Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios (blogiausios) kavinės-restoranai Kaune

QUOTE(Chardonnay @ 2008 12 10, 12:36)
Va va, ir mes ten neinam vien del klaikaus interjero doh.gif


Ta balta spalva kaip kokioje ligonineje, labai saltas interjieras ir jaukumo tikrai neduoda. As iki siol butent del to ir vengdavau Cili kaimo, is visu ten esanciu kaviniu, sita mane tikrai atstumdavo. Bet neturejau kitos iseities, teko prisijungt prie draugu kurie ten jau sedejo. Padaveja net nepaeme lekstes kai draugas pavalge, taip ir sedejo zmogus visa vakara su grietiniuotu bliudu pries akis doh.gif fee kai prisimenu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ankh: 11 gruodžio 2008 - 08:15
sveikutes mirksiukas.gif
o man ziauriausias aprtarnavimas "bravarijoje"Akropolyje doh.gif nesuprantu ka ten darbuotojai veikia...buvom su drauge susitare ten susitikti,plepejom belenkiek laiko,o atnesti meniu niekas net nesiruose,tai ka,kibau i darba,pati susiradau meniu smile.gif o kad uzsakyma padaveja priimtu teko eiti ieskoti prie baro...o apie maisto atnesima net nesneku doh.gif isejom nei valge ,nei gere.
Atsakyti
QUOTE(Witke @ 2008 12 11, 16:28)
sveikutes mirksiukas.gif
o man ziauriausias aprtarnavimas "bravarijoje"Akropolyje doh.gif nesuprantu ka ten darbuotojai veikia...buvom su drauge susitare ten susitikti,plepejom belenkiek laiko,o atnesti meniu niekas net nesiruose,tai ka,kibau i darba,pati susiradau meniu smile.gif o kad uzsakyma padaveja priimtu teko eiti ieskoti prie baro...o apie maisto atnesima net nesneku doh.gif isejom nei valge ,nei gere.


Man is vis atrodo, kad tokiam prekybcentry NERA kur normaliai pavalgyt, kiek bandziau man nepatiko niekur, taigi jau ko ko, bet valgyt i Akropoly tikrai neinu schmoll.gif kazkaip jei su draugem susitinkam, tai geriau paeinam kur toliau ar pavaziuojam iki kitu kavinukiu.
Atsakyti
o mes kiek buvom Bravarijoje, tai viskas gerai ir greitai, bet sėdime visada antrame aukšte, fainai su draugais alaus stulpus užsisakyti, kaip atrakcija ir pas juos gaminamo alaus paragauti, man patiko ajerų ax.gif , beje, visada valgau vokiškas salotas, tai labai skanios tongue.gif
Atsakyti
Na jums pasiseke smile.gif
turbut tuo metu buvo padavejos pastrojintos,po daugelio skundu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Witke @ 2008 12 11, 21:42)
Na jums pasiseke smile.gif
turbut tuo metu buvo padavejos pastrojintos,po daugelio skundu biggrin.gif

gal lotuliukas.gif , na vieną kart labai maloniai aptarnavo, kitus kartus nieko, tik vieną kart įkyrokai, labsi jau greit atnešė, nunešė ir klausė: ar dar ko, ar dar ko? lotuliukas.gif , bet šiaip man ten visai skanu ir nebrangu nes kai kur taip kainos užkeltos, pvz piza jazz, nu ko ten taip patinka kitiem, man meniu schmoll.gif , o kainos doh.gif , jau tada geriau eiti, kur dar brangiau, bet ir lygis kitas.
Atsakyti
QUOTE(Liuksus @ 2008 12 11, 22:16)
gal lotuliukas.gif , na vieną kart labai maloniai aptarnavo, kitus kartus nieko, tik vieną kart įkyrokai, labsi jau greit atnešė, nunešė ir klausė: ar dar ko, ar dar ko? lotuliukas.gif , bet šiaip man ten visai skanu ir nebrangu nes kai kur taip kainos užkeltos, pvz piza jazz, nu ko ten taip patinka kitiem, man meniu  schmoll.gif , o kainos doh.gif , jau tada geriau eiti, kur dar brangiau, bet ir lygis kitas.


