plius dar pilvo šokis, bet su vyru likom labai patenkinti tikrai labai skanu, kažkas panašaus ir Al Divan tik aš ten per balių buvau tai nežinau nei pati ką valgiau doh.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carevna: 29 rugsėjo 2008 - 17:53
O gal kas lankėtės Senamiestyje Daukšos gatvėje kiniečių retorane? Mačiau naujas atsidarė, vietoj buvusios maisto parduotuvės smile.gif
Atsakyti
O kaip jums "Portofino", girdejau, kad ten jauku. Ar lanketes?
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2008 09 29, 16:13)
Apsilankaiau su dukryte ir aš PANDOJ  smile.gif Galiu pasakyt tik gerus žodžius  thumbup.gif
Aplinka puiki, porcijos nemažos, skanios + kainos normalios  thumbup.gif Aptarnavimas  thumbup.gif  Tikrai daug geriaus nei PAS ALI  smile.gif
Panda yra kinietiško maisto kavinė, todėl suši negausi  tongue.gif  Pandoj porcijos lyg didesnės  g.gif  ir kas svarbiausiai ne taip kainos kandžiojasi kaip Gan Bei. Gan Bei vien sulčių stiklinė kainuoja 4,5 Lt  doh.gif  Nueik, nemanau, kad nusivilsi  mirksiukas.gif
Man Gan Bei labai patinka stalo įrankiai, visiškai kitokie nei kitur:ax:


Labai gaila, kad nėra sušių, nes mums jie nerealiai patinka wub.gif Bet apsilankysim būtinai paskanauti kitų patiekalųsmile.gif
P.S. ir man labai patinka Gan Bei įrankiai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 09 29, 18:52)
oi šiaip jeigu norit skaniai užkramtyt rekomenduoju Ramzį, ten va ir porcijos didelės ir skanu ir kainos nėra atominės plius dar pilvo šokis, bet su vyru likom labai patenkinti tikrai labai skanu, kažkas panašaus ir Al Divan tik aš ten per balių buvau tai nežinau nei pati ką valgiau  doh.gif  doh.gif  biggrin.gif


Ir as esu buvus Al Divan'e, drauge svente ten gimtadieni, tai ziauriai patiko. Labai jauku, superiniai pilvo sokiai, o maistas gal ir nieko, tik ir as nesupratau ka valgiau biggrin.gif Bet siaip pasibut, o ypac gimtadieni svest - puiki vietele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sekunde1 @ 2008 09 29, 22:39)
O kaip jums "Portofino", girdejau, kad ten jauku. Ar lanketes?


Grupiokas svente ten vestuves, tai patenkintas liko, negirdejau jokiu nusiskundimu g.gif Kiek per langus matosi, tai aplinka labai grazi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2008 09 30, 19:07)
Ir as esu buvus Al Divan'e, drauge svente ten gimtadieni, tai ziauriai patiko. Labai jauku, superiniai pilvo sokiai, o maistas gal ir nieko, tik ir as nesupratau ka valgiau biggrin.gif  Bet siaip pasibut, o ypac gimtadieni svest - puiki vietele thumbup.gif

Prisiskaičiau forume ir aš nusitempiau savo šeimyną tam tikra proga. Nu jetus ajetus... unsure.gif Aplinka tragiška, stalai suraižyti apdeginti, sėdimoji dalis nudrengta, kainos kaip tokiai užeigai tikrai per didelės. Tiesa, aptarnavimas geras, bet kad maistas būtų superinis, nepasakyčiau. Valgiau ir geriau tongue.gif
Išvada: ten tikrai nešvęsčiau kažkokios šventės, tai neverta tokių pinigų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2008 10 01, 08:32)
Prisiskaičiau forume ir aš nusitempiau savo šeimyną tam tikra proga. Nu jetus ajetus...  unsure.gif Aplinka tragiška, stalai suraižyti apdeginti, sėdimoji dalis nudrengta, kainos kaip tokiai užeigai tikrai per didelės. Tiesa, aptarnavimas geras, bet kad maistas būtų superinis, nepasakyčiau. Valgiau ir geriau  tongue.gif
Išvada: ten tikrai nešvęsčiau kažkokios šventės, tai neverta tokių pinigų  schmoll.gif


blink.gif gal jus diena buvot? nes mes tai vakare, ir kazkaip nebastebejau nei suraizytu stalu nei nudrengtu sedimuju daliu. Del maisto, as nesakau, kad jis skanus, nes man toks paprasciausiai nepatinka tongue.gif Bet siaip tai labai buvo smagu, gal todel, kad vien merginos buvom biggrin.gif Labai graziai su gimtadieniu sveikino tos sokejos, nu labai patiko, visos buvom patenkintos. Nors vietos nedaug, bet prisisokom su tom sokejom, oj doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2008 10 01, 09:52)
blink.gif  gal jus diena buvot? nes mes tai vakare, ir kazkaip nebastebejau nei suraizytu stalu nei nudrengtu sedimuju daliu. Del maisto, as nesakau, kad jis skanus, nes man toks paprasciausiai nepatinka tongue.gif Bet siaip tai labai buvo smagu, gal todel, kad vien merginos buvom biggrin.gif  Labai graziai su gimtadieniu sveikino tos sokejos, nu labai patiko, visos buvom patenkintos. Nors vietos nedaug, bet prisisokom su tom sokejom, oj doh.gif  biggrin.gif

Jei didelė kompanija, kai nėra kada dairytis į šalis, gal, bet aš jokios šventės ten neorganizuočiau, juolab ramaus pasisėdėjimo su šeima ar šiaip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2008 10 01, 13:57)
Jei didelė kompanija, kai nėra kada dairytis į šalis, gal, bet aš jokios šventės ten neorganizuočiau, juolab ramaus pasisėdėjimo su šeima ar šiaip  schmoll.gif


Ne ne, su seima ir dar vaikais tikrai nera ten ko eiti, smagiausia su kompanija thumbup.gif
Atsakyti