Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios (blogiausios) kavinės-restoranai Kaune

QUOTE(gintaryte1 @ 2008 10 30, 12:33)
papasakokit mergaites apie Aitvara, ka nors gero ar blogo, kokie atsiliepimai is jusu puses mirksiukas.gif

Mano irgi labai geri atsiliepimai. Pritariu Sandruciux nuomonei, beje, aš va jauna, ir man ten patinka, patiko ir kai buvau 19 metų smile.gif Maistas skanus labai, interjeras jaukus, šokiai, aptarnavimas greitas, neturiu ką prikišti. Galima ten eiti ir su šeima, ir su kompanija, ir dviese romantiškai praleisti laiką 4u.gif Ir kainos žemos biggrin.gif
Atsakyti
Kurioje vietoje ši kavinė?
Atsakyti
Buvau vakar uzukus i kinieciu restorana "Sicuan" Mickeviciaus gatvej, ir labai stipriai nusivyliau! Uzsisakem traskios vistienos saldziarugsciam padaze, tai atnese 6 gabaliukus, kazkokiam soju padaze blink.gif Be to, nebuvo net pagaliuku valgymui schmoll.gif tai koks cia kinieciu restoranas? doh.gif Zodziu, nera ka lyginti su Panda, Didziaja siena ar Pas Ali tongue.gif ten porcijos zmoniskos ir skanu labai smile.gif o Pandoj ypac padavejos patiko, labai malonus aptarnavimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liuksus @ 2008 10 31, 13:37)
Kurioje vietoje ši kavinė?

netoli MOLO
Atsakyti
KAip subrango Akropolio Čane? blink.gif Blyneliai per 2 litus, vištiena po 4-5 doh.gif
Atsakyti
Tikra tiesa, aptarnavimas tikrai labai geras Pandoj.Tik viena man labai nepatinka, tokia slunke lotuliukas.gif Bet dabar kai pradėjom eiti dažniausiai į Panda tik savaitgaliais, tai jos nebūna lotuliukas.gif
Tiesa, buvau penktadienį Sinto, Akropolyje. Aptarnavimas nelabai patiko vienos padavėjos, bet užtat maistas liuks,kai norisi ne kiniško, bet japoniško maisto, tik tiek, kad pagaliukų nedavė iš pradžių, tai išsiprašyt reikėjo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simačka: 03 lapkričio 2008 - 13:55
mum su vyru sinto nepatiko, aptarnavimas irgi.
Atsakyti
QUOTE(Tiga @ 2008 10 31, 14:01)
Buvau vakar uzukus i kinieciu restorana "Sicuan" Mickeviciaus gatvej, ir labai stipriai nusivyliau! Uzsisakem traskios vistienos saldziarugsciam padaze, tai atnese 6 gabaliukus, kazkokiam soju padaze  blink.gif  Be to, nebuvo net pagaliuku valgymui schmoll.gif  tai koks cia kinieciu restoranas?  doh.gif  Zodziu, nera ka lyginti su Panda, Didziaja siena ar Pas Ali  tongue.gif  ten porcijos zmoniskos ir skanu labai smile.gif  o Pandoj ypac padavejos patiko, labai malonus aptarnavimas  thumbup.gif

Kur ta didzioji siena ir kas ten per restoranas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2008 11 13, 15:01)
Kur ta didzioji siena ir kas ten per restoranas? smile.gif


Uz Katerdos pro vertelius ir uzh 50 metru po keire smile.gif kvailas paaiskinimas, bet gal suprasi... nu man ten laaaaabai skanu ... ir porcijos tikrai normalios. Ten su SB visad kai pachmieliukas kankina astrios sriubos varom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2008 11 13, 14:01)
Kur ta didzioji siena ir kas ten per restoranas? smile.gif

drinks_cheers.gif pritariu padavejos ten visada su sypsena ir labai fainos thumbup.gif ir aisku skanu bet porcijos tai gal net per dideles, nes ant galo stumdom bliudus vienas kitam,nes nesuvalgom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triashne @ 2008 11 14, 17:21)
Uz Katerdos pro vertelius ir uzh 50 metru po keire smile.gif kvailas paaiskinimas, bet gal suprasi... nu man ten laaaaabai skanu ... ir porcijos tikrai normalios. Ten su SB visad kai pachmieliukas kankina astrios sriubos varom mirksiukas.gif


Gal galetumet parasyt adresa, ar kazkaip kitaip paaiskint, nes nesuprantu kur tas restoranas... blush2.gif
Atsakyti
Satiju dvaras -lapese randasi ir nera piceriskas tikrai smile.gif
tik min matau- salia siuklynas rolleyes.gif
visus adresiukus galima meniu.lt pasiziureti.

o cia isgirta PANDA mum visai nepatiko -nei aplinka,nei maistas,nei aptarnavimas.
liekam istikimi canui ir gan bei biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauluke: 15 lapkričio 2008 - 15:11