drinks_cheers.gif siek tiek daugiau sumoki, bet gauni is to malonuma ir sypsena padavejos veide blush2.gif
Atsakyti
jus visiskai eisi smile.gif bet kadangi krize arteja tai teks pamirsti aptarnavimo malonuma unsure.gif
Pizza Jazz tai tikrai kainos dideles,bet ten labiausiai dievinu lietuviskas picas(studentu Jazze) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Witke @ 2008 12 12, 00:05)
jus visiskai eisi smile.gif bet kadangi krize arteja tai teks pamirsti aptarnavimo malonuma unsure.gif
Pizza Jazz tai tikrai kainos dideles,bet ten labiausiai dievinu lietuviskas picas(studentu Jazze) smile.gif

Tai kaip tik turetu padavejos daugiau sypsotis ir gerai aptarnauti,juk arbatpinigiai tai nepamaiso nei vienai.Negaliu pakesti,kai padavejos ateina susirauke ir nepatenkintos,nu toks vaizdas,kad tau malone daro,kad is vis priejo.As kai zinau,kad negaleciau tokio darbo dirbti,tai ir neinu i tokias vietas.Kai padaveja maloni,tai tikrai negaila ir pinigeliu palikti,bet kai kokia fifa susiraukus aptarnauja,tai apie palikima net negalvoju. schmoll.gif
Atsakyti
[quote=Bananamio,2008 12 11, 18:03]
Man is vis atrodo, kad tokiam prekybcentry NERA kur normaliai pavalgyt, kiek bandziau man nepatiko niekur, taigi jau ko ko, bet valgyt i Akropoly tikrai neinu schmoll.gif kazkaip jei su draugem susitinkam, tai geriau paeinam kur toliau ar pavaziuojam iki kitu kavinukiu.
[/quote
Na man tai Akropoly visada viskas super Gan Bei, ir dar kai picu norisi, tai Pizza Hut visai malonu pasedeti. Ir picutes ten skanios mirksiukas.gif O daugiau tai nezinau... Na i bravarij akeleta kartu buvom nueje, tai puse bieso, siaip letokas aptarnavimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2008 11 15, 15:22)
Gal galetumet parasyt adresa, ar kazkaip kitaip paaiskint, nes nesuprantu kur tas restoranas...  blush2.gif


Sorry, kad tik daba uzhejau smile.gif Didzioji Siena yra Kumeliu g. tik namo nr nezinau... na su tuo ejimu, tai jei eitum Vilniaus gatve ties Katedra, ja reietu apeiti ir ten yra toki varteliai y Kumeliu gatve... bliam, nzn is kokiso gatves galima su mashina y ta Kumeliu pasukti... ten gal Gertrudos prasitesia... nu ta pati ish kurios ir y panda galima pasukti smile.gif tik y prieshinga puse... dar priesh shila... ant kampo yra kitas kinu restoranas irgi nzn pav, tik man ten nlb skanu, nors aplinka nieko...

Ta proga norejau paklausti
Kur Kaune suvalgyti tikrai gera steika?[COLOR=red] Na yra kazhkoks steakhouse'as Vilniaus g. prie senuju Sporto prekiu pardes Retro Bordo berods, bet niekad nebuvau - nebandziau... gal jo jau net nera g.gif Negi reiks y Vilniu varyt y koki fajna Steakhouse'a, m? pasidalinkit kas patirtim... asiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo triashne: 12 gruodžio 2008 - 23:18
triashne, galiu tik tiek info suteikt, kad Vilniaus g. tikrai neber steako namu 4u.gif pavadinimas likes, bet patalpos tuscios ir niekas ten neaktyvuota siuo metu
Atsakyti